compiz-plugins-experimental - en to eu translation catalogue (145 entries)

en: Exclude Windows
eu: Kontuan ez hartzeko leihoak

en: Effect Settings
eu: Efektu ezarpenak

en: Number Of Fire Particles
eu: Su partikulen kopurua

en: Number of fire particles.
eu: Su partikulen kopurua.

en: Fire Particle Size
eu: Su partikularen tamaina

en: Fire particle size.
eu: Su partikularen tamaina.

en: Fire Particle Life
eu: Su partikularen bizia

en: Fire particle life.
eu: Su partikularen bizia.

en: Fire Particle Color
eu: Su partikularen kolorea

en: Fire particle color.
eu: Su partikularen kolorea.

en: Randomly Colored Fire
eu: Suaren kolorea ausazkoa

en: Have random colors for the fire effect, also known as Mystical Fire.
eu: Ausazko koloreak izan su efektuan, su mistikoa bezala ere ezaguna.

en: Fade
eu: Iraungi

en: Distance
eu: Distantzia

en: Cube Atlantis
eu: Atlantis kuboa

en: Speed
eu: Abiadura

en: Opacity
eu: Opakutasun

en: Saturation
eu: Saturazioa

en: Brightness
eu: Distira

en: General
eu: Orokorra

en: None
eu: Ezer ez

en: Up
eu: Goi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuma

en: Debug
eu: Araztu

en: Color Opacity
eu: Opakutasun kolorea

en: Alter window opacity based on color.
eu: Aldatu leihoaren opakutasuna kolorean oinarriturik.

en: Toggle Window Fake ARGB
eu: Gaitu/ezgaitu leiho ARGB faltsua

en: Toggle window fake ARGB.
eu: Gaitu/ezgaitu leiho ARGB faltsua

en: Window Types
eu: leiho motak

en: Mouse switch
eu: Sagu aldaketa

en: Switch viewport in response to mouse gesture
eu: Aldatu mahaigain aurkezpenaz sagu keinuaz

en: Begin Gesture
eu: Keinu hasiera

en: Begin Mouse Gesture
eu: Sagu Keinu hasiera

en: Height
eu: Altura

en: Width
eu: Zabalera

en: Put On Viewport
eu: Kokatu mahaigain aurkezpenean

en: Move window to a certain viewport
eu: Mugitu leihoa mahaigain aurkezpen jakin batera

en: Bindings
eu: Laster-teklak

en: Put to arbitrary viewport
eu: Kokatu hausazko mahaigain aurkezpenean

en: Put On Viewport 1
eu: Kokatu lehen mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 1
eu: Mugitu leihoa lehen mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 2
eu: Kokatu 2. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 2
eu: Mugitu leihoa 2. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 3
eu: Kokatu 3. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 3
eu: Mugitu leihoa 3. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 4
eu: Kokatu 4. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 4
eu: Mugitu leihoa 4. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 5
eu: Kokatu 5. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 5
eu: Mugitu leihoa 5. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 6
eu: Kokatu 6. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 6
eu: Mugitu leihoa 6. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 7
eu: Kokatu 7. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 7
eu: Mugitu leihoa 7. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 8
eu: Kokatu 8. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 8
eu: Mugitu leihoa 8. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 9
eu: Kokatu 9. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 9
eu: Mugitu leihoa 9. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 10
eu: Kokatu 10. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 10
eu: Mugitu leihoa 10. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 11
eu: Kokatu 11. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 11
eu: Mugitu leihoa 11. mahaigain aurkezpenera

en: Put On Viewport 12
eu: Kokatu 12. mahaigain aurkezpenean

en: Move window to viewport 12
eu: Mugitu leihoa 12. mahaigain aurkezpenera

en: Put to adjacent viewport
eu: Kokatu alboko mahaigain aurkezpenean

en: Viewport Left
eu: Mahaigain aurkezpen ezkerrean

en: Move window to the viewport on the left
eu: Mugitu leihoa mahaigain aurkezpenera ezkerrean

en: Viewport Right
eu: Mahaigain aurkezpen eskuman

en: Move window to the viewport on the right
eu: Mugitu leihoa mahaigain aurkezpenera eskuman

en: Viewport Top
eu: Mahaigain aurkezpen gainean

en: Move window to the viewport on the top
eu: Mugitu leihoa mahaigain aurkezpenera goian

en: Viewport Bottom
eu: Mahaigain aurkezpen azpian

en: Move window to the viewport on the bottom
eu: Mugitu leihoa mahaigain aurkezpenera behean

