compiz-plugins-experimental - en to pl translation catalogue (338 entries)

en: Exclude Windows
pl: Wyklucz okna

en: Mipmaps
pl: Mipmapy

en: Effect Settings
pl: Ustawienia efektu

en: Shatter Number of Tiers
pl: Liczba warstw podczas roztrzaskania

en: Number Of Fire Particles
pl: Ilość cząsteczek ognia

en: Number of fire particles.
pl: Ilość cząsteczek ognia

en: Fire Particle Size
pl: Wielkość cząsteczki ognia

en: Fire particle size.
pl: Rozmiar cząsteczki ognia.

en: Fire Particle Life
pl: Czas wyświetlania cząsteczki ognia

en: Fire particle life.
pl: Czas, przez jaki wyświetlana jest jedna cząsteczka ognia.

en: Fire Particle Color
pl: Kolor cząsteczki ognia

en: Fire particle color.
pl: Kolor cząsteczki ognia.

en: Randomly Colored Fire
pl: Losowe kolorowanie płomieni

en: Have random colors for the fire effect, also known as Mystical Fire.
pl: Losowy kolor efektu ognia, znany również jako Mistyczny Płomień.

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Distance
pl: Odległość

en: Cube Atlantis
pl: Kostka Atlantis

en: Render some sea animals inside of the transparent cube
pl: Wyświetla zwierzęta wodne wewnątrz przezroczystej kostki.

en: Speed factor
pl: Współczynnik szybkości

en: Multiply the speed of the fish by this factor.
pl: Pomnóż prędkość ryb przez ten mnożnik.

en: Start crabs on bottom
pl: Wyświetlaj kraby na dnie

en: Start crabs on the bottom of the cube.
pl: Wyświetla kraby na dnie kostki.

en: School similar groups
pl: Łącz podobne grupy w ławice

en: Fish in different groups, but of the same type, swim together.
pl: Ryby tego samego typu pływają razem w grupach.

en: Low detail models
pl: Modele o niskich detalach

en: Use less detailed models for increased performance.
pl: Używaj mniej dokładnych modeli, by zwiększyć wydajność.

en: Creature Selection
pl: Wybór stworzeń

en: Type
pl: Typ

en: Type of sea creature.
pl: Typ stworzeń morskich.

en: Color
pl: Kolor

en: The color of the sea creature.
pl: Kolor stworzeń morskich.

en: Number
pl: Numer

en: The number of the sea creature.
pl: Liczba stworzeń morskich.

en: Size
pl: Rozmiar

en: The size of the sea creature.
pl: Rozmiar roślin morskich.

en: Miscellaneous Selection
pl: Zróżnicowany wybór

en: Type of sea plant.
pl: Typ roślin morskich.

en: The color of the sea plant.
pl: Kolor roślin morskich.

en: The number of the sea plants.
pl: Liczba roślin morskich.

en: The size of the sea plant.
pl: Rozmiar roślin morskich.

en: Water / Ground
pl: Woda / Podłoże

en: Render water
pl: Wyświetlaj wodę

en: Render water inside the cube.
pl: Wyświetla wodę wewnątrz kostki.

en: Render water wireframe
pl: Wyświetlaj siatkę szkieletową wody

en: Render water wireframe inside the cube.
pl: Wyświetla siatkę szkieletową wody wewnątrz kostki.

en: Render ground
pl: Wyświetlaj podłoże

en: Render ground inside the cube.
pl: Wyświetla podłoże wewnątrz kostki.

en: Ground color
pl: Kolor podłoża

en: Color of ground in the cube.
pl: Kolor podłoża wewnątrz kostki.

en: Water surface height
pl: Wysokość powierzchni wody

en: Height of water surface in the cube.
pl: Wysokość powierzchni wody wewnątrz kostki

en: Water color
pl: Kolor wody

en: Color of water in the cube.
pl: Kolor wody wewnątrz kostki.

