compiz-plugins-extra - en to cs translation catalogue (359 entries)

en: Make it slightly easier to concentrate by dimming all but the active window.
cs: Ulehčí soustředění ztmavením všech oken s výjimkou aktivního.

en: Bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Toggle AddHelper
cs: Zapnout AddHelper

en: Use this to enable/disable AddHelper on the fly.
cs: Použijte pro zapnutí/vypnutí AddHelperu za běhu

en: Misc. Options
cs: Další možnosti

en: Window Types
cs: Typy oken

en: Window types that should be Opacified.
cs: Typy oken, která budou zprůhledněna.

en: Brightness
cs: Jas

en: Brightness of faded windows
cs: Jas ztmavených oken

en: Saturation
cs: Sytost

en: Saturation of faded windows
cs: Sytost oken v pozadí

en: Opacity
cs: Průhlednost

en: Opacity of faded windows
cs: Míra průhlednosti oken v pozadí

en: Animations Add-On
cs: Další animace

en: Effect Settings
cs: Nastavení efektu

en: Airplane
cs: Vlaštovka

en: Airplane Flying Path Length
cs: Délka dráhy letu

en: Length of airplane's flying path.
cs: Délka dráhy letu vlaštovky.

en: Beam
cs: Paprsek

en: Beam Width
cs: Šířka paprsku

en: Beam width.
cs: Šířka paprsku.

en: Beam Spacing
cs: Odstup paprsku

en: Spacing between beams.
cs: Prostor mezi paprsky

en: Beam Color
cs: Barva paprsku

en: Beam color.
cs: Barva paprsku.

en: Beam Slowdown
cs: Zpomalení paprsku

en: Beam slowdown.
cs: Zpomalení paprsku.

en: Beam Life
cs: Životnost paprsku

en: Beam life.
cs: Životnost paprsku.

en: Burn
cs: Oheň

en: Number Of Fire Particles
cs: Počet částic ohně

en: Number of fire particles.
cs: Množství částic plamene.

en: Fire Particle Size
cs: Velikost plamenu

en: Fire particle size.
cs: Velikost částic plamenu.

en: Fire Particle Slowdown
cs: Zpomalení plamenu

en: Fire particle slowdown.
cs: Zpomalení částic plamenu.

en: Fire Particle Life
cs: Životnost plamenu

en: Fire particle life.
cs: Živostnost částic plamenu.

en: Fire Particle Color
cs: Barva plamenu

en: Fire particle color.
cs: Barva částic plamenu.

en: Fire direction
cs: Směr vzplanutí

en: Fire direction.
cs: Směr hoření.

en: Down
cs: Dolů

en: Up
cs: Nahoru

en: Left
cs: Zleva

en: Right
cs: Vpravo

en: Random
cs: Náhodně

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Fire constant speed
cs: Rychlost vzplanutí

en: Make fire effect duration be dependent on window height.
cs: Délka trvání efektu bude závislé na výšce okna.

en: Fire Smoke
cs: Kouř

en: Fire smoke.
cs: Kouř při hoření.

en: Randomly Colored Fire
cs: Náhodné barvy plamene

en: Have random colors for the fire effect, also known as Mystical Fire.
cs: Náhodné barvy efektu hoření, označováno jako Mystický oheň

en: Domino Piece Falling Direction
cs: Směr pádu kostek domina.

en: Falling direction for Domino pieces.
cs: Směr pádu kostek domina.

en: Explode
cs: Exploze

en: Window Grid Width
cs: Šířka řádku mřížky

en: Window Grid Height
cs: Výška řádku mřížky

en: Thickness of Exploding Polygons
cs: Tloušťka polygonů exploze.

en: Thickness of exploding window pieces (in pixels).
cs: Tloušťka kousků explodujícího okna (v pixelech).

en: Tessellation Type
cs: Tvar kousků

en: Rectangular
cs: Obdélníkový

en: Hexagonal
cs: Šestiúhelníky

en: Glass
cs: Sklo

en: Fold
cs: Složit

en: Fold Direction
cs: Směr skládání

en: Window folding direction.
cs: Směr skládání okna.

