colord - en to kk translation catalogue (5 entries)

note: TRANSLATORS: the profile title, e.g. * "ColorMunki, HP Deskjet d1300 Series"
en: Title
kk: Атауы

note: TRANSLATORS: the profile type, e.g. 'output' TRANSLATORS: the device type, e.g. "printer" TRANSLATORS: the sensor type, e.g. 'output'
en: Type
kk: Түрі

en: Warning
kk: Ескерту

note: TRANSLATORS: this an unknown display technology
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: TRANSLATORS: the options for the sensor
en: Options
kk: Опциялар
