clutter master - en to or translation catalogue (307 entries)

en: X coordinate
or: X ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: X coordinate of the actor
or: ଏକଟରର X ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Y coordinate
or: Y ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Y coordinate of the actor
or: ଏକଟରର Y ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Width
or: ଓସାର

en: Width of the actor
or: ଏକଟରର ଓସାର

en: Height
or: ଉଚ୍ଚତା

en: Height of the actor
or: ଏକଟରର ଉଚ୍ଚତା

en: Fixed X
or: ସ୍ଥାୟୀ X

en: Forced X position of the actor
or: ଏକଟରର ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ X ଅବସ୍ଥାନ

en: Fixed Y
or: ସ୍ଥାୟୀ Y

en: Forced Y position of the actor
or: ଏକଟରର ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ Y ଅବସ୍ଥାନ

en: Fixed position set
or: ସ୍ଥାୟୀ ଅବସ୍ଥିତି ସେଟ

en: Whether to use fixed positioning for the actor
or: ଏକଟରର ପାଇଁ ସ୍ଥାୟୀ ଅବସ୍ଥିତି ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ

en: Min Width
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଓସାର

en: Forced minimum width request for the actor
or: ଏକଟର ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଓସାର

en: Min Height
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଉଚ୍ଚତା

en: Forced minimum height request for the actor
or: ଏକଟର ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଉଚ୍ଚତା

en: Natural Width
or: ପ୍ରାକୃତିକ ଓସାର

en: Forced natural width request for the actor
or: ଏକଟର ପାଇଁ ସର୍ଭନିମ୍ନ ପ୍ରାକୃତିକ ଓସାର ଅନୁରୋଧ

en: Natural Height
or: ପ୍ରାକୃତିକ ଉଚ୍ଚତା

en: Forced natural height request for the actor
or: ଏକଟର ପାଇଁ ସର୍ଭନିମ୍ନ ପ୍ରାକୃତିକ ଉଚ୍ଚତା ଅନୁରୋଧ

en: Minimum width set
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଓସାର ସେଟ

en: Whether to use the min-width property
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଓସାର ଗୁଣଧର୍ମକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ

en: Minimum height set
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଉଚ୍ଚତା ସେଟ

en: Whether to use the min-height property
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଉଚ୍ଚତା ଗୁଣଧର୍ମକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ

en: Natural width set
or: ପ୍ରାକୃତିକ ଓସାର ସେଟ

en: Whether to use the natural-width property
or: ପ୍ରାକୃତିକ ଓସାର ଗୁଣଧର୍ମକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ

en: Natural height set
or: ପ୍ରାକୃତିକ ଉଚ୍ଚତା ସେଟ

en: Whether to use the natural-height property
or: ପ୍ରାକୃତିକ ଉଚ୍ଚତା ଗୁଣଧର୍ମକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ

en: Allocation
or: ବଣ୍ଟନ

en: The actor's allocation
or: ଏକଟରର ବଣ୍ଟନ

en: Request Mode
or: ଅନୁରୋଧ ଧାରା

en: The actor's request mode
or: ଏକଟରର ଅନୁରୋଧ ଧାରା

en: Depth
or: ଗଭୀରତା

en: Position on the Z axis
or: Z ଅକ୍ଷରେ ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Opacity
or: ସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Opacity of an actor
or: ଏକଟରର ସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Visible
or: ଦୃଶ୍ଯମାନ

