colord-kde - en to sk translation catalogue (104 entries)

en: Available Profiles
sk: Dostupné profily

en: Color settings
sk: Nastavenie farieb

en: Port to kf5
sk: Port do kf5

en: From File...
sk: Zo súboru...

en: Importing Color Profile
sk: Importujem farebný profil

en: Are you sure you want to remove this profile?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento profil?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeProfileBt)
en: Remove Profile
sk: Odstrániť profil

en: Your profile did not match the device kind
sk: Váš profil nevyhovuje typu zariadenia

en: You do not have any devices registered
sk: Nemáte zaregistrované žiadne zariadenia

en: Make sure colord module on kded is running
sk: Uistite sa, že modul colord na kded beží

en: You do not have any profiles registered
sk: Nemáte registrované žiadne profily

en: Add one by clicking Add Profile button
sk: Pridajte ho kliknutím na tlačidlo Pridať profil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, profilesTb)
en: Profiles
sk: Profily

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addProfileBt)
en: Add Profile
sk: Pridať profil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, devicesTb)
en: Devices
sk: Zariadenia

en: Yes
sk: Áno

en: None
sk: Žiadne

en: Named Colors
sk: Pomenované farby

en: Metadata
sk: Metadáta

[ctx: device type]
en: Printer
sk: Tlačiareň

[ctx: device type]
en: Display
sk: Obrazovka

[ctx: device type]
en: Webcam
sk: Webkamera

[ctx: device type]
en: Scanner
sk: Skener

[ctx: device type]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: device scope]
en: User session
sk: Používateľské sedenie

[ctx: device scope]
en: Auto restore
sk: Automaticky obnoviť

[ctx: device scope]
en: System wide
sk: Systémové

[ctx: device scope]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: colorspace]
en: Gray
sk: Šedá

en: This device has no profile assigned to it
sk: Toto zariadenie nemá priradený žiadny profil

en: Create a color profile for the selected device
sk: Vytvoriť farebný profil pre vybrané zariadenie

en: You need Gnome Color Management installed in order to calibrate devices
sk: Potrebujete mať nainštalovanú správu farieb Gnome na kalibrovanie zariadení

en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
sk: Merací nástroj nebol detegovaný. Overte, prosím, že je zapnutý a správne pripojený.

en: The measuring instrument does not support printer profiling.
sk: Merací nástroj nepodporuje profilovanie tlačiarne.

en: The device type is not currently supported.
sk: Typ zariadenia momentálne nie je podporovaný.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Information
sk: Informácia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Profile type:
sk: Typ profilu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Colorspace:
sk: Farebný priestor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Created:
sk: Vytvorené:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Version:
sk: Verzia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, makeLabel)
en: Device Manufacturer:
sk: Výrobca zariadenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelLabel)
en: Device Model:
sk: Model zariadenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Display correction:
sk: Korekcia obrazovky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: White Point:
sk: Biely bod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, licenseLabel)
en: License:
sk: Licencia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: File size:
sk: Veľkosť súboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Filename:
sk: Názov súboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installSystemWideBt)
en: Install System Wide
sk: Inštalovať systémové

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: device name
sk: názov zariadenia

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Printer
sk: Tlačiareň

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Scope:
sk: Rozsah:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Mode:
sk: Režim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Current Profile:
sk: Aktuálny profil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calibratePB)
en: Calibrate
sk: Kalibrovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Test Page
sk: Vytlačiť skúšobnú stránku

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Clean Print Heads
sk: Vyčistiť tlačové hlavy

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Self Test Page
sk: Vytlačiť samo-testovaciu stránku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Self-Test Page
sk: Vytlačiť samo-testovaciu stránku

[ctx: colorspace]
en: Default RGB
sk: Predvolený RGB

[ctx: colorspace]
en: Default CMYK
sk: Predvolený CMYK

[ctx: colorspace]
en: Default Gray
sk: Predvolený sivý

en: file too small
sk: súbor príliš malý

en: not an ICC profile
sk: nie je ICC profil

[ctx: colorspace]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Missing description
sk: Chýbajúci popis

[ctx: profile kind]
en: Input device
sk: Vstupné zariadenie

[ctx: profile kind]
en: Display device
sk: Zobraziť zariadenie

[ctx: profile kind]
en: Output device
sk: Výstupné zariadenie

[ctx: profile kind]
en: Devicelink
sk: Odkaz zariadenia

[ctx: profile kind]
en: Colorspace conversion
sk: Konverzia farebného priestoru

[ctx: profile kind]
en: Abstract
sk: Abstraktné

[ctx: profile kind]
en: Named color
sk: Pomenovaná farba

[ctx: profile kind]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Default: %1
sk: Predvolené: %1

en: Colorspace: %1
sk: Farebný priestor: %1

en: Test profile: %1
sk: Testovací profil: %1

en: Standard space
sk: Štandardný priestor

en: Display checksum
sk: Kontrolný súčet obrazovky

en: Display model
sk: Model obrazovky

en: Display serial number
sk: Sériové číslo obrazovky

en: Display PNPID
sk: PNPID obrazovky

en: Display vendor
sk: Dodávateľ obrazovky

en: File checksum
sk: Kontrolný súčet súboru

en: Framework product
sk: Produkt frameworku

en: Framework program
sk: Program frameworku

en: Framework version
sk: Verzia frameworku

en: Data source type
sk: Typ dátového zdroja

en: Mapping format
sk: Formát mapovania

en: Mapping qualifier
sk: Kvalifikátor mapovania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Meta data is additional information stored in the profile for programs to use.
sk: Metadáta sú dodatočné informácie uložené v profile pre použitie v programoch.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Named colors are specific colors defined in the profile
sk: Pomenované farby sú špecifické farby definované v profile

en: Description: %1
sk: Popis: %1

en: ICC Profile Installer
sk: Inštalátor ICC profilov

en: An application to install ICC profiles
sk: Aplikácia na inštaláciu ICC profilov

en: Do not prompt the user if he wants to install
sk: Nepýtať sa používateľa, ak chce nainštalovať

en: Color profile to install
sk: Farebný profil na inštaláciu

en: Failed to parse file: %1
sk: Zlyhalo spracovanie súboru: %1

en: Failed to open ICC profile
sk: Zlyhalo otvorenie ICC profilu

en: Color profile is already imported
sk: Farebný profil už naimportovaný

en: ICC Profile Importer
sk: Importér ICC profilov

en: ICC profile already installed system-wide
sk: ICC profil už nainštalovaný pre celý systém

en: Would you like to import the color profile?
sk: Chcete importovať farebný profil?

en: Failed to import color profile: color profile is already imported
sk: Zlyhal import farebného profilu: farebný profil je už naimportovaný

en: Failed to import color profile: could not copy the file
sk: Zlyhal import farebného profilu: nemôžem skopírovať súbor
