compiz-plugins-extra - en to nl translation catalogue (509 entries)

en: ADD Helper
nl: ADD helper

en: Make it slightly easier to concentrate by dimming all but the active window.
nl: Maak het iets makkelijker om te concentreren door alle vensters, behalve het actieve venster, te dimmen.

en: Bindings
nl: Bindingen

en: Toggle AddHelper
nl: Schakel AddHelper

en: Use this to enable/disable AddHelper on the fly.
nl: Gebruik dit om tussendoor AddHelper in of uit te schakelen.

en: Misc. Options
nl: Diverse optie's

en: Window Types
nl: Venster typen

en: Window types that should be Opacified.
nl: Venster typen die geopacificeerd moeten worden.

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Brightness of faded windows
nl: Helderheid van opgerolde vensters

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Saturation of faded windows
nl: Kleurverzadiging van opgerolde vensters

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Opacity of faded windows
nl: Ondoorzichtigheid van opgerolde vensters

en: Effect Settings
nl: Effect instellingen

en: Airplane
nl: Vliegtuig

en: Airplane Flying Path Length
nl: Vliegtuig vlieg pad lengte

en: Length of airplane's flying path.
nl: Lengte van vliegtuig vliegpad.

en: Fly to TaskBar on Minimize
nl: Vlieg naar taakbalk bĳ minimaliseren

en: Whether the window should fly to taskbar when minimized with Airplane effect.
nl: Of het venster naar de taakbalk moet vliegen indien geminimaliseerd met Vliegtuig effect.

en: Beam
nl: Straal

en: Beam Width
nl: Straal breedte

en: Beam width.
nl: Straal breedte.

en: Beam Spacing
nl: Straal ruimte

en: Spacing between beams.
nl: Ruimte tussen stralen.

en: Beam Color
nl: Straal kleur

en: Beam color.
nl: Straal kleur.

en: Beam Slowdown
nl: Straal vertraging

en: Beam slowdown.
nl: Straal vertraging.

en: Beam Life
nl: Straal levensduur

en: Beam life.
nl: Straal levensduur.

en: Burn
nl: Branden

en: Number Of Fire Particles
nl: Aantal vuurdeeltjes

en: Number of fire particles.
nl: Aantal vuurdeeltjes.

en: Fire Particle Size
nl: Grootte vuurdeeltje

en: Fire particle size.
nl: Vuur partikel grootte.

en: Fire Particle Slowdown
nl: Vertraging vuurdeeltje

en: Fire particle slowdown.
nl: Vuur partikel vertraging.

en: Fire Particle Life
nl: Vuur particle levensduur

en: Fire particle life.
nl: Vuur partikel levensduur.

en: Fire Particle Color
nl: Kleur vuurdeeltje

en: Fire particle color.
nl: Vuur partikel kleur.

en: Fire direction
nl: Richting vuur

en: Fire direction.
nl: Richting vuur.

en: Down
nl: Omlaag

en: Up
nl: Omhoog

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Random
nl: Willekeurig

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Fire constant speed
nl: Vuur constante snelheid

en: Make fire effect duration be dependent on window height.
nl: Maak duur van Vuur effect afhankelijk van venster hoogte.

en: Fire Smoke
nl: Rook

en: Fire smoke.
nl: Vuur rook.

en: Randomly Colored Fire
nl: Wisselende kleuren Vuur

en: Have random colors for the fire effect, also known as Mystical Fire.
nl: Gebruik diverse kleuren voor het vuur effect, ook wel bekend als Mystiek Vuur.

en: Domino Piece Falling Direction
nl: Valrichting dominostuk

en: Falling direction for Domino pieces.
nl: Valrichting voor dominostukken.

en: Explode
nl: Exploderen

en: Window Grid Width
nl: Venster raster breedte

en: The exploding window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the width of the window.
nl: Het exploderende venster zal worden opgesplitst in stukken langs een raster. Specificeer het aantal raster vakken langs de breedte van het venster.

en: Window Grid Height
nl: Venster raster hoogte

en: The exploding window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the height of the window.
nl: Het exploderende venster zal worden opgesplitst in stukken langs een raster. Specificeer het aantal raster vakken langs de hoogte van het venster.

en: Thickness of Exploding Polygons
nl: Dikte van exploderende polygonen

en: Thickness of exploding window pieces (in pixels).
nl: Dikte van exploderende venster stukken (in pixels).

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Hexagonal
nl: Zeshoekig

en: Glass
nl: Glas

en: Fold
nl: Vouwen

en: The animated window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the width of the window.
nl: De geanimeerde vensters zullen worden opgesplitst lang een raster. Specificeer het aantal rastervakken langs de breedte van het venster.

en: The animated window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the height of the window.
nl: De geanimeerde vensters zullen worden opgesplitst lang een raster. Specificeer het aantal rastervakken langs de hoogte van het venster.

en: Fold Direction
nl: Richting vouwen

en: Window folding direction.
nl: Venster vouw richting.

en: Out
nl: Uit

en: Away Position
nl: Afwezig positie

en: Closeness of window to camera at the end of the animation (1.0: Close to camera, -2.0: Away from camera).
nl: Nabijheid van venster tot camera aan het eind van de animatie (1.0: Dichtbij camera, -2.0: Ver van camera).