en: Water/Ground grid smoothness
pl: Gładkość powierzchni wody i podłoża

en: Number of subdivisions that create a finer grid.
pl: Liczba fragmentów tworzących siatkę powierzchni (im więcej, tym gładsza).

en: Waves
pl: Fale

en: Render waves
pl: Wyświetlaj fale

en: Render water waves inside the cube.
pl: Wyświetlaj fale wodne wewnątrz kostki.

en: Ripple effect
pl: Efekt falowania

en: Semi-randomize light scattering off water waves.
pl: Połowicznie losowe obliczanie rozproszenia światła na falach wodnych.

en: Wave amplitude
pl: Amplituda fali

en: Amplitude of water waves.
pl: Amplituda fal wodnych.

en: Wave frequency
pl: Częstotliwość fali

en: Frequency of water waves.
pl: Częstotliwość fal wodnych

en: Small wave amplitude
pl: Amplituda małych fal

en: Amplitude of small water waves on the bigger ones.
pl: Amplituda małych fal wodnych na większych.

en: Small wave frequency
pl: Częstotliwość małych fal

en: Frequency of small water waves on the bigger ones.
pl: Częstotliwość mniejszych fal wodnych pomiędzy większymi

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Rescale for screen ratio
pl: Skaluj do formatu ekranu

en: Rescale along the sides of the cube by the ratio of screen width to height.
pl: Skaluje obraz wzdłuż ścian kostki by uzyskać proporcje ekranu zgodne z formatem komputerowego wyświetlacza.

en: Lighting
pl: Oświetlenie

en: Rotate lighting
pl: Obracaj oświetlenie

en: Preserve light direction when rotating the cube.
pl: Zachowaj kierunek światła podczas obracania kostki

en: Light inclination
pl: Nachylenie światła

en: The angle of light rays from the horizon in degrees (0 is from the viewer's perspective, 90 is from on top). Only has effect when Rotate Lighting is false.
pl: Nachylenie promieni świetlnych w stopniach (0° - z perspektywy oglądającego, 90° - z góry). Jest stosowane wyłącznie, gdy opcja "Obracaj oświetlenie" jest wyłączona.

en: Ambient light
pl: Otaczające oświetlenie

en: Component of light coming from all directions equally.
pl: Część światła dochodzącego jednakowo ze wszystkich stron.

en: Cube 3D Models
pl: Modele 3D wewnątrz kostki

en: Render still/animated 3D mesh models inside of the transparent cube
pl: Wyświetla nieruchome/animowane modele 3D wewnątrz przezroczystej kostki

en: Scale all factor
pl: Wspólny współczynnik rozmiaru

en: Scale all the 3D models by this factor.
pl: Mnoży rozmiar wszystkich obiektów 3D przez ten współczynnik.

en: 3D Models
pl: Modele 3D

en: Full path to 3D wavefront (.obj) model file.
pl: Pełna ścieżka dostępu do pliku z modelem 3D (.obj)

en: Scale factor
pl: Współczynnik rozmiaru

en: Scale the 3D model by this factor.
pl: Mnoży rozmiar obiektu 3D przez ten współczynnik.

en: X coordinate offset from the center of the cube.
pl: Odległość w osi x od środka kostki

en: Y coordinate offset from the center of the cube.
pl: Odległość w osi y od środka kostki

en: Z coordinate offset from the center of the cube.
pl: Odległość w osi z od środka kostki

en: Rotation plane
pl: Powierzchnia obrotu

en: Plane of rotation for the 3D model.
pl: Płaszczyzna obrotu dla modelu 3D.

en: Rotation rate
pl: Prędkość obrotu

en: Rate of rotation of 3D model (in rotations per second).
pl: Prędkość obrotów modelu 3D (w obrotach na sekundę)

en: Model type
pl: Typ modelu

en: Type of 3D model (still or animated).
pl: Typ modelu (nieruchomy lub animowany)

en: Frames per second
pl: Klatki na sekundę

en: Framerate (per second) for the animated series of obj files.
pl: Szybkość (w klatkach na sekundę) dla zestawów animowanych modeli 3D.