en: Whether the actor is visible or not
or: ଏକଟର ଦୃଶ୍ୟମାନ ଅଛି କି ନାହିଁ

en: Mapped
or: ମେଳାଯାଇଛି

en: Realized
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଇଛି

en: Reactive
or: ପ୍ରତିକ୍ରିୟାତ୍ମକ

en: Has Clip
or: କ୍ଲିପ ଅଛି କି

en: Whether the actor has a clip set
or: ସେହି ଏକ୍ଟର ପାଖରେ କ୍ଲିପ ସେଟ ଅଛି କି

en: Clip
or: କ୍ଲିପ

en: The clip region for the actor
or: ଏକଟର ପାଇଁ କ୍ଲିପ କ୍ଷେତ୍ର

en: Name
or: ନାମ

en: Name of the actor
or: ଏକଟରର ନାମ

en: Scale X
or: ସ୍କେଲ X

en: Scale factor on the X axis
or: X ଅକ୍ଷ ଉପରେ ମାପ ଗୁଣାଙ୍କ

en: Scale Y
or: ସ୍କେଲ Y

en: Scale factor on the Y axis
or: Y ଅକ୍ଷ ଉପରେ ମାପ ଗୁଣାଙ୍କ

en: Scale Center X
or: ମାପ କେନ୍ଦ୍ର X

en: Horizontal scale center
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତର ମାପ କେନ୍ଦ୍ର

en: Scale Center Y
or: ମାପ କେନ୍ଦ୍ର Y

en: Vertical scale center
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ମାପ କେନ୍ଦ୍ର

en: Scale Gravity
or: ମାପ ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱ

en: The center of scaling
or: ମାପିବାର କେନ୍ଦ୍ର

en: Rotation Angle X
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କୋଣ X

en: The rotation angle on the X axis
or: X ଅକ୍ଷରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କୋଣ

en: Rotation Angle Y
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କୋଣ Y

en: The rotation angle on the Y axis
or: Y ଅକ୍ଷରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କୋଣ

en: Rotation Angle Z
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କୋଣ Z

en: The rotation angle on the Z axis
or: Z ଅକ୍ଷରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କୋଣ

en: Rotation Center X
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେନ୍ଦ୍ର X

en: The rotation center on the X axis
or: X ଅକ୍ଷରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେନ୍ଦ୍ର

en: Rotation Center Y
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେନ୍ଦ୍ର Y

en: The rotation center on the Y axis
or: Y ଅକ୍ଷରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେନ୍ଦ୍ର

en: Rotation Center Z
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେନ୍ଦ୍ର Z

en: The rotation center on the Z axis
or: Z ଅକ୍ଷରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେନ୍ଦ୍ର

en: Rotation Center Z Gravity
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେନ୍ଦ୍ର Z ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱ

en: Center point for rotation around the Z axis
or: Z ଅକ୍ଷ ଚାରିପଟେ ବୁଲିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ବିନ୍ଦୁ

en: Anchor X
or: ସ୍ଥିରବିନ୍ଦୁ X

en: X coordinate of the anchor point
or: ସ୍ଥିରବିନ୍ଦୁର X ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Anchor Y
or: ସ୍ଥିରବିନ୍ଦୁ Y

en: Y coordinate of the anchor point
or: ସ୍ଥିରବିନ୍ଦୁର Y ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Anchor Gravity
or: ସ୍ଥିରବିନ୍ଦୁ ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱ

en: Clip to Allocation
or: ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ସକ୍ଷେପକରଣ

en: Text Direction
or: ପାଠ୍ୟ ଦିଗ

en: Direction of the text
or: ପାଠ୍ୟର ଦିଗ

en: Has Pointer
or: ସୂଚକ ଅଛି

en: Actions
or: କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ

en: Adds an action to the actor
or: ଏକଟରରେ ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଯୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Constraints
or: ଅବରୋଧଗୁଡିକ

en: Adds a constraint to the actor
or: ଏକଟରରେ ଗୋଟିଏ ଅବରୋଧ ନିଯୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Effect
or: ପ୍ରଭାବ

en: Add an effect to be applied on the actor
or: ଏକଟରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଯୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Layout Manager
or: ବିନ୍ଯାସ ପରିଚାଳକ

en: X Alignment
or: X ପାର୍ଶ୍ୱୀକରଣ

en: Y Alignment
or: Y ପାର୍ଶ୍ୱୀକରଣ

en: Margin Top
or: ଉପର ସୀମା

en: Extra space at the top
or: ଉପରେ ଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ଥାନ

