colord-kde - en to uk translation catalogue (109 entries)

en: Available Profiles
uk: Доступні профілі

en: Color settings
uk: Параметри кольорів

en: (C) 2012-2016 Daniel Nicoletti
uk: © Daniel Nicoletti, 2012–2016

en: Port to kf5
uk: Портування на kf5

en: From File...
uk: З файла…

en: Importing Color Profile
uk: Імпортування профілю кольорів

en: Are you sure you want to remove this profile?
uk: Ви справді хочете вилучити цей профіль?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeProfileBt)
en: Remove Profile
uk: Вилучити профіль

en: Your profile did not match the device kind
uk: Ваш профіль не відповідає типові пристрою

en: You do not have any devices registered
uk: У вашій системі не зареєстровано жодного пристрою

en: Make sure colord module on kded is running
uk: Переконайтеся, що запущено модуль colord для kded

en: You do not have any profiles registered
uk: Вами не зареєстровано жодного профілю

en: Add one by clicking Add Profile button
uk: Додайте профіль натисканням кнопки «Додати профіль»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, profilesTb)
en: Profiles
uk: Профілі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addProfileBt)
en: Add Profile
uk: Додати профіль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, devicesTb)
en: Devices
uk: Пристрої

en: Yes
uk: Так

en: None
uk: Немає

en: Named Colors
uk: Іменовані кольори

en: Metadata
uk: Метадані

[ctx: device type]
en: Printer
uk: Принтер

[ctx: device type]
en: Display
uk: Дисплей

[ctx: device type]
en: Webcam
uk: Вебкамера

[ctx: device type]
en: Scanner
uk: Сканер

[ctx: device type]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: device scope]
en: User session
uk: Сеанс користувача

[ctx: device scope]
en: Auto restore
uk: Автовідновлення

[ctx: device scope]
en: System wide
uk: Загальносистемний

[ctx: device scope]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: colorspace]
en: Gray
uk: Сірий

en: This device has no profile assigned to it
uk: З цим пристроєм не пов’язано жодного профілю

en: Create a color profile for the selected device
uk: Створити профіль кольорів для позначеного пристрою

en: You need Gnome Color Management installed in order to calibrate devices
uk: Для виконання калібрування пристроїв вам слід встановити Керування кольорами Gnome

en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
uk: Не виявлено інструмента вимірювання. Будь ласка, переконайтеся, що інструмент увімкнено і належним чином з’єднано з комп’ютером.

en: The measuring instrument does not support printer profiling.
uk: Підтримки профілювання принтерів у інструментів вимірювання не передбачено.

en: The device type is not currently supported.
uk: Підтримки цього типу пристроїв у поточній версії не передбачено.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Information
uk: Інформація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Profile type:
uk: Тип профілю:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Colorspace:
uk: Простір кольорів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Created:
uk: Створено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Version:
uk: Версія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, makeLabel)
en: Device Manufacturer:
uk: Виробник пристрою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelLabel)
en: Device Model:
uk: Модель пристрою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Display correction:
uk: Виправлення показу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: White Point:
uk: Точка білого:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, licenseLabel)
en: License:
uk: Ліцензування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: File size:
uk: Розмір файла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Filename:
uk: Назва файла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installSystemWideBt)
en: Install System Wide
uk: Встановити на загальносистемному рівні

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: device name
uk: назва пристрою

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Printer
uk: Принтер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Id:
uk: Ід.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Scope:
uk: Область дії:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Mode:
uk: Режим:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Current Profile:
uk: Поточний профіль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calibratePB)
en: Calibrate
uk: Калібрувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Test Page
uk: Надрукувати пробну сторінку

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Clean Print Heads
uk: Почистити голівки принтера

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Self Test Page
uk: Надрукувати сторінку самоперевірки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMessageWidget, msgWidget)
en: Print Self-Test Page
uk: Надрукувати сторінку самоперевірки

[ctx: colorspace]
en: Default RGB
uk: Типовий RGB

[ctx: colorspace]
en: Default CMYK
uk: Типовий CMYK

[ctx: colorspace]
en: Default Gray
uk: Типовий сірий

en: file too small
uk: файл є занадто малим

en: not an ICC profile
uk: не є профілем ICC

[ctx: colorspace]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Missing description
uk: Немає опису

[ctx: profile kind]
en: Input device
uk: Пристрій введення

[ctx: profile kind]
en: Display device
uk: Пристрій показу

[ctx: profile kind]
en: Output device
uk: Пристрій виведення

[ctx: profile kind]
en: Devicelink
uk: Зв’язок між пристроями

[ctx: profile kind]
en: Colorspace conversion
uk: Перетворення простору кольорів

[ctx: profile kind]
en: Abstract
uk: Абстрактне

[ctx: profile kind]
en: Named color
uk: Іменований колір

[ctx: profile kind]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Default: %1
uk: Типовий: %1

en: Colorspace: %1
uk: Простір кольорів: %1

en: Test profile: %1
uk: Тестовий профіль: %1

en: Standard space
uk: Стандартний простір

en: Display checksum
uk: Контрольна сума дисплея

en: Display model
uk: Модель дисплея

en: Display serial number
uk: Серійний номер дисплея

en: Display PNPID
uk: PNPID дисплея

en: Display vendor
uk: Виробник дисплея

en: File checksum
uk: Контрольна сума файла

en: Framework product
uk: Назва продукту комплексу

en: Framework program
uk: Програма комплексу

en: Framework version
uk: Версія комплексу

en: Data source type
uk: Тип даних джерела

en: Mapping format
uk: Формат відображення

en: Mapping qualifier
uk: Специфікатор відображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Meta data is additional information stored in the profile for programs to use.
uk: Метадані — це додаткові дані, що зберігаються у профілі для програм, які ними користуються.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Named colors are specific colors defined in the profile
uk: Іменовані кольори — це кольори, окремо визначені у профілі

en: Description: %1
uk: Опис: %1

en: Copyright: %1
uk: Авторські права: %1

en: ICC Profile Installer
uk: Встановлювач профілів ICC

en: An application to install ICC profiles
uk: Програма для встановлення профілів ICC

en: (C) 2008-2016 Daniel Nicoletti
uk: © Daniel Nicoletti, 2008–2016

en: Do not prompt the user if he wants to install
uk: Не запитувати користувача про те, чи бажаним є встановлення

en: Color profile to install
uk: Профіль кольорів, який слід встановити

en: Failed to parse file: %1
uk: Не вдалося обробити файл: %1

en: Failed to open ICC profile
uk: Не вдалося відкрити профіль ICC

en: Color profile is already imported
uk: Профіль кольорів вже імпортовано

en: ICC Profile Importer
uk: Засіб імпортування профілів ICC

en: ICC profile already installed system-wide
uk: Профіль ICC вже встановлено на загальносистемному рівні

en: Would you like to import the color profile?
uk: Хочете імпортувати профіль кольорів?

en: import
uk: імпортувати

en: Failed to import color profile: color profile is already imported
uk: Не вдалося імпортувати профіль кольорів: профіль кольорів вже імпортовано

en: Failed to import color profile: could not copy the file
uk: Не вдалося імпортувати профіль кольорів: не вдалося скопіювати файл
