ClipIt - en to cs translation catalogue (73 entries)

en: Clipboard Manager
cs: Správce schránky

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
cs: Odlehčený GTK+ správce schránky.

note: Actions using:
en: Actions using:
cs: Akce pro:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
cs: Žádný

en: <b>None</b>
cs: <b>Žádný</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
cs: Prázdný

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
cs: Odstranit vše

note: Edit actions
en: _Edit actions
cs: Akce _Editace

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
cs: Režim _offline

note: Manage history
en: _Manage history
cs: _Správa historie

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
cs: Úprava schránky

en: _Static item
cs: _Statická položka

en: Clear the history?
cs: Vymazat historii?

en: Clear history
cs: Vymazat historii

en: Manage History
cs: Správa historie

en:  (Offline mode)
cs: (Režim offline)

en: Results
cs: Výsledky

en: Edit
cs: Upravit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Close
cs: Zavřít

en: Save history
cs: Uložit historii

en: Remove history file
cs: Odstranit soubor historie

note: Create the dialog
en: Preferences
cs: Předvolby

en: Settings
cs: Nastavení

en: <b>Clipboards</b>
cs: <b>Schránky</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
cs: Použít _kopírování (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
cs: Použít _primární (výběr)

en: S_ynchronize clipboards
cs: S_ynchronizovat schránky

en: _Automatically paste selected item
cs: _Automaticky vložit vybranou položku

en: <b>Miscellaneous</b>
cs: <b>Různé</b>

en: Show _indexes in history menu
cs: _Zobrazit pořadí v nabídce historie

en: S_ave URIs
cs: Ukládat _URI

en: Capture _hyperlinks only
cs: Zachycovat pouze _hypertextové odkazy

en: C_onfirm before clearing history
cs: P_otvrzení před smazáním historie

en: _Use right-click menu
cs: Použít _nabídku vyvolanou pravým tlačítkem

en: History
cs: Historie

en: <b>History</b>
cs: <b>Historie</b>

en: Save _history
cs: Ukládat _historii

en: Save and restore history between sessions
cs: Bude ukládat a obnovovat historii mezi sezeními

en: Items in history:
cs: Položek v historii:

en: Items in menu:
cs: Položek v nabídce:

en: Show _static items in menu
cs: Zobrazit v nabídce _statické položky

en: Static items in menu:
cs: Statických položek v nabídce:

en: <b>Items</b>
cs: <b>Položky</b>

en: Show in a single _line
cs: Zobrazit v _jediném řádku

en: Show in _reverse order
cs: Zob_razit v opačném pořadí

en: Character length of items:
cs: Počet znaků položek:

en: Omit items in the:
cs: Vynechat položky:

en: Beginning
cs: na začátku

en: Middle
cs: ve středu

en: End
cs: na konci

en: Actions
cs: Akce

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
cs: Ctrl+klik na ikoně ClipIt v liště k akcím

en: Action
cs: Akce

en: Command
cs: Příkaz

en: Add...
cs: Přidat...

en: Exclude
cs: Výjimky

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
cs: Seznam regulárních výrazů, které by neměly být ukládány do historie (hesla/stránky, které nejsou v historii potřeba, atd.)

en: Regex
cs: Regulární výraz

en: Hotkeys
cs: Klávesové zkratky

en: <b>Hotkeys</b>
cs: <b>Klávesové zkratky</b>

en: History hotkey:
cs: Zkratka pro historii:

en: Actions hotkey:
cs: Zkratka pro akce:

en: Menu hotkey:
cs: Zkratka pro nabídku:

en: Manage hotkey:
cs: Zkratka pro správu:

en: Offline mode hotkey:
cs: Zkratka pro režim offline:

en: Couldn't create directory: %s
cs: Nelze vytvořit adresář: %s

en: Run as daemon
cs: Spouštět jako démon

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
cs: Nepoužívat stavovou ikonu (Ctrl+Alt+P pro nabídku)

en: Print clipboard contents
cs: Tisknout obsah schránky

en: Print primary contents
cs: Tisknout primární obsah

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
cs: Příklad užití schránky v příkazovém řádku:
    
      echo "Kopie do schránky" | clipit
      clipit "Kopie do schránky"
      echo "Kopie do schránky" | clipit -o

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
cs: Napsal Cristian Henzel.
    Chyby hlaste na <oss@rspwn.com>.
