colord-kde - en to ug translation catalogue (65 entries)

en: Available Profiles
ug: ئىشلىتىلىشچان سەپلىمە ھۆججەت

en: Color settings
ug: رەڭ تەڭشىكى

en: From File...
ug: ھۆججەتتىن…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addProfileBt)
en: Add Profile
ug: سەپلىمە ھۆججەت قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, devicesTb)
en: Devices
ug: ئۈسكۈنىلەر

en: Yes
ug: ھەئە

en: None
ug: يوق

en: Named Colors
ug: ئىسىملىك رەڭلەر

en: Metadata
ug: مېتا سانلىق-مەلۇماتى

[ctx: device type]
en: Printer
ug: پرىنتېر

[ctx: device type]
en: Display
ug: كۆرسەتكۈچ

[ctx: device type]
en: Webcam
ug: ۋېبكامېرا

[ctx: device type]
en: Scanner
ug: سايلىغۇچ

[ctx: device type]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: device scope]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: colorspace]
en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Create a color profile for the selected device
ug: تاللانغان ئۈسكۈنە ئۈچۈن بىر رەڭ سەپلىمە ھۆججىتى قۇرىدۇ

en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
ug: تەكشۈرىدىغان چالغۇ بايقالمىدى. ئۇنىڭ ئېچىلىپ توغرا باغلانغانلىقىنى تەكشۈرۈڭ.

en: The measuring instrument does not support printer profiling.
ug: تەكشۈرىدىغان چالغۇ پرىنتېر سەپلىمە ھۆججىتىنى قوللىمايدۇ.

en: The device type is not currently supported.
ug: بۇ خىل ئۈسكۈنە تىپىنى نۆۋەتتە قوللىمايدۇ.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Information
ug: ئۇچۇر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Colorspace:
ug: رەڭ بوشلۇق:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Created:
ug: قۇرۇلغان:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Version:
ug: نەشرى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, licenseLabel)
en: License:
ug: ئىجازەتنامە:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: File size:
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Filename:
ug: ھۆججەت ئاتى:

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Printer
ug: پرىنتېر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Scope:
ug: دائىرە:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Mode:
ug: ئۇسۇلى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calibratePB)
en: Calibrate
ug: توغرىلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Test Page
ug: سىناق بەتنى بېسىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Clean Print Heads
ug: بېسىش بەشىنى تازىلاش

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Self-Test Page
ug: ئۆزىنى سىناش بېتىنى بېسىش

[ctx: colorspace]
en: Default RGB
ug: كۆڭۈلدىكى RGB

[ctx: colorspace]
en: Default CMYK
ug: كۆڭۈلدىكى CMYK

[ctx: colorspace]
en: Default Gray
ug: كۆڭۈلدىكى كۈلرەڭلىك

[ctx: colorspace]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Missing description
ug: ئېنىق بولمىغان چۈشەندۈرۈش

[ctx: profile kind]
en: Input device
ug: كىرگۈزۈش ئۈسكۈنىسى

[ctx: profile kind]
en: Display device
ug: كۆرسىتىش ئۈسكۈنىسى

[ctx: profile kind]
en: Output device
ug: چىقىرىش ئۈسكۈنىسى

[ctx: profile kind]
en: Devicelink
ug: ئۈسكۈنە ئۇلانمىسى

[ctx: profile kind]
en: Colorspace conversion
ug: رەڭ بوشلۇقىنى ئايلاندۇرۇش

[ctx: profile kind]
en: Abstract
ug: مۇھىم مەزمۇن

[ctx: profile kind]
en: Named color
ug: ئىسىملىك رەڭلەر

[ctx: profile kind]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Standard space
ug: ئۆلچەملىك بوشلۇق

en: Display checksum
ug: كۆرسەتكۈچنىڭ يىغمىسى

en: Display model
ug: كۆرسەتكۈچنىڭ مودېلى

en: Display serial number
ug: كۆرسەتكۈچنىڭ تەرتىپ نومۇرى

en: Display PNPID
ug: كۆرسەتكۈچنىڭ PNPID

en: Display vendor
ug: كۆرسەتكۈچنى ياسىغان شىركەت

en: File checksum
ug: ھۆججەتنىڭ يىغمىسى

en: Framework product
ug: قۇرۇلما مەھسۇلات

en: Framework program
ug: قۇرۇلما پروگرامما

en: Framework version
ug: قۇرۇلما نەشرى

en: Data source type
ug: سانلىق-مەلۇمات مەنبەسىنىڭ تىپى

en: Mapping format
ug: خەرىتىلەش پىچىمى

en: Mapping qualifier
ug: خەرىتىلەش سۈپىتى

en: Description: %1
ug: چۈشەندۈرۈش: %1

en: ICC Profile Installer
ug: ICC Profile ئورناتقۇچ

en: Failed to open ICC profile
ug: ICC سەپلەك(profile) نى ئېچىش مەغلۇپ بولدى

en: Color profile is already imported
ug: رەڭ سەپلەك(profile) ئىمپورت قىلىنغان

en: ICC profile already installed system-wide
ug: ICC profile ئاللىقاچان سىستېما تەۋەسىگە ئورنىتىلغان
