PACKAGE_VERSION - en to ka translation catalogue (322 entries)

en: $0 container | $0 containers
ka[0]: $0 ცალი კონტეინერი
ka[1]: $0 კონტეინერი

en: $0 image total, $1 | $0 images total, $1
ka[0]: $0 ცალი გამოსახულება, $1
ka[1]: $0 გამოსახულება, $1

en: $0 second | $0 seconds
ka[0]: $0 წამი
ka[1]: $0 წამი

en: $0 unused image, $1 | $0 unused images, $1
ka[0]: $0 ცალი გამოუყენებელი გამოსახულება, $1
ka[1]: $0 გამოუყენებელი გამოსახულება, $1

en: $0% of $1 limit
ka: $0% o $1-დან ლიმიტი

en: 1 to 65535
ka: 1-დან 65535-მდე

en: Action to take once the container transitions to an unhealthy state.
ka: ქმედება, რომელიც კონტეინერის არაჯანმრთელ მდომარეობაში გადასვლისას შესრულდება.

en: Actions
ka: ქმედებები

en: Add port mapping
ka: პორტის ასახვის დამატება

en: Add variable
ka: ცვლადის დამატება

en: Add volume
ka: საცავის დამატება

en: All
ka: ყველა

en: All registries
ka: ყველა რეგისტრები

en: Always
ka: ყველთვის

en: An error occurred
ka: შეცდომა

en: Author
ka: ავტორი

en: CPU
ka: პროცესორი

en: CPU Shares help
ka: პროცესორის გაზიარების დახმარება

en: CPU shares
ka: CPU გაზიარება

en: CPU shares determine the priority of running containers. Default priority is 1024. A higher number prioritizes this container. A lower number decreases priority.
ka: CPU-ის ზიარები განსაზღვრავენ გაშვებულიკონტეინერების პრიორიტეტს. ნაგულისხმები პრიორიტეტი 1024-ის ტოლია. რაც მეტია რიცხვი, მით მეტია პრიორიტეტი; რაც ნაკლები -ნაკლები.

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Checking health
ka: ჯანმრთელობის შემოწმება

en: Checkpoint
ka: საკონტროლო წერტილი

en: Checkpoint and restore support
ka: საკონტროლო წერტილის და აღდგენის მხარდაჭერა

en: Checkpoint container $0
ka: საკონტროლო წერტილის კონტეინერი ($0)

en: Click to see published ports
ka: დააწკაპუნეთ გამოჩენილი პორტების სანახავად

en: Click to see volumes
ka: დააწკაპუნეთ ტომების სანახავად

en: Cockpit Project
ka: პროექტი Cockpit

en: Cockpit component for Podman containers
ka: Cockpit-ის კომპონენტი Podman-ის კონტეინერებისთვის

en: Command
ka: ბრძანება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Commit
ka: გადაცემა

en: Commit container
ka: კონტეინერის გაგზავნა

en: Configured
ka: მორგებულია

en: Console
ka: კონსოლი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Container failed to be created
ka: კონტეინერის შექმნის შეცდომა

en: Container failed to be started
ka: კონტეინერის გაშვების შეცდომა

en: Container is not running
ka: კონტეინერი გაშვებული არაა

en: Container name
ka: კონტეინერის სახელი

en: Container name is required.
ka: კონტეინერის სახელი აუცილებელია.

en: Container path
ka: კონტეინერის ბილიკი

en: Container path must not be empty
ka: კონტეინერის ბილიკი არ შეიძლება ცარიელი იყოს

en: Container port
ka: კონტეინერის პორტი

en: Container port must not be empty
ka: კონტეინერის პორტი არ შეიძლება ცარიელი იყოს

en: Containers
ka: კონტეინერები

en: Create
ka: შექმნა

en: Create a new image based on the current state of the $0 container.
ka: კონტეინერის ($0) მდგომარეობაზე დამყარებული ახალი გამოსახულების შექმნა.

