clutter master - en to lv translation catalogue (672 entries)

en: X coordinate
lv: X koordināta

en: X coordinate of the actor
lv: Izpildītāja X koordināta

en: Y coordinate
lv: Y koordināta

en: Y coordinate of the actor
lv: Izpildītāja Y koordināta

en: Position
lv: Pozīcija

en: The position of the origin of the actor
lv: Sākotnējā izpildītāja pozīcija

en: Width
lv: Platums

en: Width of the actor
lv: Izpildītāja platums

en: Height
lv: Augstums

en: Height of the actor
lv: Izpildītāja augstums

en: Size
lv: Izmērs

en: The size of the actor
lv: Izpildītāja izmērs

en: Fixed X
lv: Fiksēts X

en: Forced X position of the actor
lv: Fiksēta izpildītāja X pozīcija

en: Fixed Y
lv: Fiksēts Y

en: Forced Y position of the actor
lv: Fiksēta izpildītāja Y pozīcija

en: Fixed position set
lv: Fiksēta pozīcija iestatīta

en: Whether to use fixed positioning for the actor
lv: Vai izpildītājam izmantot fiksētu pozicionēšanu

en: Min Width
lv: Min. platums

en: Forced minimum width request for the actor
lv: Aktiem forsēts minimālā platuma pieprasījums

en: Min Height
lv: Min. augstums

en: Forced minimum height request for the actor
lv: Aktiem forsēts minimālā augstuma pieprasījums

en: Natural Width
lv: Dabīgais platums

en: Forced natural width request for the actor
lv: Aktiem forsēts dabīgā platuma pieprasījums

en: Natural Height
lv: Dabīgais augstums

en: Forced natural height request for the actor
lv: Aktiem forsēts dabīgā augstuma pieprasījums

en: Minimum width set
lv: Minimālais platums iestatīts

en: Whether to use the min-width property
lv: Vai izmantot minimālā platuma īpašību

en: Minimum height set
lv: Minimālais augstums iestatīts

en: Whether to use the min-height property
lv: Vai izmantot minimālā augstuma īpašību

en: Natural width set
lv: Dabīgs platums iestatīts

en: Whether to use the natural-width property
lv: Vai izmantot dabīgā platuma īpašību

en: Natural height set
lv: Dabīgs augstums iestatīts

en: Whether to use the natural-height property
lv: Vai izmantot dabīgā augstuma īpašību

en: Allocation
lv: Piešķiršana

en: The actor’s allocation
lv: Izpildītāja piešķiršana

en: Request Mode
lv: Pieprasīšanas režīms

en: The actor’s request mode
lv: Izpildītāja pieprasīšanas režīms

en: Depth
lv: Dziļums

en: Position on the Z axis
lv: Z ass pozīcija

en: Z Position
lv: Z pozīcija

en: The actor’s position on the Z axis
lv: Izpildītāja pozīcija uz Z ass

en: Opacity
lv: Necaurspīdīgums

en: Opacity of an actor
lv: Izpildītāja necaurspīdīgums

en: Offscreen redirect
lv: Ārpus ekrāna pārsūtīšana

en: Flags controlling when to flatten the actor into a single image
lv: Atzīme, kas nosaka, kad saplacināt izpildītāju uz vienu attēlu

en: Visible
lv: Redzams

en: Whether the actor is visible or not
lv: Vai izpildītājs ir redzams vai neredzams

en: Mapped
lv: Kartēts

en: Whether the actor will be painted
lv: Vai izpildītājs tiks uzzīmēts

en: Realized
lv: Realizēts

en: Whether the actor has been realized
lv: Vai izpildītājs tika realizēts

en: Reactive
lv: Reaktīvs

en: Whether the actor is reactive to events
lv: Vai izpildītājs uz notikumiem ir reaktīvs

en: Has Clip
lv: Ir klips

en: Whether the actor has a clip set
lv: Vai izpildītājam ir klipu kopa

en: Clip
lv: Klips

en: The clip region for the actor
lv: Klipa apgabals izpildītājam

en: Clip Rectangle
lv: Klipa taisnstūris

en: The visible region of the actor
lv: Izpildītāja redzamais apgabals

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name of the actor
lv: Nosaukums izpildītāja

en: Pivot Point
lv: Ass punkts

en: The point around which the scaling and rotation occur
lv: Punkts, ap ko notiek izmēra maiņa un pagriešana

en: Pivot Point Z
lv: Ass punkts Z

en: Z component of the pivot point
lv: Ass punkta Z komponente

en: Scale X
lv: Mērogs X

en: Scale factor on the X axis
lv: Mēroga koeficients uz X ass

en: Scale Y
lv: Mērogs Y

en: Scale factor on the Y axis
lv: Mēroga koeficients uz Y ass

en: Scale Z
lv: Mērogs Z

en: Scale factor on the Z axis
lv: Mēroga koeficients uz Z ass

en: Scale Center X
lv: Mēroga vidus X

en: Horizontal scale center
lv: Horizontālā mēroga vidus

en: Scale Center Y
lv: Mēroga vidus Y

en: Vertical scale center
lv: Vertikālā mēroga vidus

en: Scale Gravity
lv: Mēroga svars

en: The center of scaling
lv: Mērogošanas vidus

en: Rotation Angle X
lv: Rotācijas leņķis X

en: The rotation angle on the X axis
lv: X ass rotācijas leņķis

en: Rotation Angle Y
lv: Rotācijas leņķis Y

en: The rotation angle on the Y axis
lv: Y ass rotācijas leņķis

en: Rotation Angle Z
lv: Rotācijas leņķis Z

en: The rotation angle on the Z axis
lv: Z ass rotācijas leņķis

en: Rotation Center X
lv: Rotācijas centrs X

en: The rotation center on the X axis
lv: X ass rotācijas centrs

en: Rotation Center Y
lv: Rotācijas centrs Y

en: The rotation center on the Y axis
lv: Y ass rotācijas centrs

en: Rotation Center Z
lv: Rotācijas centrs Z

en: The rotation center on the Z axis
lv: Z ass rotācijas centrs

en: Rotation Center Z Gravity
lv: Rotācijas centra Z svars

en: Center point for rotation around the Z axis
lv: Viduspunkts rotācijai ap Z asi

