PACKAGE_VERSION - en to uk translation catalogue (320 entries)

en: $0 container | $0 containers
uk[0]: $0 контейнер
uk[1]: $0 контейнери
uk[2]: $0 контейнерів

en: $0 image total, $1 | $0 images total, $1
uk[0]: $0 образ загалом, $1
uk[1]: $0 образи загалом, $1
uk[2]: $0 образів загалом, $1

en: $0 second | $0 seconds
uk[0]: $0 секунда
uk[1]: $0 секунди
uk[2]: $0 секунд

en: $0 unused image, $1 | $0 unused images, $1
uk[0]: $0 невикористаний образ, $1
uk[1]: $0 невикористані образи, $1
uk[2]: $0 невикористаних образів, $1

en: $0% of $1 limit
uk: $0% o з обмеження у $1

en: 1 to 65535
uk: від 1 до 65535

en: Action to take once the container transitions to an unhealthy state.
uk: Дія, яку слід виконати після переходу контейнера у небезпечний стан.

en: Actions
uk: Дії

en: Add port mapping
uk: Додати прив'язку портів

en: Add variable
uk: Додати змінну

en: Add volume
uk: Додати том

en: All
uk: Усі

en: All registries
uk: Усі реєстри

en: Always
uk: Завжди

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Author
uk: Автор

en: CPU
uk: Процесор

en: CPU Shares help
uk: Довідка щодо спільних процесорів

en: CPU shares
uk: Спільне використання процесора

en: CPU shares determine the priority of running containers. Default priority is 1024. A higher number prioritizes this container. A lower number decreases priority.
uk: Спільні процесори визначають пріоритетність запуску контейнерів. Типовою пріоритетністю є 1024. Більші числа роблять контейнер пріоритетнішим. Менші числа зменшують пріоритетність.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Checking health
uk: Перевіряємо працездатність

en: Checkpoint
uk: Контрольна точка

en: Checkpoint and restore support
uk: Підтримка контрольних точок і відновлення

en: Checkpoint container $0
uk: Контрольна точка контейнера $0

en: Click to see published ports
uk: Натисніть, щоб переглянути оприлюднені порти

en: Click to see volumes
uk: Натисніть, щоб переглянути томи

en: Cockpit Project
uk: Проєкт Cockpit

en: Cockpit component for Podman containers
uk: Компонент Cockpit для контейнерів Podman

en: Command
uk: Команда

en: Comments
uk: Коментарі

en: Commit
uk: Надіслати

en: Commit container
uk: Внести контейнер

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Console
uk: Консоль

en: Container
uk: Контейнер

en: Container failed to be created
uk: Не вдалося створити контейнер

en: Container failed to be started
uk: Не вдалося запустити контейнер

en: Container is not running
uk: Контейнер не запущено

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: Container name is required.
uk: Слід вказати назву контейнера.

en: Container path
uk: Шлях до контейнера

en: Container path must not be empty
uk: Шлях до контейнера має бути непорожнім

en: Container port
uk: Порт контейнера

en: Container port must not be empty
uk: Порт контейнера має бути непорожнім

en: Containers
uk: Контейнери

en: Create
uk: Створити

en: Create a new image based on the current state of the $0 container.
uk: Створити образ на основі поточного стану контейнера $0.

en: Create and run
uk: Створити і запустити

en: Create container
uk: Створити контейнер

en: Create container in $0
uk: Створити контейнер у $0

en: Create container in pod
uk: Створити контейнер у стручку

en: Create pod
uk: Створити стручок

en: Created
uk: Створено

en: Created by
uk: Створено

en: Decrease CPU shares
uk: Зменшити спільне використання процесора

en: Decrease interval
uk: Зменшити інтервал

en: Decrease maximum retries
uk: Зменшити максимум повторних спроб

en: Decrease memory
uk: Зменшити пам'ять

en: Decrease retries
uk: Зменшити кількість повторних спроб

en: Decrease start period
uk: Зменшити період запуску

en: Decrease timeout
uk: Зменшити час очікування

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete $0 image?
uk: Вилучити образ $0?