en: Create and run
ka: შექმნა და გაშვება

en: Create container
ka: კონტეინერის შექმნა

en: Create container in $0
ka: $0-ში კონტეინერის შექმნა

en: Create container in pod
ka: pod-ში კონტეინერის შექმნა

en: Create pod
ka: pod-ის შექმნა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Created by
ka: ავტორი

en: Decrease CPU shares
ka: CPU გაზიარებების შემცირება

en: Decrease interval
ka: ინტერვალის შემცირება

en: Decrease maximum retries
ka: ცდების მაქსიმალური რაოდენობის შემცირება

en: Decrease memory
ka: მეხსიერების შემცირება

en: Decrease retries
ka: ცდების რაოდენობის შემცირება

en: Decrease start period
ka: გაშვების პერიოდის შემცირება

en: Decrease timeout
ka: მოლოდინის დროის შემცირება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Delete $0 image?
ka: წავშალო $0 დისკის ასლი?

en: Delete $0?
ka: წავშალო $0?

en: Delete image
ka: დისკის ასლის წაშლა

en: Delete pod $0?
ka: წავშალო პოდი $0?

en: Delete tagged images
ka: ჭდეებიანი გამოსახულებების წაშლა

en: Delete unused images of user $0:
ka: გამოუყენებელი ასლის ფაილების წაშლა მომხმარებლისთვის $0:

en: Delete unused system images:
ka: სისტემის გამოუყენებელი გამოსახულებების წაშლა:

en: Deleting a container will erase all data in it.
ka: კონტეინერის წაშლა მასში ყველა მონაცემს წაშლის.

en: Deleting a running container will erase all data in it.
ka: გაშვებული კონტეინერის წაშლა მასში ყველა მონაცემს წაშლის.

en: Deleting this pod will remove the following containers:
ka: ამ Pod-ის წაშლა ასევე წაშლის შემდეგ კონტეინერებს:

en: Details
ka: დეტალები

en: Disk space
ka: ადგილი დისკზე

en: Docker format is useful when sharing the image with Docker or Moby Engine
ka: Docker-ის ფორმატი ძალიან სასარგებლოა გამოსახულების Docker-თან ან Moby Engline-სთან გაზიარებისთვის

en: Download
ka: გადმოწერა

en: Download new image
ka: ახალი გამოსახულების გადმოწერა

en: Empty pod $0 will be permanently removed.
ka: ცარიელი პოდი $0 სამუდამოდ წაიშლება.

en: Entrypoint
ka: შესავალი წერტილი

en: Environment variables
ka: გარემოს ცვლადები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Error message
ka: შეცდომის შეტყობინება

en: Error occurred while connecting console
ka: კონსოლთან დაკავშირების შეცდომა

en: Example, Your Name <yourname@example.com>
ka: მაგ. თქვენი სახელი <yourname@example.com>

en: Example: $0
ka: მაგალითად: $0

en: Exited
ka: გამოსული

en: Failed health run
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების შეცდომა

en: Failed to checkpoint container $0
ka: კონტეინერის ($0) საკონტროლო წერტილის შეცდომა

en: Failed to clean up container
ka: კონტეინერის გასუფთავების შეცდომა

en: Failed to commit container $0
ka: კონტეინერის ($0) გადაცემის შეცდომა

en: Failed to create container $0
ka: კონტეინერის ($0) შექმნის შეცდომა

en: Failed to download image $0:$1
ka: გამოსახულების ($0) გადმოწერის შეცდომა: $1

en: Failed to force remove container $0
ka: კონტეინერის ($0) წაშლის შეცდომა

en: Failed to force remove image $0
ka: გამოსახულების ($0) ძალით წაშლა შეუძლებელია

en: Failed to force restart pod $0
ka: Pod-ის ($0) ძალით რესტარტის შეცდომა

en: Failed to force stop pod $0
ka: Pod-ის ($0) ძალით გაჩერების შეცდომა

en: Failed to pause container $0
ka: კონტეინერის ($0) შეჩერების შეცდომა

en: Failed to pause pod $0
ka: Pod-ის ($0) შეჩერების შეცდომა

en: Failed to prune unused containers
ka: გამოუყენებელი კონტეინერების წაკვეთის შეცდომა

en: Failed to prune unused images
ka: გამოუყენებელი გამოსახულებების წაკვეთის შეცდომა