en: Render front and back sides
pl: Wyświetlaj przednią i tylną powierzchnię

en: Renders the front surface and then the back surface. This can be useful for models which show black spots but can cause a performance hit.
pl: Wyświetla przednią, a potem tylną powierzchnię. Może to być przydatne dla modeli które posiadają czarne punkty, ale może spowodować spadek wydajności.

en: Ambient light intensity
pl: Intensywność otaczającego oświetlenia

en: Diffuse light intensity
pl: Intensywność rozproszonego światła

en: Component of light coming from the direction set by inclination or from the viewer if Rotate Lighting is true.
pl: Część światła pochodzącego z kierunku wyznaczonego przez nachylenie albo od patrzącego, jeśli funkcja Obracaj oświetlenie jest aktywowana.

en: Specular light intensity
pl: Intensywność światła kierowanego

en: Highly directional component of light coming from the direction set by inclination or from the viewer if Rotate Lighting is true.
pl: Część światła posiadającego wyraźnie ukierunkowane źródło, wyznaczonego przez nachylenie albo od patrzącego, jeśli funkcja Obracaj oświetlenie jest aktywowana.

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Use separate threads
pl: Używaj oddzielnych wątków

en: Use separate threads to load each model faster and allow other interaction whilst loading.
pl: Używa oddzielnych wątków, by umożliwić ładować każdy model szybciej i pozwolić innym oddziaływać podczas ładowania.

en: Speed
pl: Szybkość

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Brightness
pl: Jasnosć

en: Elements
pl: Elementy

en: General
pl: Ogólne

en: Screen Depth
pl: Głębokośc spadania

en: How deep into the screen snowflakes can be drawn before being removed
pl: Jak daleko od ekranu (w dal) mogą przemieszczać się elementy, nim zostaną usunięte

en: Draw Over Windows
pl: Wyświetlaj ponad oknami

en: Elements drawn above windows
pl: Wyświetlanie elementów nad oknami

en: Snow
pl: Śnieg

en: Number Of Snowflakes
pl: Liczba płatków śniegu

en: Number of snowflakes
pl: Liczba płatków śniegu

en: Size Of Snowflakes
pl: Rozmiar płatków śniegu

en: Size of snowflakes
pl: Rozmiar płatków śniegu

en: Snow Speed
pl: Szykość opadania śniegu

en: Speed of falling snow
pl: Szykbość opadania śniegu

en: Snow Direction
pl: Kierunek opadania śniegu

en: Select snow flake movement direction
pl: Wybór kierunku ruchu płatków śniegu

en: None
pl: Brak

en: Up
pl: W górę

en: Left
pl: W lewo

en: Right
pl: W prawo

en: Snow Textures
pl: Tekstura śnieżek

en: Snow textures
pl: Tesktura śnieżek

en: Autumn
pl: Jesień

en: Bubbles
pl: Bąbelki

en: Fireflies
pl: Świetliki

en: Stars
pl: Gwiazdy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update Delay
pl: Opóżnienie odświeżania

en: Delay (in ms) between screen updates. Decreasing this value may make snow fall more smoothly, but will also increase CPU usage.
pl: Opóźnienie (w ms) pomiędzy odświeżeniami ekranu. Zmniejszenie tej wartości możespowodować płynniejsze opadanie śniegu, ale także zwiększy użycie procesora

en: Screen Boxing
pl: Rozmiar wirtualnego ekranu

en: Top to Bottom
pl: Z góry do dołu

en: Bottom to Top
pl: Z dołu do góry

en: Right to Left
pl: Z prawej do lewej

en: Left to Right
pl: Z lewej do prawej

en: Textures
pl: Tekstury

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Enable Blending
pl: Włącz przezroczystość

en: Enable Textures
pl: Włącz tekstury

en: Key Bindings
pl: Powiązanie klawiszy

en: Misc
pl: Różne

en: Color Opacity
pl: Przezroczystość kolorów

en: Alter window opacity based on color.
pl: Zmienia przezroczystość okien bazując na kolorze.

