ClipIt - en to pl translation catalogue (73 entries)

en: Clipboard Manager
pl: Menedżer schowka

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
pl: Lekki menedżer schowka w GTK+.

note: Actions using:
en: Actions using:
pl: Dostępne czynności na elemencie:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
pl: Brak

en: <b>None</b>
pl: <b>Brak</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
pl: Pusto

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
pl: Usuń wszystko

note: Edit actions
en: _Edit actions
pl: _Edytuj akcje

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
pl: Tryb _Offline

note: Manage history
en: _Manage history
pl: _Historia

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
pl: Edytowanie zawartości schowka

en: _Static item
pl: oznacz jako _Trwały

en: Clear the history?
pl: Wyczyścić historię?

en: Clear history
pl: Wyczyść historię

en: Manage History
pl: Zarządzaj historią

en:  (Offline mode)
pl: (Tryb offline)

en: Results
pl: Wyniki

en: Edit
pl: Edytuj

en: Remove
pl: Usuń

en: Close
pl: Zamknij

en: Save history
pl: Zapisz historię

en: Remove history file
pl: Usuń plik z historią

note: Create the dialog
en: Preferences
pl: Preferencje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: <b>Clipboards</b>
pl: <b>Schowki</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
pl: Użyj do skopiowanego tekstu (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
pl: Użyj do zaznaczonego tekstu

en: S_ynchronize clipboards
pl: S_ynchronizuj schowki

en: _Automatically paste selected item
pl: Automatycznie wklejaj wybrany tekst

en: <b>Miscellaneous</b>
pl: <b>Różne</b>

en: Show _indexes in history menu
pl: Pokaż _indexes w menu Historia

en: S_ave URIs
pl: Zapisuj prefiksy URI

en: Capture _hyperlinks only
pl: Kopiuj tylko _hiperlinki

en: C_onfirm before clearing history
pl: Potwierdź usunię_cie historii

en: _Use right-click menu
pl: Używaj menu kontekstowego

en: History
pl: Historia

en: <b>History</b>
pl: <b>Historia</b>

en: Save _history
pl: Zapisz _historię

en: Save and restore history between sessions
pl: Przywracaj historię po zamknięciu sesji

en: Items in history:
pl: Pozycje w historii:

en: Items in menu:
pl: Pozycje w menu:

en: Show _static items in menu
pl: Pokaż _Trwałe pozycje w menu

en: Static items in menu:
pl: _Ilość Trwałych wpisów w menu

en: <b>Items</b>
pl: <b>Pozycje w schowku</b>

en: Show in a single _line
pl: Jako pojedyncza linia

en: Show in _reverse order
pl: Odw_róć kolejność

en: Character length of items:
pl: Długość w znakach:

en: Omit items in the:
pl: Omiń pozycje:

en: Beginning
pl: Początek

en: Middle
pl: Środek

en: End
pl: Koniec

en: Actions
pl: Akcje

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
pl: Kliknij na ikonę ClipIt trzymając Ctrl, aby użyć akcji

en: Action
pl: Akcja

en: Command
pl: Komenda

en: Add...
pl: Dodaj...

en: Exclude
pl: Wykluczanie

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
pl: Lista wyrażeń, które nie powinny być zapamiętane w historii (hasła/adresy www, itp).

en: Regex
pl: Wyrażenia

en: Hotkeys
pl: Skróty klawiszowe

en: <b>Hotkeys</b>
pl: <b>Skróty klawiszowe</b>

en: History hotkey:
pl: Podgląd historii:

en: Actions hotkey:
pl: Menu akcji:

en: Menu hotkey:
pl: Podgląd menu

en: Manage hotkey:
pl: Zarządzanie historią:

en: Offline mode hotkey:
pl: Skrót klawiszowy przejścia do trybu offline:

en: Couldn't create directory: %s
pl: Nie można stworzyć katalogu: %s

en: Run as daemon
pl: Uruchom jako demon

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
pl: Nie używaj ikony statusu (Ctrl+Alt+P dla menu)

en: Print clipboard contents
pl: Drukuj zawartość schowka

en: Print primary contents
pl: Drukuj zaznaczenie

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
pl: Przykład użycia w trybie tekstowym (CLI):
    
      echo "kopiuj do schowka" | clipit
      clipit "kopiuj do schowka"
      echo "kopiuj do schowka" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
pl: Programista: Cristian Henzel.
    Zgłaszanie błędów <oss@rspwn.com>