en: Delete $0?
uk: Вилучити $0?

en: Delete image
uk: Вилучити образ

en: Delete pod $0?
uk: Вилучити кокон $0?

en: Delete tagged images
uk: Вилучити позначені міткою образи

en: Delete unused images of user $0:
uk: Вилучити невикористані образи користувача $0:

en: Delete unused system images:
uk: Вилучити невикористані образи системи:

en: Deleting a container will erase all data in it.
uk: Вилучення контейнера призведе до витирання усіх даних, що на ньому зберігаються.

en: Deleting a running container will erase all data in it.
uk: Вилучення запущеного контейнера призведе до витирання усіх даних, що на ньому зберігаються.

en: Deleting this pod will remove the following containers:
uk: Вилучення цього кокону призведе до вилучення таких контейнерів:

en: Details
uk: Подробиці

en: Disk space
uk: Місце на диску

en: Docker format is useful when sharing the image with Docker or Moby Engine
uk: Формат Docker корисний, якщо ви захочете використовувати образ спільно у середовищах Docker або Moby Engine

en: Download
uk: Отримати

en: Download new image
uk: Отримати новий образ

en: Empty pod $0 will be permanently removed.
uk: Порожній кокон $0 буде остаточно вилучено.

en: Entrypoint
uk: Точка входження

en: Environment variables
uk: Змінні середовища

en: Error
uk: Помилка

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Error occurred while connecting console
uk: Під час спроби встановити з'єднання з консоллю сталася помилка

en: Example, Your Name <yourname@example.com>
uk: Приклад: Ваше Ім'я <vasheimya@example.com>

en: Example: $0
uk: Приклад: $0

en: Exited
uk: Вийшов

en: Failed health run
uk: Не вдалося запустити перевірку працездатності

en: Failed to checkpoint container $0
uk: Не вдалося створити контрольну точку контейнера $0

en: Failed to clean up container
uk: Не вдалося очистити контейнер

en: Failed to commit container $0
uk: Не вдалося надіслати на обробку контейнер $0

en: Failed to create container $0
uk: Не вдалося створити контейнер $0

en: Failed to download image $0:$1
uk: Не вдалося отримати образ $0:$1

en: Failed to force remove container $0
uk: Не вдалося примусово вилучити контейнер $0

en: Failed to force remove image $0
uk: Не вдалося примусово вилучити образ $0

en: Failed to force restart pod $0
uk: Не вдалося примусово перезапустити кокон $0

en: Failed to force stop pod $0
uk: Не вдалося примусово зупинити кокон $0

en: Failed to pause container $0
uk: Не вдалося призупинити роботу контейнера $0

en: Failed to pause pod $0
uk: Не вдалося призупинити кокон $0

en: Failed to prune unused containers
uk: Не вдалося позбутися невикористаних контейнерів

en: Failed to prune unused images
uk: Не вдалося позбутися невикористаних образів

en: Failed to pull image $0
uk: Не вдалося отримати образ $0

en: Failed to remove container $0
uk: Не вдалося вилучити контейнер $0

en: Failed to remove image $0
uk: Не вдалося вилучити образ $0

en: Failed to rename container $0
uk: Не вдалося перейменувати контейнер $0

en: Failed to restart container $0
uk: Не вдалося перезапустити контейнер $0

en: Failed to restart pod $0
uk: Не вдалося перезапустити кокон $0

en: Failed to restore container $0
uk: Не вдалося відновити контейнер $0

en: Failed to resume container $0
uk: Не вдалося відновити роботу контейнера $0

en: Failed to resume pod $0
uk: Не вдалося відновити кокон $0

en: Failed to run container $0
uk: Не вдалося запустити контейнер $0

en: Failed to run health check on container $0
uk: Не вдалося запустити перевірку працездатності контейнера $0

en: Failed to search for images.
uk: Не вдалося виконати пошук образів.

