compiz-plugins-extra - en to pl translation catalogue (610 entries)

en: ADD Helper
pl: Add Helper

en: Make it slightly easier to concentrate by dimming all but the active window.
pl: Ułatwia koncentrację przez przygaszenie wszystkich okien poza aktywnym.

en: Bindings
pl: Skróty klawiszowe

en: Toggle AddHelper
pl: Przełącz AddHelper

en: Use this to enable/disable AddHelper on the fly.
pl: Użyj tej opcji w celu włączenia/wyłączenia AddHelper-a w locie.

en: Misc. Options
pl: Pozostałe opcje

en: Window Types
pl: Typy okien

en: Window types that should be Opacified.
pl: Typy okien, które powinny być przezroczyste.

en: Enable ADD Helper on start
pl: Uruchom ADD Helper przy starcie

en: Enables ADD helper when it is first loaded.
pl: Uruchom ADD Helper przy pierwszym załadowaniu

en: Brightness
pl: Jasnosć

en: Brightness of faded windows
pl: Jasność zanikających okien

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Saturation of faded windows
pl: Nasycenie zanikających okien

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Opacity of faded windows
pl: Nieprzezroczystość zanikających okien

en: Animations Add-On
pl: Dodatki do Animacji

en: Extra window animations and animation engines
pl: Dodatkowe animacje okien i opcje animacji

en: Effect Settings
pl: Ustawienia efektu

en: Airplane
pl: Samolot

en: Airplane Flying Path Length
pl: Długość lotu samolotu

en: Length of airplane's flying path.
pl: Długośc drogi lotu samolotu

en: Fly to TaskBar on Minimize
pl: Leć do paska zadań podczas minimalizacji

en: Whether the window should fly to taskbar when minimized with Airplane effect.
pl: Określa, czy okna powinny latać do paska zadań podczas minimalizacji używając efektu Samolotu.

en: Beam
pl: Rozbłysk

en: Beam Width
pl: Szerokość rozbłysku

en: Beam width.
pl: Szerokość rozbłysku

en: Beam Spacing
pl: Odległość między błyskami

en: Spacing between beams.
pl: Odstęp między rozbłyskami

en: Beam Color
pl: Kolor rozbłysku

en: Beam color.
pl: Kolor błysku

en: Beam Slowdown
pl: Spowolnienie rozbłysku

en: Beam slowdown.
pl: Spowolnienie rozbłysku

en: Beam Life
pl: Długość trwania rozbłysku

en: Beam life.
pl: Długość trwania rozbłysku

en: Burn
pl: Płomień

en: Number Of Fire Particles
pl: Ilość cząsteczek ognia

en: Number of fire particles.
pl: Ilość cząsteczek ognia

en: Fire Particle Size
pl: Wielkość cząsteczki ognia

en: Fire particle size.
pl: Rozmiar cząsteczki ognia.

en: Fire Particle Slowdown
pl: Spowolnienie szybkości cząsteczki ognia

en: Fire particle slowdown.
pl: Spowolnienie szybkości cząsteczki ognia.

en: Fire Particle Life
pl: Czas wyświetlania cząsteczki ognia

en: Fire particle life.
pl: Czas, przez jaki wyświetlana jest jedna cząsteczka ognia.

en: Fire Particle Color
pl: Kolor cząsteczki ognia

en: Fire particle color.
pl: Kolor cząsteczki ognia.

en: Fire direction
pl: Kierunek ognia

en: Fire direction.
pl: Kierunek ognia

en: Down
pl: W dół

en: Up
pl: W górę

en: Left
pl: W lewo

en: Right
pl: W prawo

en: Random
pl: Losowe

en: Automatic
pl: Automatyczny

en: Fire constant speed
pl: Stała prędkość ognia

en: Make fire effect duration be dependent on window height.
pl: Uzależnij trwanie efektu ognia od wysokości okna

en: Fire Smoke
pl: Dym z ognia

en: Fire smoke.
pl: Dym z ognia.

en: Randomly Colored Fire
pl: Losowe kolorowanie płomieni

en: Have random colors for the fire effect, also known as Mystical Fire.
pl: Losowy kolor efektu ognia, znany również jako Mistyczny Płomień.

en: Domino Piece Falling Direction
pl: Kierunek spadania kostek domina

en: Falling direction for Domino pieces.
pl: Kierunek spadania klocków domina.

en: Explode
pl: Eksplozja

en: Window Grid Width
pl: Długość siatki okna.

en: The exploding window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the width of the window.
pl: Eksplodujące okno będzie podzielone na części wzdłuż siatki. Określ liczbę kwadratów siatki wzdłuż szerokości okna.

en: Window Grid Height
pl: Wysokość siatki okna.

en: The exploding window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the height of the window.
pl: Eksplodujące okno będzie podzielone na części wzdłuż siatki. Określ liczbę kwadratów siatki wzdłuż wysokości okna.

en: Shatter Number of Spokes
pl: Liczba linii podczas roztrzaskania

en: The exploding window with the shatter animation will be split into pieces radially from the center. Specify the number of radial spokes the animation will have.
pl: Eksplodujące okno będzie podzielone na części promieniście, zaczynając od środka. Określ liczbę promieni, z których będzie korzystać animacja.

en: Shatter Number of Tiers
pl: Liczba warstw podczas roztrzaskania

en: The exploding window will be split into pieces along concentric circles. Specify the number of concentric circles the shatter tessellation will have.
pl: Eksplodujące okno będzie podzielone na części wzdłuż współśrodkowych kół. Określ liczbę kół z jakich będzie korzystać tesselacja rozbijania.

en: Thickness of Exploding Polygons
pl: Grubość eksplodujących wielokątów

en: Thickness of exploding window pieces (in pixels).
pl: Grubość eksplodujących części okna (w pikselach)

en: Tessellation Type
pl: Typ tesselacji

en: Tessellation type for exploding window pieces.
pl: Typ tesselacji dla eksplodujących fragmentów okna.

en: Rectangular
pl: Prostokątny

en: Hexagonal
pl: Sześciokątny

en: Glass
pl: Szkło

en: Fold
pl: Zginanie

en: The animated window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the width of the window.
pl: Animowane okno będzie podzielone na części wzdłuż siatki. Określ liczbę kwadratów siatki wzdłuż szerokości okna.

en: The animated window will be split into pieces along a grid. Specify the number of grid cells along the height of the window.
pl: Animowane okno będzie podzielone na części wzdłuż siatki. Określ liczbę kwadratów siatki wzdłuż wysokości okna.

