clutter - en to uk translation catalogue (674 entries)

en: X coordinate
uk: Координата за X

en: X coordinate of the actor
uk: Координата актора за X

en: Y coordinate
uk: Координата за Y

en: Y coordinate of the actor
uk: Координата актора за Y

en: Position
uk: Розташування

en: The position of the origin of the actor
uk: Розташування початку координат актора

en: Width
uk: Ширина

en: Width of the actor
uk: Ширина актора

en: Height
uk: Висота

en: Height of the actor
uk: Висота актора

en: Size
uk: Розмір

en: The size of the actor
uk: Розмір актора

en: Fixed X
uk: Фіксована координата X

en: Forced X position of the actor
uk: Зафіксувати координату X актора

en: Fixed Y
uk: Фіксована координата Y

en: Forced Y position of the actor
uk: Зафіксувати координату Y актора

en: Fixed position set
uk: Фіксоване розташування

en: Whether to use fixed positioning for the actor
uk: Визначає, чи слід фіксувати розташування актора

en: Min Width
uk: Мін. ширина

en: Forced minimum width request for the actor
uk: Використовувати мінімальне значення ширини актора

en: Min Height
uk: Мін. висота

en: Forced minimum height request for the actor
uk: Використовувати мінімальне значення висоти актора

en: Natural Width
uk: Природна ширина

en: Forced natural width request for the actor
uk: Використовувати природне значення ширини актора

en: Natural Height
uk: Природна висота

en: Forced natural height request for the actor
uk: Використовувати природне значення висоти актора

en: Minimum width set
uk: Встановлення мінімальної ширини

en: Whether to use the min-width property
uk: Визначає, чи слід використовувати властивість мінімальної ширини

en: Minimum height set
uk: Встановлення мінімальної висоти

en: Whether to use the min-height property
uk: Визначає, чи слід використовувати властивість мінімальної висоти

en: Natural width set
uk: Встановлення природної ширини

en: Whether to use the natural-width property
uk: Визначає, чи слід використовувати властивість природної ширини

en: Natural height set
uk: Встановлення природної висоти

en: Whether to use the natural-height property
uk: Визначає, чи слід використовувати властивість природної висоти

en: Allocation
uk: Розподіл

en: The actor’s allocation
uk: Розподіл актора

en: Request Mode
uk: Режим запиту

en: The actor’s request mode
uk: Режим запиту актора

en: Depth
uk: Глибина

en: Position on the Z axis
uk: Розташування за віссю Z

en: Z Position
uk: Розташування за Z

en: The actor’s position on the Z axis
uk: Розташування актора за віссю Z

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Opacity of an actor
uk: Рівень непрозорості актора

en: Offscreen redirect
uk: Закадрове переспрямування

en: Flags controlling when to flatten the actor into a single image
uk: Прапорці, які керують збиранням актора у єдине зображення

en: Visible
uk: Видимий

en: Whether the actor is visible or not
uk: Визначає, чи буде актор видимим

en: Mapped
uk: Відображення

en: Whether the actor will be painted
uk: Визначає, чи буде намальовано актора

en: Realized
uk: Спостереження

en: Whether the actor has been realized
uk: Визначає, чи можна спостерігати за актором

en: Reactive
uk: Реагування

en: Whether the actor is reactive to events
uk: Чи реагує актор на події

en: Has Clip
uk: Обрізано

en: Whether the actor has a clip set
uk: Чи встановлено обрізання для актора

en: Clip
uk: Обрізання

en: The clip region for the actor
uk: Область обрізання для актора

en: Clip Rectangle
uk: Обрізати прямокутник

en: The visible region of the actor
uk: Видима ділянка актора

en: Name
uk: Назва

en: Name of the actor
uk: Назва актора

en: Pivot Point
uk: Точка закріплення

en: The point around which the scaling and rotation occur
uk: Точка, навколо якої відбувається масштабування та обертання

en: Pivot Point Z
uk: Z точки закріплення

en: Z component of the pivot point
uk: Координата за Z точки закріплення

en: Scale X
uk: Масштаб за X

en: Scale factor on the X axis
uk: Масштаб за віссю X

en: Scale Y
uk: Масштаб за Y

en: Scale factor on the Y axis
uk: Масштаб за віссю Y

en: Scale Z
uk: Масштаб за Z

en: Scale factor on the Z axis
uk: Коефіцієнт масштабування за віссю Z

en: Scale Center X
uk: Центр зміни масштабу за X

en: Horizontal scale center
uk: Центр зміни масштабу за горизонталлю

en: Scale Center Y
uk: Центр зміни масштабу за Y

en: Vertical scale center
uk: Центр зміни масштабу за вертикаллю

en: Scale Gravity
uk: Центр ваги масштабування

en: The center of scaling
uk: Центр зміни масштабу

en: Rotation Angle X
uk: Кут обертання за X

en: The rotation angle on the X axis
uk: Кут обертання навколо вісі X

en: Rotation Angle Y
uk: Кут обертання за Y

en: The rotation angle on the Y axis
uk: Кут обертання навколо вісі Y

en: Rotation Angle Z
uk: Кут обертання за Z

en: The rotation angle on the Z axis
uk: Кут обертання навколо вісі Z

en: Rotation Center X
uk: Центр обертання за X

en: The rotation center on the X axis
uk: Координата центра обертання за віссю X

en: Rotation Center Y
uk: Центр обертання за Y

en: The rotation center on the Y axis
uk: Координата центра обертання за віссю Y

en: Rotation Center Z
uk: Центр обертання за Z

en: The rotation center on the Z axis
uk: Координата центра обертання за віссю Z

en: Rotation Center Z Gravity
uk: Центр ваги обертання за Z

en: Center point for rotation around the Z axis
uk: Центральна точка обертання навколо вісі Z