en: Toggle Window Fake ARGB
pl: Przełącz fałszywy ARGB okien

en: Toggle window fake ARGB.
pl: Przełącza fałszywy ARGB okien.

en: Window Types
pl: Typy okien

en: Mouse switch
pl: Przełącz mysz

en: Switch viewport in response to mouse gesture
pl: Zmieniaj wirtualny pulpit po wykonaniu gestu myszy

en: Begin Gesture
pl: Rozpocznij gest

en: Begin Mouse Gesture
pl: Rozpocznij gest myszy

en: Height
pl: Wysokość

en: Width
pl: Szerokość

en: Put On Viewport
pl: Przesuń na pulpit

en: Move window to a certain viewport
pl: Przenieś okno do konkretnego pulpitu

en: Bindings
pl: Skróty klawiszowe

en: Put to arbitrary viewport
pl: Przesuń do wybranego pulpitu

en: Put On Viewport 1
pl: Przesuń na pulpit 1

en: Move window to viewport 1
pl: Przenieś okno na pulpit 1

en: Put On Viewport 2
pl: Przesuń na pulpit 2

en: Move window to viewport 2
pl: Przenieś okno na pulpit 2

en: Put On Viewport 3
pl: Przesuń na pulpit 3

en: Move window to viewport 3
pl: Przenieś okno na pulpit 3

en: Put On Viewport 4
pl: Przesuń na pulpit 4

en: Move window to viewport 4
pl: Przenieś okno na pulpit 4

en: Put On Viewport 5
pl: Przesuń na pulpit 5

en: Move window to viewport 5
pl: Przenieś okno na pulpit 5

en: Put On Viewport 6
pl: Przesuń na pulpit 6

en: Move window to viewport 6
pl: Przenieś okno na pulpit 6

en: Put On Viewport 7
pl: Przesuń na pulpit 7

en: Move window to viewport 7
pl: Przenieś okno na pulpit 7

en: Put On Viewport 8
pl: Przesuń na pulpit 8

en: Move window to viewport 8
pl: Przenieś okno na pulpit 8

en: Put On Viewport 9
pl: Przesuń na pulpit 9

en: Move window to viewport 9
pl: Przenieś okno na pulpit 9

en: Put On Viewport 10
pl: Przesuń na pulpit 10

en: Move window to viewport 10
pl: Przenieś okno na pulpit 10

en: Put On Viewport 11
pl: Przesuń na pulpit 11

en: Move window to viewport 11
pl: Przenieś okno na pulpit 11

en: Put On Viewport 12
pl: Przesuń na pulpit 12

en: Move window to viewport 12
pl: Przenieś okno na pulpit 12

en: Put to adjacent viewport
pl: Przesuń do sąsiadującego pulpitu

en: Viewport Left
pl: Lewy wirtualny pulpit

en: Move window to the viewport on the left
pl: Przenieś okno na lewy pulpit

en: Viewport Right
pl: Prawy wirtualny pulpit

en: Move window to the viewport on the right
pl: Przenieś okno na prawy pulpit

en: Viewport Top
pl: Górny wirtualny pulpit

en: Move window to the viewport on the top
pl: Przenieś okno na górny pulpit

en: Viewport Bottom
pl: Dolny wirtualny pulpit

en: Move window to the viewport on the bottom
pl: Przenieś okno na dolny pulpit

en: Put within viewport
pl: Przesuń w granice wirtualnego pulpitu

en: Put Center
pl: Przesuń do środka

en: Move window to the center
pl: Przenieś okno na środek

en: Put Left
pl: Przesuń w lewo

en: Move window to the left edge
pl: Przenieś okno ku lewej krawędzi

en: Put Right
pl: Przesuń w prawo

en: Move window to the right edge
pl: Przenieś okno ku prawej krawędzi

en: Put Top
pl: Przesuń w górę

en: Move window to the top edge
pl: Przenieś okno ku górnej krawędzi

en: Put Bottom
pl: Przesuń w dół

en: Move window to the bottom edge
pl: Przenieś okno ku dolnej krawędzi

en: Put Top Left
pl: Przesuń do górnego lewego narożnika

en: Move window to the top left corner
pl: Przenieś okno do lewego górnego rogu

en: Put Top Right
pl: Przesuń do górnego prawego narożnika

en: Move window to the top right corner
pl: Przenieś okno do prawego górnego rogu