en: Fold Direction
pl: Kierunek składania

en: Window folding direction.
pl: Kierunek składania.

en: In
pl: Do środka

en: Out
pl: Wyjście

en: Glide 3
pl: Ślizg 3

en: Away Position
pl: Pozycja w oddaleniu

en: Closeness of window to camera at the end of the animation (1.0: Close to camera, -2.0: Away from camera).
pl: Bliskość okna względem kamery na końcu animacji (1.0: Blisko kamery, -2.0: Daleko od kamery).

en: Away Angle
pl: Kąt oddalenia

en: Angle of window at the end of the animation.
pl: Kąt okna na końcu animacji

en: Thickness
pl: Grubość

en: Window thickness in pixels. Setting this to larger than 0 will disable shadow, blur, and reflection during the animation.
pl: Grubość okna w pikselach. Ustawianie tego na wartość wyższą niż 0 wyłączy cienie, rozmycie i odbicie podczas animacji.

en: Razr Fold Opening Direction
pl: Kierunek otwierania zagięcia w animacji Razr

en: Fold opening direction for pieces in Razr effect.
pl: Kierunek otwierania zagięcia dla części w efekcie Razr

en: Skewer
pl: Rożen

en: Skewer Direction
pl: Kierunek animacji

en: Movement direction(s) for window pieces.
pl: Kierunki poruszania się elementów okien

en: Left-right
pl: Na boki

en: Up-down
pl: W górę i w dół

en: In-out
pl: Do środka i na zewnątrz

en: Tessellation type for window pieces.
pl: Typ tesselacji dla fragmentów okna.

en: Thickness of Animated Polygons
pl: Grubość animowanych wielokątów

en: Thickness of animated window pieces (in pixels).
pl: Grubość animowanych części okna (w pikselach)

en: Rotation Angle
pl: Kąt Obrotu

en: Rotation angle of animated window pieces (in degrees).
pl: Kąt obrotu animowanych części okna (w stopniach).

en: Animation Time Step For Intense Effects
pl: Interwał czasowy animacji dla intensywnych efektów

en: The amount of time in milliseconds between each render of the intense animation (Ex. Burn, Beam). The higher the number, the jerkier the movements become.
pl: Ilość czasu w milisekundach pomiędzy renderowaniem pojedynczych klatek intensywnych animacji (Np.Ogień, Rozbłysk). Im wyższa liczba, tym bardziej tną się animacje.

en: Beam Up
pl: Rozbłysk

en: Leaf Spread
pl: Efekt rozpościerania liści

en: A simple benchmark plugin
pl: Wtyczka prostego benchmarku

en: Main
pl: Główny

en: Initiate
pl: Rozpocznij

en: Start benchmark
pl: Włącz benchmark

en: Disable limiter
pl: Wyłącz limiter

en: Disable Compiz integrated FPS limiter
pl: Wyłącz zintegrowany limiter FPS

en: Screen Output
pl: Wyjście obrazu

en: Enable
pl: Włącz

en: Display FPS on screen
pl: Pokaż ilość FPS na ekranie

en: X position
pl: Pozycja w poziomie

en: X Position of benchmark window
pl: Pozycja okna benchmarku w poziomie (w pikselach od lewej strony ekranu)

en: Y position
pl: Pozycja w pionie

en: Y Position of benchmark window
pl: Pozycja okna benchmarku w pionie (w pikselach od góry ekranu)

en: Console Output
pl: Wyjście konsoli

en: Print FPS to console
pl: Pokazuj ilość FPS w konsoli

en: Update time
pl: Czas odświeżania

en: Console output update time
pl: Czas odświeżania wyjścia konsoli

en: Bicubic filter
pl: Filtr interpolacji bikubicznej

en: Bicubic texture filtering
pl: Filtrowanie tekstur z zastosowaniem interpolacji bikubicznej

en: Crash handler
pl: Obsługa awarii

en: Compiz crash handler plugin
pl: Wtyczka obsługi awarii

en: Enable Crash Handler
pl: Włącz wtyczkę obsługi awarii

en: Activate Crash Handler.
pl: Włącz wtyczkę obsługi awarii.

en: Crash Dump Directory
pl: Folder z logami awarii

en: Directory to dump the crash logs to.
pl: Folder, do którego zapisywane będą logi awarii

en: Start Other Window Manager
pl: Włącz inny menedżer okien

en: Start other window manager on Crash.
pl: W razie awarii włącz inny menedżer okien.

en: Window Manager Command Line
pl: Polecenie menedżera okien

en: Window manager command line. DO NOT ENTER COMPIZ HERE!!!
pl: Polecenie meneżdera okien. UWAGA! NIE WPISUJ TUTAJ POLECENIA: COMPIZ

en: Cube Reflection and Deformation
pl: Odbicie i deformacja kostki

en: Compiz cube reflection and deformation
pl: Odbicie i deformacja kostki Compiz

en: Cube caps
pl: Obrazki na ściankach kostki

en: Next top image
pl: Następny górny obrazek

en: Advance to next image for top face of the cube
pl: Idź do następnego obrazka górnej ściany kostki

en: Prev top image
pl: Poprzedni górny obrazek

en: Go back to previous image for top face of the cube
pl: Idź do poprzedniego obrazka górnej ściany kostki

en: Next bottom image
pl: Następny dolny obrazek

en: Advance to next image for bottom face of the cube
pl: Idź do następnego obrazka dolnej ściany kostki

en: Prev bottom image
pl: Poprzedni dolny obrazek

en: Go back to previous image for bottom face of the cube
pl: Idź do poprzedniego obrazka dolnej ściany kostki

en: Reflection
pl: Odbicie

en: Enabled
pl: Włączone

en: Give cube a reflective ground.
pl: Daj kostce odbijające podłoże

en: Ground color(near)
pl: Kolor bliskiego tła

en: Color of the ground (near).
pl: Kolor bliskiego tła.

en: Ground color(far)
pl: Kolor dalekiego tła

en: Color of the ground (far).
pl: Kolor dalekiego tła.

en: Reflection ground size
pl: Rozmiar podłoża

en: Reflection ground size.
pl: Rozmiar podłoża w efekcie odbicia kostki

en: Intensity
pl: Intensywność

en: Reflection intensity
pl: Intensywność odbicia

en: Auto zoom
pl: Automatyczne pomniejszenie kostki

en: Zoom out automatically to make the cube fit to the screen.
pl: Oddala kostkę automatycznie aby dopasować ją do ekranu.

