PACKAGE_VERSION - en to sk translation catalogue (176 entries)

en: $0 container | $0 containers
sk[0]: $0 kontajner
sk[1]: $0 kontajnery
sk[2]: $0 kontajnerov

en: $0 image total, $1 | $0 images total, $1
sk[0]: $0 obrazov dohromady, $1
sk[1]: $0 obrazy dohromady, $1
sk[2]: $0 obrazov dohromady, $1

en: $0 unused image, $1 | $0 unused images, $1
sk[0]: $0 nepoužitých obrazov, $1
sk[1]: $0 nepoužité obrazy, $1
sk[2]: $0 nepoužitých obrazov, $1

en: Add port mapping
sk: Pridať mapovanie portov

en: Add variable
sk: Pridať premennú

en: Add volume
sk: Pridať zväzok

en: All
sk: Všetky

en: All registries
sk: Všetky registre

en: Always
sk: Vždy

en: An error occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: Author
sk: Autor

en: Automatically start podman on boot
sk: Spúšťať podman pri zavádzaní systému

en: CPU shares
sk: CPU podiely

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Checkpoint
sk: Vytvoriť kontrolný bod

en: Checkpoint container $0
sk: Vytvoriť kontrolný bod pre kontajner $0

en: Command
sk: Príkaz

en: Commit
sk: Vytvoriť

en: Configured
sk: Nakonfigurovaný

en: Console
sk: Konzola

en: Container
sk: Kontajner

en: Container failed to be created
sk: Kontajner sa nepodarilo vytvoriť

en: Container failed to be started
sk: Kontajner sa nepodarilo spustiť

en: Container is not running
sk: Kontajner nebeží

en: Container name
sk: Názov kontajneru

en: Container path
sk: Cesta v kontajneri

en: Container port
sk: Port kontajneru

en: Containers
sk: Kontajnery

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create and run
sk: Vytvoriť a spustiť

en: Create container
sk: Vytvoriť kontajner

en: Create container in $0
sk: Vytvoriť kontajner v $0

en: Create container in pod
sk: Vytvoriť kontajner v skupine

en: Created
sk: Vytvorený

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete tagged images
sk: Zmazať označené obrazy

en: Delete unused system images:
sk: Zmazať nepoužívané systémové obrazy:

en: Delete unused user images:
sk: Zmazať nepoužívané užívateľské obrazy:

en: Deleting a container will erase all data in it.
sk: Zmazaním kontajneru sa zmažú všetky dáta v ňom.

en: Deleting this pod will remove the following containers:
sk: Zmazanie tohto podu zmaže nasledujúce kontajnery:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download new image
sk: Stiahnuť nový obraz

en: Entrypoint
sk: Vstupný bod

en: Environment variables
sk: Premenné prostredia

en: Error
sk: Chyba

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Example, Your Name <yourname@example.com>
sk: Príklad, Vaše Meno <vasemeno@priklad.sk>

en: Example: $0
sk: Príklad: $0

en: Exited
sk: Skončený

en: Failed to checkpoint container $0
sk: Nepodarilo sa vytvoriť kontrolný bod pre kontajner $0

en: Failed to clean up container
sk: Nepodarilo sa zmazať kontajner

en: Failed to create container $0
sk: Nepodarilo sa vytvoriť kontajner $0

en: Failed to download image $0:$1
sk: Nepodarilo sa stiahnuť obraz $0:$1

en: Failed to force remove container $0
sk: Nepodarilo sa vynútiť zmazanie kontajneru $0

en: Failed to force remove image $0
sk: Nepodarilo sa vynútiť zmazanie obrazu $0

en: Failed to force restart pod $0
sk: Nepodarilo sa nútene reštartovať pod $0

en: Failed to force stop pod $0
sk: Nepodarilo sa vynútiť zmazanie podu $0

en: Failed to pause container $0
sk: Nepodarilo sa zastaviť kontajner $0

en: Failed to pause pod $0
sk: Nepodarilo sa zastaviť pod $0

en: Failed to prune unused containers
sk: Nepodarilo sa vyčistiť nepoužívané kontajnery

