compiz-plugins-experimental - en to cs translation catalogue (211 entries)

en: Effect Settings
cs: Nastavení efektu

en: Number Of Fire Particles
cs: Počet částic ohně

en: Number of fire particles.
cs: Množství částic plamene.

en: Fire Particle Size
cs: Velikost plamenu

en: Fire particle size.
cs: Velikost částic plamenu.

en: Fire Particle Life
cs: Životnost plamenu

en: Fire particle life.
cs: Živostnost částic plamenu.

en: Fire Particle Color
cs: Barva plamenu

en: Fire particle color.
cs: Barva částic plamenu.

en: Randomly Colored Fire
cs: Náhodné barvy plamene

en: Have random colors for the fire effect, also known as Mystical Fire.
cs: Náhodné barvy efektu hoření, označováno jako Mystický oheň

en: Fade
cs: Rozplynutí

en: Distance
cs: Vzdálenost

en: Low detail models
cs: Nízká detailnost modelů

en: Creature Selection
cs: Výběr tvorů

en: Type
cs: Typ

en: Type of sea creature.
cs: Druh vodních tvorů.

en: Color
cs: Barva

en: The color of the sea creature.
cs: Barva vodních tvorů.

en: The number of the sea creature.
cs: Množství vodních tvorů.

en: Size
cs: Velikost

en: The size of the sea creature.
cs: Velikost vodních tvorů.

en: Type of sea plant.
cs: Druh vodních rostlin.

en: The color of the sea plant.
cs: Barva vodních rostlin.

en: The number of the sea plants.
cs: Množství vodních rostlin.

en: The size of the sea plant.
cs: Velikost vodních rostlin.

en: Water / Ground
cs: Voda / země

en: Render water
cs: Vykreslovat vodu

en: Render water wireframe
cs: Vykreslovat drátový model vody

en: Render ground
cs: Vykreslovat zemi

en: Ground color
cs: Barva země

en: Color of ground in the cube.
cs: Barva země v kostce.

en: Water surface height
cs: Výška vodní hladiny

en: Water color
cs: Barva vody

en: Color of water in the cube.
cs: Barva vody v kostce.

en: Waves
cs: Vlny

en: Render waves
cs: Vykreslovat vlny

en: Ripple effect
cs: Efekt čeření

en: Amplitude of water waves.
cs: Velikost vodních vln.

en: Frequency of water waves.
cs: Četnost vodních vln.

en: Small wave amplitude
cs: Rozsah vlnek

en: Small wave frequency
cs: Četnost vlnek

en: Display
cs: Zobrazení

en: Rescale for screen ratio
cs: Zvětšit na poměr obrazovky

en: Lighting
cs: Osvětlení

en: Cube 3D Models
cs: 3D modely kostky

en: 3D Models
cs: 3D modely

en: Model type
cs: Typ modelu

en: Frames per second
cs: Snímky za sekundu

en: Speed
cs: Rychlost

en: Opacity
cs: Průhlednost

en: Saturation
cs: Sytost

en: Brightness
cs: Jas

en: General
cs: Obecné

en: Snow
cs: Sníh

en: Number Of Snowflakes
cs: Počet vloček

en: Number of snowflakes
cs: Počet vloček

en: Size Of Snowflakes
cs: Velikost vloček

en: Size of snowflakes
cs: Velikost vloček

en: Snow Speed
cs: Rychlost sněžení

en: Speed of falling snow
cs: Rychlost padajícího sněhu

en: None
cs: Nic

en: Up
cs: Nahoru

en: Left
cs: Zleva

en: Right
cs: Vpravo

en: Snow Textures
cs: Textury sněhu

en: Snow textures
cs: Textury sněhu

en: Autumn
cs: Podzim

en: Speed of falling leaves
cs: Rychlost padajících listů

en: Bubbles
cs: Bubliny

en: Stars
cs: Hvězdy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Top to Bottom
cs: Shora dolů