en: Anchor X
lv: Enkurs X

en: X coordinate of the anchor point
lv: Enkura punkta X koordināta

en: Anchor Y
lv: Enkurs Y

en: Y coordinate of the anchor point
lv: Enkura punkta Y koordināta

en: Anchor Gravity
lv: Enkura svars

en: The anchor point as a ClutterGravity
lv: Enkura punkts kā ClutterGravity

en: Translation X
lv: Translācija X

en: Translation along the X axis
lv: Translācija gar X asi

en: Translation Y
lv: Translācija Y

en: Translation along the Y axis
lv: Translācija gar Y asi

en: Translation Z
lv: Translācija Z

en: Translation along the Z axis
lv: Translācija gar Z asi

en: Transform
lv: Pārveidot

en: Transformation matrix
lv: Pārveidojumu matrica

en: Transform Set
lv: Pārveidošana iestatīta

en: Whether the transform property is set
lv: Vai pārveidošanas īpašība ir iestatīta

en: Child Transform
lv: Bērna pārveidošana

en: Children transformation matrix
lv: Bērna pārveidošanas matrica

en: Child Transform Set
lv: Bērna pārveidošana iestatīta

en: Whether the child-transform property is set
lv: Vai bērna pārveidošanas īpašība ir iestatīta

en: Show on set parent
lv: Rādīt uz vecāka iestatīts

en: Whether the actor is shown when parented
lv: Vai izpildītājs ir redzams, kad ar vecāku

en: Clip to Allocation
lv: Klips pie piešķiršanas

en: Sets the clip region to track the actor’s allocation
lv: Iestata klipa reģionu, lai izsekotu izpildītāja piešķīrumu

en: Text Direction
lv: Teksta virziens

en: Direction of the text
lv: Teksta virziens

en: Has Pointer
lv: Ir rādītājs

en: Whether the actor contains the pointer of an input device
lv: Vai izpildītājs satur ievades ierīces norādi

en: Actions
lv: Darbības

en: Adds an action to the actor
lv: Izpildītājam pievieno darbību

en: Constraints
lv: Ierobežojumi

en: Adds a constraint to the actor
lv: Izpildītājam pievieno ierobežojumu

en: Effect
lv: Efekts

en: Add an effect to be applied on the actor
lv: Izpildītājam pievieno efektu

en: Layout Manager
lv: Slāņu pārvaldnieks

en: The object controlling the layout of an actor’s children
lv: Objekts, kas nosaka izpildītāja bērna izkārtojumu

en: X Expand
lv: X izvērst

en: Whether extra horizontal space should be assigned to the actor
lv: Vai horizontālajai telpai jābūt piešķirtai izpildītājam

en: Y Expand
lv: Y izvērst

en: Whether extra vertical space should be assigned to the actor
lv: Vai vertikālajai telpai jābūt piešķirtai izpildītājam

en: X Alignment
lv: X līdzinājums

en: The alignment of the actor on the X axis within its allocation
lv: Izpildītāja līdzinājums uz X ass savā piešķīrumā

en: Y Alignment
lv: Y līdzinājums

en: The alignment of the actor on the Y axis within its allocation
lv: Izpildītāja līdzinājums uz Y ass savā piešķīrumā

en: Margin Top
lv: Mala augšpusē

en: Extra space at the top
lv: Papildu vieta augšpusē

en: Margin Bottom
lv: Mala apakšā

en: Extra space at the bottom
lv: Papildu vieta apakšpusē

en: Margin Left
lv: Mala pa kreisi

en: Extra space at the left
lv: Papildu vieta pa kreisi

en: Margin Right
lv: Mala pa labi

en: Extra space at the right
lv: Papildu vieta pa labi

en: Background Color Set
lv: Fona krāsas iestatījums

en: Whether the background color is set
lv: Vai ir iestatīta fona krāsa

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: The actor’s background color
lv: Izpildītāja fona krāsa

en: First Child
lv: Pirmais bērns

en: The actor’s first child
lv: Izpildītāja pirmais bērns

en: Last Child
lv: Pēdējais bērns

en: The actor’s last child
lv: Izpildītāja pēdējais bērns

en: Content
lv: Saturs

en: Delegate object for painting the actor’s content
lv: Deleģēt objektus izpildītāja satura krāsošanai

en: Content Gravity
lv: Satura svars

en: Alignment of the actor’s content
lv: Izpildītāja satura līdzinājums

en: Content Box
lv: Satura kaste

en: The bounding box of the actor’s content
lv: Izpildītāja satura ierobežojošā kaste

en: Minification Filter
lv: Samazinājuma filtrs

en: The filter used when reducing the size of the content
lv: Filtrs, ko izmantot, kad samazina satura izmēru

en: Magnification Filter
lv: Palielinājuma filtrs

en: The filter used when increasing the size of the content
lv: Filtrs, ko izmantot, kad palielina satura izmēru

en: Content Repeat
lv: Satura atkārtojums

en: The repeat policy for the actor’s content
lv: Izpildītāja satura atkārtošanas politika

en: Actor
lv: Izpildītājs

en: The actor attached to the meta
lv: Pie meta pievienotais izpildītājs

en: The name of the meta
lv: Šī meta nosaukums

en: Enabled
lv: Aktivēts

en: Whether the meta is enabled
lv: Vai meta ir aktivēts

en: Source
lv: Avots

en: The source of the alignment
lv: Līdzinājuma avots

en: Align Axis
lv: Līdzināt asi

en: The axis to align the position to
lv: Ass, pie kuras pielīdzināt

en: Factor
lv: Koeficients

en: The alignment factor, between 0.0 and 1.0
lv: Līdzināšanas koeficients, starp 0.0 un 1.0

en: Unable to initialize the Clutter backend: no available drivers found.
lv: Nevar inicializēt Clutter aizmuguri: nav pieejamu draiveru.