en: Auto zoom only on Mouse Rotate
pl: Automatyczne pomniejszenie tylko podczas obrotu kostki myszą

en: Zoom out automatically only on mouse rotate.
pl: Oddala kostkę automatycznie tylko podczas obrotu myszą.

en: Reflection mode
pl: Tryb odbicia

en: Reflection mode.
pl: Tryb odbicia.

en: Jumpy
pl: Odbicie lustrzane na podłożu

en: Jumpy reflection
pl: Odbicie lustrzane w powietrzu

en: Distance
pl: Odległość

en: Above
pl: Ponad

en: Deformation
pl: Zniekształcenie

en: Deformation mode.
pl: Tryb deformacji

en: None
pl: Brak

en: Sphere
pl: Kula

en: Unfold cube deformation
pl: Deformacje rozłożonej kostki

en: Deformation in unfold cube mode.
pl: Deformacje w trybie rozłożonej kostki

en: Deform only on mouse rotate
pl: Deformacje tylko podczas obrotu myszką

en: Initiates cube cylinder deformation only if rotation is mouse driven.
pl: Inicjuje deformację cylindrycznej kostki tylko jeśli obrót jest wywołany myszą

en: Deform caps
pl: Zniekształcenie obrazków

en: Deform cube caps.
pl: Zniekształcenie obrazków na ściankach kostki

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Aspect ratio of the deformed cube
pl: Proporcje zdeformowanej kostki

en: Behaviour
pl: Zachowanie

en: Draw top face
pl: Rysuj górną ścianę

en: Draw top face of the cube
pl: Rysuj górną ścianę kostki

en: Draw bottom face
pl: Rysuj dolną ścianę

en: Draw bottom face of the cube
pl: Rysuj dolną ścianę kostki

en: Adjust top image
pl: Dopasuj górny obrazek

en: Adjust top face image to rotation
pl: Dopasuj górny obrazek do obrotu

en: Adjust bottom image
pl: Dopasuj dolny obrazek

en: Adjust bottom face image to rotation
pl: Dopasuj dolny obrazek do obrotu

en: Scale top image
pl: Skaluj górny obrazek

en: Scale image to cover top face of cube
pl: Skaluj obrazek, by pokrywał górną ścianę kostki

en: Scale bottom image
pl: Skaluj dolny obrazek

en: Scale image to cover bottom face of cube
pl: Skaluj obrazek, by pokrywał dolną ścianę kostki

en: Maintain top aspect ratio
pl: Utrzymuj proporcje górnej części

en: Maintain top cap image aspect ratio.
pl: Utrzymuj proporcje obrazka górnej ścianki kostki

en: Maintain bottom aspect ratio
pl: Utrzymuj proporcje dolnej części

en: Maintain bottom cap image aspect ratio.
pl: Utrzymuj proporcje obrazka dolnej ścianki kostki

en: Clamp top face image to border
pl: Rozciągaj obrazek górnej ściany kostki do krawędzi

en: Clamp top face image to border. This is often the best if your image doesn't fit the size of the cube or if it's transparent. It can lead to some ugly dotted lines when enabled (especially with large enough images) though.
pl: Rozciągaj obrazek górnej ściany kostki do krawędzi. Ta metoda jest często najlepsza, jeśli twój obrazek nie pasuje do rozmiaru ściany kostki bądź jest przezroczysty. Ta opcja może jednak powodować wyświetlanie brzydkich, kropkowanych linii, kiedy jest włączona (zwłaszcza przy odpowiednio dużych obrazkach).

en: Clamp bottom face image to border
pl: Rozciągaj obrazek dolnej ściany kostki do krawędzi

en: Clamp bottom face image to border. This is often the best if your image doesn't fit the size of the cube or if it's transparent. It can lead to some ugly dotted lines when enabled (especially with large enough images) though.
pl: Rozciągaj obrazek dolnej ściany kostki do krawędzi. Ta metoda jest często najlepsza, jeśli twój obrazek nie pasuje do rozmiaru ściany kostki bądź jest przezroczysty. Ta opcja może jednak powodować wyświetlanie brzydkich, kropkowanych linii, kiedy jest włączona (zwłaszcza przy odpowiednio dużych obrazkach).

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Cube Top Color
pl: Kolor górnej ściany kostki

en: Color of top face of the cube
pl: Kolor górnej ściany kostki

en: Cube Bottom Color
pl: Kolor dolnej ściany kostki

en: Color of bottom face of the cube
pl: Kolor dolnej ściany kostki

en: Top image files
pl: Pliki górnego obrazka

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
pl: Lista plików PNG i SVG, które mają być renderowane na górnej ścianie kostki

en: Bottom image files
pl: Pliki obrazków dolnej ściany kostki

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on bottom face of cube
pl: Lista plików PNG i SVG, które mają być renderowane na dolnej ścianie kostki

en: Extra WM Actions
pl: Dodatkowe opcje menedżera okien

en: Provides less commonly used WM actions
pl: Dostarcza rzadziej używanych funkcji menedżera okien

en: Activate Window
pl: Aktywuj okno

en: Activate a given window
pl: Aktywuj wybrane okno

en: Toggle Redirect
pl: Włącz przekierowanie

en: Toggle window redirect
pl: Przełącza przekierowywanie okna

en: Toggle Fullscreen
pl: Włącz tryb pełnoekranowy

en: Toggle window fullscreen
pl: Przełącza okno na pełny ekran

en: Toggle Always-On-Top
pl: Włącz "zawsze na wierzchu"

en: Toggle always on top for the active window
pl: Przełącza "zawsze na wierzchu" dla aktywnego okna

en: Toggle Sticky
pl: Włącz lepkość

en: Toggle window stickyness
pl: Przełącza lepkość okna

en: Activate Demanding Attention Window
pl: Aktywuj okno wymagające uwagi

en: Activate next window which has the "demands attention" flag set.
pl: Aktywuj następne okno, które jest oznaczone jako "wymagające uwagi"

en: Fade to Desktop
pl: Przenikanie do pulpitu

en: Easily access your desktop
pl: Łatwy dostęp do pulpitu

en: Fade Time
pl: Czas przenikania

en: Fade time (in ms)
pl: Czas przenikania (w milisekundach)

en: Window Match
pl: Układ okna

en: Windows that should be faded to desktop
pl: Okna, które powinny przenikać do pulpitu

en: Paint fire on the screen
pl: Płomienie

en: Paint fire or other particles on the screen
pl: Rysuje płomienie lub inne cząsteczki na ekranie

en: Initiate (key)
pl: Rozpocznij (przycisk)

en: Initiate fire drawing
pl: Rozpocznij rysowanie ognia

en: Initiate (button)
pl: Rozpocznij (klawisz)

en: Clear (key)
pl: Wyczyść (przycisk)