en: Anchor X
uk: X фіксатора

en: X coordinate of the anchor point
uk: Координата точки-фіксатора за віссю X

en: Anchor Y
uk: Y фіксатора

en: Y coordinate of the anchor point
uk: Координата точки-фіксатора за віссю Y

en: Anchor Gravity
uk: Тяжіння фіксатора

en: The anchor point as a ClutterGravity
uk: Значення ClutterGravity точки-фіксатора

en: Translation X
uk: Перенесення за X

en: Translation along the X axis
uk: Перенесення вздовж вісі X

en: Translation Y
uk: Перенесення за Y

en: Translation along the Y axis
uk: Перенесення вздовж вісі Y

en: Translation Z
uk: Перенесення за Z

en: Translation along the Z axis
uk: Перенесення вздовж вісі Z

en: Transform
uk: Перетворення

en: Transformation matrix
uk: Матриця перетворення

en: Transform Set
uk: Встановлено перетворення

en: Whether the transform property is set
uk: Визначає, чи встановлено властивість перетворення

en: Child Transform
uk: Перетворення нащадка

en: Children transformation matrix
uk: Матриця перетворення нащадка

en: Child Transform Set
uk: Вказати перетворення нащадка

en: Whether the child-transform property is set
uk: Визначає, чи властивість перетворення нащадка вказано

en: Show on set parent
uk: Показувати у списку батьківських

en: Whether the actor is shown when parented
uk: Визначає, чи слід показувати пункт актора у списку батьківських акторів

en: Clip to Allocation
uk: Обрізати за розташуванням

en: Sets the clip region to track the actor’s allocation
uk: Змінювати область обрізання відповідно до розташування об’єкта

en: Text Direction
uk: Напрям тексту

en: Direction of the text
uk: Напрям запису тексту

en: Has Pointer
uk: Містить вказівник

en: Whether the actor contains the pointer of an input device
uk: Визначає, чи містить актор вказівник на пристрій введення даних

en: Actions
uk: Дії

en: Adds an action to the actor
uk: Додати дію до актора

en: Constraints
uk: Обмеження

en: Adds a constraint to the actor
uk: Додати обмеження до актора

en: Effect
uk: Ефект

en: Add an effect to be applied on the actor
uk: Додати ефект для застосування до актора

en: Layout Manager
uk: Керування компонуванням

en: The object controlling the layout of an actor’s children
uk: Контролювальний об'єкт компонентів підакторів

en: X Expand
uk: Розширення за X

en: Whether extra horizontal space should be assigned to the actor
uk: Визначає, чи слід пов’язувати з актором додатковий горизонтальний простір

en: Y Expand
uk: Розширення за Y

en: Whether extra vertical space should be assigned to the actor
uk: Визначає, чи слід пов’язувати з актором додатковий вертикальний простір

en: X Alignment
uk: Вирівнювання за X

en: The alignment of the actor on the X axis within its allocation
uk: Вирівнювання актора на осі X у межах його розподілу

en: Y Alignment
uk: Вирівнювання за Y

en: The alignment of the actor on the Y axis within its allocation
uk: Вирівнювання актора на осі Y у межах його розподілу

en: Margin Top
uk: Верхня межа

en: Extra space at the top
uk: Додатковий простір на вершині

en: Margin Bottom
uk: Нижня межа

en: Extra space at the bottom
uk: Додаткове місце на дні

en: Margin Left
uk: Ліва межа

en: Extra space at the left
uk: Додатковий простір зліва

en: Margin Right
uk: Права межа

en: Extra space at the right
uk: Додатковий простір справа

en: Background Color Set
uk: Встановлення кольору тла

en: Whether the background color is set
uk: Визначає, чи встановлено колір тла

en: Background color
uk: Колір тла

en: The actor’s background color
uk: Колір акторового тла

en: First Child
uk: Перша дитина

en: The actor’s first child
uk: Перший підактор

en: Last Child
uk: Остання дитина

en: The actor’s last child
uk: Останній підактор

en: Content
uk: Вміст

en: Delegate object for painting the actor’s content
uk: Надати об’єкт для малювання вмісту актора

en: Content Gravity
uk: Тяжіння для вмісту

en: Alignment of the actor’s content
uk: Вирівнювання вмісту актора

en: Content Box
uk: Рамка вмісту

en: The bounding box of the actor’s content
uk: Рамка для вмісту актора

en: Minification Filter
uk: Фільтр мініатюризації

en: The filter used when reducing the size of the content
uk: Фільтр, який буде використано у разі зменшення розміру зображення

en: Magnification Filter
uk: Фільтр збільшення

en: The filter used when increasing the size of the content
uk: Фільтр, який буде використано у разі збільшення розміру зображення

en: Content Repeat
uk: Повторення даних

en: The repeat policy for the actor’s content
uk: Правила повторення даних актора

en: Actor
uk: Актор

en: The actor attached to the meta
uk: Актор долучено до метаоб’єкта

en: The name of the meta
uk: Назва метаоб’єкта

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Whether the meta is enabled
uk: Визначає, чи увімкнено метаоб’єкт

en: Source
uk: Початок

en: The source of the alignment
uk: Опорна точна вирівнювання

en: Align Axis
uk: Вісь вирівнювання

en: The axis to align the position to
uk: Вісь, за якою слід здійснювати вирівнювання

en: Factor
uk: Коефіцієнт

en: The alignment factor, between 0.0 and 1.0
uk: Коефіцієнт вирівнювання, значення між 0.0 і 1.0

en: Unable to initialize the Clutter backend: no available drivers found.
uk: Неможливо запустити модуль Clutter: не знайдено доступних драйверів.