en: The backend of type “%s” does not support creating multiple stages
lv: Aizmugure ar tipu “%s” neatbalsta vairāku skatuvju veidošanu

en: The source of the binding
lv: Saistījuma avots

en: Coordinate
lv: Koordināta

en: The coordinate to bind
lv: Saistījuma koordināta

en: Offset
lv: Nobīde

en: The offset in pixels to apply to the binding
lv: Nobīde pikseļos, ko pielietot saistījumiem

en: The unique name of the binding pool
lv: Unikāls nosaukums saistījumu pūls

en: Horizontal Alignment
lv: Horizontālā līdzināšana

en: Horizontal alignment for the actor inside the layout manager
lv: Horizontālais līdzinājums izpildītājam slāņu pārvaldniekā

en: Vertical Alignment
lv: Vertikālā līdzināšana

en: Vertical alignment for the actor inside the layout manager
lv: Vertikālais līdzinājums izpildītājam slāņu pārvaldniekā

en: Default horizontal alignment for the actors inside the layout manager
lv: Noklusētais horizontālais līdzinājums izpildītājiem slāņu pārvaldniekā

en: Default vertical alignment for the actors inside the layout manager
lv: Noklusētais vertikālais līdzinājums izpildītājiem slāņu pārvaldniekā

en: Expand
lv: Izvērst

en: Allocate extra space for the child
lv: Bērnam piešķirt papildu vietu

en: Horizontal Fill
lv: Horizontālais aizpildījums

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the horizontal axis
lv: Vai bērnam vajadzētu saņemt prioritāti, kad konteineris piešķir papildu vietu uz horizontālās ass

en: Vertical Fill
lv: Vertikālais aizpildījums

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the vertical axis
lv: Vai bērnam vajadzētu saņemt prioritāti, kad konteineris piešķir papildu vietu uz vertikālās ass

en: Horizontal alignment of the actor within the cell
lv: Izpildītāja horizontālais līdzinājums šūnā

en: Vertical alignment of the actor within the cell
lv: Izpildītāja vertikālais līdzinājums šūnā

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Whether the layout should be vertical, rather than horizontal
lv: Vai izkārtojumam jābūt drīzāk vertikālam, nevis horizontālam

en: Orientation
lv: Virziens

en: The orientation of the layout
lv: Izkārtojuma virziens

en: Homogeneous
lv: Viendabīgs

en: Whether the layout should be homogeneous, i.e. all children get the same size
lv: Vai izkārtojumam jābūt viendabīgam, tas ir, visiem bērniem ir vienāds izmērs

en: Pack Start
lv: Pakas sākums

en: Whether to pack items at the start of the box
lv: Vai pakot vienumus kastes sākumā

en: Spacing
lv: Atstatums

en: Spacing between children
lv: Atstarpes starp bērniem

en: Use Animations
lv: Lietot animācijas

en: Whether layout changes should be animated
lv: Vai vajadzētu animēt izkārtojuma izmaiņas

en: Easing Mode
lv: Vienkāršošanas režīms

en: The easing mode of the animations
lv: Animāciju vienkāršošanas režīms

en: Easing Duration
lv: Vienkāršošanas ilgums

en: The duration of the animations
lv: Animāciju ilgums

en: Brightness
lv: Gaišums

en: The brightness change to apply
lv: Gaišuma izmaiņas, ko izmantot

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: The contrast change to apply
lv: Kontrasta izmaiņas, ko izmantot

en: The width of the canvas
lv: Audekla platums

en: The height of the canvas
lv: Audekla augstums

en: Scale Factor Set
lv: Iestatīts mērogs

en: Whether the scale-factor property is set
lv: Vai ir iestatīta mēroga īpašība

en: Scale Factor
lv: Mērogs

en: The scaling factor for the surface
lv: Virsmas mērogs

en: Container
lv: Konteineris

en: The container that created this data
lv: Konteineris, kas izveidoja šos datus

en: The actor wrapped by this data
lv: Izpildītājs, ko šie dati ietina

en: Pressed
lv: Piespiests

en: Whether the clickable should be in pressed state
lv: Vai klikšķināmajam būtu jābūt piespiestā stāvoklī

en: Held
lv: Turēts

en: Whether the clickable has a grab
lv: Vai klikšķināmajam ir satvēriens

en: Long Press Duration
lv: Ilgās piespiešanas ilgums

en: The minimum duration of a long press to recognize the gesture
lv: Ilgās piespiešanas ilgums, līdz to atpazīst kā mājienu

en: Long Press Threshold
lv: Ilgās piespiešanas slieksnis

en: The maximum threshold before a long press is cancelled
lv: Maksimālais slieksnis, pirms ilgā piespiešana tiek atcelta

en: Specifies the actor to be cloned
lv: Norāda izpildītāju, ko klonēt

en: Tint
lv: Tonis

en: The tint to apply
lv: Tonis, ko izmantot

en: Horizontal Tiles
lv: Horizontālās flīzes

en: The number of horizontal tiles
lv: Horizontālo flīžu skaits

en: Vertical Tiles
lv: Vertikālas flīzes

en: The number of vertical tiles
lv: Vertikālo flīžu skaits

en: Back Material
lv: Melns materiāls

en: The material to be used when painting the back of the actor
lv: Materiāls, kuru izmantot izpildītāja aizmugures drukāšanai

en: The desaturation factor
lv: Piesātinājuma mazinājuma koeficients

en: Backend
lv: Aizmugure

en: The ClutterBackend of the device manager
lv: ClutterBackend ierīces pārvaldnieks

en: Horizontal Drag Threshold
lv: Horizontālās vilkšanas aizture

en: The horizontal amount of pixels required to start dragging
lv: Horizontālais pikseļu skaits, lai sāktu vilkšanu

en: Vertical Drag Threshold
lv: Vertikālās vilkšanas aizture

en: The vertical amount of pixels required to start dragging
lv: Vertikālais pikseļu skaits, lai sāktu vilkšanu

en: Drag Handle
lv: Vilkt turi

en: The actor that is being dragged
lv: Izpildītājs, kas tiek vilkts

en: Drag Axis
lv: Vilkt asi

en: Constraints the dragging to an axis
lv: Ierobežo vilkšanu pie ass

en: Drag Area
lv: Vilkt laukumu

en: Constrains the dragging to a rectangle
lv: Ierobežo taisnstūra vilkšanu

en: Drag Area Set
lv: Vilkšanas laukums iestatīts

en: Whether the drag area is set
lv: Vai ir iestatīts vilkšanas laukums

en: Whether each item should receive the same allocation
lv: Vai katram vienumam vajadzēt saņemt to pašu piešķīrumu

