colorhug-client - en to et translation catalogue (5 entries)

note: Default projector (beamer etc) matrix
en: Projector
et: Projektor

en: Firmware version unknown
et: Püsivara versioon on tundmatu

note: TRANSLATORS: this is the application name
en: ColorHug CCMX Loader
et: ColorHug CCMX laadur

note: TRANSLATORS: this is the application name
en: ColorHug Firmware Updater
et: ColorHug püsivara uuendamine

note: TRANSLATORS: this is a command alias
en: Alias to %s
et: %s alias