en: The backend of type “%s” does not support creating multiple stages
uk: Модуль типу «%s» не підтримує створення кількох етапів

en: The source of the binding
uk: Початковий об’єкти прив’язки

en: Coordinate
uk: Координата

en: The coordinate to bind
uk: Координата прив’язки

en: Offset
uk: Зміщення

en: The offset in pixels to apply to the binding
uk: Відступ у пікселях для застосування прив’язування

en: The unique name of the binding pool
uk: Унікальна назва набору прив’язки

en: Horizontal Alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Horizontal alignment for the actor inside the layout manager
uk: Горизонтальне вирівнювання актора у межах керування компонуванням

en: Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical alignment for the actor inside the layout manager
uk: Вертикальне вирівнювання актора у межах керування компонуванням

en: Default horizontal alignment for the actors inside the layout manager
uk: Типове горизонтальне вирівнювання акторів у межах керування компонуванням

en: Default vertical alignment for the actors inside the layout manager
uk: Типове вертикальне вирівнювання акторів у межах керування компонуванням

en: Expand
uk: Розгорнути

en: Allocate extra space for the child
uk: Надання додаткового простору для дочірнього об’єкта

en: Horizontal Fill
uk: Горизонтальне заповнення

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the horizontal axis
uk: Визначає, чи має надаватися додатковий розмір для дочірнього об’єкта під час заповнення додаткового простору за горизонтальною віссю

en: Vertical Fill
uk: Вертикальне заповнення

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the vertical axis
uk: Визначає, чи має надаватися додатковий розмір для дочірнього об’єкта під час заповнення додаткового простору за вертикальною віссю

en: Horizontal alignment of the actor within the cell
uk: Горизонтальне вирівнювання актора у комірці

en: Vertical alignment of the actor within the cell
uk: Вертикальне вирівнювання актора у комірці

en: Vertical
uk: Вертикальне

en: Whether the layout should be vertical, rather than horizontal
uk: Визначає, чи має бути компонування вертикальним, замість горизонтального

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: The orientation of the layout
uk: Орієнтація компонування

en: Homogeneous
uk: Однорідність

en: Whether the layout should be homogeneous, i.e. all children get the same size
uk: Визначає, чи має бути компонування однорідним, тобто чи повинні всі дочірні об’єкти мати однакові розміри

en: Pack Start
uk: Пакування початку

en: Whether to pack items at the start of the box
uk: Визначає, чи слід пакувати елементи на початку області

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Spacing between children
uk: Інтервал між дочірніми об’єктами

en: Use Animations
uk: Використовувати анімацію

en: Whether layout changes should be animated
uk: Визначає, чи слід використовувати анімацію для змін компонування

en: Easing Mode
uk: Режим влаштування

en: The easing mode of the animations
uk: Режим влаштування для анімацій

en: Easing Duration
uk: Тривалість влаштування

en: The duration of the animations
uk: Тривалість анімації

en: Brightness
uk: Яскравість

en: The brightness change to apply
uk: Зміна яскравості, яку слід застосувати

en: Contrast
uk: Контрастність

en: The contrast change to apply
uk: Зміна контрастності, яку слід застосувати

en: The width of the canvas
uk: Ширина полотна

en: The height of the canvas
uk: Висота полотна

en: Scale Factor Set
uk: Вказати масштаб

en: Whether the scale-factor property is set
uk: Визначає, чи властивість масштабу вказано

en: Scale Factor
uk: Масштаб

en: The scaling factor for the surface
uk: Масштаб для поверхні

en: Container
uk: Контейнер

en: The container that created this data
uk: Контейнер, яким було створено ці дані

en: The actor wrapped by this data
uk: Актор, який описується цими даними

en: Pressed
uk: Натиснуто

en: Whether the clickable should be in pressed state
uk: Визначає, чи можна буде клацати на об’єкті, коли його натиснуто

en: Held
uk: Утримання

en: Whether the clickable has a grab
uk: Визначає, чи отримує фокусування об’єкт, на якому можна клацати

en: Long Press Duration
uk: Тривалість довгого натискання

en: The minimum duration of a long press to recognize the gesture
uk: Мінімальна тривалість довгого натискання для визначення жесту

en: Long Press Threshold
uk: Порогова тривалість довгого натискання

en: The maximum threshold before a long press is cancelled
uk: Максимальна тривалість до скасування довгого натискання

en: Specifies the actor to be cloned
uk: Вказати актор, який слід клонувати

en: Tint
uk: Зміна відтінку

en: The tint to apply
uk: Зміна відтінку, яку слід застосувати

en: Horizontal Tiles
uk: Горизонтальні плитки

en: The number of horizontal tiles
uk: Кількість горизонтальних плиток

en: Vertical Tiles
uk: Вертикальні плитки

en: The number of vertical tiles
uk: Кількість вертикальних плиток

en: Back Material
uk: Матеріал тла

en: The material to be used when painting the back of the actor
uk: Матеріал, який буде використано для малювання тла актора

en: The desaturation factor
uk: Коефіцієнт зменшення насиченості

en: Backend
uk: Сервер

en: The ClutterBackend of the device manager
uk: ClutterBackend керування пристроями

en: Horizontal Drag Threshold
uk: Порогове значення перетягування за горизонталлю

en: The horizontal amount of pixels required to start dragging
uk: Кількість пікселів за горизонталлю, потрібна для початку перетягування

en: Vertical Drag Threshold
uk: Порогове значення перетягування за вертикаллю

en: The vertical amount of pixels required to start dragging
uk: Кількість пікселів за вертикаллю, потрібна для початку перетягування

en: Drag Handle
uk: Елемент керування перетягуванням

en: The actor that is being dragged
uk: Актор, який перетягується

en: Drag Axis
uk: Вісь перетягування

en: Constraints the dragging to an axis
uk: Обмеження перетягування вісі

en: Drag Area
uk: Перетягнути ділянку

en: Constrains the dragging to a rectangle
uk: Обмежує перетягування в прямокутник

en: Drag Area Set
uk: Вказати ділянку перетягування

en: Whether the drag area is set
uk: Визначає, чи перетягування ділянки вказано

en: Whether each item should receive the same allocation
uk: Визначає, чи має кожен елемент отримувати однаковий простір для розташовування