en: Margin Bottom
or: ତଳ ସୀମା

en: Extra space at the bottom
or: ତଳେ ଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ଥାନ

en: Margin Left
or: ବାମ ପାଖ ସୀମା

en: Margin Right
or: ଡାହାଣ ସୀମା

en: Extra space at the right
or: ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ଥାନ

en: Background Color Set
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ ସେଟ

en: Whether the background color is set
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ ସେଟ କରାଯାଇଛି କି ନାହିଁ

en: Background color
or: ପୃଷ୍ଠଭାଗ ରଙ୍ଗ

en: The actor's background color
or: ଏକଟରର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: First Child
or: ପ୍ରଥମ ସ୍ତର

en: The actor's first child
or: ଏକଟରର ପ୍ରଥମ ସ୍ତର

en: Last Child
or: ତଳ ସ୍ତର

en: The actor's last child
or: ଏକଟରର ତଳ ସ୍ତର

en: Actor
or: ଏକଟର

en: The actor attached to the meta
or: ମେଟା ସହିତ ସଯୁକ୍ତ ଏକଟର

en: The name of the meta
or: ମେଟାର ନାମ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: Whether the meta is enabled
or: ହୁଏତ ମେଟା ସକ୍ରିୟ ଥିବ

en: Source
or: ଉତ୍ସ

en: The source of the alignment
or: ପଂକ୍ତିକରଣର ଉତ୍ସ

en: Align Axis
or: ପଂକ୍ତିକରଣ ଅକ୍ଷ

en: Factor
or: ଉତ୍ପାଦକ

en: The alignment factor, between 0.0 and 1.0
or: ପଂକ୍ତିକରଣ ଉତ୍ପାଦକ, 0.0 ଏବଂ 1.0 ମଧ୍ଯରେ

en: Timeline
or: ସମୟ ସୀମା

en: Timeline used by the alpha
or: ଆଲଫା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ସମୟ ସୀମା

en: Alpha value
or: ଆଲଫା ମୂଲ୍ୟ

en: Alpha value as computed by the alpha
or: ଆଲଫା ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଆଲଫାର ମୂଲ୍ୟ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Progress mode
or: ପ୍ରଗତି ଧାରା

en: Object
or: ବସ୍ତୁ

en: Duration
or: ଅବଧି

en: Loop
or: ଲୁପ

en: Alpha
or: ଆଲଫା

en: The source of the binding
or: ବନ୍ଧନର ଉତ୍ସ

en: Coordinate
or: ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: The coordinate to bind
or: ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Offset
or: ଅଫ-ସେଟ

en: Horizontal Alignment
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତର ପାର୍ଶ୍ୱସଜ୍ଜା

en: Vertical Alignment
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ପାର୍ଶ୍ୱସଜ୍ଜା

en: Expand
or: ବିସ୍ତାର କରନ୍ତୁ

en: Vertical
or: ଭୂଲମ୍ବ

en: Homogeneous
or: ଏକ ପ୍ରକାର

en: Spacing
or: ବ୍ଯବଧାନ

en: Use Animations
or: ଜୀବନ୍ତ ଚିତ୍ରଗୁଡିକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Brightness
or: ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା

en: Contrast
or: ସ୍ପଷ୍ଟତା

en: Container
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର

en: Pressed
or: ଦବାହୋଇଥିବା

en: Tint
or: ରଙ୍ଗ

en: The tint to apply
or: ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା ରଙ୍ଗ

en: Horizontal Tiles
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ ଟାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: The number of horizontal tiles
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ ଟାଇଲଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା

en: Vertical Tiles
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ଟାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: The number of vertical tiles
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ଟାଇଲଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା

en: Backend
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି

en: Orientation
or: ଆବର୍ତ୍ତନ

en: The orientation of the layout
or: ବିନ୍ୟାସର ଆବର୍ତ୍ତନ

en: Column Spacing
or: ସ୍ତମ୍ଭ ମଧ୍ଯରେ ଅନ୍ତରଦେବା

en: The spacing between columns
or: ସ୍ତମ୍ଭ ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ବ୍ୟବଧାନ