en: Failed to search for images: $0
uk: Не вдалося виконати пошук образів: $0

en: Failed to search for new images
uk: Не вдалося виконати пошук нових образів

en: Failed to start container $0
uk: Не вдалося запустити роботу контейнера $0

en: Failed to start pod $0
uk: Не вдалося запустити кокон $0

en: Failed to stop container $0
uk: Не вдалося зупинити роботу контейнера $0

en: Failed to stop pod $0
uk: Не вдалося зупинити кокон $0

en: Failing streak
uk: Помилкова смужка

en: Force commit
uk: Примусово внести

en: Force delete
uk: Примусове вилучення

en: Force delete pod $0?
uk: Примусово вилучити кокон $0?

en: Force restart
uk: Примусовий перезапуск

en: Force stop
uk: Примусово зупинити

en: GB
uk: ГБ

en: Gateway
uk: Шлюз

en: Health check
uk: Перевірка працездатності

en: Health check interval help
uk: Довідка з інтервалу перевірки працездатності

en: Health check retries help
uk: Довідка з повторних спроб перевірки працездатності

en: Health check start period help
uk: Довідка із початкового періоду перевірки працездатності

en: Health check timeout help
uk: Довідка з часу очікування перевірки працездатності

en: Health failure check action help
uk: Довідка щодо дії при перевірці небезпечності стану

en: Healthy
uk: Працездатний

en: Hide images
uk: Приховати образи

en: Hide intermediate images
uk: Приховати проміжні образи

en: History
uk: Журнал

en: Host path
uk: Шлях у основній системі

en: Host port
uk: Порт в основній системі

en: Host port help
uk: Довідка щодо порту в основній системі

en: ID
uk: Ід.

en: IP address
uk: IP-адреса

en: IP address help
uk: Довідка щодо IP-адреси

en: Ideal for development
uk: Ідеальне для розробки

en: Ideal for running services
uk: Ідеальне для запуску служб

en: If host IP is set to 0.0.0.0 or not set at all, the port will be bound on all IPs on the host.
uk: Якщо встановлено IP-адресу основної системи 0.0.0.0 або адресу не встановлено взагалі, порт буде пов'язано із усіма IP-адресами в основній системі.

en: If the host port is not set the container port will be randomly assigned a port on the host.
uk: Якщо порт в основній системі не встановлено, порт контейнера буде випадковим чином пов'язано із портом в основній системі.

en: Ignore IP address if set statically
uk: Ігнорувати IP-адресу, якщо її встановлено статично

en: Ignore MAC address if set statically
uk: Ігнорувати MAC-адресу, якщо її встановлено статично

en: Image
uk: Образ

en: Image name is not unique
uk: Назва образу не є унікальною

en: Image name is required
uk: Слід вказати назву образу

en: Image selection help
uk: Довідка щодо вибору образу

en: Images
uk: Образи

en: Increase CPU shares
uk: Збільшити спільне використання процесора

en: Increase interval
uk: Збільшити інтервал

en: Increase maximum retries
uk: Збільшити максимум повторних спроб

en: Increase memory
uk: Збільшити пам'ять

en: Increase retries
uk: Збільшити кількість повторних спроб

en: Increase start period
uk: Збільшити початковий період

en: Increase timeout
uk: Збільшити час очікування

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Interval
uk: Інтервал

en: Interval how often health check is run.
uk: Частота запуску перевірки працездатності.

en: Invalid characters. Name can only contain letters, numbers, and certain punctuation (_ . -).
uk: Некоректні символи. Назва може складатися лише з літер, цифр та деяких символів пунктуації (_ . -).

en: KB
uk: кБ

en: Keep all temporary checkpoint files
uk: Зберігати усі тимчасові файли контрольних точок

en: Key
uk: Ключ

en: Key contains invalid characters
uk: Ключ містить некоректні символи

en: Key must not be empty
uk: Ключ має бути непорожнім

en: Key must not begin with a digit
uk: Ключ не повинен починатися з цифри

en: Last 5 runs
uk: Останні 5 запусків

en: Latest checkpoint
uk: Найсвіжіша контрольна точка

en: Leave running after writing checkpoint to disk
uk: Лишати запущеним після запису контрольної точки на диск

en: Loading details...
uk: Завантаження подробиць…

en: Loading logs...
uk: Завантаження журналу…

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Local
uk: Локальний

en: Local images
uk: Локальні образи

en: Logs
uk: Журнал

en: MAC address
uk: MAC-адреса

en: MB
uk: МБ

en: Maximum retries
uk: Максимум повторних спроб

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Memory limit
uk: Обмеження пам’яті

en: Memory unit
uk: Одиниця пам’яті

en: Mode
uk: Режим

en: Multiple tags exist for this image. Select the tagged images to delete.
uk: Для цього образу існує декілька міток. Виберіть позначені міткою образи для вилучення.

