colord-kde - en to km translation catalogue (65 entries)

en: Available Profiles
km: ទម្រង់​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន

en: Color settings
km: ការ​កំណត់​ពណ៌

en: From File...
km: ពី​ឯកសារ...

en: Importing Color Profile
km: នាំចូល​ទម្រង់​ពណ៌

en: Are you sure you want to remove this profile?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​យក​ទម្រង់​នេះ​ចេញ​ឬ ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeProfileBt)
en: Remove Profile
km: យក​ទម្រង់​ចេញ

en: Your profile did not match the device kind
km: ទម្រង់​របស់​អ្នកមិន​ត្រូវ​នឹង​ប្រភេទ​ឧបករណ៍​ទេ

en: Make sure colord module on kded is running
km: សម​ប្រាកដ​ថា ម៉ូឌុល colord នៅ​លើ kded កំពុង​ដំណើរការ

en: Add one by clicking Add Profile button
km: បន្ថែម​ទម្រង់​មួយ ដោយ​ចុច​ប៊ូតុង បន្ថែម​ទម្រង់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, profilesTb)
en: Profiles
km: ទម្រង់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addProfileBt)
en: Add Profile
km: បន្ថែម​ទម្រង់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, devicesTb)
en: Devices
km: ឧបករណ៍

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: None
km: គ្មាន

en: Named Colors
km: ពណ៌​ដែល​មាន​ឈ្មោះ

en: Metadata
km: ទិន្នន័យ​មេតា

en: This device has no profile assigned to it
km: ឧបករណ៍​នេះ​គ្មាន​ទម្រង់​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ​វា​ទេ

en: Create a color profile for the selected device
km: បង្កើត​ទម្រង់​ពណ៌​សម្រាប់​ឧបករណ៍​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: You need Gnome Color Management installed in order to calibrate devices
km: អ្នក​ត្រូវ​ដំឡើង​ការ​គ្រប់គ្រង​ពណ៌​របស់​ Gnome ដើម្បី​កែសម្រួល​ឧបករណ៍

en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
km: ឧបករណ៍​វាស់​មិន​ត្រូវ​បានរក​ឃើញ​ទេ ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ថា​ វា​បាន​បើក និង​តភ្ជាប់​ត្រឹមត្រូវ​ដែរឬទេ ។

en: The measuring instrument does not support printer profiling.
km: ឧបករណ៍​វាស់​មិន​គាំទ្រ​ទម្រង់​របស់​ម៉ាស៊ីន​បោះពុម្ព​ទេ ។

en: The device type is not currently supported.
km: ប្រភេទ​ឧបករណ៍​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ​ទេ​ពេល​នេះ ។

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Information
km: ព័ត៌មាន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Profile type:
km: ប្រភេទ​ទម្រង់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Colorspace:
km: ចន្លោះ​ពណ៌ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Created:
km: បាន​បង្កើត ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Version:
km: កំណែ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, makeLabel)
en: Device Manufacturer:
km: ក្រុមហ៊ុន​ផលិត​ឧបករណ៍ ​៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelLabel)
en: Device Model:
km: គំរូ​ឧបករណ៍ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Display correction:
km: បង្ហាញ​ការ​កែ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: White Point:
km: ចំណុច​ពណ៌​ស ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, licenseLabel)
en: License:
km: អាជ្ញាប័ណ្ណ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: File size:
km: ទំហំ​ឯកសារ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Filename:
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installSystemWideBt)
en: Install System Wide
km: ដំឡើង​ទូទាំង​ប្រព័ន្ធ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: device name
km: ឈ្មោះ​ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Printer
km: ម៉ាស៊ីន​បោះពុម្ព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Id:
km: លេខ​សម្គាល់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Scope:
km: វិសាលភាព ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Mode:
km: របៀប ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Current Profile:
km: ទម្រង់​បច្ចុប្បន្ន ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calibratePB)
en: Calibrate
km: កែសម្រួល

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Test Page
km: បោះពុម្ព​ទំព័រ​សាកល្បង

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Clean Print Heads
km: សម្អាត​ក្បាល​បោះពុម្ព

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Self Test Page
km: បោះពុម្ព​ទំព័រ​សាកល្បង​ដោយ​ខ្លួនឯង

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Self-Test Page
km: បោះពុម្ព​ទំព័រ​សាកល្បង​ដោយ​ខ្លួនឯង

en: Missing description
km: បាត់​សេចក្ដី​ពណ៌នា

en: Default: %1
km: លំនាំដើម ៖ %1

en: Colorspace: %1
km: ចន្លោះ​ពណ៌ ៖ %1

en: Test profile: %1
km: ទម្រង់​សាកល្បង ៖ %1

en: Standard space
km: ទំហំ​ស្តង់ដារ

en: Display checksum
km: បង្ហាញ​ឆេកសាំ

en: Display model
km: បង្ហាញ​គំរូ

en: Display serial number
km: បង្ហាញ​លេខ​ស៊េរី

en: Display PNPID
km: បង្ហាញ PNPID

en: Display vendor
km: បង្ហាញ​អ្នក​លក់

en: File checksum
km: ឆេកសាំ​ឯកសារ

en: Framework product
km: ផលិតផល​​ Framework

en: Framework program
km: កម្មវិធី Framework

en: Framework version
km: កំណែ Framework

en: Data source type
km: ប្រភេទ​ប្រភព​ទិន្នន័យ

en: Mapping format
km: ទ្រង់ទ្រាយផ្គូផ្គង

en: Mapping qualifier
km: ឧបករណ៍​បញ្ជាក់​គុណភាព​ផ្គូផ្គង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Meta data is additional information stored in the profile for programs to use.
km: ទិន្នន័យ​មេតា​ គឺ​ជា​ព័ត៌មាន​បន្ថែម​ដែលបាន​រក្សាទុក​ក្នុង​ទម្រង់​សម្រាប់​កម្មវិធី​ប្រើ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Named colors are specific colors defined in the profile
km: ពណ៌​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​ គឺ​ជា​ពណ៌​ជាក់លាក់​ដែល​បានកំណត់​ក្នុង​ទម្រង់
