ClipIt - en to uk translation catalogue (77 entries)

en: Clipboard Manager
uk: Менеджер буферу обміну

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
uk: Легкий менеджер буферу обміну на GTK+.

note: Actions using:
en: Actions using:
uk: Дії, що використовують:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
uk: Нічого

en: <b>None</b>
uk: <b>Нічого</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
uk: Порожньо

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
uk: Спорожнити

note: Edit actions
en: _Edit actions
uk: _Змінити дії

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
uk: _Відімкнений режим

note: Manage history
en: _Manage history
uk: _Керувати історією

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
uk: Редагування Буферу обміну

en: _Static item
uk: П_остійний елемент

en: Clear the history?
uk: Спорожнити історію?

en: Clear history
uk: Спорожнити історію

en: Manage History
uk: Керування історією

en:  (Offline mode)
uk:  (Відімкнений режим)

en: Results
uk: Результати

en: Edit
uk: Змінити

en: Remove
uk: Видалити

en: Close
uk: Закрити

en: Save history
uk: Зберігати історію

en: Remove history file
uk: Видалити файл історії

note: Create the dialog
en: Preferences
uk: Налаштування

en: Settings
uk: Параметри

en: <b>Clipboards</b>
uk: <b>Буфери обміну</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
uk: Використовувати _Копіювати (Ctrl+C)

en: Use _Primary (Selection)
uk: Використовувати _Первинний (Виділення)

en: S_ynchronize clipboards
uk: _Синхронізувати буфери

en: _Automatically paste selected item
uk: _Автоматично вставити обраний елемент

en: <b>Miscellaneous</b>
uk: <b>Різне</b>

en: Show _indexes in history menu
uk: Пронумерувати позиції в _меню

en: S_ave URIs
uk: _Зберігати URI (посилання)

en: Capture _hyperlinks only
uk: Захоплювати _лише гіперпосилання

en: C_onfirm before clearing history
uk: Підтверджувати спустошення _історії

en: _Use right-click menu
uk: _Використовувати меню правим кліком

en: History
uk: Історія

en: <b>History</b>
uk: <b>Історія</b>

en: Save _history
uk: _Зберегти історію

en: Save and restore history between sessions
uk: Зберігати історію між сесіями

en: Items in history:
uk: _Елементів в історії

en: Items in menu:
uk: Елементів в _меню:

en: Show _static items in menu
uk: _Показати статичні елементи в меню

en: Static items in menu:
uk: _Статичних елементів в меню:

en: Purge history after _timeout
uk: Спустошити _історію після затримки

en: Timeout seconds
uk: З_атримка в секундах

en: <b>Items</b>
uk: <и>Елементи</b>

en: Show in a single _line
uk: Показувати в один _рядок

en: Show in _reverse order
uk: Показувати _в зворотньому порядку

en: Character length of items:
uk: _Кількість символів елементів:

en: Omit items in the:
uk: Скоротит_и символи:

en: Beginning
uk: на початку

en: Middle
uk: в середині

en: End
uk: в кінці

en: Actions
uk: Дії

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
uk: Клік з Ctrl по значку ClipIt для використання дій

en: Action
uk: Дія

en: Command
uk: Команда

en: Add...
uk: Додати...

en: Exclude
uk: Виключити

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
uk: Регулярний вираз для переліку елементів, що не мають бути додані до історії (паролі, сайти що мають не потрапити до історії, тощо).

en: Regex
uk: Регулярний вираз

note: Build the exclude windows section
en: Exclude clipboard content from windows:
uk: Виключити вміст буферу з вікон:

en: Regular expression to match against window name. For example
    ^(keepass)|(lastpass)
    Will cause all windows starting with either 'keepass' or 'lastpass' to be ignored.
    The match is case insensitive.
uk: Регулярний вираз, якому відповідає назва вікна. Наприклад:
    ^(keepass)|(lastpass)
    призведе до того, що вікна з назвами, що починаються з 'keepass' або 'lastpass', будуть проігноровані.
    Відповідність не залежить від регістру літер.

en: Hotkeys
uk: Швидкий виклик

en: <b>Hotkeys</b>
uk: <b>Швидкий виклик</b>

en: History hotkey:
uk: Клавіша виклику історії:

en: Actions hotkey:
uk: Клавіша виклику дій:

en: Menu hotkey:
uk: Клавіша виклику меню:

en: Manage hotkey:
uk: Клавіша виклику керування:

en: Offline mode hotkey:
uk: Клавіша відімкненого режиму:

en: Couldn't create directory: %s
uk: Не вдалося створити теку: %s

en: Run as daemon
uk: Запускати в режимі демона

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
uk: Не використовувати значок статусу (меню по Ctrl-Alt-P)

en: Print clipboard contents
uk: Показати вміст буферу обміну

en: Print primary contents
uk: Показати вміст первинного буферу

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
uk: Приклади використання командного рядку:
    
      echo "скопійовано до буферу" | clipit
      clipit "скопійовано до буферу"
      echo "скопійовано до буферу" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
uk: Створено Cristian Henzel.
    Повідомляти про помилки до <oss@rspwn.com>.
