colorhug-client - en to lv translation catalogue (209 entries)

en: _About
lv: P_ar

en: _Quit
lv: _Iziet

note: The backlight color TRANSLATORS: this is the enabled sensor color
en: Color
lv: Krāsa

note: A correction matrix is used alongside the calibration matrix to better adapt the colorimeter primaries to a new device type.
en: Selecting a correction matrix maximises the accuracy of the ColorHug.
lv: Krāsu matricas izvēle maksimizē ColorHug precizitāti.

note: Only advanced users have to change this...
en: Using the default matrix will give most users an acceptable calibration result.
lv: Noklusējuma matricas izmantošana dos vairumam lietotāju pieņemamu kalibrēšanas rezultātu.

note: Default projector (beamer etc) matrix
en: Projector
lv: Projektors

en: Select the screen to use when generating the color calibration matrix.
lv: Izvēlieties ekrānu, ko izmantot, lai veidotu krāsu kalibrācijas matricu

en: Do not remove the device whilst measurement is in progress
lv: Neizņemt ierīci, kamēr notiek mērīšana

en: Save file
lv: Saglabāt datni

en: Share with
    the community
lv: Dalīties ar
    kopienu

en: Firmware version unknown
lv: Programmaparatūras versija nav zināma

note: We are flashing the device, so we have to be careful
en: Do not unplug the device and do not turn off the computer.
lv: Neatvienojiet ierīci un neizslēdziet datoru.

en: Flash new firmware to the device
lv: Atjauniniet aparātprogrammatūru uz ierīces

en: page0
lv: lapa0

en: Your Score
lv: Jūsu rezultāts

en: Display
lv: Displejs

en: Black-to-White
lv: Melns uz baltu

en: White-to-Black
lv: Balts uz melnu

en: Refresh Rate
lv: Atsvaidzināšanas biežums

en: Color Temperature
lv: Krāsas temperatūra

en: White Luminance
lv: Baltā gaišums

en: Black Luminance
lv: Melnā gaišums

en: sRGB Coverage
lv: sRGB pārklājums

en: AdobeRGB Coverage
lv: AdobeRGB pārklājums

en: Native Gamma
lv: Vietējā gamma

en: page1
lv: lapa1

en: _Export results…
lv: _Eksportēšanas rezultāti

note: TRANSLATORS: this is the application name
en: ColorHug CCMX Loader
lv: ColorHug CCMX ielādētājs

en: Modify the calibration matrices on the ColorHug device
lv: Modificēt kalibrācijas matricas ColorHug ierīcē

en: The ColorHug CCMX loader tool automatically downloads and installs user-submitted device correction matrices onto your Hughski ColorHug display colorimeter.
lv: ColorHug CCMX ielādēšanas rīks automātiski lejupielādē un instalē lietotāju iesniegtus ierīču korekcijas matricas jūs Hughski ColorHug displeja krāsu mērītājā.

en: Selecting a correction matrix maximises the accuracy of the ColorHug but using the default matrix will give most users an acceptable calibration result.
lv: Korekciju matricu izvēlē palielina ColorHug precizitāti, bet noklusējuma matricas izmantošana dos pieņemamus kalibrēšanas rezultātus.

en: The correction matrices on the device
lv: Korekcijas matricas uz ierīces

note: TRANSLATORS: this is the application name TRANSLATORS: A program to load on CCMX correction matrices * onto the hardware
en: ColorHug Display Analysis
lv: ColorHug displeju analīze

en: Main application window
lv: Galvenais lietotnes logs

en: Display analysis results
lv: Attēlot analīžu rezultātus

note: TRANSLATORS: this is the application name
en: ColorHug Firmware Updater
lv: ColorHug aparātprogrammatūras atjauninātājs

note: TRANSLATORS: application description
en: Update the firmware on the ColorHug colorimeter
lv: Atjaunināt aparātprogrammatūru uz ColorHug krāsu mērītāja

en: The ColorHug flash update tool automatically downloads new versions of the firmware on to your Hughski ColorHug display colorimeter. Firmware releases will add features, fix bugs and improve accuracy.
lv: ColorHug zibatmiņas atjaunināšanas rīks automātiski lejupielādē aparātprogrammatūras jaunās versijas uz Hughski ColorHug displeja krāsu mērītāju. Aparātprogrammatūras laidieni pievieno iespējas, kļūdu labojumus un uzlabo precizitāti.

