command-not-found - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Do you want to install it? (N/y)
eu: Instalatu nahi duzu? (E/b)

en: y
eu: b

en: Command '%(command)s' is available in '%(place)s'
eu: '%(command)s' agindua hemen dago erabilgarri: '%(place)s'

en: Command '%(command)s' is available in the following places
eu: '%(command)s' agindua honako leku hauetan dago erabilgarri

en: %prog [options] <command-name>
eu: %prog [aukerak] <aginduaren izena>

en: use this path to locate data fields
eu: bide hau erabili datu-eremuak aurkitzeko

en: %s: command not found
eu: %s: agindua ez da aurkitu

en: Python version: %d.%d.%d %s %d
eu: Python bertsioa: %d.%d.%d %s %d

en: Exception information:
eu: Salbuespenaren informazioa:
