clutter master - en to lt translation catalogue (672 entries)

en: X coordinate
lt: X koordinatė

en: X coordinate of the actor
lt: Aktoriaus X koordinatė

en: Y coordinate
lt: Y koordinatė

en: Y coordinate of the actor
lt: Aktoriaus Y koordinatė

en: Position
lt: Padėtis

en: The position of the origin of the actor
lt: Aktoriaus originali padėtis

en: Width
lt: Plotis

en: Width of the actor
lt: Aktoriaus plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Height of the actor
lt: Aktoriaus aukštis

en: Size
lt: Dydis

en: The size of the actor
lt: Aktoriaus dydis

en: Fixed X
lt: Fiksuota X

en: Forced X position of the actor
lt: Aktoriaus priverstinė X padėtis

en: Fixed Y
lt: Fiksuota Y

en: Forced Y position of the actor
lt: Aktoriaus priverstinė Y padėtis

en: Fixed position set
lt: Fiksuota padėties aibė

en: Whether to use fixed positioning for the actor
lt: Ar naudoti fiksuotą aktoriaus padėtį

en: Min Width
lt: Mažiausias plotis

en: Forced minimum width request for the actor
lt: Priverstinis mažiausias pločio prašymas aktoriui

en: Min Height
lt: Mažiausias aukštis

en: Forced minimum height request for the actor
lt: Priverstinis mažiausias aukščio prašymas aktoriui

en: Natural Width
lt: Natūralusis plotis

en: Forced natural width request for the actor
lt: Priverstinis natūralusis pločio prašymas aktoriui

en: Natural Height
lt: Natūralusis aukštis

en: Forced natural height request for the actor
lt: Priverstinis natūralusis aukščio prašymas aktoriui

en: Minimum width set
lt: Mažiausiais plotis nustatytas

en: Whether to use the min-width property
lt: Ar naudoti min-width savybę

en: Minimum height set
lt: Mažiausias aukštis nustatytas

en: Whether to use the min-height property
lt: Ar naudoti min-height savybę

en: Natural width set
lt: Natūralusis plotis nustatytas

en: Whether to use the natural-width property
lt: Ar naudoti natural-width savybę

en: Natural height set
lt: Natūralusis aukštis nustatytas

en: Whether to use the natural-height property
lt: Ar naudoti natural-height savybę

en: Allocation
lt: Išskyrimas

en: The actor’s allocation
lt: Aktoriaus išskyrimas

en: Request Mode
lt: Prašymo veiksena

en: The actor’s request mode
lt: Aktoriaus prašymo veiksena

en: Depth
lt: Gylis

en: Position on the Z axis
lt: Padėtis Z ašyje

en: Z Position
lt: Z padėtis

en: The actor’s position on the Z axis
lt: Aktoriaus padėtis Z ašyje

en: Opacity
lt: Nepermatomumas

en: Opacity of an actor
lt: Aktoriaus nepermatomumas

en: Offscreen redirect
lt: Nukreipimas už ekrano

en: Flags controlling when to flatten the actor into a single image
lt: Požymiai, valdantys, kada projektuoti aktorių į vieną paveikslėlį

en: Visible
lt: Matomas

en: Whether the actor is visible or not
lt: Ar aktorius yra matomas

en: Mapped
lt: Patalpintas

en: Whether the actor will be painted
lt: Ar aktorius bus piešiamas

en: Realized
lt: Realizuotas

en: Whether the actor has been realized
lt: Ar aktorius buvo realizuotas

en: Reactive
lt: Reaktyvus

en: Whether the actor is reactive to events
lt: Ar aktorius reaguoja į įvykius

en: Has Clip
lt: Turi įkirpimą

en: Whether the actor has a clip set
lt: Ar aktorius turi nustatytą įkirpimą

en: Clip
lt: Įkirpimas

en: The clip region for the actor
lt: Aktoriaus įkirpimo sritis

en: Clip Rectangle
lt: Apkirpti stačiakampį

en: The visible region of the actor
lt: Aktoriaus matoma sritis

en: Name
lt: Vardas

en: Name of the actor
lt: Aktoriaus vardas

en: Pivot Point
lt: Inkaro taškas

en: The point around which the scaling and rotation occur
lt: Taškas, aplink kūrį vyksta didinimas ir sukimas

en: Pivot Point Z
lt: Inkaro taškas Z

en: Z component of the pivot point
lt: Inkaro taško Z koordinatė

en: Scale X
lt: X plėtimasis

en: Scale factor on the X axis
lt: Plėtimosi faktorius X ašyje

en: Scale Y
lt: Y plėtimasis

en: Scale factor on the Y axis
lt: Plėtimosi faktorius Y ašyje

en: Scale Z
lt: Z plėtimasis

en: Scale factor on the Z axis
lt: Plėtimosi faktorius Z ašyje

en: Scale Center X
lt: X centruotas plėtimasis

en: Horizontal scale center
lt: Horizontalus centruotas plėtimasis

en: Scale Center Y
lt: Y centruotas plėtimasis

en: Vertical scale center
lt: Vertikalus centruotas plėtimasis

en: Scale Gravity
lt: Plėtimosi trauka

en: The center of scaling
lt: Plėtimosi centras

en: Rotation Angle X
lt: X posūkio kampas

en: The rotation angle on the X axis
lt: Posūkio kampas X ašyje

en: Rotation Angle Y
lt: Y posūkio kampas

en: The rotation angle on the Y axis
lt: Posūkio kampas Y ašyje

en: Rotation Angle Z
lt: Z posūkio kampas

en: The rotation angle on the Z axis
lt: Posūkio kampas Z ašyje

en: Rotation Center X
lt: X posūkio centras

en: The rotation center on the X axis
lt: Posūkio centras X ašyje

en: Rotation Center Y
lt: Y posūkio centras

en: The rotation center on the Y axis
lt: Posūkio centras Y ašyje

en: Rotation Center Z
lt: Z posūkio centras

en: The rotation center on the Z axis
lt: Posūkio centras Z ašyje

en: Rotation Center Z Gravity
lt: Posūkio centro Z trauka

en: Center point for rotation around the Z axis
lt: Centrinis taškas posūkiui apie Z ašį