en: Row Spacing
or: ଧାଡ଼ି ମଧ୍ଯରେ ଅନ୍ତର ଦେବା

en: The spacing between rows
or: ଧାଡ଼ି ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ବ୍ୟବଧାନ

en: Minimum Column Width
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍ତମ୍ଭ ଓସାର

en: Minimum width for each column
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ତମ୍ଭର ସର୍ବନିମ୍ନ ଓସାର

en: Maximum Column Width
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ତମ୍ଭ ଓସାର

en: Maximum width for each column
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ତମ୍ଭର ସର୍ବାଧିକ ଓସାର

en: Minimum Row Height
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଧାଡ଼ି ଉଚ୍ଚତା

en: Minimum height for each row
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଧାଡ଼ିର ସର୍ବନିମ୍ନ ଓସାର

en: Maximum Row Height
or: ସର୍ବାଧିକ ଧାଡ଼ି ଉଚ୍ଚତା

en: Maximum height for each row
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଧାଡ଼ିର ସର୍ବାଧିକ ଉଚ୍ଚତା

en: Unique identifier of the device
or: ଉପକରଣର ଅନନ୍ୟ ପରିଚାୟକ

en: The name of the device
or: ଉପକରଣର ନାମ

en: Device Type
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର

en: The type of the device
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର

en: Device Manager
or: ଉପକରଣ ପରିଚାଳକ

en: The device manager instance
or: ଉପକରଣ ପରିଚାଳକ ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତ

en: Device Mode
or: ଉପକରଣ ଧାରା

en: The mode of the device
or: ଉପକରଣର ଧାରା

en: Has Cursor
or: ହ୍ୟାସ ସୂଚକ

en: Whether the device has a cursor
or: ଉପକରଣରେ ସୂଚକ ଅଛି କି

en: Whether the device is enabled
or: ଉପକରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଅଛି କି

en: Number of Axes
or: ଅକ୍ଷଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା

en: The number of axes on the device
or: ଉପକରଣରେ ଅକ୍ଷଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା

en: The backend instance
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତ

en: Value Type
or: ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରକାର

en: Manager
or: ପରିଚାଳକ

en: Make all warnings fatal
or: ସବୁ ଚେତାବନୀଗୁଡିକୁ ମାରାତ୍ମକ କରନ୍ତୁ

en: Clutter Options
or: Clutter ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Show Clutter Options
or: Clutter ବିକଳ୍ପଗୁଡିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: URI of a media file
or: ଗୋଟିଏ ମେଡିଆ ଫାଇଲର URI

en: Playing
or: ଚାଲୁଅଛି

en: Progress
or: ପ୍ରଗତି

en: Subtitle URI
or: ଉପଶୀର୍ଷକ URI

en: Audio Volume
or: ଧ୍ୱନୀ ଭଲ୍ୟୁମ

en: Path
or: ପଥ

en: Filename Set
or: ଫାଇଲ ନାମ ସେଟ

en: Filename
or: ଫାଇଲ ନାମ

en: Translation Domain
or: ଅନୁବାଦ ପରିସର

en: Double Click Time
or: ଦୁଇଥର ଦବାଇବାର ସମୟ

en: Double Click Distance
or: ଦୁଇଥର କ୍ଲିକ ଦୂରତା

en: Drag Threshold
or: ପ୍ରଭାବ ସୀମା ଟାଣନ୍ତୁ

en: Font Name
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ନାମ

en: The type of subpixel antialiasing (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)
or: subpixel antialiasingର ପ୍ରକାର (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)

en: Fontconfig configuration timestamp
or: Fontconfig ସଂରଚନା ସମୟସୂଚକ

en: Timestamp of the current fontconfig configuration
or: ପ୍ରଚଳିତ fontconfig ସଂରଚନାର ସମୟ ସୂଚକ

en: Password Hint Time
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ  ସୂଚକ ସମୟ