en: Away Angle
nl: Afwezig hoek

en: Angle of window at the end of the animation.
nl: Hoek van venster aan het eind van de animatie.

en: Thickness
nl: Dikte

en: Window thickness in pixels. Setting this to larger than 0 will disable shadow, blur, and reflection during the animation.
nl: Venster dikte in pixels. Door deze instellingen hoger in te stellen dan 0 wordt schaduw, vervaging en reflectie uitgeschakeld gedurende animatie.

en: Razr Fold Opening Direction
nl: Razr richting van vouw opening

en: Fold opening direction for pieces in Razr effect.
nl: Richting van openen van vouw voor stukken in Razr effect.

en: Movement direction(s) for window pieces.
nl: Bewegings richting(en) voor venster stukken.

en: Left-right
nl: Links-rechts

en: Up-down
nl: Op en neer

en: In-out
nl: In-uit

en: Thickness of Animated Polygons
nl: Dikte van geanimeerde polygonen

en: Thickness of animated window pieces (in pixels).
nl: Dikte van geanimeerde venster delen (in pixels).

en: Rotation Angle
nl: Rotatie hoek

en: Rotation angle of animated window pieces (in degrees).
nl: Rotatie hoek van geanimeerde venster stukken.

en: Animation Time Step For Intense Effects
nl: Animatie tijd stap voor intense effecten

en: The amount of time in milliseconds between each render of the intense animation (Ex. Burn, Beam). The higher the number, the jerkier the movements become.
nl: De tijd in milliseconden tussen elke rendering van de intense animatie's (bijv. Branden, Straal). Hoe hoger de waarde hoe schokkeriger de animatie.

en: Beam Up
nl: Straal omhoog

en: Leaf Spread
nl: Blad spreiding

en: A simple benchmark plugin
nl: Een simpele benchmark plugin

en: Main
nl: Algemeen

en: Initiate
nl: Initiëer

en: Disable limiter
nl: Schakel begrenzer uit

en: Disable Compiz integrated FPS limiter
nl: Uitschakelen van Compiz-geïntegreerde FPS-bergrenzer

en: Screen Output
nl: Scherm uitvoer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Display FPS on screen
nl: Toon FPS op scherm

en: X position
nl: X positie

en: X Position of benchmark window
nl: X positie van benchmark venster

en: Y position
nl: Y positie

en: Y Position of benchmark window
nl: Y positie van benchmark venster

en: Console Output
nl: Console uitvoer

en: Print FPS to console
nl: Toon FPS op console

en: Update time
nl: Verversingstijd

en: Console output update time
nl: Console uitvoer verversingssnelheid

en: Enable Crash Handler
nl: Inschakelen crash handler

en: Activate Crash Handler.
nl: Activeer crash handler.

en: Crash Dump Directory
nl: Crash dump directory

en: Directory to dump the crash logs to.
nl: Directory waar de crash logs gedumpt moeten worden.

en: Start Other Window Manager
nl: Start een andere vensterbeheerder

en: Start other window manager on Crash.
nl: Start een andere vensterbeheerder bij een crash.

en: Window Manager Command Line
nl: Vensterbeheerder commando regel

en: Window manager command line. DO NOT ENTER COMPIZ HERE!!!
nl: Venster beheerder commando regel. HIER NIET COMPIZ INVULLEN!!!

en: Next top image
nl: Volgende afbeelding bovenzĳde

en: Advance to next image for top face of the cube
nl: Doorgaan naar volgende afbeelding voor bovenzĳde van de kubus

en: Prev top image
nl: Vorige afbeelding onderzĳde

en: Go back to previous image for top face of the cube
nl: Ga terug naar vorige afbeelding voor bovenzĳde kubus

en: Next bottom image
nl: Volgende afbeelding onderzĳde

en: Advance to next image for bottom face of the cube
nl: Doorgaan naar volgende afbeelding voor onderzĳde van de kubus

en: Prev bottom image
nl: Vorige afbeelding onderzĳde

en: Go back to previous image for bottom face of the cube
nl: Ga terug naar vorige afbeelding voor onderzĳde van de kubus

en: Reflection
nl: Reflectie

en: Ground color(near)
nl: Grond kleur (dichtbĳ)

en: Color of the ground (near).
nl: Kleur van de grond (dichtĳ).

en: Ground color(far)
nl: Grond kleur (ver)

en: Color of the ground (far).
nl: Kleur van de grond (ver).

en: Reflection ground size
nl: Reflectie grond grootte

en: Reflection ground size.
nl: Reflectie grond grootte.

en: Intensity
nl: Intensiteit

en: Reflection intensity
nl: Reflectie intensiteit

en: Zoom out automatically to make the cube fit to the screen.
nl: Automatisch uitzoomen om de kubus in het beeld te laten passen.

en: Auto zoom only on Mouse Rotate
nl: Auto zoom alleen bĳ roteren met muis

en: Zoom out automatically only on mouse rotate.
nl: Automatisch uitzoomen alleen bĳ muis rotatie.

en: Reflection mode
nl: Reflectie modus

en: Reflection mode.
nl: Reflectie modus.