en: Put within viewport
eu: Kokatu mahaigain aurkezpenen barruan

en: Put Center
eu: Kokatu erdian

en: Move window to the center
eu: Mugitu leihoa erdira

en: Put Left
eu: Kokatu ezkerrean

en: Move window to the left edge
eu: Mugitu leihoa ezkerreko ertzera

en: Put Right
eu: Kokatu eskuman

en: Move window to the right edge
eu: Mugitu leihoa eskumako ertzera

en: Put Top
eu: Kokatu goian

en: Move window to the top edge
eu: Mugitu leihoa goiko ertzera

en: Put Bottom
eu: Kokatu behean

en: Move window to the bottom edge
eu: Mugitu leihoa azpiko ertzera

en: Put Top Left
eu: Kokatu goiko ezkerrean

en: Move window to the top left corner
eu: Mugitu leihoa goiko ezkerreko izkinara

en: Put Top Right
eu: Kokatu goiko eskuman

en: Move window to the top right corner
eu: Mugitu leihoa goiko eskumako izkinara

en: Put Bottom Left
eu: Kokatu azpiko ezkerrean

en: Move window to the bottom left corner
eu: Mugitu leihoa azpiko ezkerreko izkinara

en: Put Bottom Right
eu: Kokatu goiko eskuman

en: Move window to the bottom right corner
eu: Mugitu leihoa azpiko eskumako izkinara

en: Restore Position
eu: Berrezarri posizioa

en: Move window to the last position
eu: Mugitu leihoa azken posiziora

en: Put Pointer
eu: Kokatu erakuslean

en: Move window to the pointer position
eu: Mugitu leihoa erakuslearen posiziora

en: Put
eu: Kokatu

en: Move window arbitrarily by passing x, y and type.
eu: Mugitu leihoa arbitrarioki x, y eta mota pasatuz.

en: Misc. Options
eu: Hainbat aukera

en: Unfocus Window
eu: Desenfokatu leihoa

en: Unfocus windows that are moved off the viewport
eu: Mahaigain aurkezpenetik kanpora mugitutako leihoak desenfokatu

en: Window Center
eu: Mahaigain aurkezpen erdian

en: Avoid Offscreen
eu: Saihestu pantailaz-kanpokoa

en: Avoids putting window borders offscreen
eu: Saihestu leiho ertzak pantailaz kanpo ezartzea

en: Animation
eu: Animazioa

en: Animation speed
eu: Animazio abiadura

en: Timestep
eu: denbora-pausoa

en: Animation timestep
eu: Animazio denbora-pausoa

en: Initiate
eu: Hasi

en: Generate mipmaps
eu: Sortu mipmaps

en: Options
eu: Aukerak

en: Snow Toggle
eu: Gaitu/ezgaitu elurra

en: Key bindings
eu: Laster-teklak

en: Next Window
eu: Hurrengo leihoa

en: Previous Window
eu: Aurreko leihoa

en: Next Window (All Workspaces)
eu: Hurrengo leihoa (lan-mahai denak)

en: Previous Window (All Workspaces)
eu: Aurreko leihoa (lan-mahai denak)

en: Next Window (Group)
eu: Hurrengo leihoa (Taldea)

en: Previous Window (Group)
eu: Aurreko leihoa (Taldea)

en: Behavior
eu: Jokabidea

en: Inactive Window Opacity
eu: Aktibo ez dagoen leihoaren opakutasuna

en: Darken Background
eu: Atzeko planoa ilundu

en: Show Minimized
eu: Erakutsi minimizatua

en: Show windows that are minimized, shaded or in show desktop mode.
eu: Erakutsi txikitutako leihoak, itzaldurik edo mahaigain erakuste moduan.

en: Window title display
eu: Leiho titulua erakustea

en: Show Window Title
eu: Erakutsi leiho titulua

en: Show window title of currently selected window.
eu: Erakutsi hautatutako leihoaren leiho titulua

en: Bold Font
eu: Letra lodia

en: Selects if the window title should be displayed in bold font or not.
eu: Aukeratu leiho tituluan letrak lodiak izango diren ala ez.

en: Font Size
eu: Letren tamaina

en: Font size for the window title
eu: Letra tamaina leiho tituluan

en: Background Color
eu: Atzeko planoko kolorea

en: Background color for the window title
eu: Atzeko planoko kolorea leiho tituluan

en: Font Color
eu: Letren kolorea

en: Font color for the window title
eu: Letra kolorea leiho tituluan

en: Text Placement
eu: Testu kokapena

en: Selects where to place the window title.
eu: Aukeratu non jarri leiho titulua.

en: Centered on screen
eu: Pantailan zentratua

en: Above
eu: Gaina

en: Below
eu: Azpian

en: Window Match
eu: Leiho parekatzea

en: Switcher timestep
eu: Aldatze denbora-pausoa

en: Appearance
eu: Itxura

en: Highlight Color
eu: Nabarmentze kolorea

en: Particle Size
eu: Partikularen tamaina