en: Bottom to Top
cs: Zdola nahoru

en: Right to Left
cs: Zprava doleva

en: Left to Right
cs: Zleva doprava

en: Debug
cs: Ladění

en: Enable Blending
cs: Povolit míchání

en: Enable Textures
cs: Povolit textury

en: Key Bindings
cs: Mapování kláves

en: Misc
cs: Ostatní

en: Window Types
cs: Typy oken

en: Height
cs: Výška

en: Width
cs: Šířka

en: Put On Viewport
cs: Umístit na plochu

en: Bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Put On Viewport 1
cs: Umístit na plochu 1

en: Move window to viewport 1
cs: Přesunout okno na plochu 1

en: Put On Viewport 2
cs: Umístit na plochu 2

en: Move window to viewport 2
cs: Přesunout okno na plochu 2

en: Put On Viewport 3
cs: Umístit na plochu 3

en: Move window to viewport 3
cs: Přesunout okno na plochu 3

en: Put On Viewport 4
cs: Umístit na plochu 4

en: Move window to viewport 4
cs: Přesunout okno na plochu 4

en: Put On Viewport 5
cs: Umístit na plochu 5

en: Move window to viewport 5
cs: Přesunout okno na plochu 5

en: Put On Viewport 6
cs: Umístit na plochu 6

en: Move window to viewport 6
cs: Přesunout okno na plochu 6

en: Put On Viewport 7
cs: Umístit na plochu 7

en: Move window to viewport 7
cs: Přesunout okno na plochu 7

en: Put On Viewport 8
cs: Umístit na plochu 8

en: Move window to viewport 8
cs: Přesunout okno na plochu 8

en: Put On Viewport 9
cs: Umístit na plochu 9

en: Move window to viewport 9
cs: Přesunout okno na plochu 9

en: Put On Viewport 10
cs: Umístit na plochu 10

en: Move window to viewport 10
cs: Přesunout okno na plochu 10

en: Put On Viewport 11
cs: Umístit na plochu 11

en: Move window to viewport 11
cs: Přesunout okno na plochu 11

en: Put On Viewport 12
cs: Umístit na plochu 12

en: Move window to viewport 12
cs: Přesunout okno na plochu 12

en: Put Center
cs: Přesunout na střed

en: Move window to the center
cs: Přesunout okno na střed obrazovky

en: Put Left
cs: Přesunout vlevo

en: Move window to the left edge
cs: Přesunout okno k levé hraně obrazovky

en: Put Right
cs: Přesunout vpravo

en: Move window to the right edge
cs: Přesunout okno k pravé hraně obrazovky

en: Put Top
cs: Přesunout nahoru

en: Move window to the top edge
cs: Přesunout okno k horní hraně obrazovky

en: Put Bottom
cs: Přesunout dolů

en: Move window to the bottom edge
cs: Přesunout okno ke spodní hraně obrazovky

en: Put Top Left
cs: Přesunout vlevo nahoru

en: Move window to the top left corner
cs: Přesunout okno do levého horního rohu

en: Put Top Right
cs: Přesunout vpravo nahoru

en: Move window to the top right corner
cs: Přesunout okno do pravého horního rohu

en: Put Bottom Left
cs: Přesunout vlevo dolů

en: Move window to the bottom left corner
cs: Přesunout okno do levého dolního rohu

en: Put Bottom Right
cs: Přesunout vpravo dolů

en: Move window to the bottom right corner
cs: Přesunout okno do pravého dolního rohu

en: Restore Position
cs: Obnovit předchozí umístění

en: Put Pointer
cs: Umístit na kurzor

en: Move window to the pointer position
cs: Přesunout okno na pozici kurzoru

en: Misc. Options
cs: Další možnosti

en: Animation
cs: Animace

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Timestep
cs: Časový krok

en: Initiate
cs: Spustit

en: Generate mipmaps
cs: Generovat mipmapy

en: Zoom
cs: Přiblížení

en: Options
cs: Nastavení

en: Snow for Compiz
cs: Sníh pro Compiz

en: Rotate Flakes
cs: Rotovat vločky

en: Flakes rotate if checked.
cs: Zdali vločky budou rotovat.