en: Put Bottom Left
pl: Przesuń w dolny lewy róg

en: Move window to the bottom left corner
pl: Przenieś okno do lewego dolnego rogu

en: Put Bottom Right
pl: Przesuń w górny prawy róg

en: Move window to the bottom right corner
pl: Przenieś okno do prawego dolnego rogu

en: Restore Position
pl: Przywróć pozycję

en: Move window to the last position
pl: Przenieś okno do ostatniej pozycji

en: Put Pointer
pl: Przesuń do wskaźnika

en: Move window to the pointer position
pl: Przenieś okno do pozycji wskaźnika

en: Put
pl: Przesuń

en: Move window arbitrarily by passing x, y and type.
pl: Dowolnie przesuwa okno, po podaniu x, y i typu.

en: Misc. Options
pl: Pozostałe opcje

en: Padding
pl: Odległość od krawędzi ekranu (w pikselach)

en: Pad Left
pl: Odległość od lewej krawędzi ekranu

en: Number of pixels from the left edge where the window will come to rest
pl: Odległość w pikslach od lewej krawędzi do punktu, w którym okno się zatrzyma

en: Pad Right
pl: Odległość od prawej krawędzi ekranu

en: Number of pixels from the right edge where the window will come to rest
pl: Odległość w pikslach od prawej krawędzi do punktu, w którym okno się zatrzyma

en: Pad Top
pl: Odległość od górnej krawędzi ekranu

en: Number of pixels from the top edge where the window will come to rest
pl: Odległość w pikslach od górnej krawędzi do punktu, w którym okno się zatrzyma

en: Pad Bottom
pl: Odległość od dolnej krawędzi ekranu

en: Number of pixels from the bottom edge where the window will come to rest
pl: Odległość w pikslach od dolnej krawędzi do punktu, w którym okno się zatrzyma.

en: Unfocus Window
pl: Odznacz okno

en: Unfocus windows that are moved off the viewport
pl: Odznacz okna, które zostały przeniesione poza pulpit

en: Window Center
pl: Wyśrodkuj okno

en: Put pointer uses the center of the window
pl: Środek okna pokrywa się z kursorem

en: Avoid Offscreen
pl: Unikaj wyjścia poza ekran

en: Avoids putting window borders offscreen
pl: Unikaj umieszczania krawędzi okien poza ekranem

en: Animation
pl: Animacja

en: Animation speed
pl: Prędkość Animacji

en: Timestep
pl: Krok czasu

en: Animation timestep
pl: Interwał czasowy animacji

en: Initiate
pl: Rozpocznij

en: Generate mipmaps
pl: Generuj mipmapy

en: Zoom
pl: Zbliżenie

en: Options
pl: Opcje

en: Snow for Compiz
pl: Śnieg w Compizie

en: How far outside the screen resolution snow flakes can be before being removed. Needed because of FOV.
pl: Jak daleko poza rozmiarami ekranu mogą znajdować się płatki śniegu przed usunięciem. Potrzebne z uwagi na kąt widzenia

en: Snow Over Windows
pl: Śnieg ponad okanmi

en: Snow is drawn above windows
pl: Rysowanie śniegu przed oknam

en: Rotate Flakes
pl: Obracaj płatkami śniegu

en: Flakes rotate if checked.
pl: Obrót płatków śniegu

en: Enables alpha blending of snowflakes.
pl: Włacza przezroczystość kanału alpha dla płatków śniegu