en: Column Spacing
uk: Інтервал між стовпчиками

en: The spacing between columns
uk: Інтервал між стовпчиками

en: Row Spacing
uk: Інтервал між рядками

en: The spacing between rows
uk: Інтервал між рядками

en: Minimum Column Width
uk: Мінімальна ширина стовпчика

en: Minimum width for each column
uk: Мінімальна ширина всіх стовпчиків

en: Maximum Column Width
uk: Максимальна ширина стовпчиків

en: Maximum width for each column
uk: Максимальна ширина всіх стовпчиків

en: Minimum Row Height
uk: Мінімальна висота рядка

en: Minimum height for each row
uk: Мінімальна висота всіх рядків

en: Maximum Row Height
uk: Максимальна висота рядка

en: Maximum height for each row
uk: Максимальна висота всіх рядків

en: Snap to grid
uk: Приєднати до ґратки

en: Number touch points
uk: Кількість точок дотику

en: Number of touch points
uk: Кількість точок дотику

en: Threshold Trigger Edge
uk: Поріг перемикача країв

en: The trigger edge used by the action
uk: Дії використовують перемикача країв

en: Threshold Trigger Horizontal Distance
uk: Поріг перемикача горизонтальної відстані

en: The horizontal trigger distance used by the action
uk: Поріг перемикача горизонтальної відстані використовується дією

en: Threshold Trigger Vertical Distance
uk: Поріг перемикача вертикальної відстані

en: The vertical trigger distance used by the action
uk: Поріг перемикача вертикальної відстані використовується дією

en: Left attachment
uk: Ліва прив’язка

en: The column number to attach the left side of the child to
uk: Номер стовпчика, до якого слід прив’язувати лівий бік дочірнього віджета

en: Top attachment
uk: Верхня прив’язка

en: The row number to attach the top side of a child widget to
uk: Номер рядка, до якого слід прив’язувати верхній край дочірнього віджета

en: The number of columns that a child spans
uk: Кількість стовпчиків, які займає дочірній віджет

en: The number of rows that a child spans
uk: Кількість рядків, які займає дочірній віджет

en: Row spacing
uk: Інтервал між рядками

en: The amount of space between two consecutive rows
uk: Простір між двома послідовними рядками

en: Column spacing
uk: Інтервал між стовпчиками

en: The amount of space between two consecutive columns
uk: Простір між двома послідовними стовпчиками

en: Row Homogeneous
uk: Однорідність рядків

en: If TRUE, the rows are all the same height
uk: Якщо має значення TRUE, висота рядків є однаковою

en: Column Homogeneous
uk: Однорідність стовпчиків

en: If TRUE, the columns are all the same width
uk: Якщо має значення TRUE, ширина стовпчиків є однаковою

en: Unable to load image data
uk: Не вдалося завантажити дані зображення

en: Id
uk: Ід.

en: Unique identifier of the device
uk: Унікальний ідентифікатор пристрою

en: The name of the device
uk: Назва пристрою

en: Device Type
uk: Тип пристрою

en: The type of the device
uk: Тип пристрою

en: Device Manager
uk: Керування пристроями

en: The device manager instance
uk: Екземпляр керування пристроями

en: Device Mode
uk: Режим пристрою

en: The mode of the device
uk: Режим роботи пристрою

en: Has Cursor
uk: Має курсор

en: Whether the device has a cursor
uk: Чи передбачено у пристрої курсор

en: Whether the device is enabled
uk: Чи увімкнено пристрій

en: Number of Axes
uk: Кількість осей

en: The number of axes on the device
uk: Кількість осей керування пристрою

en: The backend instance
uk: Екземпляр модуля обробки

en: Vendor ID
uk: Ідентифікатор постачальника

en: Product ID
uk: Ідентифікатор продукту

en: Value Type
uk: Тип значень

en: The type of the values in the interval
uk: Тип значень у інтервалі

en: Initial Value
uk: Початкове значення

en: Initial value of the interval
uk: Початкове значення інтервалу

en: Final Value
uk: Остаточне значення

en: Final value of the interval
uk: Кінцеве значення інтервалу

en: Manager
uk: Інструмент керування

en: The manager that created this data
uk: Інструмент керування, яким було створено ці дані

en: Show frames per second
uk: Показувати частоту кадрів

en: Default frame rate
uk: Типова частота кадрів

en: Make all warnings fatal
uk: Всі попередження — критичні

en: Direction for the text
uk: Напрям запису

en: Disable mipmapping on text
uk: Вимкнути послідовне відображення для тексту

en: Use “fuzzy” picking
uk: «Нечітке» впорядкування

en: Clutter debugging flags to set
uk: Діагностичні параметри Clutter, які слід використати

en: Clutter debugging flags to unset
uk: Діагностичні параметри Clutter, які не слід використовувати

en: Enable accessibility
uk: Увімкнути можливості доступності

en: Clutter Options
uk: Параметри Clutter

en: Show Clutter Options
uk: Показати параметри Clutter

en: Pan Axis
uk: Панорама вісі

en: Constraints the panning to an axis
uk: Обмеження створення панорам вісі

en: Interpolate
uk: Інтерполювати

en: Whether interpolated events emission is enabled.
uk: Чи випускання інтерпольованих подій увімкнено.

en: Deceleration
uk: Заповільнення

en: Rate at which the interpolated panning will decelerate in
uk: Швидкість, до якої інтерпольоване панорамування буде сповільнено

en: Initial acceleration factor
uk: Початкове прискорення

en: Factor applied to the momentum when starting the interpolated phase
uk: Фактор застосовується до імпульсу, коли запускається інтерпольована фаза

en: Path
uk: Контур

en: The path used to constrain an actor
uk: Контур, використаний для руху обмеження актора

en: The offset along the path, between -1.0 and 2.0
uk: Відступ вздовж контуру, значення у діапазоні від -1.0 до 2.0

en: Property Name
uk: Назва властивості

en: The name of the property to animate
uk: Назва властивості для анімування

en: Filename Set
uk: Встановлено назву файла

en: Whether the :filename property is set
uk: Визначає, чи встановлено властивість «:filename»