en: Anchor X
lt: Inkaro X

en: X coordinate of the anchor point
lt: Inkaro taško X koordinatė

en: Anchor Y
lt: Inkaro Y

en: Y coordinate of the anchor point
lt: Inkaro taško Y koordinatė

en: Anchor Gravity
lt: Inkaro trauka

en: The anchor point as a ClutterGravity
lt: Inkaro taškas kaip ClutterGravity

en: Translation X
lt: Vertimas X

en: Translation along the X axis
lt: Vertimas X ašyje

en: Translation Y
lt: Vertimas Y

en: Translation along the Y axis
lt: Vertimas Y ašyje

en: Translation Z
lt: Vertimas Z

en: Translation along the Z axis
lt: Vertimas Z ašyje

en: Transform
lt: Transformuoti

en: Transformation matrix
lt: Transformacijos matrica

en: Transform Set
lt: Transformacija nustatyta

en: Whether the transform property is set
lt: Ar transformavimo savybė yra nustatyta

en: Child Transform
lt: Vaiko transformavimas

en: Children transformation matrix
lt: Vaikų transformacijos matrica

en: Child Transform Set
lt: Vaiko transformacija nustatyta

en: Whether the child-transform property is set
lt: Ar vaiko transformavimo savybė yra nustatyta

en: Show on set parent
lt: Rodyti nustačius tėvą

en: Whether the actor is shown when parented
lt: Ar aktorius yra rodomas kai turi tėvą

en: Clip to Allocation
lt: Iškirpimas į išskyrimą

en: Sets the clip region to track the actor’s allocation
lt: Nustato iškirpimo regioną aktoriaus išskyrimo sekimui

en: Text Direction
lt: Teksto kryptis

en: Direction of the text
lt: Teksto kryptis

en: Has Pointer
lt: Turi žymeklį

en: Whether the actor contains the pointer of an input device
lt: Ar aktorius turi įvesties įrenginio žymeklį

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Adds an action to the actor
lt: Prideda aktoriui veiksmą

en: Constraints
lt: Ribojimai

en: Adds a constraint to the actor
lt: Prideda aktoriui ribojimą

en: Effect
lt: Efektas

en: Add an effect to be applied on the actor
lt: Prideda efektą, kuris bus pritaikytas aktoriui

en: Layout Manager
lt: Lygiavimų tvarkytuvė

en: The object controlling the layout of an actor’s children
lt: Objektas, valdantis aktoriaus vaikų išdėstymą

en: X Expand
lt: X plėtimasis

en: Whether extra horizontal space should be assigned to the actor
lt: Ar aktoriui turi būti priskirta papildoma vieta horizontaliai

en: Y Expand
lt: Y plėtimasis

en: Whether extra vertical space should be assigned to the actor
lt: Ar aktoriui turi būti priskirta papildoma vieta vertikaliai

en: X Alignment
lt: X lygiuotė

en: The alignment of the actor on the X axis within its allocation
lt: Aktoriaus lygiuotė X ašyje šioje vietoje

en: Y Alignment
lt: Y lygiuotė

en: The alignment of the actor on the Y axis within its allocation
lt: Aktoriaus lygiuotė Y ašyje šioje vietoje

en: Margin Top
lt: Paraštės viršus

en: Extra space at the top
lt: Papildoma vieta viršuje

en: Margin Bottom
lt: Paraštės apačia

en: Extra space at the bottom
lt: Papildoma vieta apačioje

en: Margin Left
lt: Paraštės kairė

en: Extra space at the left
lt: Papildoma vieta kairėje

en: Margin Right
lt: Paraštės dešinė

en: Extra space at the right
lt: Papildoma vieta dešinėje

en: Background Color Set
lt: Fono spalva nustatyta

en: Whether the background color is set
lt: Ar fono spalva nustatyta

en: Background color
lt: Fono spalva

en: The actor’s background color
lt: Aktoriaus fono spalva

en: First Child
lt: Pirmas vaikas

en: The actor’s first child
lt: Aktoriaus pirmasis vaikas

en: Last Child
lt: Paskutinis vaikas

en: The actor’s last child
lt: Aktoriaus paskutinis vaikas

en: Content
lt: Turinys

en: Delegate object for painting the actor’s content
lt: Deleguotas objektas aktoriaus turinio piešimui

en: Content Gravity
lt: Turinio trauka

en: Alignment of the actor’s content
lt: Aktoriaus turinio lygiuotė

en: Content Box
lt: Dabartinė dėžutė

en: The bounding box of the actor’s content
lt: Aktoriaus turinio ribojimo dėžutė

en: Minification Filter
lt: Mažinimo filtras

en: The filter used when reducing the size of the content
lt: Filtras, naudojamas mažinant turinio dydį

en: Magnification Filter
lt: Didinimo filtras

en: The filter used when increasing the size of the content
lt: Filtras, naudojamas didinant turinio dydį

en: Content Repeat
lt: Turinio pakartojimas

en: The repeat policy for the actor’s content
lt: Aktoriaus turinio pakartojimo tvarka

en: Actor
lt: Aktorius

en: The actor attached to the meta
lt: Aktorius susietas su meta

en: The name of the meta
lt: Meta vardas

en: Enabled
lt: Leista

en: Whether the meta is enabled
lt: Ar meta yra leista

en: Source
lt: Šaltinis

en: The source of the alignment
lt: Lygiavimo šaltinis

en: Align Axis
lt: Lygiavimo ašis

en: The axis to align the position to
lt: Ašis, pagal kurią lygiuoti padėtį

en: Factor
lt: Faktorius

en: The alignment factor, between 0.0 and 1.0
lt: Lygiavimo faktorius, tarp 0.0 ir 1.0

en: Unable to initialize the Clutter backend: no available drivers found.
lt: Nepavyko inicijuoti Clutter realizacijos: nerasta prieinamų tvarkyklių.