en: Using command line arguments, this tool can also flash custom flash files to the device.
lv: Izmantojot komandrindas parametrus, šis rīks var arī pārrakstīt pielāgotās zibatmiņas datnes uz ierīces.

en: ColorHug Documentation
lv: ColorHug dokumentācija

en: Documentation for the ColorHug display colorimeter
lv: ColorHug displeja krāsu mērītāja dokumentācija

en: CCMX Loader
lv: CCMX ielādētājs

en: Whether we should update to test firmware
lv: Vai vajadzētu atjaunināt uz testa aparātprogrammatūru

en: Whether we should show test firmware and allow the user to update to it.
lv: Vai vajadzētu rādīt testa aparātprogrammatūru un ļaut lietotājam uz to atjaunināt.

en: The remote location of ColorHug files
lv: ColorHug datņu attālinātā atrašanās vieta

en: The location of where firmware updates and calibration files are stored.
lv: Vieta, kurā atrodas aparātprogrammatūras atjauninājumi un kalibrācijas datnes.

en: Firmware Updater
lv: Aparātprogrammatūras atjauninātājs

note: TRANSLATORS: command line option
en: Show extra debugging information
lv: Rādīt papildu atkļūdošanas informāciju

note: TRANSLATORS: user has sausages for fingers
en: Failed to parse command line options
lv: Neizdevās apstrādāt komandrindas opcijas

en: Failed to create directory
lv: Neizdevās izveidot direktoriju

en: Failed to download file
lv: Neizdevās lejupielādēt datni

en: File has zero size
lv: Datnes izmērs ir nulle

en: Failed to load data
lv: Neizdevās ielādēt datus

note: TRANSLATORS: the request failed
en: Failed to contact ColorHug
lv: Neizdevās sazināties ar ColorHug

note: TRANSLATORS: internal error when setting up HTTP request
en: Failed to setup message
lv: Neizdevās iestatīt ziņojumu

note: TRANSLATORS: device is broken and needs fixing
en: The ColorHug is missing the factory calibration values.
lv: ColorHug trūkst rūpnīcas kalibrēšanas vērtības.

note: TRANSLATORS: the device is missing * it's calibration matrix
en: Device calibration error
lv: Ierīces kalibrēšanas kļūda

note: TRANSLATORS: this is a button
en: Ignore
lv: Ignorēt

note: TRANSLATORS: this is a button
en: Repair
lv: Salabot

note: TRANSLATORS: device is broken and needs fixing
en: Update the factory calibration values?
lv: Atjaunināt rūpnīcas kalibrēšanas vērtības?

note: TRANSLATORS: the device has an * updated calibration matrix
en: Device calibration update
lv: Ierīces kalibrēšanas atjauninājums

note: TRANSLATORS: this is a button
en: Cancel
lv: Atcelt

note: TRANSLATORS: the calibration map is an array that * maps a specific matrix to a display type
en: Failed to get the calibration data
lv: Neizdevās saņemt kalibrēšanas datus

note: TRANSLATORS: dialog for chosing the correction matrix
en: Select correction matrix
lv: Izvēlieties krāsu matricu

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Open
lv: _Atvērt

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Correction matrices
lv: Labojumu matricas

note: TRANSLATORS: the calibration map is an array that * maps a specific matrix to a display type
en: Failed to set the calibration map
lv: Neizdevās iestatīt kalibrēšanas karti

en: Failed to set the calibration matrix
lv: Neizdevās iestatīt kalibrēšanas matricu

note: TRANSLATORS: permissions error perhaps?
en: Failed to open device
lv: Neizdevās atvērt ierīci

note: TRANSLATORS: get the calibration matrices from the device
en: Getting calibration from device…
lv: Saņem kalibrāciju no ierīces…

note: TRANSLATORS: You can only store 64 calibration * matrices on the device at any one time
en: No space left on device
lv: Nav palicis vietas uz iekārtas

en: All 64 slots are used up.
lv: Visi 64 sloti ir aizņemti.