en: Failed to pull image $0
ka: გამოსახულების ($0) გამოთხოვნის შეცდომა

en: Failed to remove container $0
ka: კონტეინერის ($0) წაშლის შეცდომა

en: Failed to remove image $0
ka: გამოსახულების ($0) წაშლის შეცდომა

en: Failed to rename container $0
ka: კონტეინერის ($0) სახელის გადარქმევის შეცდომა

en: Failed to restart container $0
ka: კონტეინერის ($0) რესტარტის შეცდომა

en: Failed to restart pod $0
ka: Pod-ის ($0) რესტარტის შეცდომა

en: Failed to restore container $0
ka: კონტეინერის ($0) აღდგენის შეცდომა

en: Failed to resume container $0
ka: კონტეინერის ($0) გაგრძელების შეცდომა

en: Failed to resume pod $0
ka: Pod-ის ($0) გაგრძელების შეცდომა

en: Failed to run container $0
ka: კონტეინერის ($0) გაშვების შეცდომა

en: Failed to run health check on container $0
ka: კონტეინერის ($0) ჯანმრთელობის შემოწმების შეცდომა

en: Failed to search for images.
ka: გამოსახულებების ძებნის შეცდომა.

en: Failed to search for images: $0
ka: გამოსახულების ძებნის შეცდომა: $0

en: Failed to search for new images
ka: ახალი გამოსახულებების ძებნის შეცდომა

en: Failed to start container $0
ka: კონტეინერის ($0) გაშვების შეცდომა

en: Failed to start pod $0
ka: pod-ს ($0) გაშვების შეცდომა

en: Failed to stop container $0
ka: კონტეინერის ($0) გაჩერების შეცდომა

en: Failed to stop pod $0
ka: pod-ის ($0) გაჩერების შეცდომა

en: Failing streak
ka: მრავალჯერადი წარუმატებლობა

en: Force commit
ka: ძალით გადაგზავნა

en: Force delete
ka: ძალით წაშლა

en: Force delete pod $0?
ka: წავშლო ძალით პოდი $0?

en: Force restart
ka: ძალით რესტარტი

en: Force stop
ka: ძალით გაჩერება

en: GB
ka: გბ

en: Gateway
ka: ნაგულისხმები რაუტერი

en: Health check
ka: ჯანმრთელობის შემოწმება

en: Health check interval help
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების ინტერვალის დახმარება

en: Health check retries help
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების ცდების რაოდენობის დახმარება

en: Health check start period help
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების გაშვების პერიოდის დახმარება

en: Health check timeout help
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების ვადის დახმარება

en: Health failure check action help
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების ქმედების დახმარება

en: Healthy
ka: ჯანმრთელი

en: Hide images
ka: გამოსახულებების დამალვა

en: Hide intermediate images
ka: შუალედური გამოსახულებების დამალვა

en: History
ka: ისტორია

en: Host path
ka: ჰოსტის ბილიკი

en: Host port
ka: ჰოსტის პორტი

en: Host port help
ka: დახმარება ჰოსტის პორტის შესახებ

en: IP address
ka: IP მისამართი

en: IP address help
ka: დახმარება IP მისამართის შესახებ

en: Ideal for development
ka: იდეალურია პროგრამირებისთვის

en: Ideal for running services
ka: იდეალურია სერვისების გასაშვებად

en: If host IP is set to 0.0.0.0 or not set at all, the port will be bound on all IPs on the host.
ka: თუ ჰოსტის IP დაყენებულია 0.0.0.0-ზე ან საერთოდ არაა დაყენებული, პორტი ჰოსტზე არსებულ ყველა IP-ს მიებმება.

en: If the host port is not set the container port will be randomly assigned a port on the host.
ka: თუ ჰოსტის პორტი დაყენებული არაა, კონტეინერის პორტი ჰოსტზე შემთხვევითად იქნება არჩეული.