en: The backend of type “%s” does not support creating multiple stages
lt: „%s“ tipo realizacija nepalaiko daugelio scenų sukūrimo

en: The source of the binding
lt: Pririšimo šaltinis

en: Coordinate
lt: Koordinatė

en: The coordinate to bind
lt: Pririšimo koordinatė

en: Offset
lt: Poslinkis

en: The offset in pixels to apply to the binding
lt: Poslinkis pikseliais, taikomas pririšimui

en: The unique name of the binding pool
lt: Unikalus pririšimo vardas

en: Horizontal Alignment
lt: Horizontalus lygiavimas

en: Horizontal alignment for the actor inside the layout manager
lt: Aktoriaus horizontalus lygiavimas lygiavimo tvarkytuvėje

en: Vertical Alignment
lt: Vertikalus lygiavimas

en: Vertical alignment for the actor inside the layout manager
lt: Aktoriaus vertikalus lygiavimas lygiavimo tvarkytuvėje

en: Default horizontal alignment for the actors inside the layout manager
lt: Aktoriaus numatytasis horizontalus lygiavimas lygiavimo tvarkytuvėje

en: Default vertical alignment for the actors inside the layout manager
lt: Aktoriaus numatytasis vertikalus lygiavimas lygiavimo tvarkytuvėje

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Allocate extra space for the child
lt: Išskirti papildomai vietos vaikui

en: Horizontal Fill
lt: Horizontalus užpildas

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the horizontal axis
lt: Ar laikas turi gauti prioritetą, kai konteineris išskiria laisvą vietą horizontalioje ašyje

en: Vertical Fill
lt: Vertikalus užpildas

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the vertical axis
lt: Ar laikas turi gauti prioritetą, kai konteineris išskiria laisvą vietą vertikalioje ašyje

en: Horizontal alignment of the actor within the cell
lt: Horizontalus aktoriaus lygiavimas ląstelėje

en: Vertical alignment of the actor within the cell
lt: Vertikalus aktoriaus lygiavimas ląstelėje

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Whether the layout should be vertical, rather than horizontal
lt: Ar išdėstymas turi būti vertikalus, užuot buvęs horizontalus

en: Orientation
lt: Orientacija

en: The orientation of the layout
lt: Išdėstymo orientacija

en: Homogeneous
lt: Vienalytis

en: Whether the layout should be homogeneous, i.e. all children get the same size
lt: Ar išdėstymas turi būti vienalytis, t. y. visi vaikai yra to paties dydžio

en: Pack Start
lt: Pakuoti pradžioje

en: Whether to pack items at the start of the box
lt: Ar pakuoti elementus dėžutės pradžioje

en: Spacing
lt: Tarpai

en: Spacing between children
lt: Tarpai tarp vaikų

en: Use Animations
lt: Naudoti animacijas

en: Whether layout changes should be animated
lt: Ar išdėstymo pasikeitimai turi būti animuoti

en: Easing Mode
lt: Lengvinimo veiksena

en: The easing mode of the animations
lt: Lengvinimo veiksena animacijoms

en: Easing Duration
lt: Lengvinimo trukmė

en: The duration of the animations
lt: Animacijų trukmė

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: The brightness change to apply
lt: Taikomas ryškumo pakeitimas

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: The contrast change to apply
lt: Taikomas kontrasto pakeitimas

en: The width of the canvas
lt: Piešimo paviršiaus plotis

en: The height of the canvas
lt: Piešimo paviršiaus aukštis

en: Scale Factor Set
lt: Skalės faktorius nustatytas

en: Whether the scale-factor property is set
lt: Ar skalės faktoriaus savybė yra nustatyta

en: Scale Factor
lt: Skalės faktorius

en: The scaling factor for the surface
lt: Paviršiaus skalės faktorius

en: Container
lt: Konteineris

en: The container that created this data
lt: Konteineris, kuris sukūrė šiuos duomenis

en: The actor wrapped by this data
lt: Aktorius, apvilktas šiais duomenimis

en: Pressed
lt: Nuspaustas

en: Whether the clickable should be in pressed state
lt: Ar paspaudžiamas elementas turi būti nuspaustos būsenos

en: Held
lt: Laikomas

en: Whether the clickable has a grab
lt: Ar nuspaudžiamas elementas turi pagriebimą

en: Long Press Duration
lt: Ilgo paspaudimo trukmė

en: The minimum duration of a long press to recognize the gesture
lt: Ilgo paspaudimo mažiausia trukmė gesto atpažinimui

en: Long Press Threshold
lt: Ilgo paspaudimo užlaikymas

en: The maximum threshold before a long press is cancelled
lt: Ilgiausias užlaikymas iki ilgo paspaudimo atšaukimo

en: Specifies the actor to be cloned
lt: Nurodo klonuojamą aktorių

en: Tint
lt: Atspalvis

en: The tint to apply
lt: Taikomas atspalvis

en: Horizontal Tiles
lt: Horizontalūs kokliai

en: The number of horizontal tiles
lt: Horizontalių koklių skaičius

en: Vertical Tiles
lt: Vertikalūs kokliai

en: The number of vertical tiles
lt: Vertikalių koklių skaičius

en: Back Material
lt: Fono medžiaga

en: The material to be used when painting the back of the actor
lt: Medžiaga, naudojama piešiant aktoriaus foną

en: The desaturation factor
lt: Nesodrinimo faktorius

en: Backend
lt: Realizacija

en: The ClutterBackend of the device manager
lt: Įrenginių tvarkytuvės ClutterBackend

en: Horizontal Drag Threshold
lt: Horizontalaus tempimo užlaikymas

en: The horizontal amount of pixels required to start dragging
lt: Horizontalus pikselių skaičius, būtinas tempimo pradėjimui

en: Vertical Drag Threshold
lt: Vertikalaus tempimo užlaikymas

en: The vertical amount of pixels required to start dragging
lt: Vertikalus pikselių skaičius, būtinas tempimo pradėjimui

en: Drag Handle
lt: Tempimo rankenėlė

en: The actor that is being dragged
lt: Tempiamas inkaras

en: Drag Axis
lt: Tempimo ašis

en: Constraints the dragging to an axis
lt: Apriboja tempimą ašimi

en: Drag Area
lt: Tempimo sritis

en: Constrains the dragging to a rectangle
lt: Apriboja tempimą stačiakampiu

en: Drag Area Set
lt: Tempimo sritis nustatyta

en: Whether the drag area is set
lt: Ar tempimo sritis nustatyta

en: Whether each item should receive the same allocation
lt: Ar kiekvienas elementas turi gauti tą patį išskyrimą