en: Filename
uk: Назва файла

en: The path of the currently parsed file
uk: Шлях до поточного файла для обробки

en: Translation Domain
uk: Домен перекладу

en: The translation domain used to localize string
uk: Домен перекладу, який використовується для локалізації рядка

en: Scroll Mode
uk: Режим гортання

en: The scrolling direction
uk: Напрям гортання

en: Double Click Time
uk: Інтервал подвійного клацання

en: The time between clicks necessary to detect a multiple click
uk: Інтервал між клацаннями, потрібний для визначення кратного клацання

en: Double Click Distance
uk: Відстань подвійного клацання

en: The distance between clicks necessary to detect a multiple click
uk: Відстань між точками клацань, потрібна для визначення кратного клацання

en: Drag Threshold
uk: Поріг перетягування

en: The distance the cursor should travel before starting to drag
uk: Відстань, на яку має бути пересунуто вказівник, щоб розпочати перетягування

en: Font Name
uk: Назва шрифту

en: The description of the default font, as one that could be parsed by Pango
uk: Опис типового шрифту у форматі, придатному для обробки Pango

en: Font Antialias
uk: Згладжування шрифту

en: Whether to use antialiasing (1 to enable, 0 to disable, and -1 to use the default)
uk: Визначає, чи слід використовувати згладжування (1 — увімкнути, 0 — вимкнути, -1 — використовувати типове)

en: Font DPI
uk: Роздільність шрифту

en: The resolution of the font, in 1024 * dots/inch, or -1 to use the default
uk: Роздільність шрифту у 1024 * точок/дюйм або -1, якщо слід використовувати типову

en: Font Hinting
uk: Гінтінґ шрифту

en: Whether to use hinting (1 to enable, 0 to disable and -1 to use the default)
uk: Визначає, чи слід використовувати гінтінґ (1 — увімкнути, 0 — вимкнути, -1 — використовувати типовий)

en: Font Hint Style
uk: Стиль гінтінґу шрифту

en: The style of hinting (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)
uk: Стиль гінтінґу (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)

en: Font Subpixel Order
uk: Порядок підпікселів шрифту

en: The type of subpixel antialiasing (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)
uk: Тип згладжування підпікселів шрифту (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)

en: The minimum duration for a long press gesture to be recognized
uk: Мінімальна тривалість для розпізнавання жесту довгого натискання

en: Window Scaling Factor
uk: Масштаб вікна

en: The scaling factor to be applied to windows
uk: Масштаб, який застосовується до вікон

en: Fontconfig configuration timestamp
uk: Часова позначка налаштувань Fontconfig

en: Timestamp of the current fontconfig configuration
uk: Часова позначка поточних налаштувань fontconfig

en: Password Hint Time
uk: Час підказування паролю

en: How long to show the last input character in hidden entries
uk: Як довго показувати останній введений символ у прихованих полях

en: Shader Type
uk: Тип шейдера

en: The type of shader used
uk: Тип використаної програми для побудови тіней

en: The source of the constraint
uk: Джерело обмеження

en: From Edge
uk: Від краю

en: The edge of the actor that should be snapped
uk: Край актора, який використовуватиметься для прилипання

en: To Edge
uk: До краю

en: The edge of the source that should be snapped
uk: Край джерела, до якого прилипатиме актор

en: The offset in pixels to apply to the constraint
uk: Відступ у пікселях, який слід застосувати до обмеження

en: Fullscreen Set
uk: Повноекранний режим

en: Whether the main stage is fullscreen
uk: Визначає, чи основна сцена працює у режимі повного екрана

en: Offscreen
uk: Поза екраном

en: Whether the main stage should be rendered offscreen
uk: Визначає, чи слід обробляти основну сцену поза екраном

en: Cursor Visible
uk: Видимий вказівник

en: Whether the mouse pointer is visible on the main stage
uk: Визначає, чи має бути показано вказівник миші на основній сцені

en: User Resizable
uk: Зміна розмірів користувачем

en: Whether the stage is able to be resized via user interaction
uk: Визначає, чи слід змінювати розміри сцени за наказом користувача

en: Color
uk: Колір

en: The color of the stage
uk: Колір сцени

en: Perspective
uk: Перспектива

en: Perspective projection parameters
uk: Параметри проектування перспективи

en: Title
uk: Заголовок

en: Stage Title
uk: Заголовок сцени

en: Use Fog
uk: Використання туману

en: Whether to enable depth cueing
uk: Визначає, чи слід вмикати глибину стека сигналів

en: Fog
uk: Туман

en: Settings for the depth cueing
uk: Параметри глибини стека сигналів

en: Use Alpha
uk: Канал прозорості

en: Whether to honour the alpha component of the stage color
uk: Визначає, чи слід зважати на компонент прозорості кольорів сцени

en: Key Focus
uk: Ключ фокусування

en: The currently key focused actor
uk: Поточний актор з ключем фокусування

en: No Clear Hint
uk: Підказка щодо спорожнення

en: Whether the stage should clear its contents
uk: Визначає, чи слід спорожняти вміст сцени

en: Accept Focus
uk: Прийняття фокуса

en: Whether the stage should accept focus on show
uk: Визначає, чи має сцена приймати фокус під час показу

en: Text
uk: Текст

en: The contents of the buffer
uk: Вміст буфера

en: Text length
uk: Довжина тексту

en: Length of the text currently in the buffer
uk: Довжина поточного тексту в буфері