en: How long to show the last input character in hidden entries
or: ଲୁକ୍କାଇତ ଭରଣରେ ଅନ୍ତିମ ନିବେଶ ଅକ୍ଷରକୁ କେତେ ସମୟ ଦର୍ଶାଇବା ଉଚିତ

en: Shader Type
or: ସେଡର ପ୍ରକାର

en: The type of shader used
or: ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଥିବା ସେଡର ପ୍ରକାର

en: Offscreen
or: ଅଫସ୍କ୍ରିନ

en: Cursor Visible
or: ଦର୍ଶିକା ଦୃଶ୍ଯମାନ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Perspective
or: ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Fog
or: ଘନ କୁହୁଡି

en: Use Alpha
or: ଆଲଫା ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Accept Focus
or: ଫୋକସକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

en: State
or: ସ୍ଥିତି

en: Column Number
or: ସ୍ତମ୍ଭ ସଂଖ୍ଯା

en: Row Number
or: ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା

en: Column Span
or: ସ୍ତମ୍ଭ ବିସ୍ତାର

en: Row Span
or: ଧାଡ଼ି ବିସ୍ତାର

en: Horizontal Expand
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ ପ୍ରସାରଣ

en: Vertical Expand
or: ଲମ୍ବରୂପ ପ୍ରସାରଣ

en: Spacing between columns
or: ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରେ ବ୍ୟବଧାନ

en: Spacing between rows
or: ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରେ ବ୍ୟବଧାନ

en: Text
or: ପାଠ୍ୟ

en: The contents of the buffer
or: ବଫରର ବିଷୟବସ୍ତୁ

en: Text length
or: ଟେଷ୍ଟ୍  ଲମ୍ବ

en: Length of the text currently in the buffer
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ବଫରରେ ଥିବା ପାଠ୍ୟର ଲମ୍ବ

en: Maximum length
or: ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବ

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
or: ଏହି ଭରଣ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ଯକ ଅକ୍ଷର। ଯଦି ସର୍ବାଧିକ ନୁହଁ ତେବେ ଶୂନ୍ୟ

en: Buffer
or: ବଫର

en: Font Description
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: The font description to be used
or: ବ୍ଯବହାର କରିବାକୁ ଥିବା ଅକ୍ଷରରୂପ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Font Color
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ରଙ୍ଗ

en: Editable
or: ସମ୍ପାଦନଯୋଗ୍ୟ

en: Selectable
or: ବଛାଯୋଗ୍ୟ

en: Activatable
or: ସକ୍ରିୟ କରିବା ଯୋଗ୍ୟ

en: Cursor Color
or: ଦର୍ଶିକା ରଙ୍ଗ

en: Cursor Color Set
or: ଦର୍ଶିକା ରଙ୍ଗ ସେଟ

en: Cursor Size
or: ସୂଚକ ଆକାର

en: Cursor Position
or: ଦର୍ଶିକା ସ୍ଥିତି

en: The cursor position
or: ଦର୍ଶିକା ସ୍ଥିତି

en: Selection-bound
or: ମନୋନୟନ-ସୀମା

en: Selection Color
or: ମନୋନୟନ ରଙ୍ଗ

en: Selection Color Set
or: ମନୋନୟନ ରଙ୍ଗ ସେଟ

en: Attributes
or: ଗୁଣଗୁଡିକ

en: Use markup
or: ଚିହ୍ନ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Line wrap
or: ରେଖାକୁ ଆବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ

en: Line wrap mode
or: ଧାଡ଼ି ଆବରଣ କରିବା ଅବସ୍ଥା

en: Line Alignment
or: ଧାଡ଼ି ପଂକ୍ତିକରଣ

en: Justify
or: ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Password Character
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଅକ୍ଷର

en: Max Length
or: ସରର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବ

en: Single Line Mode
or: ଏକମାତ୍ର ରେଖା ଧାରା

en: Delay
or: ବିଳମ୍ବ

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Start Depth
or: ଗଭୀରତା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Initial depth to apply
or: ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଗଭୀରତା

en: End Depth
or: ଗଭୀରତା ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Final depth to apply
or: ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅନ୍ତିମ ଗଭୀରତା

en: Start Angle
or: କୋଣ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Initial angle
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ କୋଣ

en: End Angle
or: କୋଣ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Final angle
or: ଅନ୍ତିମ କୋଣ

en: Center
or: କେନ୍ଦ୍ର

en: Direction of rotation
or: ଘୁର୍ଣ୍ଣନ ଦିଗ

en: Opacity Start
or: ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଆରମ୍ଭ

en: Initial opacity level
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସ୍ତର

en: Opacity End
or: ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସମାପ୍ତ

en: Final opacity level
or: ଅନ୍ତିମ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସ୍ତର

en: Angle Begin
or: କୋଣ ଆରମ୍ଭ

en: Angle End
or: କୋଣ ସମାପ୍ତ

en: Axis
or: ଅକ୍ଷ

en: Axis of rotation
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ଅକ୍ଷ

en: Center X
or: କେନ୍ଦ୍ର X

en: Center Y
or: କେନ୍ଦ୍ର Y

en: Center Z
or: କେନ୍ଦ୍ର Z

en: X Start Scale
or: X ଆରମ୍ଭ ମାପ

en: Initial scale on the X axis
or: X ଅକ୍ଷରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମାପ

en: X End Scale
or: X ଶେଷ ମାପ

en: Final scale on the X axis
or: X ଅକ୍ଷରେ ଅନ୍ତିମ ମାପ

en: Y Start Scale
or: Y ଆରମ୍ଭ ମାପ

en: Initial scale on the Y axis
or: Y ଅକ୍ଷରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମାପ

en: Y End Scale
or: Y ଶେଷ ମାପ

en: Final scale on the Y axis
or: Y ଅକ୍ଷରେ ଅନ୍ତିମ ମାପ

en: The background color of the box
or: ବାକ୍ସର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Color Set
or: ରଙ୍ଗ ସେଟ

en: Border Color
or: ସୀମା ରଙ୍ଗ

en: Border Width
or: ସୀମା ଓସାର

en: sysfs Path
or: sysfs ପଥ

en: Path of the device in sysfs
or: sysfs ରେ ଉପକରଣର ପଥ

en: Device Path
or: ଉପକରଣ ପଥ

en: Path of the device node
or: ଉପକରଣ ନୋଡର ପଥ

en: Surface
or: ପୃଷ୍ଠ

en: X display to use
or: ବ୍ଯବହାର ପାଇଁ X ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: X screen to use
or: ବ୍ଯବହାର ପାଇଁ X ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: Make X calls synchronous
or: X ଡାକରା ସମକାଳିତ କରନ୍ତୁ

en: Enable XInput support
or: XInput ସହାୟତାକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: The Clutter backend
or: Clutter ପୃଷ୍ଠଭୂମି

en: The X11 Pixmap to be bound
or: ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ X11 Pixmap

en: Pixmap width
or: Pixmap ଓସାର

en: Pixmap height
or: Pixmap ଉଚ୍ଚତା

en: Pixmap Depth
or: Pixmap ଗଭୀରତା

en: Automatic Updates
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଅଦ୍ୟତନ

en: Window
or: ୱିଣ୍ଡୋ

en: The X11 Window to be bound
or: ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ X11 ୱିଣ୍ଡୋ

en: Window Redirect Automatic
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ୱିଣ୍ଡୋ ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ

en: Window Mapped
or: ୱିଣ୍ଡୋ ମେଳନ

en: If window is mapped
or: ଯଦି ୱିଣ୍ଡୋ ମେଳଖାଇଥାଏ

en: Destroyed
or: ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି

en: If window has been destroyed
or: ଯଦି ୱିଣ୍ଡୋଟି ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି

en: Window X
or: ୱିଣ୍ଡୋ X

en: Window Y
or: ୱିଣ୍ଡୋ Y