note: TRANSLATORS: file read error when reading * local firmware file
en: Failed to load file
lv: Neizdevās ielādēt datni

en: Failed to write file
lv: Neizdevās ierakstīt datni

note: TRANSLATORS: the directory listing returned no results
en: Firmware list has zero size
lv: Aparātprogrammatūras saraksta izmērs ir nulle

note: TRANSLATORS: the user needs to change something on the device
en: Set the device to the calibrate position and click 'Next'.
lv: Iestatiet ierīci uz kalibrācijas pozīcijas un spiediet “Nākošais”.

note: TRANSLATORS: the user needs to change something on the device
en: Set the device to the surface position and click 'Next'.
lv: Iestatiet ierīci uz virsmas pozīcijas un spiediet “Nākošais”.

en: Put the photospectrometer on the screen and click 'Next'.
lv: Novietojiet fotospektometru uz ekrāna un spiediet “Nākošais”.

en: Now put the ColorHug on the screen and click 'Next' again.
lv: Tagad novietojiet ColorHug uz ekrāna un atkal spiediet “Nākošais”.

en: Correction matrix failed to be generated!
lv: Neizdevās izveidot labojumu matricu!

en: Correction matrix successfully generated!
lv: Labojumu matrica ir veiksmīgi izveidota!

en: _Save
lv: _Saglabāt

note: TRANSLATORS: get the list of firmwares from the internet
en: Getting latest data from the web…
lv: Saņem jaunākos datus no tīmekļa…

note: TRANSLATORS: internal error when setting up HTTP
en: Failed to setup networking
lv: Neizdevās iestatīt tīklošanu

note: TRANSLATORS: command line option
en: Repair the factory calibration matrix
lv: Salabot ražotnes kalibrācijas matricu

note: TRANSLATORS: A program to load on CCMX correction matrices * onto the hardware
en: ColorHug CCMX loader
lv: ColorHug CCMX ielādētājs

en: ColorHug Updater
lv: ColorHug atjauninātājs

en: Calibration Failed
lv: Kalibrēšana neizdevās

note: TRANSLATORS: we can only set the flash success * flag when the *new* firmware is running
en: Failed to set the flash success true
lv: Neizdevās iestatīt zibatmiņas atjaunināšanu kā patiesu

note: TRANSLATORS: we've uploaded new firmware
en: Device successfully updated
lv: Ierīce tika sekmīgi atjaunināta

en: Calibration Completed
lv: Kalibrēšana ir pabeigta

note: TRANSLATORS: tell the hardware we succeeded
en: Completing firmware upgrade…
lv: Pabeidz aparātprogrammatūras uzlabošanu…

note: TRANSLATORS: the device failed to boot up with the * new firmware
en: Failed to startup the ColorHug
lv: Neizdevās startēt ColorHug

note: TRANSLATORS: the new firmware will not load
en: Failed to boot the ColorHug
lv: Neizdevās ielādēt ColorHug

note: TRANSLATORS: tell the device the firmware is no * longer known working
en: Failed to verify the firmware
lv: Neizdevās pārbaudīt aparātprogrammatūru

note: TRANSLATORS: boot into the new firmware
en: Starting the new firmware…
lv: Palaiž jauno aparātprogrammatūru…

note: TRANSLATORS: tell the device the firmware is no * longer known working
en: Failed to write the firmware
lv: Neizdevās ierakstīt aparātprogrammatūru

note: TRANSLATORS: now we've written the firmware, we have to * verify it before we tell the device it was successfull
en: Verifying new firmware…
lv: Pārbauda jauno aparātprogrammatūru…