en: Jumpy
nl: Springerig

en: Jumpy reflection
nl: Springerige reflectie

en: Distance
nl: Afstand

en: Above
nl: Boven

en: None
nl: Geen

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Draw top face
nl: Teken bovenzĳde

en: Draw top face of the cube
nl: Teken bovenzĳde van de kubus

en: Draw bottom face
nl: Teken onderzĳde

en: Draw bottom face of the cube
nl: Teken onderzĳde van de kubus

en: Adjust top image
nl: Afbeelding bovenzĳde bĳstellen

en: Adjust top face image to rotation
nl: Top zijde afbeelding bijstellen op rotatie

en: Adjust bottom image
nl: Afbeelding onderzĳde bĳstellen

en: Adjust bottom face image to rotation
nl: Onderzĳde afbeelding bĳstellen op rotatie

en: Scale top image
nl: Schaal afbeelding bovenzĳde

en: Scale image to cover top face of cube
nl: Schaal afbeelding voor afdekken van bovenzĳde van kubus

en: Scale bottom image
nl: Schaal afbeelding onderzĳde

en: Scale image to cover bottom face of cube
nl: Schaal afbeelding voor afdekken van onderzĳde kubus

en: Clamp top face image to border
nl: Klem afbeelding bovenzĳde aan rand

en: Clamp top face image to border. This is often the best if your image doesn't fit the size of the cube or if it's transparent. It can lead to some ugly dotted lines when enabled (especially with large enough images) though.
nl: Klem afbeelding bovenzĳde aan rand.Dit is vaak het beste als je afbeelding niet goed past in de aafmetingen van de kubus of als deze transparant is. Maar het kan ook leiden tot lelĳke stippellĳnen indien ingeschakeld (speciaal met afbeeldingen die groot genoeg zĳn).

en: Clamp bottom face image to border
nl: Klem afbeelding onderzĳde aan rand

en: Clamp bottom face image to border. This is often the best if your image doesn't fit the size of the cube or if it's transparent. It can lead to some ugly dotted lines when enabled (especially with large enough images) though.
nl: Klem onderzĳde afbeelding aan rand. Dit is vaak het beste als je afbeelding niet past inde afmetingen van de kubus of als deze transparant is. Het kan helaas wel leiden tot lelĳke stippellĳnen indien ingeschakeld (speciaal als de afbeelding groot genoeg is).

en: Appearance
nl: Verschijning

en: Cube Top Color
nl: Kubus bovenkant kleur

en: Color of top face of the cube
nl: Kleur van de bovenzĳde van de kubus

en: Cube Bottom Color
nl: Kleur onderkant kubus

en: Color of bottom face of the cube
nl: Kleur van de onderzĳde van de kubus

en: Top image files
nl: Afbeelding bovenzĳde bestanden

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
nl: Lijst van PNG en SVG bestanden die afgebeeld moeten worden op de bovenzijde van de kubus

en: Bottom image files
nl: Onderkant afbeelding bestanden

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on bottom face of cube
nl: Lĳst van PNG en SVG bestanden die afgebeeld moeten worden op de onderzĳde van de kubus

en: Extra WM Actions
nl: Extra WM actie's

en: Provides less commonly used WM actions
nl: Voorziet in minder vaak gebruikte WM actie's

en: Activate Window
nl: Activeer venster

en: Activate a given window
nl: Activeer een gegeven venster

en: Toggle Redirect
nl: Wissel omleiding

en: Toggle window redirect
nl: Wissel venster omleiding

en: Toggle Fullscreen
nl: Wissel volledig scherm

en: Toggle window fullscreen
nl: Wissel venster volledig scherm

en: Toggle Always-On-Top
nl: Wissel Altĳd-Boven-Op

en: Toggle always on top for the active window
nl: Wissel altĳd bovenop voor het geactiveerde venster

en: Toggle Sticky
nl: Wissel sticky

en: Toggle window stickyness
nl: Wissel venster sticky

en: Fade to Desktop
nl: Fading naar bureaublad

en: Easily access your desktop
nl: Eenvoudige toegang tot bureaublad

en: Fade Time
nl: Vervaag tijd

en: Fade time (in ms)
nl: Vervaag tĳd (in ms)

en: Window Match
nl: Venster match

en: Windows that should be faded to desktop
nl: Vensters die moeten uitvagen naar het bureaublad

en: Paint fire on the screen
nl: Teken vuur op het scherm

en: Paint fire or other particles on the screen
nl: Teken vuur of andere particles op het scherm

en: Initiate (key)
nl: Initiëer (toets)

en: Initiate fire drawing
nl: Initiëer tekenen vuur

en: Initiate (button)
nl: Initiëer (knop)

en: Clear (key)
nl: Wissen (toets)