en: Failed to prune unused images
sk: Nepodarilo sa vyčistiť nepoužívané obrazy

en: Failed to pull image $0
sk: Nepodarilo sa stiahnuť obraz $0

en: Failed to remove container $0
sk: Nepodarilo sa zmazať kontajner $0

en: Failed to remove image $0
sk: Nepodarilo sa zmazať obraz $0

en: Failed to restart container $0
sk: Nepodarilo sa reštartovať kontajner $0

en: Failed to restart pod $0
sk: Nepodarilo sa reštartovať pod $0

en: Failed to restore container $0
sk: Nepodarilo sa obnoviť kontajner $0

en: Failed to resume container $0
sk: Nepodarilo sa spustiť kontajner $0

en: Failed to resume pod $0
sk: Nepodarilo sa znovuspustiť pod $0

en: Failed to run container $0
sk: Nepodarilo sa spustiť kontajner $0

en: Failed to search for images: $0
sk: Nepodarilo sa nájsť obrazy: $0

en: Failed to search for new images
sk: Nepodarilo sa nájsť nové obrazy

en: Failed to start container $0
sk: Nepodarilo sa spustiť kontajner $0

en: Failed to start pod $0
sk: Nepodarilo sa spustiť pod $0

en: Failed to stop container $0
sk: Nepodarilo sa zastaviť kontajner $0

en: Failed to stop pod $0
sk: Nepodarilo sa zastaviť pod $0

en: Force delete
sk: Vynútiť odstránenie

en: Force restart
sk: Vynútiť reštartovanie

en: Force stop
sk: Vynútiť zastavenie

en: Gateway
sk: Brána

en: Hide images
sk: Skryť obrazy

en: Hide intermediate images
sk: Skryť dočasné obrazy

en: Host path
sk: Cesta na hostiteľovi

en: Host port
sk: Port na hostiteľovi

en: Host port help
sk: Nápoveda k portu na hostiteľovi

en: IP address
sk: IP adresa

en: IP address help
sk: Nápoveda k IP adrese

en: Ignore IP address if set statically
sk: Ignorovať staticky nastavené IP adresy

en: Ignore MAC address if set statically
sk: Ignorovať staticky nastavené MAC adresy

en: Image
sk: Obraz

en: Image selection help
sk: Nápoveda k výberu obrazu

en: Images
sk: Obrazy

en: Integration
sk: Integrácia

en: Key
sk: Kľúč

en: Loading logs...
sk: Načítanie záznamov udalostí...

en: Loading...
sk: Načítanie...

en: Local
sk: Miestne

en: Local images
sk: Miestne obrazy

en: Logs
sk: Záznamy udalostí

en: MAC address
sk: MAC adresa

en: Maximum retries
sk: Maximum pokusov

en: Memory
sk: Pamäť

en: Memory limit
sk: Pamäťový limit

en: Memory unit
sk: Pamäťová jednotka

en: Mode
sk: Mód

en: Name
sk: Názov

en: New image name
sk: Názov nového obrazu

en: No
sk: Nie

en: No containers
sk: Žiadne kontajnery

en: No containers are using this image
sk: Tento obraz nepoužívajú žiadne kontajnery

en: No containers in this pod
sk: V tomto pode nie sú žiadne kontajnery

en: No containers that match the current filter
sk: Žiadne kontajneri nevyhovujú danému filtru

en: No environment variables specified
sk: Neboli definované žiadne premenné prostredia

en: No images
sk: Žiadne obrazy

en: No images found
sk: Žiadne obrazy neboli nájdené

en: No images that match the current filter
sk: Žiadne obrazy nevyhovujú danému filtru

en: No results for $0
sk: Žiaden výsledok pre $0

en: No running containers
sk: Žiadne spustené kontajnery

en: No volumes specified
sk: Žiadne špecifikované zväzky

en: On failure
sk: Pri chybe

en: Only running
sk: Iba bežiace

en: Options
sk: Možnosti

en: Owner
sk: Vlastník

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pause container when creating image
sk: Zastaviť kontajner keď sa vytvára obraz

en: Paused
sk: Pozastavený

en: Podman containers
sk: Podman kontajnery

en: Podman service is not active
sk: Služba Podman nie je aktívna

en: Port mapping
sk: Mapovanie portov

en: Ports
sk: Porty

en: Private
sk: Súkromný

en: Protocol
sk: Protokol

en: Prune
sk: Vyčistiť

en: Prune unused containers
sk: Vyčistiť nepoužívané kontajnery

en: Prune unused images
sk: Vyčistiť nepoužívané obrazy

en: Pruning images
sk: Prerezávanie obrazov

en: Pull latest image
sk: Stiahnúť najnovší obraz

en: Pulling
sk: Sťahuje sa

en: Remove item
sk: Odstrániť položku

en: Removes selected non-running containers
sk: Odstráni vybrané nespustené kontajnery

en: Removing
sk: Odstraňuje sa

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore container $0
sk: Obnovenie kontajneru $0

en: Search by name or description
sk: Hľadať podľa mena alebo popisu

en: Search for an image
sk: Hľadanie obrazu

en: Searching...
sk: Hľadá sa...

en: Shared
sk: Zdielaný

en: Show images
sk: Zobraziť obrazy

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Size
sk: Veľkosť

en: Start
sk: Spustiť

en: Start podman
sk: Spustiť podman

en: State
sk: Stav

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stopped
sk: Zastavený

en: System
sk: Systém

en: System Podman service is also available
sk: Systémový podman je tiež dostupný

en: Tags
sk: Tagy

en: Troubleshoot
sk: Riešiť problém

en: Up since $0
sk: Aktívny od $0

en: Used by
sk: Využívaný s

en: User Podman service is also available
sk: Užívateľský podman je tiež dostupný

en: User:
sk: Používateľ:

en: Value
sk: Hodnota

en: Volumes
sk: Zväzky

en: With terminal
sk: S terminálom

en: container
sk: kontajner

en: downloading
sk: sťahuje sa

en: image
sk: obraz

en: n/a
sk: Nedostupné

en: not available
sk: nedostupné

en: system
sk: systém

en: unused
sk: nepoužitý

en: user:
sk: používateľ:
