clutter master - en to kk translation catalogue (65 entries)

en: X coordinate
kk: X координатасы

en: Y coordinate
kk: Y координатасы

en: Position
kk: Орны

en: Width
kk: Ені

en: Height
kk: Биіктігі

en: Size
kk: Өлшемі

en: Allocation
kk: Бөлінуі

en: Visible
kk: Көрінетін

en: Mapped
kk: Сәйкестелген

en: Realized
kk: Іске асырылған

en: Name
kk: Атауы

en: Text Direction
kk: Мәтін бағыты

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Margin Top
kk: Үстіңгі шет өрісі

en: Margin Bottom
kk: Астыңғы шет өрісі

en: Margin Left
kk: Сол жақ шет өрісі

en: Margin Right
kk: Оң жақ шет өрісі

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Content
kk: Құрамасы

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: Horizontal Alignment
kk: Горизонталды туралау

en: Vertical Alignment
kk: Вертикалды туралау

en: Expand
kk: Ашу

en: Vertical
kk: Тігінен

en: Orientation
kk: Бағдары

en: Homogeneous
kk: Біркелкі

en: Spacing
kk: Аралық

en: Brightness
kk: Жарықтылығы

en: Contrast
kk: Контраст

en: Held
kk: Тұрып қалған

en: Tint
kk: Реңі

en: Row spacing
kk: Жолдар аралығы

en: The amount of space between two consecutive rows
kk: Екі қатар жол арасындағы орын

en: Column spacing
kk: Бағандар аралығы

en: The amount of space between two consecutive columns
kk: Екі қатар баған арасындағы орын

en: Device Manager
kk: Құрылғылар менеджері

en: Make all warnings fatal
kk: Барлық ескертулерді фаталды деп белгілеу

en: Path
kk: Орналасу

en: Property Name
kk: Қасиетінің атауы

en: Filename
kk: Файл аты

en: Color
kk: Түс

en: Title
kk: Үндеу

en: Text
kk: Мәтін

en: Font Color
kk: Қаріп түсі

en: Editable
kk: Түзетуге болады

en: Cursor Position
kk: Курсор орны

en: Attributes
kk: Атрибуттар

en: Line wrap
kk: Жолды тасымалдау

en: Delay
kk: Кідіріс

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: Mode
kk: Режимі

en: Object
kk: Объект

en: Alpha
kk: Альфа

en: Center
kk: Ортасында

en: Playing
kk: Ойналуда

en: Progress
kk: Барысы

en: State
kk: Күйі

en: Column Number
kk: Баған нөмірі

en: Row Number
kk: Жол нөмірі

en: Pixel Format
kk: Пиксельдер пішімі

en: X display to use
kk: Қолданылатын X дисплейі

en: X screen to use
kk: Қолданылатын X экраны

en: Make X calls synchronous
kk: X сервер шақыруларын синхронды қылу

en: Window
kk: Терезе