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear (button)
pl: Wyczyść (klawisz)

en: Add Particle
pl: Dodaj cząsteczki

en: Adds a fire particle at position (x,y), where x and y are floats.
pl: Dodaje cząsteczkę ognia w pozycji (x,y)

en: Number of particles
pl: Ilość cząsteczek

en: Maximum number of active particles
pl: Maksymalna ilość aktywnych cząsteczek

en: Background brightness
pl: Jasność tła

en: Background brightness during paint
pl: Jasność tła (w %) podczas rysowania

en: Cube Gears
pl: Mechanizm kostki

en: Render gears inside of the transparent cube
pl: Wyświetla mechanizm w środku przezroczystej kostki

en: Put Center
pl: Przesuń do środka

en: Move window to the center
pl: Przenieś okno na środek

en: Put Left
pl: Przesuń w lewo

en: Move window to the left edge
pl: Przenieś okno ku lewej krawędzi

en: Put Right
pl: Przesuń w prawo

en: Move window to the right edge
pl: Przenieś okno ku prawej krawędzi

en: Put Top
pl: Przesuń w górę

en: Move window to the top edge
pl: Przenieś okno ku górnej krawędzi

en: Put Bottom
pl: Przesuń w dół

en: Move window to the bottom edge
pl: Przenieś okno ku dolnej krawędzi

en: Put Top Left
pl: Przesuń do górnego lewego narożnika

en: Move window to the top left corner
pl: Przenieś okno do lewego górnego rogu

en: Put Top Right
pl: Przesuń do górnego prawego narożnika

en: Move window to the top right corner
pl: Przenieś okno do prawego górnego rogu

en: Put Bottom Left
pl: Przesuń w dolny lewy róg

en: Move window to the bottom left corner
pl: Przenieś okno do lewego dolnego rogu

en: Put Bottom Right
pl: Przesuń w górny prawy róg

en: Move window to the bottom right corner
pl: Przenieś okno do prawego dolnego rogu

en: Outline Color
pl: Kolor obrysu

en: Group and Tab Windows
pl: Grupuj i zakładkuj okna

en: With this plugin you can group and tab windows
pl: Dzięki tej wtyczce możesz grupować okna i ustawiać je w zakładki

en: Selection
pl: Wybór

en: Key bindings
pl: Skróty klawiszowe

en: Select
pl: Wybierz

en: The key for starting selecting windows.
pl: Klawisz włączający wybieranie okien.

en: Select Single Window
pl: Wybór pojedynczego okna

en: The key for selecting the current window.
pl: Klawisz odpowiedzialny za wybieranie aktualnego okna.

en: Grouping
pl: Grupowanie

en: Group Windows
pl: Grupuj okna

en: The key for grouping windows.
pl: Klawisz grupujący okna

en: Ungroup Windows
pl: Rozgrupuj okna

en: The key for ungrouping the current group.
pl: Klawisz odpowiedzialny za rozgrupowanie aktywnej grupy.

en: Remove Group Window
pl: Usuń grupę okien

en: The key for removing the selected window from its group.
pl: Klawisz usuwający wybrane okno z danej grupy.

en: Close Group
pl: Zamknij grupę okien

en: The key for closing all windows in the group.
pl: Klawisz zamykający wszystkie okna w grupie

en: Ignore Group
pl: Ignoruj grupę

en: The key for ignoring the group. If this key is pressed, you can do actions for a single window in the group only.
pl: Klawisz ignorujący grupy. Jeśli zostanie naciśnięty możesz wykonywać akcje dla pojedynczego okna w danej grupie.

en: Tabbing
pl: Zakładkowanie

en: Tab Group
pl: Zakładkuj grupę

en: The key for toggling the tab mode for the current group.
pl: Klawisz przełączający tryb zakładek dla aktywnej grupy.

en: Change Tab Left
pl: Zmiana na lewą zakładkę

en: The key for switching to the tab left of the current one.
pl: Klawisz włączający zakładkę po lewej.

en: Change Tab Right
pl: Zmiana na prawą zakładkę

en: The key for switching to the tab right of the current one.
pl: Klawisz włączający zakładkę po prawej.

en: Glow
pl: Poświata

en: Glow Color Change
pl: Zmiana koloru poświaty

en: If you don't like the current glow color, you can change it with this key.
pl: Jeśli nie podoba ci się aktualny kolor poświaty możesz go zmienić za pomocą tego klawisza.

en: General
pl: Ogólne

en: Move every window in the group
pl: Przenoś wszystkie okna w grupie

en: If one window in the group is moved, all other group windows are moved as well.
pl: Jeśli jedno okno w grupie jest przesuwane, wtedy wszystkie inne okna grupy zostaną przeniesione razem z nim

en: Resize every window in the group
pl: Podnieś wszystkie okna w grupie

en: If one window in the group is resized, all other group windows are resized as well.
pl: Jeśli zmieniamy rozmiar jednego okna w grupie, zmiany te zostaną wprowadzane do wszystkich okien grupy.

en: Raise every window in the group
pl: Podnoś każde okno w grupie

en: If one window in the group is activated, all other group windows are raised as well.
pl: Jeśli jedno okno w grupie jest aktywowane, wtedy wszystkie pozostałe okna w grupie zostaną również aktywowane

en: Maximize/unmaximize with group
pl: Maksymalizuj/odmaksymalizuj wraz z grupą

en: If one window in the group is (un)maximized, all other group windows are (un)maximized as well.
pl: Jeśli jedno okno w grupie jest (nie)zmaksymilizowane, wtedy wszystkie inne okna grupy zostaną również (nie)zmaksymilizowane

en: Minimize with group
pl: Minimalizuj z grupą

en: If one window in the group is (un)minimized, all other group windows are (un)minimized as well.
pl: Jeśli jedno okno w grupie jest (nie)zminimalizowane, wtedy wszystkie inne okna grupy zostaną również (nie)zminimalizowane

en: Shade with group
pl: Zacienienie całej grupy

en: If one window in the group is (un)shaded, all other group windows are (un)shaded as well.
pl: Jeśli jedno okno w grupie jest (nie)zacieniowane, wtedy wszystkie inne okna grupy zostaną również (nie)zacieniowane

en: Group the windows after selection
pl: Grupuj okna po wybraniu

en: If you have selected some windows, this automatically groups them (Doesn't work with selection mode 'Normal').
pl: Jeśli wybierzesz kilka okien zostaną one automatycznie zgrupowane (Nie działa gdy tryb wyboru ustawiony na 'Normalny').