en: Column Spacing
lv: Kolonnu atstarpe

en: The spacing between columns
lv: Atstarpe starp kolonnām

en: Row Spacing
lv: Rindu atstarpe

en: The spacing between rows
lv: Atstarpe starp rindām

en: Minimum Column Width
lv: Minimālais kolonnas platums

en: Minimum width for each column
lv: Minimālais platums katrai kolonnai

en: Maximum Column Width
lv: Maksimālais kolonnas platums

en: Maximum width for each column
lv: Maksimālais platums katrai kolonnai

en: Minimum Row Height
lv: Minimālais rindas augstums

en: Minimum height for each row
lv: Minimālais augstums katrai rindai

en: Maximum Row Height
lv: Maksimālais rindas augstums

en: Maximum height for each row
lv: Maksimālais augstums katrai rindai

en: Snap to grid
lv: Pievilkt pie režģa

en: Number touch points
lv: Skārienu punktu skaits

en: Number of touch points
lv: Skārienu punktu skaits

en: Threshold Trigger Edge
lv: Trigera malas slieksnis

en: The trigger edge used by the action
lv: Trigera mala, ko izmantot šai darbībai

en: Threshold Trigger Horizontal Distance
lv: Trigera malas horizontālais attālums

en: The horizontal trigger distance used by the action
lv: Horizontālā trigera attālums, ko izmanto darbība

en: Threshold Trigger Vertical Distance
lv: Trigera malas vertikālais attālums

en: The vertical trigger distance used by the action
lv: Vertikālais trigera attālums, ko izmanto darbība

en: Left attachment
lv: Kreisā piesaistne

en: The column number to attach the left side of the child to
lv: Kolonnas numurs, ko piesaistīt bērnam kreisajā pusē

en: Top attachment
lv: Augšas piesaistne

en: The row number to attach the top side of a child widget to
lv: Rindas numurs, ko piesaistīt bērna augšas logdaļai

en: The number of columns that a child spans
lv: Kolonnu skaits, ko bērns izvērš

en: The number of rows that a child spans
lv: Rindu skaits, ko bērns izvērš

en: Row spacing
lv: Rindu atstarpe

en: The amount of space between two consecutive rows
lv: Atstarpe starp divām secīgām rindām

en: Column spacing
lv: Kolonnu atstarpe

en: The amount of space between two consecutive columns
lv: Atstarpe starp divām secīgām kolonnām

en: Row Homogeneous
lv: Rindu viendabīgums

en: If TRUE, the rows are all the same height
lv: Ja PATIESS, visas rindas ir ar vienādu augstumu

en: Column Homogeneous
lv: Kolonnu viendabīgums

en: If TRUE, the columns are all the same width
lv: Ja PATIESS, visas kolonnas ir ar vienādu platumu

en: Unable to load image data
lv: Neizdevās ielādēt attēla datus

en: Id
lv: ID

en: Unique identifier of the device
lv: Unikāls ierīces identifikators

en: The name of the device
lv: Ierīces nosaukums

en: Device Type
lv: Ierīces tips

en: The type of the device
lv: Ierīces tips

en: Device Manager
lv: Ierīču pārvaldnieks

en: The device manager instance
lv: Ierīces pārvaldnieka instance

en: Device Mode
lv: Ierīces režīms

en: The mode of the device
lv: Ierīces režīms

en: Has Cursor
lv: Ir kursors

en: Whether the device has a cursor
lv: Vai ierīcei ir kursors

en: Whether the device is enabled
lv: Vai ierīce ir aktivēta

en: Number of Axes
lv: Asu skaits

en: The number of axes on the device
lv: Asu skaits ierīcē

en: The backend instance
lv: Aizmugures instance

en: Vendor ID
lv: Pārdevēja ID

en: Product ID
lv: Produkta ID

en: Value Type
lv: Vērtības tips

en: The type of the values in the interval
lv: Vērtību tipi intervālā

en: Initial Value
lv: Sākotnējā vērtība

en: Initial value of the interval
lv: Intervāla sākotnējā vērtība

en: Final Value
lv: Beigu vērība

en: Final value of the interval
lv: Intervāla beigu vērtība

en: Manager
lv: Pārvaldnieks

en: The manager that created this data
lv: Pārvaldnieks, kas ir izveidojis šos datus

en: Show frames per second
lv: Rādīt kadrus sekundē

en: Default frame rate
lv: Noklusētais kadru ātrums

en: Make all warnings fatal
lv: Atzīmēt visus brīdinājumus kā fatālus

en: Direction for the text
lv: Teksta virziens

en: Disable mipmapping on text
lv: Deaktivēt mip-kartēšanu uz teksta

en: Use “fuzzy” picking
lv: Lietot “aptuveno” izvēli

en: Clutter debugging flags to set
lv: Iestatāmie Clutter atkļūdošanas karodziņi

en: Clutter debugging flags to unset
lv: Noņemamie Clutter atkļūdošanas karodziņi

en: Enable accessibility
lv: Ieslēgt pieejamību

en: Clutter Options
lv: Clutter opcijas

en: Show Clutter Options
lv: Rādīt Clutter opcijas

en: Pan Axis
lv: Panoramēšanas ass

en: Constraints the panning to an axis
lv: Ierobežo panoramēšanu pie ass

en: Interpolate
lv: Interpolēt

en: Whether interpolated events emission is enabled.
lv: Vai ir aktivēta notikumu izlaišanas interpolācija

en: Deceleration
lv: Deklarācija

en: Rate at which the interpolated panning will decelerate in
lv: Ātrums, ar kādu interpolētā panoramēšana deklarēs

en: Initial acceleration factor
lv: Sākotnējais paātrinājuma koeficients

en: Factor applied to the momentum when starting the interpolated phase
lv: Koeficients, kas pielikts momentam, kad sākas interpolētā fāze

en: Path
lv: Ceļš

en: The path used to constrain an actor
lv: Ceļš, ko izmantot izpildītāja ierobežošanai

en: The offset along the path, between -1.0 and 2.0
lv: Nobīde gar ceļu, starp -1.0 un 2.0

en: Property Name
lv: Īpašības nosaukums

en: The name of the property to animate
lv: Īpašības, kuru animēt, nosaukums

en: Filename Set
lv: Datnes nosaukums iestatīts

en: Whether the :filename property is set
lv: Vai :filename īpašība tiek iestatīta