en: Column Spacing
lt: Stulpelių tarpai

en: The spacing between columns
lt: Tarpai tarp stulpelių

en: Row Spacing
lt: Eilučių tarpai

en: The spacing between rows
lt: Tarpai tarp eilučių

en: Minimum Column Width
lt: Mažiausias stulpelio plotis

en: Minimum width for each column
lt: Kiekvieno stulpelio mažiausias plotis

en: Maximum Column Width
lt: Didžiausias stulpelio plotis

en: Maximum width for each column
lt: Kiekvieno stulpelio didžiausias plotis

en: Minimum Row Height
lt: Mažiausias eilutės aukštis

en: Minimum height for each row
lt: Kiekvienos eilutės mažiausias aukštis

en: Maximum Row Height
lt: Didžiausias eilutės aukštis

en: Maximum height for each row
lt: Kiekvienos didžiausias eilutės aukštis

en: Snap to grid
lt: Pritraukti prie tinklelio

en: Number touch points
lt: Liečiamų taškų skaičius

en: Number of touch points
lt: Liečiamų taškų skaičius

en: Threshold Trigger Edge
lt: Sukėlimo slenkstis pakraščiui

en: The trigger edge used by the action
lt: Veiksmo naudojamas sukėlimo pakraštys

en: Threshold Trigger Horizontal Distance
lt: Sukėlimo slenkstis horizontaliam atstumui

en: The horizontal trigger distance used by the action
lt: Veiksmo naudojamas horizontalus sukėlimo atstumas

en: Threshold Trigger Vertical Distance
lt: Sukėlimo slenkstis vertikaliam atstumui

en: The vertical trigger distance used by the action
lt: Veiksmo naudojamas vertikalus sukėlimo atstumas

en: Left attachment
lt: Kairysis prikabinimas

en: The column number to attach the left side of the child to
lt: Stulpelio numeris, prie kurio prikabinti vaiko kairiąją pusę

en: Top attachment
lt: Viršutinis prikabinimas

en: The row number to attach the top side of a child widget to
lt: Eilutės numeris, prie kurio prikabinti vaiko viršutinį kraštą

en: The number of columns that a child spans
lt: Vaiko apimamų stulpelių skaičius

en: The number of rows that a child spans
lt: Vaiko apimamų eilučių skaičius

en: Row spacing
lt: Eilučių tarpai

en: The amount of space between two consecutive rows
lt: Vietos kiekis tarp dviejų gretimų eilučių

en: Column spacing
lt: Stulpelių tarpai

en: The amount of space between two consecutive columns
lt: Tarpai tarp gretimų stulpelių

en: Row Homogeneous
lt: Eilutės vienalyčios

en: If TRUE, the rows are all the same height
lt: Jei TEIGIAMA, visos eilutės yra to paties aukščio

en: Column Homogeneous
lt: Stulpeliai vienalyčiai

en: If TRUE, the columns are all the same width
lt: Jei TEIGIAMA, visi stulpeliai yra to paties pločio

en: Unable to load image data
lt: Nepavyko įkelti paveikslėlio duomenų

en: Unique identifier of the device
lt: Unikalus įrenginio identifikatorius

en: The name of the device
lt: Įrenginio pavadinimas

en: Device Type
lt: Įrenginio tipas

en: The type of the device
lt: Įrenginio tipas

en: Device Manager
lt: Įrenginių tvarkytuvė

en: The device manager instance
lt: Įrenginių tvarkytuvės egzempliorius

en: Device Mode
lt: Įrenginio veiksena

en: The mode of the device
lt: Įrenginio veiksena

en: Has Cursor
lt: Turi žymeklį

en: Whether the device has a cursor
lt: Ar įrenginys turi žymeklį

en: Whether the device is enabled
lt: Ar įrenginys yra jungtas

en: Number of Axes
lt: Ašių skaičius

en: The number of axes on the device
lt: Įrenginio ašių skaičius

en: The backend instance
lt: Realizacijos egzempliorius

en: Vendor ID
lt: Tiekėjo ID

en: Product ID
lt: Produkto ID

en: Value Type
lt: Reikšmės tipas

en: The type of the values in the interval
lt: Reikšmių tipas intervale

en: Initial Value
lt: Pradinė vertė

en: Initial value of the interval
lt: Pradinė intervalo vertė

en: Final Value
lt: Galutinė vertė

en: Final value of the interval
lt: Galutinė intervalo vertė

en: Manager
lt: Tvarkytuvė

en: The manager that created this data
lt: Tvarkytuvė, sukūrusi šiuos duomenis

en: Show frames per second
lt: Rodyti kadrus per sekundę

en: Default frame rate
lt: Numatytasis kadrų dažnis

en: Make all warnings fatal
lt: Paversti visus įspėjimus lemtingais

en: Direction for the text
lt: Teksto kryptis

en: Disable mipmapping on text
lt: Drausti teksto miniatiūras

en: Use “fuzzy” picking
lt: Naudoti „neaiškų“ pasirinkimą

en: Clutter debugging flags to set
lt: Nustatomi clutter derinimo požymiai

en: Clutter debugging flags to unset
lt: Išjungiami clutter derinimo požymiai

en: Enable accessibility
lt: Įjungti pritaikymą neįgaliesiems

en: Clutter Options
lt: Clutter parametrai

en: Show Clutter Options
lt: Rodyti Clutter parametrus

en: Pan Axis
lt: Dėjimo ašis

en: Constraints the panning to an axis
lt: Ribojimą dėjimą ašimi

en: Interpolate
lt: Interpoliuoti

en: Whether interpolated events emission is enabled.
lt: Ar interpoliuotų įvykių kėlimas yra įjungtas.