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear (button)
nl: Wissen (knop)

en: Number of particles
nl: Aantal particles

en: Maximum number of active particles
nl: Maximum aantal van actieve particles

en: Background brightness
nl: Achtergrond helderheid

en: Background brightness during paint
nl: Achtergrond helderheid gedurende tekenen

en: Cube Gears
nl: Kubus Tandwielen

en: Render gears inside of the transparent cube
nl: Tekent tandwielen binnen in de transparante kubus

en: Put Center
nl: Plaats middenpunt

en: Move window to the center
nl: Verplaats venster naar het middelpunt

en: Put Left
nl: Plaats links

en: Move window to the left edge
nl: Verplaats venster naar de linker rand

en: Put Right
nl: Plaats rechts

en: Move window to the right edge
nl: Verplaats venster naar de rechter rand

en: Put Top
nl: Plaats top

en: Move window to the top edge
nl: Verplaats venster naar de boven rand

en: Put Bottom
nl: Plaats onder

en: Move window to the bottom edge
nl: Verplaats venster naar de onderste rand

en: Put Top Left
nl: Plaats boven links

en: Move window to the top left corner
nl: Verplaats venster naar de linker bovenhoek

en: Put Top Right
nl: Plaats boven rechts

en: Move window to the top right corner
nl: Verplaats venster naar de rechterbovenhoek

en: Put Bottom Left
nl: Plaats rechtsonder

en: Move window to the bottom left corner
nl: Verplaats venster naar de linker onder hoek

en: Put Bottom Right
nl: Plaats rechts onder

en: Move window to the bottom right corner
nl: Verplaats venster naar de rechter onderhoek

en: Outline Color
nl: Omtrek kleur

en: Group and Tab Windows
nl: Groep en tabblad vensters

en: With this plugin you can group and tab windows
nl: Met deze plugin kun je venstersgroeperen en in tabs vatten

en: Selection
nl: Selectie

en: Key bindings
nl: Toetsbindingen

en: Select
nl: Selecteer

en: The key for starting selecting windows.
nl: De toets om venster selectie te starten.

en: Select Single Window
nl: Selecteer enkel venster

en: The key for selecting the current window.
nl: De toets om het huidige venster te selecteren.

en: Grouping
nl: Groepering

en: Group Windows
nl: Groepeer vensters

en: The key for grouping windows.
nl: De toets om vensters te groeperen.

en: Ungroup Windows
nl: Degroepeer vensters

en: The key for ungrouping the current group.
nl: De toets voor het degroeperen van de huidige groep.

en: Remove Group Window
nl: Verwĳder groep venster

en: The key for removing the selected window from its group.
nl: De toets voor het verwĳderen van een venster uit een groep.

en: Close Group
nl: Sluit groep

en: The key for closing all windows in the group.
nl: De toets om alle vensters in de groep te sluiten.

en: Ignore Group
nl: Negeer groep

en: The key for ignoring the group. If this key is pressed, you can do actions for a single window in the group only.
nl: De toets voor het negeren van de groep. Als deze toets wordt ingedrukt kun je actie's uitvoeren op een enkel venster in een groep.

en: Tabbing
nl: Tabbladen

en: Tab Group
nl: Tab groep

en: The key for toggling the tab mode for the current group.
nl: De toets voor het wisselen van de tab modus van de huidige groep.

en: Change Tab Left
nl: Verander tabblad links

en: The key for switching to the tab left of the current one.
nl: De toets om te wisselen naar de tab links van de huidige.

en: Change Tab Right
nl: Verander tabblad rechts

en: The key for switching to the tab right of the current one.
nl: De toets om te wisselen naar de tab rechts van de huidige.

en: Glow
nl: Gloeien

en: Glow Color Change
nl: Gloei kleur verandering

en: If you don't like the current glow color, you can change it with this key.
nl: Als de huidige gloei kleur je niet bevalt kun je die veranderen met deze toets.

en: General
nl: Algemeen

en: Move every window in the group
nl: Verplaats elk venster in de groep

en: If one window in the group is moved, all other group windows are moved as well.
nl: Als één venster in een groep wordt verplaatst worden alle andere vensters in de groep ook verplaatst.

en: Resize every window in the group
nl: Vergroot/verklein elk venster in de groep

en: If one window in the group is resized, all other group windows are resized as well.
nl: Als van één venster in de groep de grootte wordt gewĳzigd wordt van alle andere vensters in de groep ook de grootte gewĳzigd.

en: Raise every window in the group
nl: Verhef elk venster in een groep

en: If one window in the group is activated, all other group windows are raised as well.
nl: Als één venster in een groep wordt geactiveerd worden alle andere vensters in de groep ook naar boven gehaald.

en: Maximize/unmaximize with group
nl: Maximaliseren/demaximaliseren met groep

en: If one window in the group is (un)maximized, all other group windows are (un)maximized as well.
nl: Als één venster in een groep is ge(de)maximaliseerd worden ook de andere vensters ge(de)maximaliseerd.

en: Minimize with group
nl: Minimaliseer met groep

en: If one window in the group is (un)minimized, all other group windows are (un)minimized as well.
nl: Als één venster in de groep wordt ge(de)minimaliseerd worden ook alle andere vensters in de groep ge(de)minimaliseerd.

en: Shade with group
nl: Oprollen met groep

en: If one window in the group is (un)shaded, all other group windows are (un)shaded as well.
nl: Als één venster in een groep wordt op/afgerold worden ook alle andere vensters in de groep op/afgerold.

en: Group the windows after selection
nl: Groepeer vensters na selectie

en: If you have selected some windows, this automatically groups them (Doesn't work with selection mode 'Normal').
nl: Als je een paar vensters geselecteerd hebt worden ze hiermee automatisch gegroepeerd (Werkt niet in selectie modus 'Normaal').