en: Ungroup the windows if only one window is left
pl: Rozgrupuj okna jeśli pozostało tylko jedno

en: If there is only 1 window left in the group, it will be ungrouped.
pl: Jeśli pozostało tylko jedno okno w grupie to zostanie ono rozgrupowywane.

en: Windows that should be allowed to be grouped
pl: Okna które mogą być grupowane

en: Options
pl: Opcje

en: Opacity of selected windows
pl: Przezroczystość wybranych okien

en: Saturation of selected windows
pl: Nasycenie wybranych okien

en: Brightness of selected windows
pl: Jasność wybranych okien

en: Precision
pl: Precyzja

en: Precision of the selection (percentage of the visible window area which must be selected for the selection to be recognized).
pl: Precyzja zaznaczenia (procent widocznej przestrzeni okna która musi być zaznaczona aby rozpoznać zaznaczenie okna).

en: Colors
pl: Kolory

en: Selection Color
pl: Kolor wybierania

en: Fill color of the selection rectangle
pl: Wypełnij kolorem prostokąt zaznaczania

en: Line Color
pl: Kolor linii

en: Line color of the selection rectangle
pl: Kolor linii prostokąta zaznaczania

en: Create mipmaps for thumbnails
pl: Stwórz mipmapy dla miniaturek

en: Create mipmaps for thumbnails in the tab bar
pl: Tworzy mipmapy dla miniaturek na oknie zakładek

en: Untab when closing top tab
pl: Rozłącz gdy zamykana jest przednia zakładka

en: Untab the group when closing the top tab window instead of changing tab
pl: Rozłącza okna gdy zamykane jest przednie okno zamiast przełączeniana inne okno

en: Autotab windows on creation
pl: Automatyczne zakładkowanie okien podczas ich tworzenia

en: Autotab windows with themselves on window creation
pl: Okno zakładkuje się automatycznie podczas tworzenia

en: Tab Bar Show Delay
pl: Opóźnienie wyświetlenia okna zakładek

en: Time (in s) before the tab bar is shown after hovering the title bar
pl: Czas (w sekundach), przez który okno zakładek jest pokazywane po najechaniu na pasek tytułowy

en: Animation Options
pl: Opcje animacji

en: Tabbing Speed
pl: Prędkość zakładkowania

en: Tabbing speed
pl: Prędkość zakładkowania

en: Tabbing Timestep
pl: Krok czasowy zakładkowania

en: Tabbing timestep
pl: Krok czasowy zakładkowania

en: Fade time for tab bar animations
pl: Czas przenikania animacji dla okna zakładek

en: Duration (in s) of the tab bar fading animation when showing/hiding it
pl: Czas trwania (w sekundach) zanikania animacji dla okna zakładek gdy jest pokazywane/ukrywane

en: Time for tab bar pulse animation
pl: Czas pulsowania okna zakładek

en: Duration (in s) of the tab bar pulse animation
pl: Czas trwania (w sekundach) animacji pulsowania  dla okna zakładek

en: Time for tab bar reflex animation
pl: Czas trwania błysku okna zakładek

en: Duration (in s) of the tab bar reflex animation
pl: Czas trwania (w sekundach) animacji odbicia dla okna zakładek

en: Fade time for text animations
pl: Czas przenikania dla animacji tekstowych

en: Duration (in s) of the text fading animation when showing/hiding it
pl: Czas trwania (w sekundach) animacji zanikającego tekstu gdy jest pokazywany/ukrywany

en: Tab bar visibility time after tab change
pl: Czas widoczności okna zakładek po zmianie zakładki

en: Time (in s) the tab bar is visibly after a tab change
pl: Czas (w sekundach), przez który okno zakładek jest widoczne po zmianie zakładki

en: Change tab animation duration
pl: Zmiana czasu trwania animacji zmiany zakładki

en: Duration (in s) of the animation that happens when changing tabs
pl: Czas trwania (w sekundach) animacji, podczas zmiany zakładki

en: Use tab bar animations
pl: Użyj animacji okna zakładek

en: Play animations on the tab bar e.g. on fade in.
pl: Odtwarzaj animacje w oknie zakładek, np. przy pojawianiu się.

en: Thumb Size
pl: Rozmiar miniaturki

en: The size of the window thumbs in the task bar
pl: Wielkość miniaturek okien w oknie zakładek

en: Space
pl: Przestrzeń

en: The space between the thumbs
pl: Odstęp między miniaturkami

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: The radius for the tab bar edges
pl: Promień krawędzi okna zakładek

en: Border Width
pl: Grubość obramowania

en: The width of the tab bar outline
pl: Szerokość obramowania okna zakładek

en: Tab Base Color
pl: Podstawowy kolor okna zakładek

en: Fill color of the tab bar
pl: Kolor wypełnienie okna zakładek

en: Tab Border Color
pl: Kolor obwódki okna zakładek

en: Border color of the tab bar
pl: Kolor obramowania okna zakładek

en: Tab Highlight Color
pl: Kolor podświetlenia okna zakładek

en: Tab Style
pl: Styl okna zakładek

en: The style of the tab bar
pl: Styl okna zakładek

en: Simple
pl: Prosty

en: Window Title Font
pl: Czcionka tytułu okna

en: Font Size
pl: Wielkość czcionki

en: The size of the window title font in the tab bar
pl: Wielkość czcionki tytułu okna w oknie zakładek

en: Font Color
pl: Kolor czcionki

en: The color of the window title in the tab bar
pl: Kolor paska tytułowego wybranego okna w oknie zakładek

en: Slot Dragging
pl: Przeciąganie grupy okien

en: Remove window from group after dropping it outside a tab bar
pl: Usuń okno z grupy gdy zostanie upuszczone na zewnątrz paska zadań

en: Hover time for slot dragging
pl: Czas oczekiwania podczas przenoszenia

en: Timespan (in s) after which a grouped window is activated if a window of another group is dragged over it
pl: Odstęp czasu po którym okno z jednej grupy jest aktywne jeśli okno z innej grupy jest przenoszene ponad nim

en: Slot Drag Spring K
pl: Stała sprężystości

en: Spring Konstant used for slot dragging
pl: Stała wartość sprężystości stosowana przy przenoszeniu grupy okien

en: Slot drag friction
pl: Opór przy przeciąganiu grupy okien

en: Spring friction for slot dragging
pl: Opór sprężyny przy przeciąganiu slota

en: Y distance for spring model
pl: Odległość pionowa dla modelu sprężyny

en: Distance (in pixels) between the tab bar and the dragged slot for applying the spring model. If the distance is larger than that value, the model isn't applied.
pl: Odległość (w pikselach) między oknem zakładek i grupą okien dla której zastosowany zostanie model sprężynowania. Jeśli odległość jest większa niż ustawiona wartość, wtedy model ten nie jest stosowany.