en: Must be a valid IP address
uk: Має бути коректною IP-адресою

en: Name
uk: Назва

en: Name already in use
uk: Назву вже використано

en: New container name
uk: Назва нового контейнера

en: New image name
uk: Назва нового образу

en: No
uk: Ні

en: No action
uk: Без дії

en: No containers
uk: Немає контейнерів

en: No containers are using this image
uk: Цей образ не використовує жоден контейнер

en: No containers in this pod
uk: У цьому коконі немає контейнерів

en: No containers that match the current filter
uk: Немає контейнерів, які проходять поточні умови фільтрування

en: No environment variables specified
uk: Змінних середовища не визначено

en: No images
uk: Немає образів

en: No images found
uk: Образів не знайдено

en: No images that match the current filter
uk: Немає образів, які проходять поточні умови фільтрування

en: No label
uk: Немає мітки

en: No ports exposed
uk: Не відкрито жодного порту

en: No results for $0
uk: Немає результатів, що відповідають $0

en: No running containers
uk: Немає запущених контейнерів

en: No volumes specified
uk: Томів не визначено

en: On failure
uk: При помилці

en: Only running
uk: Лише запущені

en: Options
uk: Параметри

en: Owner
uk: Власник

en: Owner help
uk: Довідка щодо власника

en: Passed health run
uk: Перевірку працездатності пройдено

en: Paste one or more lines of key=value pairs into any field for bulk import
uk: Вставте один або декілька рядків у форматі парт «ключ=значення» до будь-якого поля для пакетного імпортування

en: Pause
uk: Призупинити

en: Pause container when creating image
uk: Призупинити роботу контейнера при створенні образу

en: Paused
uk: Призупинено

en: Pod failed to be created
uk: Не вдалося створити стручок

en: Pod name
uk: Назва стручка

en: Podman containers
uk: Контейнери Podman

en: Podman service failed
uk: Помилка служби Podman

en: Port mapping
uk: Прив'язка портів

en: Ports
uk: Порти

en: Ports under 1024 can be mapped
uk: Можна прив'язувати порти нижче 1024

en: Private
uk: Приватний

en: Protocol
uk: Протокол

en: Prune
uk: Позбутися

en: Prune unused containers
uk: Позбутися невикористаних контейнерів

en: Prune unused images
uk: Позбутися невикористаних образів

en: Pruning containers
uk: Очищуємо контейнери

en: Pruning images
uk: Позбуваємося образів

en: Pull
uk: Отримати

en: Pull all images
uk: Отримати усі образи

en: Pull latest image
uk: Отримати найсвіжіший образ

en: Pulling
uk: Отримання даних

en: Read-only access
uk: Доступ лише до читання

en: Read-write access
uk: Доступ до читання і запису

en: Remove item
uk: Вилучити запис

en: Removes selected non-running containers
uk: Вилучає позначені незапущені контейнери

en: Removing
uk: Вилучення

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename container $0
uk: Перейменувати контейнер $0

en: Resource limits can be set
uk: Можна встановлювати обмеження на ресурси

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restart policy
uk: Правила перезапуску

en: Restart policy help
uk: Довідка щодо правил перезапуску

en: Restart policy to follow when containers exit.
uk: Правила перезапуску, які слід виконувати при виході з контейнерів.

en: Restart policy to follow when containers exit. Using linger for auto-starting containers may not work in some circumstances, such as when ecryptfs, systemd-homed, NFS, or 2FA are used on a user account.
uk: Перезапускати правила після виходу з контейнерів. Використання очікування для автозапуску контейнерів може за певних обставин не працювати, зокрема воно не працює, якщо для облікового запису користувача використано ecryptfs, systemd-homed, NFS або 2FA.