en: Ungroup the windows if only one window is left
nl: Degroepeer de vensters als nog maar één venster over is

en: If there is only 1 window left in the group, it will be ungrouped.
nl: Als er nog maar één venster over is in een groep zal ook deze uit de groep verwĳderd worden.

en: Group Window Match
nl: Groepeer venster match

en: Windows that should be allowed to be grouped
nl: Venster die worden toegestaan om gegroepeerd te worden

en: Options
nl: Optie's

en: Opacity of selected windows
nl: Doorzichtigheid van geselecteerde vensters

en: Saturation of selected windows
nl: Verzadiging van geselecteerde vensters

en: Brightness of selected windows
nl: Helderheid van geselecteerde vensters

en: Precision
nl: Precisie

en: Precision of the selection (percentage of the visible window area which must be selected for the selection to be recognized).
nl: Precisie van de selectie (percentage van zichtbare venstergebied wat moet worden geselecteerd om de selectie te herkennen).

en: Colors
nl: Kleuren

en: Selection Color
nl: Selectie kleur

en: Fill color of the selection rectangle
nl: Vul kleur voor de selectie rechthoek

en: Line Color
nl: Lijn kleur

en: Line color of the selection rectangle
nl: Lĳn kleur van de selectie rechthoek

en: Create mipmaps for thumbnails
nl: Creëer mipmaps voor thumbnails

en: Create mipmaps for thumbnails in the tab bar
nl: Creëer mipmaps voor thumbnails in de tab balk

en: Untab when closing top tab
nl: de-tab na het sluiten van de top tab

en: Untab the group when closing the top tab window instead of changing tab
nl: De groep uit een tab halen als de bovenste tab word gesloten in plaats van veranderen van tab

en: Autotab windows on creation
nl: Automatisch tabblad aanzetten bĳ creatie

en: Autotab windows with themselves on window creation
nl: Maak automatisch tab voor zichzelf als een venster gecreëerd wordt

en: Tab Bar Show Delay
nl: Tab balk tonen vertraging

en: Time (in s) before the tab bar is shown after hovering the title bar
nl: Tĳd (in s) voordat de tab balk getoond wordt nadat de muis over de titelbalk zweefde

en: Animation Options
nl: Animatie optie's

en: Tabbing Speed
nl: Tabblad snelheid

en: Tabbing speed
nl: Tab snelheid

en: Tabbing Timestep
nl: Tabblad tijdstap

en: Tabbing timestep
nl: Tab tĳdstap

en: Fade time for tab bar animations
nl: Vervaag tĳd voor tab balk animatie's

en: Duration (in s) of the tab bar fading animation when showing/hiding it
nl: Duur (in s) van de tabbalk vervagings animatie wanneer deze getoond/verborgen wordt

en: Time for tab bar pulse animation
nl: Tĳd voor de tab balk pulse animatie

en: Duration (in s) of the tab bar pulse animation
nl: Duur (in s) van de tab balk pulse animatie

en: Time for tab bar reflex animation
nl: Tĳd voor de tab balk reflex animatie

en: Duration (in s) of the tab bar reflex animation
nl: Duur (in s) van de tab balk reflex animatie

en: Fade time for text animations
nl: Vervaag tĳd voor tekst animatie's

en: Duration (in s) of the text fading animation when showing/hiding it
nl: Duur (in s) van de tekst vervaging animatie wanneer deze getoond/verborgen wordt

en: Tab bar visibility time after tab change
nl: Tabbladenbalk zichtbaarheidstijd na tabblad verandering

en: Time (in s) the tab bar is visibly after a tab change
nl: Tĳd (in s) dat de tab balk zichtbaar is na een tab verandering

en: Change tab animation duration
nl: Verander duur van tab animatie

en: Duration (in s) of the animation that happens when changing tabs
nl: Duur (in s) van de animatie die plaatsvind als gewisseld wordt van tabs

en: Use tab bar animations
nl: Gebruik tab balk animatie's

en: Play animations on the tab bar e.g. on fade in.
nl: Speel animatie's op de tab balk zoals fade-in.

en: Thumb Size
nl: Thumbnail grootte

en: The size of the window thumbs in the task bar
nl: De grootte van de venster thumbnails in de taakbalk

en: Space
nl: Ruimte

en: The space between the thumbs
nl: De ruimte tussen de thumbnails

en: Border Radius
nl: Rand radius

en: The radius for the tab bar edges
nl: De radius voor de tab balk randen

en: Border Width
nl: Rand dikte

en: The width of the tab bar outline
nl: De breedte van de tab balk omtrek

en: Tab Base Color
nl: Tabblad basis kleur

en: Fill color of the tab bar
nl: Vulkleur voor de tab balk

en: Tab Border Color
nl: Tabblad rand kleur

en: Border color of the tab bar
nl: Rand kleur van de tab balk

en: Tab Highlight Color
nl: Tabblad highlight kleur

en: Tab Style
nl: Tabblad stijl

en: The style of the tab bar
nl: De stĳl van de tabbalk

en: Simple
nl: Simpel

en: Gradient
nl: Gradatie

en: Metal
nl: Metaal

en: Window Title Font
nl: Venster titel lettertype

en: Font Size
nl: Letter grootte

en: The size of the window title font in the tab bar
nl: De grootte van het venstertitel lettertype in de tab balk