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
uk: Максимальна кількість символів для цього запису. Нуль, якщо без максимуму

en: Buffer
uk: Буфер

en: The buffer for the text
uk: Буфер для тексту

en: The font to be used by the text
uk: Шрифт, який буде використано для тексту

en: Font Description
uk: Опис шрифту

en: The font description to be used
uk: Опис шрифту, який буде використано

en: The text to render
uk: Текст для показу

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Color of the font used by the text
uk: Колір символів шрифту, які буде використано для показу тексту

en: Editable
uk: Можна редагувати

en: Whether the text is editable
uk: Визначає, чи можна редагувати текст

en: Selectable
uk: Можна позначати

en: Whether the text is selectable
uk: Визначає, чи можна позначати фрагменти тексту

en: Activatable
uk: Можна активувати

en: Whether pressing return causes the activate signal to be emitted
uk: Визначає, чи буде випущено сигнал активації у відповідь на натискання клавіші Enter

en: Whether the input cursor is visible
uk: Визначає, чи буде видимим курсор введення тексту

en: Cursor Color
uk: Колір курсора

en: Cursor Color Set
uk: Встановлення кольору курсора

en: Whether the cursor color has been set
uk: Визначає, чи встановлено колір курсора

en: Cursor Size
uk: Розмір курсора

en: The width of the cursor, in pixels
uk: Ширина курсора у пікселях

en: Cursor Position
uk: Розташування курсора

en: The cursor position
uk: Розташування курсора

en: Selection-bound
uk: Межа позначеного

en: The cursor position of the other end of the selection
uk: Розташування курсора на іншому кінці позначеного фрагмента

en: Selection Color
uk: Колір позначення

en: Selection Color Set
uk: Встановлення кольору позначеного

en: Whether the selection color has been set
uk: Визначає, чи встановлено колір позначеного фрагмента

en: Attributes
uk: Атрибути

en: A list of style attributes to apply to the contents of the actor
uk: Список стилів атрибутів, який слід застосувати до даних актора

en: Use markup
uk: Використовувати розмітку

en: Whether or not the text includes Pango markup
uk: Визначає, чи є розмітка Pango частиною тексту

en: Line wrap
uk: Розбиття на рядки

en: If set, wrap the lines if the text becomes too wide
uk: Якщо встановлено, поділяти текст на рядки, якщо текст буде занадто широким

en: Line wrap mode
uk: Режим розбиття на рядки

en: Control how line-wrapping is done
uk: Керувати способом розбиття на рядки

en: Ellipsize
uk: Трикрапка

en: The preferred place to ellipsize the string
uk: Бажане місце розташування трикрапки у рядку

en: Line Alignment
uk: Вирівнювання рядка

en: The preferred alignment for the string, for multi-line text
uk: Бажане вирівнювання рядка для багаторядкового тексту

en: Justify
uk: За шириною

en: Whether the text should be justified
uk: Визначає, чи має бути текст вирівняно за шириною

en: Password Character
uk: Символ для паролів

en: If non-zero, use this character to display the actor’s contents
uk: Якщо має ненульове значення, використовувати цей символ для показу даних актора

en: Max Length
uk: Максимальна довжина

en: Maximum length of the text inside the actor
uk: Максимальна довжина тексту у акторі

en: Single Line Mode
uk: Режим єдиного рядка

en: Whether the text should be a single line
uk: Визначає, чи слід розташовувати текст у єдиному рядку

en: Selected Text Color
uk: Колір позначеного тексту

en: Selected Text Color Set
uk: Встановлення кольору позначеного тексту

en: Whether the selected text color has been set
uk: Визначає, чи встановлено колір позначеного тексту

en: Loop
uk: Цикл

en: Should the timeline automatically restart
uk: Визначає, чи слід автоматично перезапускати рух у часі

en: Delay
uk: Затримка

en: Delay before start
uk: Затримка перед початком

en: Duration
uk: Тривалість

en: Duration of the timeline in milliseconds
uk: Тривалість за часом у мілісекундах

en: Direction
uk: Напрямок

en: Direction of the timeline
uk: Напрямок руху часу

en: Auto Reverse
uk: Автоматичне перевертання

en: Whether the direction should be reversed when reaching the end
uk: Визначає, чи слід автоматично виконувати зворотний рух після повного виконання прямого руху

en: Repeat Count
uk: Кількість повторів

en: How many times the timeline should repeat
uk: Скільки разів шкалі часу слід повторитись

en: Progress Mode
uk: Режим поступу

en: How the timeline should compute the progress
uk: Як шкалі часу слід обчислювати поступ

en: Interval
uk: Інтервал

en: The interval of values to transition
uk: Інтервал значень для переходу

en: Animatable
uk: Можна анімувати

en: The animatable object
uk: Придатний до анімування об’єкт

en: Remove on Complete
uk: Вилучати по завершенню

en: Detach the transition when completed
uk: Від’єднати перехід після завершення

en: Zoom Axis
uk: Масштабувати вісь

en: Constraints the zoom to an axis
uk: Обмеження масштабування до вісі

en: Timeline
uk: Шкала часу

en: Timeline used by the alpha
uk: Шкала часу, яку слід використати для прозорості

en: Alpha value
uk: Рівень прозорості

en: Alpha value as computed by the alpha
uk: Обчислене значення прозорості

en: Mode
uk: Режим

en: Progress mode
uk: Режим показу поступу

en: Object
uk: Об'єкт

en: Object to which the animation applies
uk: Об’єкт, до якого застосовано анімацію

en: The mode of the animation
uk: Режим анімації

en: Duration of the animation, in milliseconds
uk: Тривалість анімації у мілісекундах

en: Whether the animation should loop
uk: Визначає, чи слід циклічно відтворювати анімацію

en: The timeline used by the animation
uk: Лінійка часу, використана для анімації

en: Alpha
uk: Прозорість

en: The alpha used by the animation
uk: Рівень прозорості, використаний для анімації

en: The duration of the animation
uk: Тривалість анімації

en: The timeline of the animation
uk: Лінійка часу, використана для анімації

en: Alpha Object to drive the behaviour
uk: Альфа-об’єкт (об’єкт прозорості), що керує поведінкою