note: TRANSLATORS: now write the new firmware chunks
en: Writing new firmware…
lv: Raksta jauno aparātprogrammatūru…

note: TRANSLATORS: the device failed to come back alive
en: Failed to reboot the ColorHug
lv: Neizdevās pārlādēt ColorHug

note: TRANSLATORS: we restart the device in bootloader mode
en: Failed to reset the ColorHug
lv: Neizdevās atstatīt ColorHug

note: TRANSLATORS: the user tried to flash a firmware on the wrong * kind of device, e.g. a ColorHug2 fw on a ColorHug+
en: Wrong kind of firmware!
lv: Nepareizs aparātprogrammatūras veids!

note: TRANSLATORS: switch from firmware mode into bootloader mode
en: Starting firmware upgrade…
lv: Sāk aparātprogrammatūras uzlabošanu…

note: TRANSLATORS: failed to get the firmware file
en: Failed to get firmware
lv: Neizdevās iegūt aparātprogrammatūru

note: TRANSLATORS: the server gave us an invalid file
en: Firmware has zero size
lv: Aparātprogrammatūras izmērs ir nulle

note: TRANSLATORS: the server gave us an invalid file
en: Firmware has incorrect checksum
lv: Aparātprogrammatūrai ir nepareiza kontrolsumma.

note: TRANSLATORS: the long details about all the updates that * are newer than the version the user has installed
en: Warnings about this update
lv: Brīdinājumi par šo atjauninājumu

note: TRANSLATORS: this is the button text to continue the flash * after showing the user a warning
en: Flash anyway
lv: Tomēr pārrakstīt zibatmiņu

note: TRANSLATORS: this is the button text to abort the flash process
en: Do not flash
lv: Nepārrakstīt zibatmiņu

note: TRANSLATORS: downloading the firmware binary file from a * remote server
en: Downloading update…
lv: Lejupielādē atjauninājumu…

note: TRANSLATORS: the user is already running the latest firmware
en: There are no updates available.
lv: Atjauninājumi nav pieejami.

note: TRANSLATORS: the user is running an old firmware version
en: A firmware update is available.
lv: Ir pieejams aparātprogrammatūras atjauninājums.

note: TRANSLATORS: the HTTP request failed
en: Failed to get the listing of firmware files
lv: Neizdevās iegūt sarakstu ar aparātprogrammatūru datnēm

note: TRANSLATORS: we got an invalid response from the server
en: The firmware listing has zero size
lv: Aparātprogrammatūras saraksta izmērs ir nulle

note: TRANSLATORS: the XML file was corrupt
en: Failed to parse the update metadata
lv: Neizdevās noparsēt atjauninājuma metadatus

note: TRANSLATORS: this is test firmware
en: This is a test firmware not intended for general release.
lv: Šī ir testēšanas aparātprogrammatūra, kas nav paredzēta vispārīgai lietošanai.

note: TRANSLATORS: all bets are off
en: This firmware has not been widely tested and may not work as expected.
lv: Šī aparātprogrammatūra nav plaši testēta un varētu nedarboties, kā paredzēts.

note: TRANSLATORS: pre-production hardware
en: Prototype ColorHug Detected
lv: Atrasts ColorHug prototips

note: TRANSLATORS: first release hardware
en: ColorHug Detected
lv: Atrasts ColorHug

note: TRANSLATORS: second release hardware
en: ColorHug2 Detected
lv: Atrasts ColorHug2

note: TRANSLATORS: first release hardware
en: ColorHug+ Detected
lv: Atrasts ColorHug+

note: TRANSLATORS: fake hardware
en: Emulated ColorHug Detected
lv: Atrasts emulēts ColorHug

note: TRANSLATORS: new-issue hardware
en: ColorHug v%i Detected
lv: Atrasts ColorHug v%i

note: TRANSLATORS: the device is in bootloader mode
en: Bootloader version
lv: Sistēmas ielādētāja versija

note: TRANSLATORS: the device is in firmware mode
en: Firmware version
lv: Aparātprogrammatūras versija