en: Deceleration
lt: Lėtėjimas

en: Rate at which the interpolated panning will decelerate in
lt: Dažnis, kuriuo lėtės interpoliuotas išdėstymas

en: Initial acceleration factor
lt: Pradinis greitėjimo faktorius

en: Factor applied to the momentum when starting the interpolated phase
lt: Momentui taikomas faktorius pradedant interpoliacijos fazę

en: Path
lt: Kelias

en: The path used to constrain an actor
lt: Kelias, naudojamas aktoriaus ribojimams

en: The offset along the path, between -1.0 and 2.0
lt: Poslinkis kelyje, tarp -1.0 ir 2.0

en: Property Name
lt: Savybės vardas

en: The name of the property to animate
lt: Animuojamos savybės vardas

en: Filename Set
lt: Failo vardas nustatytas

en: Whether the :filename property is set
lt: Ar savybė :filename yra nustatyta

en: Filename
lt: Failo vardas

en: The path of the currently parsed file
lt: Šiuo metu skaitomo failo vardas

en: Translation Domain
lt: Vertimo sritis

en: The translation domain used to localize string
lt: Vertimo sritis, naudojama eilutės lokalizavimui

en: Scroll Mode
lt: Slinkimo veiksena

en: The scrolling direction
lt: Slinkimo kryptis

en: Double Click Time
lt: Dvigubo paspaudimo laikas

en: The time between clicks necessary to detect a multiple click
lt: Laikas tarp paspaudimų, reikalingas dvigubo paspaudimo aptikimui

en: Double Click Distance
lt: Dvigubo paspaudimo atstumas

en: The distance between clicks necessary to detect a multiple click
lt: Atstumas tarp paspaudimų, reikalingas dvigubo paspaudimo aptikimui

en: Drag Threshold
lt: Tempimo užlaikymas

en: The distance the cursor should travel before starting to drag
lt: Atstumas, kurį turi nueiti žymeklis prieš pradedant tempimą

en: Font Name
lt: Šrifto vardas

en: The description of the default font, as one that could be parsed by Pango
lt: Numatytojo šrifto aprašymas, kurį gali perskaityti Pango

en: Font Antialias
lt: Šrifto glotninimas

en: Whether to use antialiasing (1 to enable, 0 to disable, and -1 to use the default)
lt: Ar naudoti glotninimą (1 naudojimui, 0 draudimui, -1 numatytai veiksenai)

en: Font DPI
lt: Šrifto DPI

en: The resolution of the font, in 1024 * dots/inch, or -1 to use the default
lt: Šrifto raiška, 1024 * taškai colyje arba -1 numatytajai reikšmei

en: Font Hinting
lt: Šrifto patarimai

en: Whether to use hinting (1 to enable, 0 to disable and -1 to use the default)
lt: Ar naudoti patarimus (1 įjungimui, 0 išjungimui ir -1 numatytai veiksenai)

en: Font Hint Style
lt: Šrifto patarimo stilius

en: The style of hinting (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)
lt: Patarimo stilius (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)

en: Font Subpixel Order
lt: Šrifto subpikselių tvarka

en: The type of subpixel antialiasing (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)
lt: Subpikselių glotninimo tipas (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)

en: The minimum duration for a long press gesture to be recognized
lt: Mažiausia atpažįstama ilgo paspaudimo gesto trukmė

en: Window Scaling Factor
lt: Lango skalės faktorius

en: The scaling factor to be applied to windows
lt: Langams taikomas skalės faktorius

en: Fontconfig configuration timestamp
lt: Fontconfig konfigūracijos data ir laikas

en: Timestamp of the current fontconfig configuration
lt: Dabartinės fontconfig konfigūracijos data ir laikas

en: Password Hint Time
lt: Slaptažodžio priminimo laikas

en: How long to show the last input character in hidden entries
lt: Kaip ilgai rodyti paskutinį įvestą simbolį paslėptose įvestyse

en: Shader Type
lt: Piešėjo tipas

en: The type of shader used
lt: Naudojamo piešėjo tipas

en: The source of the constraint
lt: Ribojimo šaltinis

en: From Edge
lt: Nuo krašto

en: The edge of the actor that should be snapped
lt: Aktoriaus kraštas, kuri turi būti prikabintas

en: To Edge
lt: Iki krašto

en: The edge of the source that should be snapped
lt: Šaltinio kraštas, prie kurio turi būti kabinama

en: The offset in pixels to apply to the constraint
lt: Poslinkis pikseliais ribojimo pritaikymui

en: Fullscreen Set
lt: Visas ekranas nustatytas

en: Whether the main stage is fullscreen
lt: Ar pagrindinė scena yra visame ekrane

en: Offscreen
lt: Už ekrano

en: Whether the main stage should be rendered offscreen
lt: Ar pagrindinė scena turi būti piešiama už ekrano

en: Cursor Visible
lt: Žymeklis matomas

en: Whether the mouse pointer is visible on the main stage
lt: Ar pelės žymeklis yra matomas pagrindinėje scenoje

en: User Resizable
lt: Naudotojo keičiamas dydis

en: Whether the stage is able to be resized via user interaction
lt: Ar naudotojas gali keisti scenos dydį

en: Color
lt: Spalva

en: The color of the stage
lt: Scenos spalva

en: Perspective
lt: Perspektyva

en: Perspective projection parameters
lt: Perspektyvos projekcijos parametrai

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Stage Title
lt: Scenos pavadinimas

en: Use Fog
lt: Naudoti rūką

en: Whether to enable depth cueing
lt: Ar įjungti gylio replikavimą

en: Fog
lt: Rūkas

en: Settings for the depth cueing
lt: Gylio replikavimo nustatymai

en: Use Alpha
lt: Naudoti alfą

en: Whether to honour the alpha component of the stage color
lt: Ar naudoti scenos spalvos alfa komponentą

en: Key Focus
lt: Klavišo klausymas

en: The currently key focused actor
lt: Šiuo metu klavišų klausantis aktorius

en: No Clear Hint
lt: Nevalymo patarimas

en: Whether the stage should clear its contents
lt: Ar scena turi valyti savo turinį

en: Accept Focus
lt: Tapti aktyvia

en: Whether the stage should accept focus on show
lt: Ar scena turi tapti aktyvia parodymo metu

en: Text
lt: Tekstas

en: The contents of the buffer
lt: Buferio turinys

en: Text length
lt: Teksto ilgis

en: Length of the text currently in the buffer
lt: Šiuo metu buferyje esančio teksto ilgis

en: Maximum length
lt: Didžiausias ilgis

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
lt: Didžiausias simbolių skaičius šiam įvedimo laukui. Nulis, jei neribojama