en: Enables textured snowflakes. If not selected, color gradients are used.
pl: Włącza tekstury płatków śniegu. Jesli nie włączone, zostnie użyty gradient kolorów

en: Snow Toggle
pl: Przełącz śnieg

en: Snow toggle key
pl: Klawisz przełączania śniegu

en: Key bindings
pl: Skróty klawiszowe

en: Next Window
pl: Następne okno

en: Show switcher if not visible and select next window.
pl: Pokaż przełącznik aplikacji, jeśli nie jest widoczny, i wybierz następne okno.

en: Previous Window
pl: Poprzednie okno

en: Show switcher if not visible and select previous window.
pl: Pokaż przełącznik aplikacji, jeśli nie jest widoczny, i wybierz poprzednie okno.

en: Next Window (All Workspaces)
pl: Następne okno (wszystkie pulpity)

en: Show switcher if not visible and select next window out of all windows.
pl: Pokaż przełącznik aplikacji, jeśli nie jest widoczny, i wybierz następne okno spośród wszystkich.

en: Previous Window (All Workspaces)
pl: Poprzednie okno (wszystkie pulpity)

en: Show switcher if not visible and select previous window out of all windows.
pl: Pokaż przełącznik aplikacji, jeśli nie jest widoczny, i wybierz poprzednie okno spośród wszystkich.

en: Next Window (Group)
pl: Następne okno (grupa)

en: Show switcher if not visible and select next window of the current application.
pl: Pokaż przełącznik aplikacji, jeśli nie jest widoczny, i wybierz następne okno obecnego programu.

en: Previous Window (Group)
pl: Poprzednie okno (grupa)

en: Show switcher if not visible and select previous window of the current application.
pl: Pokaż przełącznik aplikacji, jeśli nie jest widoczny, i wybierz poprzednie okno obecnego programu.

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Inactive Window Opacity
pl: Nieprzezroczystość nieaktywnego okna

en: Darken Background
pl: Zaciemniaj tło

en: Show Minimized
pl: Pokazuj zminimalizowane okna

en: Show windows that are minimized, shaded or in show desktop mode.
pl: Pokaż zminimalizowane, zwinięte lub ukryte trybem "pokaż pulpit" okna.

en: Tilt
pl: Przekrzywienie

en: Window title display
pl: Pokazuj tytuł okna

en: Show Window Title
pl: Pokazuj tytuł okna

en: Show window title of currently selected window.
pl: Pokaż tytuł obecnie wybranego okna.

en: Bold Font
pl: Pogrubiona czcionka

en: Selects if the window title should be displayed in bold font or not.
pl: Wybór pokazywania tytułu okna pogrubioną czcionką.

en: Font Size
pl: Wielkość czcionki

en: Font size for the window title
pl: Rozmiar czcionki dla tytułu okna

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background color for the window title
pl: Kolor tła dla tytułu okna

en: Font Color
pl: Kolor czcionki

en: Font color for the window title
pl: Kolor czcionki dla tytułu okna

en: Text Placement
pl: Położenie tekstu

en: Selects where to place the window title.
pl: Wybór położenia tytułu okna.

en: Centered on screen
pl: Na środku ekranu

en: Above
pl: Ponad

en: Below
pl: Poniżej

en: Window Match
pl: Układ okna

en: Next window (All windows)
pl: Następne okno (wszystkie pulpity)

en: Show minimized windows
pl: Pokazuj zminimalizowane okna

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Centered
pl: Wyśrodkowane

en: Highlight Color
pl: Kolor podświetlenia

en: Tile
pl: Rozmieszczanie okien

en: Tile windows
pl: Rozmieszcza równomiernie okna na pulpicie

en: Tiling Animation Type
pl: Animacja rozmieszczenia okien

en: Selects the animation used while tiling
pl: Wybiera animację używaną do rozmieszczenia okien

en: Filled Outline
pl: Wypełnione obramowania

en: Slide
pl: Wsuwanie

en: Drop From Top
pl: Upuszczaj z góry

en: Animation Duration
pl: Czas trwania animacji

en: Duration (in ms) of the tiling animation
pl: Czas (w milisekundach) trwania animacji rozmieszczenia

en: Tiling Method For Toggle
pl: Metoda rozmieszczenia po przełączeniu

en: Choose the tiling type you want when using toggle.
pl: Wybierz tryb rozmieszczenia którego będziesz używał po przełączeniu.