en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: The path of the currently parsed file
lv: Pašlaik parsētās datnes ceļš

en: Translation Domain
lv: Tulkošanas domēns

en: The translation domain used to localize string
lv: Tulkošanas domēns, kuru izmanto virknes lokalizēšanai

en: Scroll Mode
lv: Ritināšanas režīms

en: The scrolling direction
lv: Ritināšanas virziens

en: Double Click Time
lv: Dubultklikšķa laiks

en: The time between clicks necessary to detect a multiple click
lv: Laiks starp klikšķiem, kas nepieciešams, lai noteiktu vairākus klikšķus

en: Double Click Distance
lv: Dubultklikšķa attālums

en: The distance between clicks necessary to detect a multiple click
lv: Attālums starp klikšķiem, kas nepieciešams, lai noteiktu vairākus klikšķus

en: Drag Threshold
lv: Vilkšanas slieksnis

en: The distance the cursor should travel before starting to drag
lv: Attālums, kas jāveic kursoram, pirms sākt vilkt

en: Font Name
lv: Fonta nosaukums

en: The description of the default font, as one that could be parsed by Pango
lv: Noklusētā fonta apraksts, kādu var parsēt Pango

en: Font Antialias
lv: Fonta nogludināšana

en: Whether to use antialiasing (1 to enable, 0 to disable, and -1 to use the default)
lv: Vai lietot nogludināšanu (1, lai aktivētu; 0, lai deaktivētu; -1, lai izmantotu noklusēto)

en: Font DPI
lv: Fonta DPI

en: The resolution of the font, in 1024 * dots/inch, or -1 to use the default
lv: Fonta izšķirtspēja, izteikta 1024 * punkti/colla, vai -1, lai izmantotu noklusēto

en: Font Hinting
lv: Fonta norādīšana

en: Whether to use hinting (1 to enable, 0 to disable and -1 to use the default)
lv: Vai lietot norādīšanu (1, lai aktivētu; 0, lai deaktivētu; -1, lai izmantotu noklusēto)

en: Font Hint Style
lv: Datnes norādīšanas stils

en: The style of hinting (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)
lv: Norādīšanas stils (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)

en: Font Subpixel Order
lv: Fonta apakšpikseļu secība

en: The type of subpixel antialiasing (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)
lv: Apakšpikseļu gludināšanas tips (nekāds, rgb, bgr, vrgb, vbgr)

en: The minimum duration for a long press gesture to be recognized
lv: Minimālais ilgums, līdz tiek atpazīts ilgās piespiešanas žests

en: Window Scaling Factor
lv: Loga mērogs

en: The scaling factor to be applied to windows
lv: Loga mērogs, ko izmanto logiem

en: Fontconfig configuration timestamp
lv: Fontconfig konfigurācijas laika spiedogs

en: Timestamp of the current fontconfig configuration
lv: Pašreizējās fontconfig konfigurācijas laika spiedogs

en: Password Hint Time
lv: Paroles padoma laiks

en: How long to show the last input character in hidden entries
lv: Cik ilgi rādīt ievades rakstzīmes slēptajās ievadēs

en: Shader Type
lv: Ēnotāja tips

en: The type of shader used
lv: Izmantojamā ēnotāja tips

en: The source of the constraint
lv: Ierobežojuma avots

en: From Edge
lv: No malas

en: The edge of the actor that should be snapped
lv: Izpildītāja mala, kas būtu jāpievelk

en: To Edge
lv: Līdz malai

en: The edge of the source that should be snapped
lv: Avota mala, kas būtu jāpievelk

en: The offset in pixels to apply to the constraint
lv: Nobīde pikseļos, ko pielietot konstante

en: Fullscreen Set
lv: Pilnekrāna iestatījums

en: Whether the main stage is fullscreen
lv: Vai galvenajai skatuvei ir jābūt pilnekrāna

en: Offscreen
lv: Ārpus ekrāna

en: Whether the main stage should be rendered offscreen
lv: Vai galvenajai skatuvei ir jābūt renderētai ārpus ekrāna

en: Cursor Visible
lv: Kursora redzamība

en: Whether the mouse pointer is visible on the main stage
lv: Vai peles rādītājam ir jābūt redzamam galvenajā skatuvē

en: User Resizable
lv: Lietotājs var mainīt izmēru

en: Whether the stage is able to be resized via user interaction
lv: Vai lietotāja mijiedarbība var mainīt skatuves izmēru

en: Color
lv: Krāsa

en: The color of the stage
lv: Skatuves krāsa

en: Perspective
lv: Perspektīva

en: Perspective projection parameters
lv: Perspektīvas projekcijas parametri

en: Title
lv: Nosaukums

en: Stage Title
lv: Skatuves nosaukums

en: Use Fog
lv: Lietot miglu

en: Whether to enable depth cueing
lv: Vai aktivēt dziļuma norādīšanu

en: Fog
lv: Migla

en: Settings for the depth cueing
lv: Iestatījumi dziļuma norādīšanai

en: Use Alpha
lv: Lietot alfa

en: Whether to honour the alpha component of the stage color
lv: Vai ņemt vērā skatuves krāsas alfa komponenti

en: Key Focus
lv: Atslēgas fokuss

en: The currently key focused actor
lv: Pašreizējais atslēgas fokusētais izpildītājs

en: No Clear Hint
lv: Nav attīrīšanas norādes

en: Whether the stage should clear its contents
lv: Vai skatuvei vajadzētu attīrīt savu saturu

en: Accept Focus
lv: Pieņemt fokusu

en: Whether the stage should accept focus on show
lv: Vai skatuvei šovā vajadzētu pieņemt fokusu

en: Text
lv: Teksts

en: The contents of the buffer
lv: Bufera saturs

en: Text length
lv: Teksta garums

en: Length of the text currently in the buffer
lv: Garums tekstam, kas pašlaik ir buferī

en: Maximum length
lv: Maksimālais garums

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
lv: Maksimālais rakstzīmju daudzums šim ierakstam. Nulle, ja nav maksimuma

en: Buffer
lv: Buferis

en: The buffer for the text
lv: Buferis tekstam

en: The font to be used by the text
lv: Fonts, kuru izmantot tekstam

en: Font Description
lv: Fonta apraksts

en: The font description to be used
lv: Izmantojamais fonta apraksts

en: The text to render
lv: Teksts renderēšanai

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Color of the font used by the text
lv: Krāsa fontam, kuru izmantot tekstam