en: Speed limit for spring model
pl: Ograniczenie prędkości dla modelu sprężynowania

en: Mouse pointer movement speed limit (in pixels/second) for the spring model
pl: Ograniczenie prędkości poruszania wskaźnika myszy (w pikselach na sekundę) dla modelu sprężynowania

en: Enable Glow
pl: Włącz poświatę

en: Enable grouped window glowing
pl: Włącza poświatę dla zgrupowanych okien

en: Glow Size
pl: Rozmiar poświaty

en: The size of the grouped window glow
pl: Wielkość poświaty dla zgrupowanych okien

en: Glow Type
pl: Typ poświaty

en: The type of the glow
pl: Typ poświaty

en: Rectangular glow
pl: Prostokątna poświata

en: Glow ring
pl: Poświata pierścieniowa

en: Motion blur
pl: Rozmywanie obiektów w ruchu

en: Motion blur effect
pl: Efekt rozmywania rozmywania obiektów w ruchu

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Toggle Motion Blur
pl: Zmień rozmywanie

en: Toggle motion Blur effect.
pl: Zmień efekt rozmywania.

en: Visibility/Performance
pl: Jakość/Wydajność

en: Motion Blur mode
pl: Rodzaj rozmywania

en: Motion Blur render mode.
pl: Metoda rozmywania.

en: Texture Copy
pl: Kopia tekstury

en: Accumulation buffer
pl: Bufor akumulacji

en: Motion Blur Strength
pl: Stopień rozmywania

en: Motion Blur strength.
pl: Stopień rozmywania.

en: Motion Blur on Transformed Screen
pl: Rozmywanie na zmienianym obrazie

en: Execute Motion Blur if the screen is transformed.
pl: Użyj efektu rozmywania gdy obraz na ekranie jest zmieniany.

en: Draws reflections
pl: Rysuje odbicia

en: Reflection Image
pl: Obraz odbicia

en: Reflection Image file
pl: Plik z obrazem odbicia

en: Window match
pl: Dopasowanie okien

en: Reflection Window Match
pl: Okna, które mają być odbite

en: Reflection for Windows
pl: Odbicia okien

en: Draw Reflection for windows.
pl: Rysuj odbicia dla okien.

en: Reflection for Decorations
pl: Odbicia dekoracji

en: Draw Reflection for decorations.
pl: Rysuj odbicia dla dekoracji.

en: Alpha Dependence Threshold
pl: Próg zależności alfa

en: Alpha dependence threshold.
pl: Próg zależności alfa.

en: Moving reflection
pl: Poruszanie odbić

en: Move the reflection on window move.
pl: Poruszaj odbiciami podczas poruszania oknem.

en: Scale Window Title Filter
pl: Filtr tytułów okna podczas Szybkiego Wyboru

en: Time (in ms) after which the filter typing is automatically ended
pl: Czas (w milisekundach) po jakim wpisywanie filtra jest automatycznie kończone

en: Filter Case Insensitive
pl: Filtr nie zwraca uwagi na wielkość liter

en: Use case insensitive string matching when filtering.
pl: Używaj filtra, który nie zwraca uwagi na wielkość liter.

en: Show Filter Text
pl: Pokazuj tekst filtra

en: Show filter text.
pl: Pokazuj filtr tekstowy

en: Bold Font
pl: Pogrubiona czcionka

en: Use bold font for window title display
pl: Użyj pogrubionej czcionki w tytułach okien

en: Font size for window title display
pl: Rozmiar czcionki dla tytułu okna

en: Title Border Size
pl: Rozmiar ramki tytułu okna

en: Size of the border around the window title
pl: Rozmiar ramki wokół tytułu okna

en: Font color of the window title
pl: Kolor czcionki dla tytułu okna

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background color of the window title
pl: Kolor tła dla tytułu okna

en: Show desktop
pl: Pokaż pulpit

en: Access your desktop easily
pl: Łatwiejszy dostęp do Twojego pulpitu

en: Speed
pl: Szybkość

en: Window movement speed
pl: Szybkosc ruchu okna

en: Timestep
pl: Krok czasu

en: Window movement timestep
pl: Krok czasu ruchu okna

en: Movement Direction
pl: Kierunek ruchu

en: Direction of window movement
pl: Kierunki ruchu okien

en: Up/Down
pl: W górę i w dół

en: Left/Right
pl: W lewo i w prawo

en: To Corners
pl: Do narożników

en: Window types that should be moved out of sight when entering showdesktop mode
pl: Typy okien które powinny być wysunięte poza ekran podczas pokazywania pulpitu

en: Window Opacity
pl: Przezroczystość okna

en: Window opacity when showdesktop'd
pl: Przezroczystość okna podczas pokazywania pulpitu

en: Window Part Size
pl: Rozmiar części okna

en: Window part size when showdesktop'd
pl: Rozmiar części okna, który zostanie na pulpicie podczas pokazywania pulpitu

en: Splash
pl: Ekran powitalny

en: A simple splash plugin
pl: Prosta wtyczka ekranu powitalnego

en: Initiate Splash
pl: Inicjacja ekranu powitalnego

en: Start Splash.
pl: Włącz ekran powitalny

en: Show on first start
pl: Pokazuj przy pierwszym starcie

en: Show splash on first start.
pl: Pokaż ekran powitalny przy pierwszym starcie

en: Images
pl: Obrazy

en: Background File
pl: Plik tła

en: Background image File.
pl: Plik obrazu tła

en: Logo File
pl: Plik loga

en: Logo image File.
pl: Plik z obrazkiem loga

en: Fade In/Out Time.
pl: Czas pojawiania się i zanikania

en: Display Time
pl: Czas wyświetlania

en: Display In/Out Time.
pl: Czas trwania pojawiania się i zanikania ekranu powitalnego

en: Background saturation.
pl: Nasycenie tła

en: Background brightness.
pl: Jasność tła

en: Trailfocus
pl: Tropiciel aktywności

en: Adjust the opacity, saturation and brightness of windows based on when they last had focus.
pl: Ustawia przezroczystość, nasycenie i jasność okien na podstawie czasu ich ostatniego używania.