en: Tile Vertically
pl: Rozmieść pionowo

en: Tile Horizontally
pl: Rozmieść poziomo

en: Cascade
pl: Kaskadowo

en: Join Windows (EXPERIMENTAL)
pl: Połącz okna (EKSPERYMENTALNE)

en: Tries to join the windows together when horizontal, vertical or left tiling is enabled so that when you resize a window surrounding windows resize accordingly. This may cause problems if you dont leave them enough space.
pl: Próbuje połączyć okna gdy rozmieszczenie pionowe, poziome lub do lewej jest włączone, tak aby otaczające okna zmieniały rozmiar kiedy zmieniasz rozmiar okna przez nie otoczonego. Może to powodować problemy jeśli nie pozostawisz im odpowiedniej ilości miejsca

en: Cascade Delta
pl: Róźnica kaskady

en: Distance between windows when using cascade
pl: Odstęp między oknami gdy używany jest tryb kaskady

en: Left Occupancy
pl: Zapełnianie od lewej

en: Occupancy percentage for window placed left. This number is percentage of screen width, which the active window will have it as width when tiled. Applies to Left tiling type.
pl: Procentowy obszar okna rozmieszczonego po lewej. Jest to procent szerokości ekranu, które aktywne okno będzie miało jako swoją szerokość. Ma zastosowanie tylko przy rozmieszczeniu do lewej

en: Excluded Windows
pl: Wykluczone okna

en: Windows which should be excluded from tiling
pl: Okna które nie powinny zostać poddane rozmieszczeniu

en: Tile Windows Vertically
pl: Rozmieszczenie okien pionowe

en: Move and resize all visible windows so that they have full height, same width and occupy whole screen.
pl: Przemieszcza i zmienia rozmiar widocznych okien tak by miały wysokość pulpitu, taką samą szerokość i zajmowały cały ekran.

en: Tile Windows Horizontally
pl: Rozmieszczenie okien poziome

en: Move and resize all visible windows so that they have full width, same height and occupy whole screen.
pl: Przemieszcza i zmienia rozmiar widocznych okien tak aby miały szerokość pulpitu, tą samą wysokość i zajmowały cały ekran.

en: Tile Windows
pl: Rozmieść równomiernie

en: Move and resize all visible windows both vertically and horizontally, so that the occupy whole screen and are in a grid.
pl: Przemieszcza i zmienia rozmiar widocznych okien tak aby zajmowały cały ekran.

en: Cascade Windows
pl: Okna kaskadowo

en: Move and resize all visible windows with the delta value set for cascading.
pl: Przemieszcza i zmienia rozmiar widocznych okien z odstępem między oknami ustawionym dla kaskady.

en: Restore Windows
pl: Przywróc okna

en: Restore windows to their original position they had before tiling.
pl: Przywraca okna do ich położenia sprzed rozmieszczenia okien.

en: Toggle Tiling
pl: Zmień rozmieszczenie

en: Toggle between tile and restore
pl: Przełącz pomiędzy rozmieszczeniem i przywróceniem pozycji

en: Rotation speed
pl: Szybkość obrotu

en: Particle Size
pl: Wielkość cząsteczki

en: Darken backgound
pl: Ściemnij tło

en: Darken background under particles
pl: Ściemnij tło pod cząsteczkami

en: Additive blending
pl: Aktywuj przenikanie

en: Additive blending of particles
pl: Aktywuj przenikanie cząsteczek