en: Ignore IP address if set statically
ka: სტატიკურად მინიჭებული IP მისამართის იგნორი

en: Ignore MAC address if set statically
ka: სტატიკურად მინიჭებული MAC მისამართის იგნორი

en: Image
ka: გამოსახულება

en: Image name is not unique
ka: ასლის სახელი უნიკალური არაა

en: Image name is required
ka: ასლის სახელი აუცილებელია

en: Image selection help
ka: დახმარება გამოსახულების არჩევის შესახებ

en: Images
ka: გამოსახულებები

en: Increase CPU shares
ka: CPU გაზიარებების გაზრდა

en: Increase interval
ka: ინტერვალის გაზრდა

en: Increase maximum retries
ka: ცდების მაქსიმალური რაოდენობის გაზრდა

en: Increase memory
ka: მეხსიერების გაზრდა

en: Increase retries
ka: ცდების რაოდენობის გაზრდა

en: Increase start period
ka: გაშვების პერიოდის გაზრდა

en: Increase timeout
ka: მოლოდინის დროის გაზრდა

en: Integration
ka: ინტეგრაცია

en: Interval
ka: ინტერვალი

en: Interval how often health check is run.
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების გაშვების ინტერვალი.

en: Invalid characters. Name can only contain letters, numbers, and certain punctuation (_ . -).
ka: არასწორი სიმბოლოები. სახელი მხოლოდ ასოებს, ციფრებს და ზოგიერთ პუნქტუაციის ნიშანს (_,-) შეიძლება შეიცავდეს.

en: KB
ka: კბ

en: Keep all temporary checkpoint files
ka: საკონტროლო წერტილის ყველა დროებითი ფაილის შენახვა

en: Key
ka: გასაღები

en: Key contains invalid characters
ka: გასაღები არასწორ სიმბოლოებს შეიცავს

en: Key must not be empty
ka: გასაღები არ შეიძლება, ცარიელი იყოს

en: Key must not begin with a digit
ka: გასაღები ციფრით არ უნდა იწყებოდეს

en: Last 5 runs
ka: ბოლო 5 გაშვება

en: Latest checkpoint
ka: უახლესი საკონტროლო წერტილი

en: Leave running after writing checkpoint to disk
ka: საკონტროლო წერტილის დისკზე ჩაწერის შემდეგ გაშვებულად დატოვება

en: Loading details...
ka: დეტალების ჩატვირთვა...

en: Loading logs...
ka: ჟურნალის ჩატვირთვა...

en: Loading...
ka: ჩატვირთვა...

en: Local
ka: ლოკალური

en: Local images
ka: ლოკალური გამოსახულებები

en: Logs
ka: ჟურნალი

en: MAC address
ka: MAC მისამართი

en: MB
ka: მბ

en: Maximum retries
ka: ცდების მაქსიმალური რაოდენობა

en: Memory
ka: მეხსიერება

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Memory unit
ka: მეხსიერების ერთეული

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Multiple tags exist for this image. Select the tagged images to delete.
ka: ამ გამოსახულებას მრავალი ჭდე გააჩნია. წასაშლელად მონიშნეთ ჭდეებიანი გამოსახულებები.

en: Must be a valid IP address
ka: უნდა იყოს სწორი IP მისამართი

en: Name
ka: სახელი

en: Name already in use
ka: სახელი უკვე გამოიყენება

en: New container name
ka: ახალი კონტეინერის სახელი

en: New image name
ka: ახალი გამოსახულების სახელი

en: No
ka: არა

en: No action
ka: ქმედების გარეშე

en: No containers
ka: კონტეიენერების გარეშე

en: No containers are using this image
ka: ამ გამოსახულებას არცერთი კონტეინერი არ იყენებს

en: No containers in this pod
ka: ამ Pod-ში კონტეინერები არაა

en: No containers that match the current filter
ka: მიმდინარე ფილტრს არცერთი კონტეინერი არ შეესაბამება

en: No environment variables specified
ka: გარემოს ცვლადი მითითებული არაა

en: No images
ka: გამოსახულებების გარეშე

en: No images found
ka: გამოსახულებების გარეშე

en: No images that match the current filter
ka: მიმდინარე ფილტრს არცერთი გამოსახულება არ შეესაბამება

en: No label
ka: ჭდეების გარეშე

en: No ports exposed
ka: პორტები გამოტანილი არაა

en: No results for $0
ka: პასუხების გარეშე $0-თვის

en: No running containers
ka: გაშვებული კონტეინერების გარეშე

en: No volumes specified
ka: საცავი მითითებული არაა

en: On failure
ka: შეცდომისას

en: Only running
ka: მხოლოდ გაშვებული

en: Options
ka: მორგება

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Owner help
ka: მფლობელის დახმარება