en: Buffer
lt: Buferis

en: The buffer for the text
lt: Teksto buferis

en: The font to be used by the text
lt: Tekstui naudojamas šriftas

en: Font Description
lt: Šrifto aprašymas

en: The font description to be used
lt: Naudotinas šrifto aprašymas

en: The text to render
lt: Piešiamas tekstas

en: Font Color
lt: Šrifto spalva

en: Color of the font used by the text
lt: Teksto naudojamo šrifto spalva

en: Editable
lt: Redaguojamas

en: Whether the text is editable
lt: Ar tekstas yra redaguojamas

en: Selectable
lt: Žymimas

en: Whether the text is selectable
lt: Ar tekstas leidžia žymėjimus

en: Activatable
lt: Aktyvuojamas

en: Whether pressing return causes the activate signal to be emitted
lt: Ar enter paspaudimas sukelia aktyvavimo signalo siuntimą

en: Whether the input cursor is visible
lt: Ar įvesties žymeklis yra matomas

en: Cursor Color
lt: Žymeklio spalva

en: Cursor Color Set
lt: Žymeklio spalva nustatyta

en: Whether the cursor color has been set
lt: Ar žymeklio spalva nustatyta

en: Cursor Size
lt: Žymeklio dydis

en: The width of the cursor, in pixels
lt: Žymeklio plotis pikseliais

en: Cursor Position
lt: Žymeklio padėtis

en: The cursor position
lt: Žymeklio padėtis

en: Selection-bound
lt: Žymėjimo riba

en: The cursor position of the other end of the selection
lt: Žymeklio padėtis kitame pažymėjimo gale

en: Selection Color
lt: Žymėjimo spalva

en: Selection Color Set
lt: Žymėjimo spalva nustatyta

en: Whether the selection color has been set
lt: Ar žymėjimo spalva buvo nustatyta

en: Attributes
lt: Atributai

en: A list of style attributes to apply to the contents of the actor
lt: Aktoriaus turiniui taikomų stiliaus atributų sąrašas

en: Use markup
lt: Naudoti žymėjimą

en: Whether or not the text includes Pango markup
lt: Ar tektas turi Pango žymėjimus

en: Line wrap
lt: Eilučių laužymas

en: If set, wrap the lines if the text becomes too wide
lt: Jei nustatyta, eilutės laužomos, kai tekstas tampa per platus

en: Line wrap mode
lt: Eilučių laužymo veiksena

en: Control how line-wrapping is done
lt: Valdyti, kaip atliekamas eilučių laužymas

en: Ellipsize
lt: Daugtaškis

en: The preferred place to ellipsize the string
lt: Pageidaujama vieta daugtaškiui eilutėje

en: Line Alignment
lt: Eilutės lygiavimas

en: The preferred alignment for the string, for multi-line text
lt: Pageidaujamas eilučių lygiavimas daugelio eilučių tekstui

en: Justify
lt: Abi pusės

en: Whether the text should be justified
lt: Ar tekstas turi būti lygiuojamos

en: Password Character
lt: Slaptažodžio simbolis

en: If non-zero, use this character to display the actor’s contents
lt: Jei ne nulis, naudoti šį simbolį aktoriaus turiniui parodyti

en: Max Length
lt: Didžiausias ilgis

en: Maximum length of the text inside the actor
lt: Didžiausias teksto ilgis aktoriuje

en: Single Line Mode
lt: Vienos eilutės veiksena

en: Whether the text should be a single line
lt: Ar tekstas turi būti viena eilutė

en: Selected Text Color
lt: Pažymėto teksto spalva

en: Selected Text Color Set
lt: Pažymėto teksto spalva nustatyta

en: Whether the selected text color has been set
lt: Ar pažymėto teksto spalva buvo nustatyta

en: Loop
lt: Ciklas

en: Should the timeline automatically restart
lt: Ar laiko linija turi automatiškai prasidėti iš naujo

en: Delay
lt: Delsa

en: Delay before start
lt: Delsa prieš pradžią

en: Duration
lt: Trukmė

en: Duration of the timeline in milliseconds
lt: Laiko linijos trukmė milisekundėmis

en: Direction
lt: Kryptis

en: Direction of the timeline
lt: Laiko linijos kryptis

en: Auto Reverse
lt: Automatinis apsukimas

en: Whether the direction should be reversed when reaching the end
lt: Ar kryptis turi būti apsukta pasiekus pabaigą

en: Repeat Count
lt: Pakartojimų skaičius

en: How many times the timeline should repeat
lt: Kiek kartų pakartoti laiko liniją

en: Progress Mode
lt: Progreso veiksena

en: How the timeline should compute the progress
lt: Kaip laiko linija turėtų skaičiuoti progresą

en: Interval
lt: Intervalas

en: The interval of values to transition
lt: Perėjimo intervalo vertės

en: Animatable
lt: Animuojamas

en: The animatable object
lt: Animuojamas objektas

en: Remove on Complete
lt: Pašalinti pabaigus

en: Detach the transition when completed
lt: Atjungti perėjimą baigus

en: Zoom Axis
lt: Didinimo ašis

en: Constraints the zoom to an axis
lt: Apriboja didinimą ašimi

en: Timeline
lt: Laiko linija

en: Timeline used by the alpha
lt: Alfa naudojama laiko linija

en: Alpha value
lt: Alfa reikšmė

en: Alpha value as computed by the alpha
lt: Alfa reikšmė, kaip ją apskaičiavo alfa

en: Mode
lt: Būsena

en: Progress mode
lt: Progreso būsena

en: Object
lt: Objektas

en: Object to which the animation applies
lt: Objektas, kuriam taikoma animacija

en: The mode of the animation
lt: Animacijos veiksena

en: Duration of the animation, in milliseconds
lt: Animacijos trukmė milisekundėmis