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Whether the text is editable
lv: Vai teksts ir rediģējams

en: Selectable
lv: Izvēlams

en: Whether the text is selectable
lv: Vai tekstu var izvēlēties

en: Activatable
lv: Aktivizējams

en: Whether pressing return causes the activate signal to be emitted
lv: Vai “Enter” piespiešana liek raidīt aktivizēšanas signālu

en: Whether the input cursor is visible
lv: Vai ir redzams ievades kursors

en: Cursor Color
lv: Kursora krāsa

en: Cursor Color Set
lv: Kursora krāsa iestatīta

en: Whether the cursor color has been set
lv: Vai kursora krāsa ir iestatīta

en: Cursor Size
lv: Kursora izmērs

en: The width of the cursor, in pixels
lv: Kursora platums, pikseļos

en: Cursor Position
lv: Kursora pozīcija

en: The cursor position
lv: Kursora novietojums

en: Selection-bound
lv: Izvēles ierobežojums

en: The cursor position of the other end of the selection
lv: Kursora pozīcija otrā izvēles galā

en: Selection Color
lv: Izvēles krāsa

en: Selection Color Set
lv: Izvēles krāsa iestatīta

en: Whether the selection color has been set
lv: Vai izvēles krāsa ir iestatīta

en: Attributes
lv: Atribūti

en: A list of style attributes to apply to the contents of the actor
lv: Stila atribūtu saraksts, kuru pielietot izpildītāja saturam

en: Use markup
lv: Lietot marķējumu

en: Whether or not the text includes Pango markup
lv: Vai tekstam jāiekļauj Pango marķējums

en: Line wrap
lv: Rindiņu aplaušana

en: If set, wrap the lines if the text becomes too wide
lv: Ja iestatīts, aplauzt rindas, ja teksts kļūst pārāk plašs

en: Line wrap mode
lv: Rindiņu aplaušanas režīms

en: Control how line-wrapping is done
lv: Kontrolēt, kā notiek rindiņu aplaušana

en: Ellipsize
lv: Īsināt ar daudzpunkti

en: The preferred place to ellipsize the string
lv: Vēlamā vieta, kur virkni īsināt ar daudzpunkti

en: Line Alignment
lv: Rindu līdzināšana

en: The preferred alignment for the string, for multi-line text
lv: Vēlamais virknes līdzinājums vairāku rindiņu tekstam

en: Justify
lv: Izlīdzināt

en: Whether the text should be justified
lv: Vai teksts būtu jāizlīdzina

en: Password Character
lv: Paroles rakstzīme

en: If non-zero, use this character to display the actor’s contents
lv: Ja nav nulle, lietot šo rakstzīmi, lai attēlotu izpildītāja saturu

en: Max Length
lv: Maks. garums

en: Maximum length of the text inside the actor
lv: Maksimālais teksta garums izpildītājā

en: Single Line Mode
lv: Vienas rindas režīms

en: Whether the text should be a single line
lv: Vai tekstam jābūt vienā rindiņā

en: Selected Text Color
lv: Izvēlētā teksta krāsa

en: Selected Text Color Set
lv: Izvēlētā teksta krāsa iestatīta

en: Whether the selected text color has been set
lv: Vai izvēlētā teksta krāsa ir iestatīta

en: Loop
lv: Cikls

en: Should the timeline automatically restart
lv: Vai automātiski jāpārstartē laika skalas

en: Delay
lv: Aizture

en: Delay before start
lv: Aizture pirms sākt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Duration of the timeline in milliseconds
lv: Laika skalas ilgums milisekundēs

en: Direction
lv: Virziens

en: Direction of the timeline
lv: Laika skalas virziens

en: Auto Reverse
lv: Autom. apgriezt

en: Whether the direction should be reversed when reaching the end
lv: Vai virziens būtu jāapgriež, kas sasniedz beigas

en: Repeat Count
lv: Atkārtot skaitu

en: How many times the timeline should repeat
lv: Cik reizes vajadzētu atkārtot laika skalu

en: Progress Mode
lv: Progresa režīms

en: How the timeline should compute the progress
lv: Kā laika skalai vajadzētu aprēķināt progresu

en: Interval
lv: Intervāls

en: The interval of values to transition
lv: Intervāls vērtībai uz pāreju

en: Animatable
lv: Animējams

en: The animatable object
lv: Animējams objekts

en: Remove on Complete
lv: Pie izpildes izņemt

en: Detach the transition when completed
lv: Kad pabeigts, atvienot pāreju

en: Zoom Axis
lv: Mēroga ass

en: Constraints the zoom to an axis
lv: Ierobežo mērogu pie ass

en: Timeline
lv: Laika skala

en: Timeline used by the alpha
lv: Laika skala, ko izmanto alfa

en: Alpha value
lv: Alfa vērtība

en: Alpha value as computed by the alpha
lv: Alfa vērtība, kādu izskaitļo alfa

en: Mode
lv: Režīms

en: Progress mode
lv: Progresa režīms

en: Object
lv: Objekts

en: Object to which the animation applies
lv: Objekts, uz ko attiecināma animācija

en: The mode of the animation
lv: Animācijas režīms

en: Duration of the animation, in milliseconds
lv: Animācijas ilgums milisekundēs