en: Passed health run
ka: ჯანმრთელობის შემოწმება წარმატებულია

en: Paste one or more lines of key=value pairs into any field for bulk import
ka: მრავალი შემოტანისთვის ველებში ჩასვით ერთი ან მეტი გასაღები=მნიშვნელობა-ის ტიპის წყვილები

en: Pause
ka: პაუზა

en: Pause container when creating image
ka: კონტეინერის შეჩერება გამოსახულების შექმნისას

en: Paused
ka: შეჩერებულია

en: Pod failed to be created
ka: Pod-ის შექმნის შეცდომა

en: Pod name
ka: Pod-ის სახელი

en: Podman containers
ka: Podman-ის კონტეინერები

en: Podman service failed
ka: Podman-ის სერვისი ჩავარდა

en: Port mapping
ka: პორტების ასახვა

en: Ports
ka: პორტები

en: Ports under 1024 can be mapped
ka: შეგიძლიათ 1024-ზე ნაკლები ნომრის მქონე პორტის მიბმა

en: Private
ka: პირადი

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Prune
ka: შეკვეცა

en: Prune unused containers
ka: გამოუყენებელი კონტეინერების წაკვეთა

en: Prune unused images
ka: გამოუყენებელი გამოსახულებების წაკვეთა

en: Pruning containers
ka: კონტეინერების წაკვეთა

en: Pruning images
ka: გამოსახულებების წაკვეთა

en: Pull
ka: გამოწევა

en: Pull all images
ka: ყველა დისკის ასლის პული

en: Pull latest image
ka: უახლესი გამოსახულების წამოღება

en: Pulling
ka: გამოწევა

en: Read-only access
ka: მხოლოდ-კითხვის წვდომა

en: Read-write access
ka: ჩაწერა/წაკითხვის წვდომა

en: Remove item
ka: ელემენტის წაშლა

en: Removes selected non-running containers
ka: მონიშნული არა-გაშვებული კონტეინერების წაშლა

en: Removing
ka: წაშლა

en: Rename
ka: გადარქმევა

en: Rename container $0
ka: კონტეინერის სახელის გადარქმევა ($0)

en: Resource limits can be set
ka: შეგიძლიათ ლიმიტების დაყენება

en: Restart
ka: გადატვირთვა

en: Restart policy
ka: რესტარტის წესები

en: Restart policy help
ka: დახმარება რესტარტის წესების შესახებ

en: Restart policy to follow when containers exit.
ka: კონტეინერების მუშაობის დასასრულისას რესტარტის წესები.

en: Restart policy to follow when containers exit. Using linger for auto-starting containers may not work in some circumstances, such as when ecryptfs, systemd-homed, NFS, or 2FA are used on a user account.
ka: კონტეინერების მუშაობის დასრულებისას მისაყოლი გადატვირთის პოლიტიკა. კონტეინერების ავტომატური გაშვებისთვის linger-მა ყოველთვის შეიძლება არ იმუშაოს. მაგალითად, თუ მომხმარებელზე enccryptfs, systemd-homed, NFS ან 2FA გამოიყენება.

en: Restore
ka: აღდგენა

en: Restore container $0
ka: კონტეინერის აღდგენა ($0)

en: Restore with established TCP connections
ka: დამყარებული TCP კავშირებით აღდგენა

en: Restricted by user account permissions
ka: შეზღუდულია მომხმარებლის ანგარიშის წვდომებით

en: Resume
ka: გაგრძელება

en: Retries
ka: თავიდან ცდები

en: Retry another term.
ka: სხვა სიტყვა სცადეთ.

en: Run health check
ka: ჯანმრთელობის შემოწმების გაშვება

en: Running
ka: გაშვებულია

en: Search by name or description
ka: სახელით ან აღწერით ძებნა

en: Search by registry
ka: რეგისტრის ძებნა

en: Search for
ka: ძებნა

en: Search for an image
ka: გამოსახულების ძებნა

en: Search string or container location
ka: სტრიქონის ან კონტეინერის მდებარეობის ძებნა

en: Searching...
ka: ძებნა...