en: Font Color
nl: Letterkleur

en: The color of the window title in the tab bar
nl: De kleur van de venster titel in de tab balk

en: Slot Dragging
nl: Slot verslepen

en: Remove window from group after dropping it outside a tab bar
nl: Verwĳder venster van groep na verslepen buiten de tab balk

en: Hover time for slot dragging
nl: Zweeftijd voor slot verslepen

en: Timespan (in s) after which a grouped window is activated if a window of another group is dragged over it
nl: Tĳd spanne (in s) waarna een gegroepeerd venster wordt gegroepeerd nadat een venster van een andere groep er overhen wordt gesleept

en: Slot Drag Spring K
nl: Slot verslepen veerwaarde K

en: Spring Konstant used for slot dragging
nl: Veer Konstante gebruikt voor slot verslepen

en: Slot drag friction
nl: Slot verslepen wrijving

en: Spring friction for slot dragging
nl: Veer wrĳving voor slot verslepen

en: Y distance for spring model
nl: Y afstand voor veermodel

en: Distance (in pixels) between the tab bar and the dragged slot for applying the spring model. If the distance is larger than that value, the model isn't applied.
nl: Afstand (in pixels) tussen de tab balk en de versleepte slot voor het toepassen van een veer model. Als de afstand groter is dan deze waarde, dan wordt het model niet toegepast.

en: Speed limit for spring model
nl: Snelheids limiet voor veer model

en: Mouse pointer movement speed limit (in pixels/second) for the spring model
nl: Muis aanwĳzer bewegingssnelheid limiet (in pixels/seconde) voor het veer model

en: Enable Glow
nl: Gloeien inschakelen

en: Enable grouped window glowing
nl: Inschakelen van gegroepeerde venster gloeien

en: Glow Size
nl: Gloei grootte

en: The size of the grouped window glow
nl: De grootte van het gegroepeerde venster gloeien

en: Glow Type
nl: Gloei type

en: The type of the glow
nl: Het type gloeien

en: Rectangular glow
nl: Rechthoekig gloeien

en: Glow ring
nl: Gloeien ring

en: Motion blur
nl: Bewegingsvervaging

en: Motion blur effect
nl: Bewegingsvervaging effect

en: Activate
nl: Activeer

en: Toggle Motion Blur
nl: Schakel bewegingsvervaging

en: Toggle motion Blur effect.
nl: Schakel het vervaging bij beweging effect.

en: Visibility/Performance
nl: Zichtbaarheid/Performance

en: Motion Blur mode
nl: Bewegingsvervaging modus

en: Motion Blur render mode.
nl: Bewegingsvervaging render modus.

en: Texture Copy
nl: Tekstuur kopie

en: Accumulation buffer
nl: Accumulatie buffer

en: Motion Blur Strength
nl: Bewegingsvervaging sterkte

en: Motion Blur strength.
nl: Bewegingsvervaging sterkte.

en: Motion Blur on Transformed Screen
nl: Bewegingsvervaging op getransformeerd scherm

en: Execute Motion Blur if the screen is transformed.
nl: Voer bewegingsvervaging uit als het scherm wordt getransformeerd.

en: Draws reflections
nl: Tekent reflectie's

en: Reflection Image
nl: Reflectie afbeelding

en: Reflection Image file
nl: Reflectie afbeeldings bestand

en: Window match
nl: Venster match

en: Reflection Window Match
nl: Reflectie venster match

en: Reflection for Windows
nl: Reflectie voor vensters

en: Draw Reflection for windows.
nl: Teken reflectie voor vensters.

en: Reflection for Decorations
nl: Reflectie voor decoratie's

en: Draw Reflection for decorations.
nl: Teken reflectie voor decoratie's.

en: Alpha Dependence Threshold
nl: Alpha afhankelĳke drempel

en: Alpha dependence threshold.
nl: Alpha afhankelĳke drempel.

en: Moving reflection
nl: Verplaatste reflectie

en: Move the reflection on window move.
nl: Verplaats de reflectie bĳ verplaatsen venster.

en: Scale Window Title Filter
nl: Schaal venster titel filter

en: Window title filter facility for the scale plugin
nl: Venster titel filter faciliteit voor de schaal plugin

en: Filter Type Timeout
nl: Filter type timeout

en: Time (in ms) after which the filter typing is automatically ended
nl: Tĳd (in ms) waarna het filter typing automatisch wordt beëindigt

en: Filter Case Insensitive
nl: Filter Hoofdletter ongevoelig

en: Use case insensitive string matching when filtering.
nl: Gebruik hoofdletter ongevoelige string matching als wordt gefilterd.

en: Show Filter Text
nl: Toon filter tekst

en: Show filter text.
nl: Toon filter tekst.