note: TRANSLATORS: Check for newer version of the firmware compared * to what is installed on the device
en: Checking for updates…
lv: Pārbauda atjauninājumus…

note: TRANSLATORS: we've specified a local file
en: Flashing firmware file…
lv: Pārraksta aparātprogrammatūras datni…

note: TRANSLATORS: request the firmware version from the device
en: Getting firmware version…
lv: Saņem aparātprogrammatūras versiju…

note: TRANSLATORS: the long details about all the updates that * are newer than the version the user has installed
en: Update details
lv: Informācija par atjauninājumu

note: TRANSLATORS: show the user some markdown formatted text
en: See details about the update
lv: Apskatiet sīkāku informāciju par atjauninājumu

note: TRANSLATORS: command line option
en: Flash a specific firmware file
lv: Atjaunināt noteiktu aparātprogrammatūras datni

note: TRANSLATORS: a program to update the firmware flash on the device
en: ColorHug Flash Program
lv: ColorHug zibatmiņas programma

note: TRANSLATORS: this is a command alias
en: Alias to %s
lv: %s alias

note: TRANSLATORS: error message
en: Command not found, valid commands are:
lv: Komanda nav atrasta, derīgās komandas ir:

note: TRANSLATORS: wait for user to press the device into a desk…
en: Ensure the ColorHug aperture is blocked
lv: Pārliecināties, ka ColorHug diafragma ir bloķēta

note: TRANSLATORS: ask before we set these
en: Set these values as the dark offsets
lv: Iestatīt šīs vērtības kā tumšās nobīdes

note: TRANSLATORS: this is the sensor scale factor
en: Multiplier
lv: Reizinātājs

note: TRANSLATORS: this is the measurement mode
en: Measure mode
lv: Mērīšanas režīms

note: TRANSLATORS: this is the sensor sample time
en: Integral
lv: Integrālais

note: TRANSLATORS: this is the number of pulses detected
en: Pulses
lv: Pulsi

en: No ColorHug devices were found
lv: Nav atrastu ColorHug ierīču

note: TRANSLATORS: confirmation
en: Flash the device?
lv: Pārrakstīt ierīces zibatmiņu?

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor color filter
lv: Saņem sensora krāsu filtru

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor color filter
lv: Iestata sensora krāsu filtru

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor multiplier
lv: Saņem sensora reizinātāju

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor multiplier
lv: Iestata sensora reizinātāju

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor sample read time
lv: Saņem sensora parauga nolasīšanas laiku

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor sample read time
lv: Iestata sensora parauga nolasīšanas laiku

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor firmware version
lv: Saņem sensora aparātprogrammatūras versiju

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor calibration matrix
lv: Saņem sensora kalibrācijas matricu

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor calibration matrix
lv: Iestata sensora kalibrācijas matricu

note: TRANSLATORS: command description
en: Clear the sensor calibration matrix
lv: Attīra sensora kalibrācijas matricu

note: TRANSLATORS: command description
en: List the sensor calibration matrices
lv: Uzskaita sensora kalibrācijas matricas

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor calibration matrix from a CCMX file
lv: Iestata sensora kalibrācijas matricu no CCMX datnes

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor serial number
lv: Saņem sensora sērijas numuru

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor serial number
lv: Iestata sensora sērijas numuru

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the owner's name
lv: Saņem īpašnieka vārdu

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the owner's name
lv: Iestata īpašnieka vārdu

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the owner's email address
lv: Saņem īpašnieka e-pasta adresi

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the owner's email address
lv: Iestata īpašnieka e-pasta adresi

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the LED values
lv: Saņem LED vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the LEDs
lv: Iestata LED vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the PCB errata
lv: Saņem PCB kļūdu labojumu

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the PCB errata
lv: Iestata PCB kļūdu labojumu

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the remote profile SHA1 hash
lv: Saņem attālinātā profila SHA1 jaucējsummu

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the remote profile SHA1 hash
lv: Iestata attālinātā profila SHA1 jaucējsummu