en: Start Depth
uk: Початкова глибина

en: Initial depth to apply
uk: Початкова глибина

en: End Depth
uk: Кінцева глибина

en: Final depth to apply
uk: Остаточна глибина

en: Start Angle
uk: Початковий кут

en: Initial angle
uk: Початковий кут

en: End Angle
uk: Кінцевий кут

en: Final angle
uk: Остаточний кут

en: Angle x tilt
uk: Кут нахилу за X

en: Tilt of the ellipse around x axis
uk: Нахил еліпса за віссю X

en: Angle y tilt
uk: Кут нахилу за Y

en: Tilt of the ellipse around y axis
uk: Нахил еліпса за віссю Y

en: Angle z tilt
uk: Кут нахилу за Z

en: Tilt of the ellipse around z axis
uk: Нахил еліпса за віссю Z

en: Width of the ellipse
uk: Ширина еліпса

en: Height of ellipse
uk: Висота еліпса

en: Center
uk: Центр

en: Center of ellipse
uk: Центр еліпса

en: Direction of rotation
uk: Напрямок обертання

en: Opacity Start
uk: Початкова непрозорість

en: Initial opacity level
uk: Початковий рівень непрозорості

en: Opacity End
uk: Кінцева непрозорість

en: Final opacity level
uk: Остаточний рівень непрозорості

en: The ClutterPath object representing the path to animate along
uk: Об’єкт ClutterPath, що відповідає контуру, вздовж якого відбуватиметься анімація

en: Angle Begin
uk: Початковий кут

en: Angle End
uk: Кінцевий кут

en: Axis
uk: Вісь

en: Axis of rotation
uk: Вісь обертання

en: Center X
uk: X центра

en: X coordinate of the center of rotation
uk: Координата X центра обертання

en: Center Y
uk: Y центра

en: Y coordinate of the center of rotation
uk: Координата Y центра обертання

en: Center Z
uk: Z центра

en: Z coordinate of the center of rotation
uk: Координата Z центра обертання

en: X Start Scale
uk: Початковий масштаб за X

en: Initial scale on the X axis
uk: Початковий масштаб за віссю X

en: X End Scale
uk: Кінцевий масштаб за X

en: Final scale on the X axis
uk: Кінцевий масштаб за віссю X

en: Y Start Scale
uk: Початковий масштаб за Y

en: Initial scale on the Y axis
uk: Початковий масштаб за віссю Y

en: Y End Scale
uk: Кінцевий масштаб за Y

en: Final scale on the Y axis
uk: Кінцевий масштаб за віссю Y

en: The background color of the box
uk: Колір тла області

en: Color Set
uk: Встановлення кольору

en: Surface Width
uk: Ширина поверхні

en: The width of the Cairo surface
uk: Ширина поверхні Cairo

en: Surface Height
uk: Висота поверхні

en: The height of the Cairo surface
uk: Висота поверхні Cairo

en: Auto Resize
uk: Автоматична зміна розмірів

en: Whether the surface should match the allocation
uk: Визначає, чи має поверхня відповідати виділеній для неї області

en: URI
uk: Адреса

en: URI of a media file
uk: Адреса мультимедійного файла

en: Playing
uk: Програється

en: Whether the actor is playing
uk: Визначає, чи використано актора

en: Progress
uk: Поступ

en: Current progress of the playback
uk: Поточний поступ відтворення

en: Subtitle URI
uk: Адреса субтитрів

en: URI of a subtitle file
uk: Адреса файла субтитрів

en: Subtitle Font Name
uk: Назва шрифту субтитрів

en: The font used to display subtitles
uk: Назва шрифту, який буде використано для показу субтитрів

en: Audio Volume
uk: Гучність звуку

en: The volume of the audio
uk: Гучність звуку

en: Can Seek
uk: Позиціювання

en: Whether the current stream is seekable
uk: Визначає, чи можливе позиціювання у поточних потокових даних

en: Buffer Fill
uk: Заповнення рамки

en: The fill level of the buffer
uk: Рівень заповнення рамки

en: The duration of the stream, in seconds
uk: Тривалість відтворення потокових даних, у секундах

en: The color of the rectangle
uk: Колір прямокутника

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: The color of the border of the rectangle
uk: Колір межі прямокутника

en: Border Width
uk: Ширина рамки

en: The width of the border of the rectangle
uk: Ширина межі прямокутника

en: Has Border
uk: Має рамку

en: Whether the rectangle should have a border
uk: Визначає, чи має прямокутник межу

en: Vertex Source
uk: Джерело вертекса

en: Source of vertex shader
uk: Джерело вершинної програми для побудови тіней

en: Fragment Source
uk: Джерело фрагмента

en: Source of fragment shader
uk: Джерело програми для побудови тіней фрагментів

en: Compiled
uk: Зібрано

en: Whether the shader is compiled and linked
uk: Визначає, чи програму для побудови тіней зібрано і скомпоновано

en: Whether the shader is enabled
uk: Визначає, чи увімкнено програму для побудови тіней

note: translators: the first %s is the type of the shader, either * Vertex shader or Fragment shader; the second %s is the actual * error as reported by COGL
en: %s compilation failed: %s
uk: Спроба збирання %s зазнала невдачі: %s

en: Vertex shader
uk: Шейдер вершин

en: Fragment shader
uk: Шейдер фрагментів

en: State
uk: Стан

en: Currently set state, (transition to this state might not be complete)
uk: Поточний встановлений стан (перехід до цього стану може бути неповним)

en: Default transition duration
uk: Типова тривалість переходу

en: Column Number
uk: Номер стовпчика

en: The column the widget resides in
uk: Стовпчик, у якому розташовуватиметься віджет

en: Row Number
uk: Номер рядка

en: The row the widget resides in
uk: Рядок, у якому розташовуватиметься віджет

en: Column Span
uk: Кількість стовпчиків

en: The number of columns the widget should span
uk: Кількість стовпчиків, у яких розміщуватиметься віджет

en: Row Span
uk: Кількість рядків

en: The number of rows the widget should span
uk: Кількість рядків, у яких розміщуватиметься віджет

en: Horizontal Expand
uk: Горизонтальне розширення

en: Allocate extra space for the child in horizontal axis
uk: Додатковий інтервал для дочірнього об’єкта за горизонтальною віссю