en: Bold Font
nl: Vet lettertype

en: Use bold font for window title display
nl: Gebruik vet lettertype voor tonen venster titel

en: Font size for window title display
nl: Font grootte om de venster titel te tonen

en: Title Border Size
nl: Titel rand grootte

en: Size of the border around the window title
nl: Grootte van de rand rondom de venster titel

en: Font color of the window title
nl: Font kleur van de venster titel

en: Background Color
nl: Achtergrond kleur

en: Background color of the window title
nl: Achtergrond kleur van de venster titel

en: Show desktop
nl: Toon bureaublad

en: Access your desktop easily
nl: Makkelijke toegang naar bureaublad

en: Speed
nl: Snelheid

en: Window movement speed
nl: Venster beweging snelheid

en: Timestep
nl: Tijdstap

en: Window movement timestep
nl: Venster beweging tĳdstap

en: Movement Direction
nl: Bewegings richting

en: Direction of window movement
nl: Richting van venster beweging

en: Up/Down
nl: Op/Neer

en: Left/Right
nl: Links/Rechts

en: To Corners
nl: Naar de hoeken

en: Window types that should be moved out of sight when entering showdesktop mode
nl: Venster typen die uit het zicht verplaatst moeten worden als Toon Bureaublad modus wordt in gegaan

en: Window Opacity
nl: Venster ondoorzichtigheid

en: Window opacity when showdesktop'd
nl: Venster doorzichtigheid in Toon Bureaublad modus

en: Window Part Size
nl: Venster deeltje grootte

en: Window part size when showdesktop'd
nl: Venster deel grootte in Toon Bureaublad modus

en: A simple splash plugin
nl: Een simpele splash plugin

en: Initiate Splash
nl: Initiëer Splash

en: Show on first start
nl: Toon bĳ eerste start

en: Show splash on first start.
nl: Toon splash bĳ eerste start.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Background File
nl: Achtergrond bestand

en: Background image File.
nl: Achtergrond afbeeldings bestand.

en: Logo File
nl: Logo bestand

en: Logo image File.
nl: Logo afbeeldingsbestand.

en: Fade In/Out Time.
nl: Fade in/uit tijd.

en: Display Time
nl: Display tijd

en: Display In/Out Time.
nl: Display in/uit tĳd.

en: Background saturation.
nl: Achtergrond verzadiging.

en: Background brightness.
nl: Achtergrond helderheid.

en: Trailfocus
nl: Focusspoor

en: Adjust the opacity, saturation and brightness of windows based on when they last had focus.
nl: Pas de ondoorzichtigheid, verzadiging en helderheid van vensters aan gebaseerd op wanneer ze voor het laatst focus hadden.

en: Window types that should be handled by Trailfocus
nl: Venster typen die moeten behandeld worden door VolgFocus

en: Number of Windows to Track
nl: Aantal vensters om bij te houden

en: Number of windows Trailfocus will keep track of. Windows that had focus this amount of windows ago or more will be considered completly unfocused.
nl: Aantal venster die VolgFocus bĳ houdt. Vensters die focus hadden dit aantal vensters geleden worden beschouwd als volledig zonder focus.

en: Window to Start Fading
nl: Venster om te beginnen met uitvagen

en: This defines when Trailfocus will start fading windows. This lets you set up trailfocus to treat the N first Windows as fully focused.
nl: Dit definieert wanneer VolgSpoor begint met het uitvagen van vensters. Dit stelt VolgSpoor zodanig in dat de N eerste vensters worden behandeld alsof ze 100% focus hebben.

en: Opacity Level of Focused Windows
nl: Ondoorzichtigheidsnivo van vensters met focus

en: Opacity of the currently focused window. Windows will get opacity levels between the focused and minimum.
nl: Ondoorzichtigheid van het venster met de huidige focus. Vensters krĳgen een ondoorzichtigheidsniveau tussen dat van een venster met focus en minimum.

en: Opacity Level of Unfocused Windows
nl: Ondoorzichtigheidsnivo van vensters zonder focus

en: Opacity of the least focused window. Windows will get opacity levels between the focused and minimum.
nl: Ondoorzichtigheid van het venster met de minste focus. Vensters krĳgen een ondoorzichtigheidsniveau tussen dat van een venster met focus en minimum.

en: Brightness Level of Focused Windows
nl: Helderheidsnivo van vensters met focus

en: Brightness of the currently focused window. Windows will get brightness levels between the focused and minimum.
nl: Helderheid van het venster met de huidige focus. Venster krĳgen een helderheidsniveau tussen die van venster met focus en minimum.

en: Brightness Level of Unfocused Windows
nl: Helderheidsnivo van vensters zonder focus

en: Brightness of the least focused window. Windows will get brightness levels between the focused and minimum.
nl: Helderheid van het venster met de minste focus. Vensters krĳgen een helderheidsniveau tussen dat van een venster met focus en het minimum.

en: Saturation Level of Focused Windows
nl: Verzadigingsnivo van venster met focus

en: Saturation of the currently focused window. Windows will get saturation levels between the focused and minimum.
nl: Verzadiging van het venster met de huidige focus. Vensters krĳgen een verzadigingsniveau tussen dat van een venster met focus en minimum.

en: Saturation Level of Unfocused Windows
nl: Verzadigingsnivo van vensters zonder focus

en: Saturation of the least focused window. Windows will get saturation levels between the focused and minimum.
nl: Verzadiging van het venster met de minste focus. Vensters krĳgen een verzadigingsniveau tussen dat van een venster met focus en minimum.