en: Window types that should be handled by Trailfocus
pl: Typy okien obługiwane przez Tropiciela

en: Number of Windows to Track
pl: Ilość okien do śledzenia

en: Number of windows Trailfocus will keep track of. Windows that had focus this amount of windows ago or more will be considered completly unfocused.
pl: Ilosć okien które Tropiciel będzie śledził. Okna, które były wcześniej otworzone będą traktowane jako nieużywane.

en: Window to Start Fading
pl: Liczba okien, które nie będą wygasać

en: This defines when Trailfocus will start fading windows. This lets you set up trailfocus to treat the N first Windows as fully focused.
pl: Definiuje ile okien ma być aktywnych, zanim następne zaczną być wygaszane. Pozwala Ci na ustawienie X pierwszych okien jako w pełni aktywnych.

en: Opacity Level of Focused Windows
pl: Przezroczystość używanego okna

en: Opacity of the currently focused window. Windows will get opacity levels between the focused and minimum.
pl: Przezroczystość używanego okna. Okna będą stopniowo robić się przezroczyste od ustawionego stopnia.

en: Opacity Level of Unfocused Windows
pl: Przezroczystość nieużywanego okna

en: Opacity of the least focused window. Windows will get opacity levels between the focused and minimum.
pl: Przezroczystość najdawniej używanego okna. Okna będą stopniowo robić się przezroczyste aż do ustawionego stopnia.

en: Brightness Level of Focused Windows
pl: Jasność używanego okna

en: Brightness of the currently focused window. Windows will get brightness levels between the focused and minimum.
pl: Jasność aktualnie używanego okna. Okna będą stopniowo stawać się ciemniejsze od ustawionego stopnia.

en: Brightness Level of Unfocused Windows
pl: Jasność nieużywanego okna

en: Brightness of the least focused window. Windows will get brightness levels between the focused and minimum.
pl: Jasność najdawniej używanego okna. Okna będą stopniowo stawać się ciemniejsze aż do ustawionego stopnia.

en: Saturation Level of Focused Windows
pl: Nasycenie używanego okna

en: Saturation of the currently focused window. Windows will get saturation levels between the focused and minimum.
pl: Nasycenie aktualnie używanego okna. Okna będą stopniowo zanikać aż od tego stopnia.

en: Saturation Level of Unfocused Windows
pl: Nasycenie nieużywanego okna

en: Saturation of the least focused window. Windows will get saturation levels between the focused and minimum.
pl: Nasycenie najdawniej używanego okna. Okna będą stopniowo wygasać aż do ustawionego stopnia.

en: Widget Layer
pl: Warstwa widżetów

en: Show widget windows on a separate layer
pl: Pokaż okna widżetów na osobnej warstwie

en: Toggle Widget Display
pl: Przełącza pokazywanie widżetów

en: Show or hide widget windows
pl: Pokazuj lub ukrywaj okna widgetów

en: Widget Windows
pl: Okna - widżety

en: Windows that always should be treated as widgets
pl: Okna, które mają być zawsze traktowane jako widżety

en: End Widget Mode on Click
pl: Zakończ tryb widżetów kliknięciem

en: End widget mode when a non-widget window is clicked.
pl: Zakończ tryb widżetów kliknięciem na okno nie będące widżetem.

en: Time (in s) for fading into/out of the widget layer.
pl: Czas (w sekundach) zanikania do/z warstwy widżetów

en: Background in Widget Mode
pl: Tło w trybie widżetów

en: Background Brightness
pl: Jasność tła

en: Brightness of non-widget windows in widget modes.
pl: Jasność okien nie będących widgetami w trybie widżetów.

en: Background Saturation
pl: Nasycenie tła

en: Saturation of non-widget windows in widget modes.
pl: Nasycenie okien nie będących widżetami w trybie widżetów

en: Show mouse
pl: Pokaż mysz

en: Increases the visibility of the mouse pointer
pl: Zwiększa widoczność wskaźnika myszy

en: Toggle the mouse pointer trail.
pl: Przełącznik śladu kursora myszy

en: Particle Options
pl: Opcje cząsteczek

en: Number Of Particles
pl: Ilość cząsteczek

en: Number of particles.
pl: Ilość cząsteczek

en: Particle Size
pl: Wielkość cząsteczki

en: Particle size.
pl: Rozmiar cząsteczki

en: Particle Slowdown
pl: Spowolnienie szybkości cząsteczki

en: Particle slowdown.
pl: Spowolnienie szybkości cząsteczki

en: Particle Life
pl: Czas życia cząsteczki

en: Particle life.
pl: Czas życia cząsteczki

en: Darken backgound
pl: Ściemnij tło

en: Darken background under particles
pl: Ściemnij tło pod cząsteczkami

en: Additive blending
pl: Aktywuj przenikanie

en: Additive blending of particles
pl: Aktywuj przenikanie cząsteczek

en: Particle Color
pl: Kolor cząsteczki

en: Particle color.
pl: Kolor cząsteczki

en: Randomly Colored Particles
pl: Losowe kolorowanie cząsteczek

en: Have random colors for the particles
pl: Losowy kolor cząsteczek

en: Rotation speed
pl: Szybkość obrotu

en: Rotation speed.
pl: Szybkość obrotu

en: Radius
pl: Promień

en: Ring radius
pl: Kąt pierścienia

en: Emitters
pl: Emitery

en: Number of particle emitters.
pl: Ilość emiterów cząsteczek

en: Login/Logout
pl: Logowanie/Wylogowanie

en: Login/Logout effect
pl: Efekt Logowania/Wylogowania

en: Login
pl: Logowanie

en: Login Window match
pl: Dopasowanie okna logowania

en: Fade In/Out Time
pl: Czas pojawiania się i zanikania

en: Background/Window saturation.
pl: Nasycenie Tła/Okna

en: Background/Window brightness.
pl: Jasność Tła/Okna

en: Window opacity.
pl: Przezroczystość okna

en: Logout
pl: Wylogowanie

en: Logout Window match
pl: Dopasowanie okna wylogowania

en: Visually scales a window down to allow easy monitoring without true/traditional resizing.
pl: Wizualnie zmniejsza okno by umożliwić łatwiejszy monitoring bez faktycznej zmiany rozmiaru

en: Scale a window down to a portion of it's size.
pl: Skaluj okno do ułamka jego wielkości

en: Reset the window to original size
pl: Przywróć pierwotny rozmiar okna

en: Resets the currently focused window to original size
pl: Przywraca wybrane okno do pierwotnych rozmiarów

en: Scale a window down to a ration of the screen size. Respectively half, a third or a sixth of the screen.
pl: Skaluj okno do rozmiaru pewnej części ekranu. Odpowiednio: do połowy, jednej trzeciej i jednej szóstej ekranu.