en: Whether the animation should loop
lv: Vai animācijai jāciklojas

en: The timeline used by the animation
lv: Laika skala, ko izmanto animācija

en: Alpha
lv: Alfa

en: The alpha used by the animation
lv: Alfa, ko izmanto animācija

en: The duration of the animation
lv: Animācijas ilgums

en: The timeline of the animation
lv: Animācijas laika skala

en: Alpha Object to drive the behaviour
lv: Alfas objekts, kas nosaka uzvedību

en: Start Depth
lv: Sākuma dziļums

en: Initial depth to apply
lv: Sākotnējais dziļums, ko pielietot

en: End Depth
lv: Beigu dziļums

en: Final depth to apply
lv: Beigu dziļums, ko pielietot

en: Start Angle
lv: Starta leņķis

en: Initial angle
lv: Sākotnējais leņķis

en: End Angle
lv: Finiša leņķis

en: Final angle
lv: Beigu leņķis

en: Angle x tilt
lv: Leņķa x slīpums

en: Tilt of the ellipse around x axis
lv: Elipses slīpums ap x asi

en: Angle y tilt
lv: Leņķa y slīpums

en: Tilt of the ellipse around y axis
lv: Elipses slīpums ap y asi

en: Angle z tilt
lv: Leņķa z slīpums

en: Tilt of the ellipse around z axis
lv: Elipses slīpums ap z asi

en: Width of the ellipse
lv: Elipses platums

en: Height of ellipse
lv: Elipses augstums

en: Center
lv: Vidus

en: Center of ellipse
lv: Elipses vidus

en: Direction of rotation
lv: Rotācijas virziens

en: Opacity Start
lv: Necaurspīdīguma sākums

en: Initial opacity level
lv: Sākotnējais necaurspīdīguma līmenis

en: Opacity End
lv: Necaurspīdīguma beigas

en: Final opacity level
lv: Beidzamais necaurspīdīguma līmenis

en: The ClutterPath object representing the path to animate along
lv: ClutterPath objekts, kas norāda ceļu, gar ko jāanimē

en: Angle Begin
lv: Leņķa sākums

en: Angle End
lv: Leņķa beigas

en: Axis
lv: Ass

en: Axis of rotation
lv: Rotācijas ass

en: Center X
lv: Centrs X

en: X coordinate of the center of rotation
lv: Rotācijas centra X koordināta

en: Center Y
lv: Centrs Y

en: Y coordinate of the center of rotation
lv: Rotācijas centra Y koordināta

en: Center Z
lv: Centrs Z

en: Z coordinate of the center of rotation
lv: Rotācijas centra Z koordināta

en: X Start Scale
lv: X sākuma mērogs

en: Initial scale on the X axis
lv: Sākuma mērogs uz X ass

en: X End Scale
lv: X beigu mērogs

en: Final scale on the X axis
lv: Beigu mērogs uz X ass

en: Y Start Scale
lv: Y sākuma mērogs

en: Initial scale on the Y axis
lv: Sākuma mērogs uz Y ass

en: Y End Scale
lv: Y beigu mērogs

en: Final scale on the Y axis
lv: Beigu mērogs uz Y ass

en: The background color of the box
lv: Kastes fona krāsa

en: Color Set
lv: Krāsa iestatīta

en: Surface Width
lv: Virsmas platums

en: The width of the Cairo surface
lv: Cairo virsmas platums

en: Surface Height
lv: Virsmas augstums

en: The height of the Cairo surface
lv: Cairo virsmas augstums

en: Auto Resize
lv: Autom. mainīt izmēru

en: Whether the surface should match the allocation
lv: Vai virsmai būtu jāatbilst piešķīrumam

en: URI of a media file
lv: Datu nesēja datnes URI

en: Playing
lv: Atskaņo

en: Whether the actor is playing
lv: Vai izpildītājs ir atskaņo

en: Current progress of the playback
lv: Pašreizējais atskaņošanas progress

en: Subtitle URI
lv: Subtitru URI

en: URI of a subtitle file
lv: Subtitru datnes URI

en: Subtitle Font Name
lv: Subtitru fonta nosaukums

en: The font used to display subtitles
lv: Fonts, ko izmantot subtitru attēlošanai

en: Audio Volume
lv: Audio skaļums

en: The volume of the audio
lv: Audio skaļums

en: Can Seek
lv: Var meklēt

en: Whether the current stream is seekable
lv: Vai šajā straumē var meklēt

en: Buffer Fill
lv: Bufera aizpildījums

en: The fill level of the buffer
lv: Bufera aizpildījuma līmenis

en: The duration of the stream, in seconds
lv: Straumes ilgums, sekundēs

en: The color of the rectangle
lv: Taisnstūra krāsa

en: Border Color
lv: Malas krāsa

en: The color of the border of the rectangle
lv: Taisnstūra malas krāsa

en: Border Width
lv: Malas platums

en: The width of the border of the rectangle
lv: Taisnstūra malas platums

en: Has Border
lv: Ir mala

en: Whether the rectangle should have a border
lv: Vai taisnstūrim ir vajadzīga mala

en: Vertex Source
lv: Virsotnes avots

en: Source of vertex shader
lv: Virsotnes ēnotāja avots

en: Fragment Source
lv: Fragmenta avots

en: Source of fragment shader
lv: Fragmenta ēnotāja avots

en: Compiled
lv: Kompilēts

en: Whether the shader is compiled and linked
lv: Kad ēnotājs ir kompilēts un piesaistīts

en: Whether the shader is enabled
lv: Kad ēnotājs ir aktivēts

note: translators: the first %s is the type of the shader, either * Vertex shader or Fragment shader; the second %s is the actual * error as reported by COGL
en: %s compilation failed: %s
lv: %s kompilēšana neizdevās: %s

en: Vertex shader
lv: Virsotnes ēnotājs

en: Fragment shader
lv: Fragmenta ēnotājs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Currently set state, (transition to this state might not be complete)
lv: Pašlaik iestatītais stāvoklis, (pāreja uz šo stāvokli varētu nebūt pabeigta)

en: Default transition duration
lv: Noklusētais pārejas ilgums

en: Column Number
lv: Kolonnas numurs

en: The column the widget resides in
lv: Kolonna, kurā atrodas logdaļa

en: Row Number
lv: Rindas numurs

en: The row the widget resides in
lv: Rinda, kurā atrodas logdaļa

en: Column Span
lv: Kolonnu apvienojums

en: The number of columns the widget should span
lv: Kolonnu skaits, ko logdaļai apvienot

en: Row Span
lv: Rindu apvienojums

en: The number of rows the widget should span
lv: Rindu skaits, ko logdaļai apvienot

en: Horizontal Expand
lv: Horizontāli izvērsts

en: Allocate extra space for the child in horizontal axis
lv: Bērnam piešķirt papildu vietu uz horizontālās ass

en: Vertical Expand
lv: Vertikāli izvērsts

en: Allocate extra space for the child in vertical axis
lv: Bērnam piešķirt papildu vietu uz vertikālās ass