en: Widget Layer
nl: Widget laag

en: Show widget windows on a separate layer
nl: Toon widget vensters op een aparte laag

en: Toggle Widget Display
nl: Wissel widget display

en: Show or hide widget windows
nl: Toon of verberg widget vensters

en: Widget Windows
nl: Widget vensters

en: Windows that always should be treated as widgets
nl: Vensters die altĳd moeten worden behandeld als widgets

en: End Widget Mode on Click
nl: Beëindig Widget modus bĳ klikken

en: End widget mode when a non-widget window is clicked.
nl: Beëindig Widget modus als een niet-widget venster wordt aangeklikt.

en: Time (in s) for fading into/out of the widget layer.
nl: Tĳd (in s) voor in-/uitvagen van de widget laag.

en: Background in Widget Mode
nl: Achtergrond in Widget modus

en: Background Brightness
nl: Achtergrond helderheid

en: Brightness of non-widget windows in widget modes.
nl: Helderheid van non-widget vensters in Widget modi.

en: Background Saturation
nl: Achtergrond verzadiging

en: Saturation of non-widget windows in widget modes.
nl: Verzadiging van niet-widget vensters in Widget modi.

en: Shelf
nl: BoekenPlank

en: Visually scales a window down to allow easy monitoring without true/traditional resizing.
nl: Schaalt een venster visueel kleiner om monitoring makkelĳker zonder echte/traditionele grootte aanpassing.

en: Trigger scale down
nl: Kleiner schalen activeren

en: Scale a window down to a portion of it's size.
nl: Schaal een venster naar een deel van zĳn grootte.

en: Trigger scale down to screen
nl: Kleiner schalen naar scherm activeren

en: Make the window smaller
nl: Maak het venster kleiner

en: Reduces the scale factor making the window smaller.
nl: Verkleint de schaal factor en maakt het venster kleiner.

en: Make the window bigger
nl: Maak het venster groter

en: Increase the scale factor making the window bigger.
nl: Vergroot de schaal factor.

en: Animation duration
nl: Duur van animatie

en: Duration of the animation in milliseconds.
nl: Duur animatie (in milliseconden).

en: Scale interval
nl: Schaal interval

en: The number to divide the scale factor by or multiply it with when (respectively) increasing and decreasing the scale level manually. Higher number means finer changes.
nl: Het getal om de schaal factor mee te delen of te vermenigvuldigen wanneer het schaal niveau met de hand resp. vergroot of verkleind wordt. Grotere getallen betekent een fĳnere afstelling.

en: Error Notifications
nl: Fout notificatie's

en: Display errors and other messages using libnotify.
nl: Toon fouten en andere berichten met gebruik van libnotify.

en: Hide Timeout
nl: Verberg time out

en: Timeout (in seconds) before hiding the notification, set to -1 for system default and 0 for indefinite
nl: Time out (in seconden) voordat de notificatie verborgen wordt, stel in op 1 voor standaard van systeem en nul voor onbeperkt

en: Maximum Log Level
nl: Maximum log niveau

en: The maximum log level to display
nl: Het maximum log niveau om te tonen

en: Fatal
nl: Fataal

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: 3D Windows
nl: 3D vensters

en: Elevates windows while rotating the cube
nl: Verhef vensters tĳdens het draaien van de kubus

en: Windows that should be handled by 3D
nl: Vensters die behandeld moeten worden door 3D

en: Minimum Cube Size
nl: Minimale kubus grootte

en: Minimum cube size (in percent).
nl: Minimale kubus grootte (in procenten).

en: Window Space
nl: Venster ruimte

en: Change the amount of space between the windows (in percent of the cube size).
nl: Pas de ruimte tussen de vensters aan (in procenten van de kubus grootte).

en: 3D Only On Mouse Rotate
nl: 3D alleen bĳ muisrotatie

en: Initiates the 3D display only if rotate is mouse driven. (Ex. You rotate the cube via the mouse)
nl: Initiëert de 3D display alleen als de rotatie wordt gedaan met de muis (Bijv. Je roteert de kubus met de muis)

en: Window Depth
nl: Venster diepte

en: Window depth
nl: Venster diepte

en: Bevel Corners
nl: Afschuining hoeken

en: Roundoff corners for consistency with rounded decorations
nl: Afgeronde hoeken voor consistentie met afgeronde decoratie's

en: Window Color (Active)
nl: Venster kleur (actief)

en: Color of the active window's depth
nl: Kleur van diepte van een actief venster

en: Window Color (Inactive)
nl: Venster kleur (niet actief)

en: Color of an inactive window's depth
nl: Kleur van diepte van inactief venster

en: Bevel Top Left
nl: Afschuining linksboven

en: Bevel top left corner
nl: Afschuining hoek linksboven

en: Bevel Top Right
nl: Afschuining rechtsboven

en: Bevel top right corner
nl: Afschuining hoek rechtsboven

en: Bevel Bottom Left
nl: Afschuining linksonder

en: Bevel bottom left corner
nl: Afschuining hoek linksonder

en: Bevel Bottom Right
nl: Afschuining rechtsonder

en: Bevel bottom right corner
nl: Afschuining hoek rechtsonder

en: Wallpaper
nl: Achtergrond

en: Draw the desktop wallpaper
nl: Teken de bureaublad achtergrond

en: Backgrounds
nl: Achtergronden

en: Text Placement
nl: Tekst plaatsing

en: Centered on screen
nl: Gecentererd op het scherm