en: Vertical Expand
uk: Вертикальне розширення

en: Allocate extra space for the child in vertical axis
uk: Додатковий інтервал для дочірнього об’єкта за вертикальною віссю

en: Spacing between columns
uk: Інтервал між стовпчиками

en: Spacing between rows
uk: Інтервал між рядками

en: Sync size of actor
uk: Синхронізація розмірів актора

en: Auto sync size of actor to underlying pixbuf dimensions
uk: Автоматична синхронізація розмірів актора за розмірами буфера пікселів

en: Disable Slicing
uk: Вимикання зрізання

en: Forces the underlying texture to be singular and not made of smaller space saving individual textures
uk: Примусове використання єдиної підлеглої текстури, замість меншого простору зі збереженими окремими текстурами

en: Tile Waste
uk: Залишок плитки

en: Maximum waste area of a sliced texture
uk: Максимальна залишкова область зрізаної текстури

en: Horizontal repeat
uk: Горизонтальне повторення

en: Repeat the contents rather than scaling them horizontally
uk: Повторювати дані замість їх горизонтального масштабування

en: Vertical repeat
uk: Вертикальне повторення

en: Repeat the contents rather than scaling them vertically
uk: Повторювати дані замість їх вертикального масштабування

en: Filter Quality
uk: Якість фільтрування

en: Rendering quality used when drawing the texture
uk: Якість показу для малювання текстури

en: Pixel Format
uk: Формат пікселя

en: The Cogl pixel format to use
uk: Формат пікселя бібліотеки Cogl, який слід використати

en: Cogl Texture
uk: Текстура Cogl

en: The underlying Cogl texture handle used to draw this actor
uk: Елемент керування підлеглою текстурою Cogl, який використано для малювання цього актора

en: Cogl Material
uk: Матеріал Cogl

en: The underlying Cogl material handle used to draw this actor
uk: Елемент керування підлеглим матеріалом Cogl, який використано для малювання цього актора

en: The path of the file containing the image data
uk: Шлях до файла з даними зображення

en: Keep Aspect Ratio
uk: Зберігати співвідношення

en: Keep the aspect ratio of the texture when requesting the preferred width or height
uk: Зберігати співвідношення розмірів текстури під час виконання запитів щодо бажаної ширини і висоти

en: Load asynchronously
uk: Асинхронне завантаження

en: Load files inside a thread to avoid blocking when loading images from disk
uk: Завантажувати файли у потоці з метою уникнення блокування під час завантаження зображень з диска

en: Load data asynchronously
uk: Завантаження даних у асинхронному режимі

en: Decode image data files inside a thread to reduce blocking when loading images from disk
uk: Декодувати файли даних зображень у окремому потоці, щоб усунути блокування під час завантаження зображень з диска

en: Pick With Alpha
uk: Брати з прозорістю

en: Shape actor with alpha channel when picking
uk: Вибирати актор з каналом прозорості

en: Failed to load the image data
uk: Не вдалося завантажити дані зображення

en: YUV textures are not supported
uk: Підтримки текстур YUV не передбачено

en: YUV2 textures are not supported
uk: Підтримки текстур YUV2 не передбачено

en: Could not initialize Gdk
uk: Неможливо запустити Gdk

en: Could not find a suitable CoglWinsys for a GdkDisplay of type %s
uk: Неможливо знайти зручний CoglWinsys для GdkDisplay типу %s

en: Surface
uk: Поверхня

en: The underlying wayland surface
uk: Основна поверхня wayland

en: Surface width
uk: Ширина поверхні

en: The width of the underlying wayland surface
uk: Ширина основної поверхні wayland

en: Surface height
uk: Висота поверхні

en: The height of the underlying wayland surface
uk: Висота основної поверхні wayland

en: X display to use
uk: Дисплей сервера X, який буде використано

en: X screen to use
uk: Екран сервера X, який буде використано

en: Make X calls synchronous
uk: Зробити виклики X синхронними

en: Disable XInput support
uk: Вимкнути підтримування XInput

en: The Clutter backend
uk: Модуль обробки даних Clutter

en: Pixmap
uk: Растр

en: The X11 Pixmap to be bound
uk: Растрові дані X11, які буде прив’язано

en: Pixmap width
uk: Ширина растру

en: The width of the pixmap bound to this texture
uk: Ширина прив’язки растра до цієї текстури

en: Pixmap height
uk: Висота растра

en: The height of the pixmap bound to this texture
uk: Висота прив’язки растра до цієї текстури

en: Pixmap Depth
uk: Глибина растра

en: The depth (in number of bits) of the pixmap bound to this texture
uk: Глибина (у кількості бітів) прив’язки растра до цієї текстури

en: Automatic Updates
uk: Автоматичні оновлення

en: If the texture should be kept in sync with any pixmap changes.
uk: Визначає, чи слід зберігати синхронізацію текстури зі змінами у растрі.

en: Window
uk: Вікно

en: The X11 Window to be bound
uk: Вікно X11 для прив’язки

en: Window Redirect Automatic
uk: Автоматика переспрямування вікна

en: If composite window redirects are set to Automatic (or Manual if false)
uk: Визначає, чи слід виконувати автоматичне переспрямування композитних вікон (переспрямування вручну, якщо false)

en: Window Mapped
uk: Відображеність вікна

en: If window is mapped
uk: Визначає, чи відображено вікно

en: Destroyed
uk: Знищеність

en: If window has been destroyed
uk: Визначає, чи було вікно знищено

en: Window X
uk: X вікна

en: X position of window on screen according to X11
uk: Розташування вікна на екрані за X, за даними X11

en: Window Y
uk: Y вікна

en: Y position of window on screen according to X11
uk: Розташування вікна на екрані за Y, за даними X11

en: Window Override Redirect
uk: Переспрямування-перевизначення вікна

en: If this is an override-redirect window
uk: Визначає, чи вікно належить до вікон з перевизначенням-переспрямуванням