en: Spacing between columns
lv: Atstarpe starp kolonnām

en: Spacing between rows
lv: Atstarpe starp rindām

en: Sync size of actor
lv: Izpildītājā sinhronizēšanas izmērs

en: Auto sync size of actor to underlying pixbuf dimensions
lv: Automātiski sinhronizēt izpildītāja izmēru uz apakšējā pikseļu bufera dimensijām

en: Disable Slicing
lv: Deaktivēt sagriešanu

en: Forces the underlying texture to be singular and not made of smaller space saving individual textures
lv: Piespiež apakšējo tekstūru būt viengabalainai un nevis veidotai no mazākām telpām, kas satur atsevišķas tekstūras

en: Tile Waste
lv: Flīžu zudumi

en: Maximum waste area of a sliced texture
lv: Maksimālais izniekotais sagrieztas tekstūras laukums

en: Horizontal repeat
lv: Horizontālā atkārtošana

en: Repeat the contents rather than scaling them horizontally
lv: Atkārtot saturu, nevis to horizontāli mērogot

en: Vertical repeat
lv: Vertikālā atkārtošana

en: Repeat the contents rather than scaling them vertically
lv: Atkārtot saturu, nevis to vertikāli mērogot

en: Filter Quality
lv: Filtra kvalitāte

en: Rendering quality used when drawing the texture
lv: Renderēšanas kvalitāte, zīmējot tekstūru

en: Pixel Format
lv: Pikseļu formāts

en: The Cogl pixel format to use
lv: Izmantojamais Cogl pikseļu formāts

en: Cogl Texture
lv: Cogl tekstūra

en: The underlying Cogl texture handle used to draw this actor
lv: Apakšējais Cogl tekstūras turis, ko izmanto šī izpildītāja zīmēšanai

en: Cogl Material
lv: Cogl materiāls

en: The underlying Cogl material handle used to draw this actor
lv: Apakšējais Cogl materiāla turis, ko izmanto šī izpildītāja zīmēšanai

en: The path of the file containing the image data
lv: Datnes ceļš, kas satur attēla datus

en: Keep Aspect Ratio
lv: Paturēt izmēra attiecību

en: Keep the aspect ratio of the texture when requesting the preferred width or height
lv: Paturēt tekstūras izmēra attiecību, kad pieprasa vēlamo platumu vai augstumu

en: Load asynchronously
lv: Ielādēt asinhroni

en: Load files inside a thread to avoid blocking when loading images from disk
lv: Ielādēt datnes pavedienā, lai izvairītos no bloķēšanas, kad ielādē attēlus no diska

en: Load data asynchronously
lv: Ielādēt datus asinhroni

en: Decode image data files inside a thread to reduce blocking when loading images from disk
lv: Atšifrēt attēla datu datnes pavedienā, lai samazinātu bloķēšanu, kad ielādē attēlus no diska

en: Pick With Alpha
lv: Paņemt ar alfa

en: Shape actor with alpha channel when picking
lv: Formēt izpildītāju ar alfa kanālu, kad paņem

en: Failed to load the image data
lv: Neizdevās ielādēt attēla datus

en: YUV textures are not supported
lv: YUV tekstūras nav atbalstītas

en: YUV2 textures are not supported
lv: YUV2 tekstūras nav atbalstītas

en: Could not initialize Gdk
lv: Nevarēja inicializēt Gdk

en: Could not find a suitable CoglWinsys for a GdkDisplay of type %s
lv: Nevarēja atrast piemērotu CoglWinsys priekš GdkDisplay tipa %s

en: Surface
lv: Virsma

en: The underlying wayland surface
lv: Apakšējā wayland virsma

en: Surface width
lv: Virsmas platums

en: The width of the underlying wayland surface
lv: Apakšējās wayland virsmas platums

en: Surface height
lv: Virsmas augstums

en: The height of the underlying wayland surface
lv: Apakšējās wayland virsmas augstums

en: X display to use
lv: Lietojamais X displejs

en: X screen to use
lv: Izmantojamais X ekrāns

en: Make X calls synchronous
lv: Padarīt X izsaukumus sinhronus

en: Disable XInput support
lv: Deaktivēt XInput atbalstu

en: The Clutter backend
lv: Clutter aizmugure

en: Pixmap
lv: Pikseļu karte

en: The X11 Pixmap to be bound
lv: X11 pikseļu karte, ko saistīt

en: Pixmap width
lv: Pikseļu kartes platums

en: The width of the pixmap bound to this texture
lv: Platums pikseļu kartei, kas saistīta uz šīs tekstūras

en: Pixmap height
lv: Pikseļu kartes augstums

en: The height of the pixmap bound to this texture
lv: Augstums pikseļu kartei, kas saistīta uz šīs tekstūras

en: Pixmap Depth
lv: Pikseļu kartes dziļums

en: The depth (in number of bits) of the pixmap bound to this texture
lv: Dziļums (izteikts bitu skaitā) pikseļu kartei, kas saistīta uz šīs tekstūras

en: Automatic Updates
lv: Automātiska atjaunināšana

en: If the texture should be kept in sync with any pixmap changes.
lv: Ja tekstūru jāuztur sinhronu ar jebkādām pikseļu kartes izmaiņām.

en: Window
lv: Logs

en: The X11 Window to be bound
lv: X11 logs, ko saistīt

en: Window Redirect Automatic
lv: Loga pārsūtīšana automātiska

en: If composite window redirects are set to Automatic (or Manual if false)
lv: Vai kompozītloga pārsūtījumi ir iestatīti kā Automātiski (vai Manuāli, ja aplams)

en: Window Mapped
lv: Loga kartējums

en: If window is mapped
lv: Vai logs ir kartēts

en: Destroyed
lv: Iznīcināts

en: If window has been destroyed
lv: Vai logs tika iznīcināts

en: Window X
lv: Logs X

en: X position of window on screen according to X11
lv: Loga X novietojums uz ekrāna, pēc X11

en: Window Y
lv: Logs Y

en: Y position of window on screen according to X11
lv: Loga Y novietojums uz ekrāna, pēc X11

en: Window Override Redirect
lv: Loga pārrakstīšanas pārsūtīšana

en: If this is an override-redirect window
lv: Vai šis ir pārrakstīšanas-pārsūtīšanas logs