en: Whether the animation should loop
lt: Ar animacija yra ciklinė

en: The timeline used by the animation
lt: Animacijos naudojama laiko linija

en: Alpha
lt: Alfa

en: The alpha used by the animation
lt: Animacijos naudojama alfa

en: The duration of the animation
lt: Animacijos trukmė

en: The timeline of the animation
lt: Animacijos laiko linija

en: Alpha Object to drive the behaviour
lt: Alfa objektas, valdantis elgseną

en: Start Depth
lt: Pradžios gylis

en: Initial depth to apply
lt: Pradinis taikomas gylis

en: End Depth
lt: Pabaigos gylis

en: Final depth to apply
lt: Galutinis taikomas gylis

en: Start Angle
lt: Pradžios kampas

en: Initial angle
lt: Pradinis kampas

en: End Angle
lt: Pabaigos kampas

en: Final angle
lt: Galutinis kampas

en: Angle x tilt
lt: Kampo x pakrypimas

en: Tilt of the ellipse around x axis
lt: Elipsės pakrypimas apie x ašį

en: Angle y tilt
lt: Kampo y pakrypimas

en: Tilt of the ellipse around y axis
lt: Elipsės pakrypimas apie y ašį

en: Angle z tilt
lt: Kampo z pakrypimas

en: Tilt of the ellipse around z axis
lt: Elipsės pakrypimas apie z ašį

en: Width of the ellipse
lt: Elipsės plotis

en: Height of ellipse
lt: Elipsės aukštis

en: Center
lt: Centras

en: Center of ellipse
lt: Elipsės centras

en: Direction of rotation
lt: Sukimosi kryptis

en: Opacity Start
lt: Neaiškumo pradžia

en: Initial opacity level
lt: Pradinis neaiškumo lygis

en: Opacity End
lt: Neaiškumo pabaiga

en: Final opacity level
lt: Galutinis neaiškumo lygis

en: The ClutterPath object representing the path to animate along
lt: ClutterPath objektas, reprezentuojantis animacijos kelią

en: Angle Begin
lt: Kampo pradžia

en: Angle End
lt: Kampo pabaiga

en: Axis
lt: Ašis

en: Axis of rotation
lt: Sukimosi ašis

en: Center X
lt: Centro X

en: X coordinate of the center of rotation
lt: Sukimosi centro X koordinatė

en: Center Y
lt: Centro Y

en: Y coordinate of the center of rotation
lt: Sukimosi centro Y koordinatė

en: Center Z
lt: Centro Z

en: Z coordinate of the center of rotation
lt: Sukimosi centro Y koordinatė

en: X Start Scale
lt: X pradinė skalė

en: Initial scale on the X axis
lt: Pradinė skalė X ašyje

en: X End Scale
lt: X galutinė skalė

en: Final scale on the X axis
lt: Galutinė skalė X ašyje

en: Y Start Scale
lt: X pradinė skalė

en: Initial scale on the Y axis
lt: Pradinė skalė Y ašyje

en: Y End Scale
lt: Y galutinė skalė

en: Final scale on the Y axis
lt: Galutinė skalė Y ašyje

en: The background color of the box
lt: Dėžutės fono spalva

en: Color Set
lt: Spalva nustatyta

en: Surface Width
lt: Paviršiaus plotis

en: The width of the Cairo surface
lt: Cairo paviršiaus plotis

en: Surface Height
lt: Paviršiaus aukštis

en: The height of the Cairo surface
lt: Cairo paviršiaus aukštis

en: Auto Resize
lt: Automatinis dydžio keitimas

en: Whether the surface should match the allocation
lt: Ar paviršius turi atitikti išskyrimą

en: URI of a media file
lt: Daugialypės terpės failo URI

en: Playing
lt: Grojama

en: Whether the actor is playing
lt: Ar aktorius groja

en: Progress
lt: Eiga

en: Current progress of the playback
lt: Dabartinė grojimo eiga

en: Subtitle URI
lt: Subtitrų URI

en: URI of a subtitle file
lt: Subtitrų failo URI

en: Subtitle Font Name
lt: Subtitrų šrifto vardas

en: The font used to display subtitles
lt: Subtitrų rodymui naudojamas šriftas

en: Audio Volume
lt: Garso garsumas

en: The volume of the audio
lt: Garso garsumas

en: Can Seek
lt: Gali ieškoti

en: Whether the current stream is seekable
lt: Ar dabartiniame sraute galima ieškoti

en: Buffer Fill
lt: Buferio užpildymas

en: The fill level of the buffer
lt: Buferio užpildymo lygis

en: The duration of the stream, in seconds
lt: Srauto trukmė sekundėmis

en: The color of the rectangle
lt: Stačiakampio spalva

en: Border Color
lt: Rėmelio spalva

en: The color of the border of the rectangle
lt: Stačiakampio rėmelio spalva

en: Border Width
lt: Rėmelio plotis

en: The width of the border of the rectangle
lt: Stačiakampio rėmelio plotis

en: Has Border
lt: Turi rėmelį

en: Whether the rectangle should have a border
lt: Ar stačiakampis turi rėmelį

en: Vertex Source
lt: Viršūnės šaltinis

en: Source of vertex shader
lt: Viršūnės piešėjo šaltinis

en: Fragment Source
lt: Fragmento šaltinis

en: Source of fragment shader
lt: Fragmento piešėjo šaltinis

en: Compiled
lt: Kompiliuotas

en: Whether the shader is compiled and linked
lt: Ar piešėjas yra kompiliuotas ir surištas

en: Whether the shader is enabled
lt: Ar piešėjas yra įjungtas

note: translators: the first %s is the type of the shader, either * Vertex shader or Fragment shader; the second %s is the actual * error as reported by COGL
en: %s compilation failed: %s
lt: %s kompiliavimas nepavyko: %s

en: Vertex shader
lt: Viršūnės piešėjas

en: Fragment shader
lt: Fragmento piešėjas

en: State
lt: Būsena

en: Currently set state, (transition to this state might not be complete)
lt: Dabartinė būsena (perėjimas į šią būseną gali būti neužbaigtas)

en: Default transition duration
lt: Numatyta perėjimo trukmė

en: Column Number
lt: Stulpelio numeris

en: The column the widget resides in
lt: Stulpelis, kuriame yra elementas

en: Row Number
lt: Eilutės numeris

en: The row the widget resides in
lt: Eilutė, kurioje yra elementas

en: Column Span
lt: Stulpelių apimtis

en: The number of columns the widget should span
lt: Elemento apimamų stulpelių skaičius

en: Row Span
lt: Eilučių apimtis

en: The number of rows the widget should span
lt: Elemento apimamų eilučių skaičius

en: Horizontal Expand
lt: Horizontalus plėtimasis

en: Allocate extra space for the child in horizontal axis
lt: Išskirti papildomai vietos vaikui horizontalioje ašyje

