ClipIt - en to sk_SK translation catalogue (77 entries)

en: Clipboard Manager
sk_SK: Správca schránky

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
sk_SK: Odľahčený GTK+ správca schránky.

note: Actions using:
en: Actions using:
sk_SK: Akcie pre:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
sk_SK: Žiadny

en: <b>None</b>
sk_SK: <b>Žiadny</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
sk_SK: Prázdny

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
sk_SK: Odstrániť všetko

note: Edit actions
en: _Edit actions
sk_SK: _Upraviť akcie

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
sk_SK: Režim _offline

note: Manage history
en: _Manage history
sk_SK: _Správa histórie

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
sk_SK: Úprava schránky

en: _Static item
sk_SK: _Statická položka

en: Clear the history?
sk_SK: Vyčistiť históriu?

en: Clear history
sk_SK: Vyčistiť históriu

en: Manage History
sk_SK: Správa histórie

en:  (Offline mode)
sk_SK:  (Režim offline)

en: Results
sk_SK: Výsledky

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Save history
sk_SK: Uložiť históriu

en: Remove history file
sk_SK: Odstrániť súbor s históriou

note: Create the dialog
en: Preferences
sk_SK: Predvoľby

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: <b>Clipboards</b>
sk_SK: <b>Schránky</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
sk_SK: Použiť _schránku (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
sk_SK: Použiť _primárny (výber)

en: S_ynchronize clipboards
sk_SK: S_ynchronizovať schránku a primárny výber

en: _Automatically paste selected item
sk_SK: _Automaticky vložiť vybranú položku

en: <b>Miscellaneous</b>
sk_SK: <b>Rôzne</b>

en: Show _indexes in history menu
sk_SK: _Zobraziť poradie v ponuke histórie

en: S_ave URIs
sk_SK: _Ukladať URI

en: Capture _hyperlinks only
sk_SK: Zachytávať iba _hypertextové odkazy

en: C_onfirm before clearing history
sk_SK: _Potvrdiť pred vyčistením histórie

en: _Use right-click menu
sk_SK: P_oužívať ponuku pre pravé tlačidlo myši

en: History
sk_SK: História

en: <b>History</b>
sk_SK: <b>História</b>

en: Save _history
sk_SK: Ukladať _históriu

en: Save and restore history between sessions
sk_SK: Ukladať a obnovovať históriu medzi jednotlivými sedeniami

en: Items in history:
sk_SK: Položiek v histórii:

en: Items in menu:
sk_SK: Položiek v ponuke:

en: Show _static items in menu
sk_SK: Zobraziť _statické položky v ponuke

en: Static items in menu:
sk_SK: Statických položiek v ponuke:

en: Purge history after _timeout
sk_SK: Vyčistiť históriu po uplynutí č_asu

en: Timeout seconds
sk_SK: Časový limit v sekundách

en: <b>Items</b>
sk_SK: <b>Položky</b>

en: Show in a single _line
sk_SK: Zobraziť v _jednom riadku

en: Show in _reverse order
sk_SK: Zobraziť v _opačnom poradí

en: Character length of items:
sk_SK: Počet znakov položiek:

en: Omit items in the:
sk_SK: Vynechať položky:

en: Beginning
sk_SK: Na začiatku

en: Middle
sk_SK: v strede

en: End
sk_SK: na konci

en: Actions
sk_SK: Akcie

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
sk_SK: Control-klik na ikonu ClipIt zobrazí menu akcií

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Command
sk_SK: Príkaz

en: Add...
sk_SK: Pridať...

en: Exclude
sk_SK: Vynechať

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
sk_SK: Zoznam regulárnych výrazov, ktoré nemajú byť ukladané do histórie (heslá/webstránky, ktoré nechcete mať v histórií atď).

en: Regex
sk_SK: Regulárny výraz

note: Build the exclude windows section
en: Exclude clipboard content from windows:
sk_SK: Neukladať históriu pre tieto okná:

en: Regular expression to match against window name. For example
    ^(keepass)|(lastpass)
    Will cause all windows starting with either 'keepass' or 'lastpass' to be ignored.
    The match is case insensitive.
sk_SK: Regulárny výraz popisujúci názov okna. Napríklad
    ^(keepass)|(lastpass)
    spôsobí to, že okná, ktorých názov sa začína na 'keepass' alebo 'lastpass' budú ignorované.
    Na veľkosti písmen sa neberie ohľad.

en: Hotkeys
sk_SK: Klávesové skratky

en: <b>Hotkeys</b>
sk_SK: <b>Klávesové skratky</b>

en: History hotkey:
sk_SK: Skratka pre históriu:

en: Actions hotkey:
sk_SK: Skratka pre akcie:

en: Menu hotkey:
sk_SK: Skratka pre ponuku:

en: Manage hotkey:
sk_SK: Skratka pre správu:

en: Offline mode hotkey:
sk_SK: Skratka pre režim offline:

en: Couldn't create directory: %s
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť adresár %s

en: Run as daemon
sk_SK: Spúšťať ako démon

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
sk_SK: Nepoužívať stavovú ikonu (ponuka je vyvolaná stlačením Ctrl-Alt-P)

en: Print clipboard contents
sk_SK: Tlačiť obsah schránky

en: Print primary contents
sk_SK: Tlačiť primárny obsah

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
sk_SK: Príklady použitia schránky v príkazovom riadku:
    
     echo "skopírované do schránky"  | clipit
     clipit "skopírované do schránky"
     echo "skopírované do schránky" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
sk_SK: Napísal Christian Henzel.
    Chyby hláste na <oss@rspwn.com>.