en: Snow Toggle
cs: Přepnout sněžení

en: Snow toggle key
cs: Klávesa pro zapnutí/vypnutí sněžení

en: Key bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Next Window
cs: Další okno

en: Show switcher if not visible and select next window.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno.

en: Previous Window
cs: Předchozí okno

en: Show switcher if not visible and select previous window.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat předchozí okno.

en: Show switcher if not visible and select next window out of all windows.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno ze všech oken.

en: Show switcher if not visible and select previous window out of all windows.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat předchozí okno ze všech oken.

en: Show switcher if not visible and select next window of the current application.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno aktivní aplikace.

en: Behavior
cs: Chování

en: Windows
cs: Okna

en: Darken Background
cs: Ztmavit pozadí

en: Show Minimized
cs: Zobrazit minimalizovaná okna

en: Tilt
cs: Náklon

en: Window title display
cs: Zobrazit titulek okna

en: Show Window Title
cs: Zobrazit titulek okna

en: Show window title of currently selected window.
cs: Zobrazit titulek práve vybraného okna.

en: Bold Font
cs: Tučné písmo

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Font Color
cs: Barva písma

en: Text Placement
cs: Umístění textu

en: Above
cs: Nad

en: Below
cs: Pod

en: Window Match
cs: Typy oken

en: Next window
cs: Další okno

en: Prev window
cs: Předchozí okno

en: Next window (All windows)
cs: Další okno (ze všech oken)

en: Prev window (All windows)
cs: Předchozí okno (ze všech oken)

en: Next window (Group)
cs: Další okno (ze skupiny)

en: Prev window (Group)
cs: Předchozí okno (ze skupiny)

en: Next window (No popup)
cs: Další okno (bez přepínače)

en: Select next window without showing the popup window.
cs: Vybrat další okno bez zobrazení přepínače

en: Prev window (No popup)
cs: Předchozí okno (bez přepínače)

en: Select previous window without showing the popup window.
cs: Vybrat předchozí okno bez zobrazení přepínače

en: Next Panel
cs: Další panel

en: Prev Panel
cs: Předchozí panel

en: Switcher speed
cs: Rychlost přepínače

en: Switcher timestep
cs: Časový krok přepínače

en: Windows that should be shown in switcher
cs: Typy oken, která mají být zobrazena v přepínači

en: Show minimized windows
cs: Zobrazit minimalizovaná okna

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Amount of saturation in percent
cs: Hodnota sytosti v procentech

en: Amount of brightness in percent
cs: Hodnota jasu v procentech

en: Amount of opacity in percent
cs: Hodnota krytí v procentech

en: Icon
cs: Ikona

en: Show icon next to thumbnail
cs: Zobrazit ikonu vedle náhledu

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
cs: Jeli to možné, vytvářet pro kvalitní škálování mipmapy

en: Row Alignment
cs: Zarovnání řádku

en: Centered
cs: Vystředit

en: Selected Window Highlight
cs: Zvýraznění vybraného okna

en: Highlight Mode
cs: Režim zvýrazňování

en: Bring Selected To Front
cs: Přenést vybrané okno na popředí

en: Show Rectangle
cs: Zobrazit obdélník

en: Original Window Position
cs: Původní poloha okna

en: Highlight Color
cs: Barva zvýraznění

en: Tile
cs: Dlaždice

en: Slide
cs: Snímek

en: Animation Duration
cs: Délka animace

en: Tile Vertically
cs: Svislé dlaždice

en: Tile Horizontally
cs: Vodorovné dlaždice

en: Cascade
cs: Kaskáda

en: Join Windows (EXPERIMENTAL)
cs: Spojit okna (EXPERIMENTÁLNÍ)

en: Restore Windows
cs: Obnovit okna

en: Rotation speed
cs: Rychlost rotace

en: Particle Size
cs: Velikost částic

en: Darken backgound
cs: Ztmavit pozadí

en: Darken background under particles
cs: Ztmavit pozadí pod částicemi