en: Vertical Expand
lt: Vertikalus plėtimasis

en: Allocate extra space for the child in vertical axis
lt: Išskirti papildomai vietos vaikui vertikalioje ašyje

en: Spacing between columns
lt: Tarpai tarp stulpelių

en: Spacing between rows
lt: Tarpai tarp eilučių

en: Sync size of actor
lt: Sinchronizuoti aktoriaus dydį

en: Auto sync size of actor to underlying pixbuf dimensions
lt: Automatiškai sinchronizuoti aktoriaus dydį į pikselių buferio dimensijas

en: Disable Slicing
lt: Išjungti dalinimą

en: Forces the underlying texture to be singular and not made of smaller space saving individual textures
lt: Verčia tekstūrą būti vientisa ir nesudaryta iš mažesnių vietą taupančių atskirų tekstūrų

en: Tile Waste
lt: Koklių šiukšlinė

en: Maximum waste area of a sliced texture
lt: Didžiausia šiukšlių viena padalintoms tekstūroms

en: Horizontal repeat
lt: Horizontalus pasikartojimas

en: Repeat the contents rather than scaling them horizontally
lt: Pakartoti turinį užuot jį didinus horizontaliai

en: Vertical repeat
lt: Vertikalus pakartojimas

en: Repeat the contents rather than scaling them vertically
lt: Pakartoti turinį užuot jį didinus vertikaliai

en: Filter Quality
lt: Filtro kokybė

en: Rendering quality used when drawing the texture
lt: Piešimo kokybė piešiant tekstūrą

en: Pixel Format
lt: Pikselių formatas

en: The Cogl pixel format to use
lt: Naudotinas Cogl pikselių formatas

en: Cogl Texture
lt: Cogl tekstūra

en: The underlying Cogl texture handle used to draw this actor
lt: Šiam aktoriui piešti naudojamos Cogl tekstūros deskriptorius

en: Cogl Material
lt: Cogl medžiaga

en: The underlying Cogl material handle used to draw this actor
lt: Šiam aktoriui piešti naudojamos Cogl medžiagos deskriptorius

en: The path of the file containing the image data
lt: Failo, turinčio paveikslėlio duomenis, kelias

en: Keep Aspect Ratio
lt: Išlaikyti proporcijas

en: Keep the aspect ratio of the texture when requesting the preferred width or height
lt: Išlaikyti tekstūros proporcijas prašant pageidaujamo pločio ir aukščio

en: Load asynchronously
lt: Įkelti asinchroniškai

en: Load files inside a thread to avoid blocking when loading images from disk
lt: Įkelti failus gijoje išvengiant blokavimo įkeliant paveikslėlius iš disko

en: Load data asynchronously
lt: Įkelti duomenis asinchroniškai

en: Decode image data files inside a thread to reduce blocking when loading images from disk
lt: Dekoduoti paveikslėlių failus gijoje sumažinant blokavimą įkeliant paveikslėlius iš disko

en: Pick With Alpha
lt: Parinkti su alfa

en: Shape actor with alpha channel when picking
lt: Sudaryti aktorių su alfa kanalu parinkimo metu

en: Failed to load the image data
lt: Nepavyko įkelti paveikslėlio duomenų

en: YUV textures are not supported
lt: YUV tekstūros nepalaikomos

en: YUV2 textures are not supported
lt: YUV2 tekstūros nepalaikomos

en: Could not initialize Gdk
lt: Nepavyko inicializuoti Gdk

en: Could not find a suitable CoglWinsys for a GdkDisplay of type %s
lt: Nepavyko rasti tinkamo CoglWinsys elemento %s tipo GdkDisplay

en: Surface
lt: Paviršius

en: The underlying wayland surface
lt: Naudojamas wayland paviršius

en: Surface width
lt: Paviršiaus plotis

en: The width of the underlying wayland surface
lt: Esamo wayland paviršiaus plotis

en: Surface height
lt: Paviršiaus aukštis

en: The height of the underlying wayland surface
lt: Esamo wayland paviršiaus aukštis

en: X display to use
lt: Naudojamas X vaizduoklis

en: X screen to use
lt: Naudojamas X ekranas

en: Make X calls synchronous
lt: Naudoti sinchroninius X kvietimus

en: Disable XInput support
lt: Išjungti XInput palaikymą

en: The Clutter backend
lt: Clutter realizacija

en: Pixmap
lt: Pikselių žemėlapis

en: The X11 Pixmap to be bound
lt: Ribojamas X11 pikselių žemėlapis

en: Pixmap width
lt: Pikselių žemėlapio plotis

en: The width of the pixmap bound to this texture
lt: Pikselių žemėlapio, ribojamo šia tekstūra, plotis

en: Pixmap height
lt: Pikselių žemėlapio aukštis

en: The height of the pixmap bound to this texture
lt: Pikselių žemėlapio, ribojamo šia tekstūra, aukštis

en: Pixmap Depth
lt: Pikselių žemėlapio gylis

en: The depth (in number of bits) of the pixmap bound to this texture
lt: Šios tekstūros ribojamo pikselių žemėlapio gylis (bitų skaičiumi)

en: Automatic Updates
lt: Automatiniai atnaujinimai

en: If the texture should be kept in sync with any pixmap changes.
lt: Ar tekstūra turi būti sinchroniška su pikselių žemėlapio pasikeitimais.

en: Window
lt: Langas

en: The X11 Window to be bound
lt: Ribojamas X11 langas

en: Window Redirect Automatic
lt: Automatinis lango nukreipimas

en: If composite window redirects are set to Automatic (or Manual if false)
lt: Ar komponavimo lango nukreipimai yra nustatyti į automatinius (priešingu atveju priverstiniai)

en: Window Mapped
lt: Langas pavaizduotas

en: If window is mapped
lt: Ar langas yra pavaizduotas

en: Destroyed
lt: Sunaikintas

en: If window has been destroyed
lt: Ar langas buvo sunaikintas

en: Window X
lt: Lango X

en: X position of window on screen according to X11
lt: Lango X padėtis ekrane pagal X11

en: Window Y
lt: Lango Y

en: Y position of window on screen according to X11
lt: Lango Y padėtis ekrane pagal X11

en: Window Override Redirect
lt: Langas nepaiso nukreipimo

en: If this is an override-redirect window
lt: Ar langas nepaiso nukreipimo