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore container $0
uk: Відновити контейнер $0

en: Restore with established TCP connections
uk: Відновити із встановленими з'єднаннями TCP

en: Restricted by user account permissions
uk: Обмежено правами доступу до облікового запису користувача

en: Resume
uk: Продовжити

en: Retries
uk: Повторні спроби

en: Retry another term.
uk: Повторіть спробу із іншим ключем пошуку.

en: Run health check
uk: Виконати перевірку працездатності

en: Running
uk: Запущено

en: Search by name or description
uk: Шукати за назвою і описом

en: Search by registry
uk: Шукати за реєстром

en: Search for
uk: Шукати

en: Search for an image
uk: Шукати образ

en: Search string or container location
uk: Рядок для пошуку або розташування контейнера

en: Searching...
uk: Пошук…

en: Searching: $0
uk: Шукаємо: $0

en: Shared
uk: Спільний

en: Show
uk: Показати

en: Show images
uk: Показати образи

en: Show intermediate images
uk: Показати проміжні образи

en: Show less
uk: Стислий показ

en: Show more
uk: Додаткові відомості

en: Size
uk: Розмір

en: Start
uk: Запустити

en: Start period
uk: Початковий період

en: Start typing to look for images.
uk: Почніть щось вводити, щоб виконати пошук образів.

en: Started at
uk: Запущено

en: State
uk: Стан

en: Status
uk: Стан

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Support preserving established TCP connections
uk: Підтримка збереження встановлених з'єднань TCP

en: System
uk: Система

en: Tag
uk: Мітка

en: Tags
uk: Мітки

en: The Cockpit user interface for Podman containers. podman (Pod Manager) is a fully featured daemon-less engine for OCI containers, pods (groups of containers), and container images. It is CLI, API, and functionally compatible with Docker.
uk: Інтерфейс користувача Cockpit для контейнерів Podman. podman (Pod Manager) — це повнофункціональний рушій без використання фонових служб для OCI-контейнерів, котлів (груп контейнерів) та зображень контейнерів. Передбачено інтерфейс командного рядка, програмний інтерфейс та функціональну сумісність із Docker.

en: The initialization time needed for a container to bootstrap.
uk: Час ініціалізації, потрібний контейнеру для самозапуску.

en: The maximum time allowed to complete the health check before an interval is considered failed.
uk: Максимальний припустимий час для завершення перевірки працездатності до моменту реєстрації помилки.

en: The number of retries allowed before a healthcheck is considered to be unhealthy.
uk: Кількість повторних спроб, якими можна скористатися, доки перевірка працездатності вважатиметься непройденою.

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Troubleshoot
uk: Діагностика проблем

en: Type to filter…
uk: Введіть щось для фільтрування…

en: Unable to load image history
uk: Не вдалося завантажити журнал образу

en: Unhealthy
uk: Непрацездатний

en: Up since:
uk: Працює з:

en: Use legacy Docker format
uk: Скористатися застарілим форматом Docker

en: Used by
uk: Використовується

en: User
uk: Користувач

en: User:
uk: Користувач:

en: Value
uk: Значення

en: Volumes
uk: Томи

en: When unhealthy
uk: Якщо непрацездатні

en: With terminal
uk: За допомогою термінала

en: Writable
uk: Придатний до запису

en: container
uk: контейнер

en: downloading
uk: отримання

en: host[:port]/[user]/container[:tag]
uk: вузол[:порт]/[користувач]/контейнер[:мітка]

en: image
uk: образ

en: in
uk: у

en: intermediate
uk: проміжний

en: intermediate image
uk: проміжний образ

en: n/a
uk: н/д

en: not available
uk: не доступне

en: pod group
uk: група коконів

en: ports
uk: порти

en: seconds
uk: секунд

en: system
uk: система

en: unused
uk: не використано

en: user
uk: користувач

en: user:
uk: користувач:

en: volumes
uk: томи