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the dark offset values
lv: Saņem tumšās nobīdes vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the dark offset values
lv: Iestata tumšās nobīdes vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Writes the EEPROM with updated values
lv: Raksta EEPROM ar atjauninātajām vērtībām

note: TRANSLATORS: command description
en: Takes a reading
lv: Nolasa mērījumu

note: TRANSLATORS: command description
en: Takes all color readings (to device RGB)
lv: Nolasa visu krāsu mērījumus (uz ierīces RGB)

note: TRANSLATORS: command description
en: Takes all color readings (to XYZ)
lv: Nolasa visu krāsu mērījumus (uz XYZ)

note: TRANSLATORS: command description
en: Takes a spectral reading (saving to SRAM)
lv: Veic īpašu lasījumu (saglabā uz SRAM)

note: TRANSLATORS: command description
en: Reset the processor back to the bootloader
lv: Atstatīt procesoru atpakaļ uz sistēmas ielādētāju

note: TRANSLATORS: command description
en: Flash firmware into the processor
lv: Atjaunināt aparātprogrammatūru procesorā

note: TRANSLATORS: command description
en: Read EEPROM at a specified address
lv: Nolasīt EEPROM norādītajā adresē

note: TRANSLATORS: command description
en: Erase EEPROM at a specified address
lv: Nodzēst EEPROM norādītajā adresē

note: TRANSLATORS: command description
en: Write EEPROM at a specified address
lv: Rakstīt EEPROM norādītajā adresē

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the pre scale constant
lv: Saņem pirms pārveidošanas skalas konstanti

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the pre scale constant
lv: Iestata pirms pārveidošanas skalas konstanti

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the DAC value
lv: Saņem DAC vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the DAC value
lv: Iestata DAC vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the post scale constant
lv: Saņem pēc pārveidošanas skalas konstanti

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the post scale constant
lv: Iestata pēc pārveidošanas skalas konstanti

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the flash success
lv: Iestata atjaunināšanas veiksmīgumu

note: TRANSLATORS: command description
en: Boots from the bootloader into the firmware
lv: Ielādē no sistēmas ielādētāja uz aparātprogrammatūru

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor calibration map
lv: Saņem sensora kalibrācijas karti

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor calibration map
lv: Iestata sensora kalibrācijas karti

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the hardware version
lv: Saņem aparatūras versiju

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets an array of raw samples
lv: Saņem masīvu ar jēliem paraugiem

note: TRANSLATORS: command description
en: Downloads a remote profile
lv: Lejupielādē attālinātu profilu

note: TRANSLATORS: command description
en: Uploads a remote profile
lv: Augšupielādē attālinātu profilu

note: TRANSLATORS: command description
en: Uploads a correction matrix
lv: Augšupielādē labojumu matricu

note: TRANSLATORS: command description
en: Does a quick self test on the device
lv: Veic ātru ierīces paštestu

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor measurement mode
lv: Saņem sensora mērīšanas režīmu

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the sensor measurement mode
lv: Iestata sensora mērīšanas režīmu

note: TRANSLATORS: command description
en: Read SRAM at a specified address
lv: Lasīt SRAM norādītajā adresē

note: TRANSLATORS: command description
en: Write SRAM at a specified address
lv: Rakstīt SRAM norādītajā adresē

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the sensor temperature
lv: Saņem sensora temperatūru

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the ADC Vref values
lv: Saņem ADC Vref vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Gets the CCD calibration values
lv: Saņem CCD kalibrācijas vērtības

note: TRANSLATORS: command description
en: Sets the CCD calibration values
lv: Iestata CCD kalibrācijas vērtības

note: TRANSLATORS: program name
en: Color Management
lv: Krāsu pārvaldība

note: TRANSLATORS: no colord available
en: No connection to device:
lv: Nav savienojuma ar ierīci:

note: TRANSLATORS: permissions error perhaps?
en: Failed to get samples from device
lv: Neizdevās no ierīces saņemt paraugus

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Export results
lv: Eksportēt rezultātus

en: Export
lv: Eksportēt