en: Searching: $0
ka: ძებნა: $0

en: Shared
ka: გაზიარებული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Show images
ka: გამოსახულებების ჩვენება

en: Show intermediate images
ka: შუალედური გამოსახულებების ჩვენება

en: Show less
ka: ნაკლების ჩვენება

en: Show more
ka: მეტის ჩვენება

en: Size
ka: ზომა

en: Start
ka: დაწყება

en: Start period
ka: გაშვების პერიოდი

en: Start typing to look for images.
ka: გამოსახულებების მოსაძებნად დაიწყეთ მისი სახელის კრეფა.

en: Started at
ka: გაშვების დრო

en: State
ka: მდგომარეობა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Stop
ka: გაჩერება

en: Stopped
ka: გაჩერებულია

en: Support preserving established TCP connections
ka: დამყარებული TCP კავშირების შენარჩუნების მხარდაჭერა

en: System
ka: სისტემა

en: Tag
ka: ჭდე

en: Tags
ka: ჭდეები

en: The Cockpit user interface for Podman containers. podman (Pod Manager) is a fully featured daemon-less engine for OCI containers, pods (groups of containers), and container images. It is CLI, API, and functionally compatible with Docker.
ka: Cockpit-ის მომხმარებლის ინტერფეისი Podman-ის კონტეინერებისთვის. podman (Pod-ების მმართველი) უდემონო სრულად ფუნქციონალური ძრავაა OCI კონტეინერებისთვის, pod-ებისთვის (კონტეინერის ჯგუფებისთვის) და კონტეინერის დისკის ასლის ფაილებისთვს. ის CLI-თი, API-თი და ფუნქციონალით თავსებადია Docker-თან.

en: The initialization time needed for a container to bootstrap.
ka: კონტეინერის მოსარგებად საჭირო ინიციალიზაციის დრო.

en: The maximum time allowed to complete the health check before an interval is considered failed.
ka: მაქსიმალური დრო ჯანმრთელობის შესამოწმებლად. ამ ინტერვალის გასვლის შემდეგ შემოწმება შეცდომის მქონედ ითვლება.

en: The number of retries allowed before a healthcheck is considered to be unhealthy.
ka: ცდების რაოდენობა, რის შემდეგაც ჯანმრთელობის შემოწმება ავარიულად ითვლება.

en: Timeout
ka: დროის ამოწურვა

en: Troubleshoot
ka: პრობლემების პოვნა

en: Type to filter…
ka: გაფილტვრისთვის აკრიფეთ…

en: Unable to load image history
ka: გამოსახულების ისტორიის ჩატვირთვის შეცდომა

en: Unhealthy
ka: ჯანმრთელი არაა

en: Up since:
ka: აქტიურია საიდან:

en: Use legacy Docker format
ka: Docker-ის ძველი ფორმატის გამოყენება

en: Used by
ka: გამოიყენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User:
ka: მომხმარებელი:

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: View $0
ka: $0-ის ნახვა

en: View $0 logs
ka: $0-ის ჟურნალის ნახვა

en: Volumes
ka: საცავები

en: When unhealthy
ka: როცა ჯანმრთელი არაა

en: With terminal
ka: ტერმინალით

en: Writable
ka: ჩაწერადი

en: container
ka: კონტეინერი

en: downloading
ka: გადმოწერა

en: host[:port]/[user]/container[:tag]
ka: ჰოსტი[:პორტი]/[მომხმარებელი]/კონტეინერი[:ჭდე]

en: image
ka: გამოსახულება

en: in
ka: -ში

en: intermediate
ka: შუალედური

en: intermediate image
ka: შუალედური დისკის ასლი

en: n/a
ka: ა/მ

en: not available
ka: ხელმიუწვდომელია

en: ports
ka: პორტები

en: seconds
ka: წამი

en: service
ka: სერვისი

en: system
ka: სისტემა

en: systemd service
ka: systemd-ის სერვისი

en: unused
ka: გამოუყენებელი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: user:
ka: მომხმარებელი:

en: volumes
ka: ტომები