en: Make the window smaller
pl: Zmniejsz okno

en: Reduces the scale factor making the window smaller.
pl: Zmniejsz współczynnik skalowania, zmniejszając okno.

en: Make the window bigger
pl: Zwiększ okno

en: Increase the scale factor making the window bigger.
pl: Zwiększ współczynnik skalowania, powiększając okno.

en: Animation duration
pl: Czas trwania animacji

en: Duration of the animation in milliseconds.
pl: Czas (w milisekundach) trwania animacji

en: Scale interval
pl: Interwał skalowania

en: Maximumizes windows (resize them to fit the available screenspace).
pl: Maksymalizacja okien (powiększa je do pełnego dostępnego obszaru)

en: Ignore sticky windows in the calculations
pl: Ignoruj w kalkulacjach przyklejone okna

en: Treat sticky windows as non-existant when calculating space to use for the maximumize window.
pl: Traktuje przyklejone okna jako nieistniejące podczas kalkulacji obszaru do wykorzystania przez maksymalizację

en: Ignore already overlapping windows in the calculations
pl: Ignoruj w kalkulacjach już nałożone na siebie okna

en: Treat windows that are already overlapping with the current window as non-existant when calculating space to use for the maximumize window.
pl: Traktuje okna, które są zakryte przez aktywne okno jako nieistniejące podczas kalkulacji obszaru do wykorzystania przez maksymalizację

en: Trigger a resize of the window currently focused so it fits as much of the available screenspae as possible.
pl: Spowoduj zmianę wielkości aktualnie wybranego okna, by zajęło jak najwięcej dostępnego obszaru ekranu

en: Error Notifications
pl: Informowanie o błędach

en: Display errors and other messages using libnotify.
pl: Wyświetlaj błędy i inne powiadomienia używając libnotify.

en: Timeout (in seconds) before hiding the notification, set to -1 for system default and 0 for indefinite
pl: Czas przed zamknięciem powiadomienia (w sekundach), ustaw -1 dla wartości domyślnej, 0 dla czasu nieograniczonego.

en: Maximum Log Level
pl: Maksymalny poziom logu

en: The maximum log level to display
pl: Maksymalny poziom logu do wyświetlania

en: Fatal
pl: Fatalny błąd

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Info
pl: Informacja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: 3D Windows
pl: Okna 3D

en: Elevates windows while rotating the cube
pl: Podnosi okna podczas obracania kostki

en: Windows that should be handled by 3D
pl: Okna, które powinny być podniesione przez wtyczkę 3D

en: Minimum Cube Size
pl: Minimalny rozmiar kostki

en: Minimum cube size (in percent).
pl: Minimalny rozmiar kostki (w procentach)

en: Window Space
pl: Przestrzeń pomiędzy oknami

en: Change the amount of space between the windows (in percent of the cube size).
pl: Zmiana odstępu między oknami (w procentach rozmiaru kostki).

en: 3D Only On Mouse Rotate
pl: 3D tylko podczas obrotu kostki myszką

en: Initiates the 3D display only if rotate is mouse driven. (Ex. You rotate the cube via the mouse)
pl: Inicjuje podniesienie okien wyłącznie wtedy, gdy obrót jest sterowany myszą (np. gdy obracasz kostkę myszą)

en: Window Depth
pl: Głębia okna

en: Window depth
pl: Głębia okna

en: Bevel Corners
pl: Zetnij narożniki

en: Roundoff corners for consistency with rounded decorations
pl: Zaokrągla narożniki okna dla zgodności z zaokrąglonymi dekoracjami

en: Window Color (Active)
pl: Kolor okna (aktywne)

en: Color of the active window's depth
pl: Kolor głębi aktywnych okien

en: Window Color (Inactive)
pl: Kolor okna (nieaktywne)

en: Color of an inactive window's depth
pl: Kolor głębi nieaktywnych okien

en: Bevel Top Left
pl: Zetnij lewy górny narożnik

en: Bevel top left corner
pl: Zetnij lewy górny narożnik

en: Bevel Top Right
pl: Zetnij prawy górny narożnik

en: Bevel top right corner
pl: Zetnij prawy górny narożnik

en: Bevel Bottom Left
pl: Zetnij lewy dolny narożnik

en: Bevel bottom left corner
pl: Zetnij lewy dolny narożnik

en: Bevel Bottom Right
pl: Zetnij prawy dolny narożnik

en: Bevel bottom right corner
pl: Zetnij prawy dolny narożnik

en: Wallpaper
pl: Tło

en: Draw the desktop wallpaper
pl: Rysuj tło pulpitu

en: Backgrounds
pl: Tła

en: Image
pl: Obrazek

en: Image file.
pl: Plik obrazka.

en: Position
pl: Położenie

en: Image position.
pl: Położenie obrazka

en: Scale and Crop
pl: Skaluj i przytnij

en: Scaled
pl: Wyskalowany

en: Centered
pl: Wyśrodkowane

en: Tiled
pl: Przekrzywiony

en: Fill type
pl: Typ wypełnienia

en: Background fill type.
pl: Rodzaj wypełnienia tła

en: Solid fill
pl: Jednolite wypełnienie

en: Vertical gradient
pl: Gradient pionowy

en: Horizontal gradient
pl: Gradient poziomy

en: Color 1
pl: Kolor 1

en: Fill or first gradient color.
pl: Wypełnienie albo pierwszy kolor gradientu

en: Color 2
pl: Kolor 2

en: Second gradient color.
pl: Kolor drugiego gradientu

en: Text Placement
pl: Położenie tekstu

en: Centered on screen
pl: Na środku ekranu
