colorhug-client - en to el_GR translation catalogue (11 entries)

note: Default cathode ray tube (ask your parents...) matrix
en: CRT
el_GR: Καθοδικού Σωλήνα

note: Default projector (beamer etc) matrix
en: Projector
el_GR: Βιντεοπροβολέας

note: TRANSLATORS: command line option
en: Show extra debugging information
el_GR: Προβολή έξτρα πληροφοριών για αποσφαλμάτωση (debugging)

note: TRANSLATORS: the request failed
en: Failed to contact ColorHug
el_GR: Η επικοινωνία με το ColorHug απέτυχε

note: TRANSLATORS: You can only store 64 calibration * matrices on the device at any one time
en: No space left on device
el_GR: Δεν υπάρχει επαρκής χώρος στη συσκευή

en: Failed to write file
el_GR: Αποτυχία εγγραφής του αρχείου

note: TRANSLATORS: internal error when setting up HTTP
en: Failed to setup networking
el_GR: Αποτυχία ρύθμισης δικτύου

note: TRANSLATORS: the device is in bootloader mode
en: Bootloader version
el_GR: Έκδοση bootloader

note: TRANSLATORS: the device is in firmware mode
en: Firmware version
el_GR: Έκδοση firmware

note: TRANSLATORS: error message
en: Command not found, valid commands are:
el_GR: Η εντολή δεν βρέθηκε, έγκυρες εντολές είναι:

note: TRANSLATORS: program name
en: Color Management
el_GR: Διαχείριση Χρωμάτων