en: In
cs: Oddálit

en: Out
cs: Oddálit

en: Glide 3
cs: Plachtění 3

en: Away Position
cs: Vzdálenost zmizení

en: Closeness of window to camera at the end of the animation (1.0: Close to camera, -2.0: Away from camera).
cs: Blízkost okna od pohledu na konci animace (1,0: Blízko pohledu, -2,0: Nejdále od kamery)

en: Away Angle
cs: Úhel zmizení

en: Thickness
cs: Tloušťka

en: Razr Fold Opening Direction
cs: Směr skládání kousků

en: Fold opening direction for pieces in Razr effect.
cs: Směr skládání kousků okna pro efekt břitvy.

en: Skewer
cs: Zkosit

en: Skewer Direction
cs: Směr zkosení

en: Movement direction(s) for window pieces.
cs: Směr(y) pohybu kousků okna.

en: Left-right
cs: Zleva i zprava

en: Up-down
cs: Shora i zdola

en: In-out
cs: Oddálit i přiblížit

en: Tessellation type for window pieces.
cs: Tvar kousků explodujícího okna.

en: Thickness of Animated Polygons
cs: Tloušťka animovaných polygonů.

en: Thickness of animated window pieces (in pixels).
cs: Tloušťka animovaných kousků okna (v pixelech).

en: Rotation Angle
cs: Úhel otáčení

en: Rotation angle of animated window pieces (in degrees).
cs: Úhel animovaného otáčení kousků okna (ve stupních).

en: Beam Up
cs: Paprsky

en: Leaf Spread
cs: Roztříštění

en: Benchmark
cs: Test výkonnosti

en: A simple benchmark plugin
cs: Jednoduchý modul pro měření výkonu

en: Main
cs: Hlavní

en: Initiate
cs: Spustit

en: Start benchmark
cs: Spustit test výkonnosti

en: Disable limiter
cs: Vypnout omezovač

en: Screen Output
cs: Výstup na obrazovku

en: Enable
cs: Zapnout

en: Display FPS on screen
cs: Zobrazovat počet snímků za sekundu na obrazovce.

en: X position
cs: Pozice X

en: X Position of benchmark window
cs: Vodorovná pozice okna testu

en: Y position
cs: Pozice Y

en: Y Position of benchmark window
cs: Svislá pozice okna testu

en: Console Output
cs: Výstup na konzoli

en: Print FPS to console
cs: Vypsat počet snímků za sekundu na konzoli.

en: Update time
cs: Rychlost aktualizace

en: Console output update time
cs: Rychlost aktualizace výpisu v konzoli

en: Bicubic filter
cs: Bikubický filtr

en: Bicubic texture filtering
cs: Bikubické filtrování textur

en: Crash handler
cs: Obsluha pádu

en: Enable Crash Handler
cs: Spustit obsluhu pádu

en: Activate Crash Handler.
cs: Zapne obsluhu pádu.

en: Crash Dump Directory
cs: Složka pro výpis pádu

en: Start Other Window Manager
cs: Spustit jiného správce oken

en: Window Manager Command Line
cs: Příkaz pro správce oken

en: Cube Reflection and Deformation
cs: Odlesk a deformace kostky

en: Next top image
cs: Další vrchní obrázek

en: Prev top image
cs: Předchozí vrchní obrázek

en: Next bottom image
cs: Další spodní obrázek

en: Prev bottom image
cs: Předchozí spodní obrázek

en: Reflection
cs: Odlesk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Color of the ground (near).
cs: Barva země (dále)

en: Color of the ground (far).
cs: Barva země (blízko)

en: Distance
cs: Vzdálenost

en: Above
cs: Nad

en: Deformation
cs: Deformace

en: Deformation mode.
cs: Způsob deformace.

en: None
cs: Nic

en: Cylinder
cs: Válec

en: Sphere
cs: Koule

en: Deform only on mouse rotate
cs: Deformovat pouze při otáčení myší

en: Aspect ratio
cs: Poměr stran

en: Aspect ratio of the deformed cube
cs: Poměr stran deformované kostky

en: Behaviour
cs: Chování

en: Draw top face
cs: Vykreslovat horní stranu

en: Draw top face of the cube
cs: Vykreslovat horní stranu kostky

en: Draw bottom face
cs: Vykreslovat spodní stranu

en: Draw bottom face of the cube
cs: Vykreslovat spodní stranu kostky

en: Adjust top image
cs: Přizpůsobit vrchní obrázek

en: Adjust top face image to rotation
cs: Přizpůsobit vrchní obrázek rotaci

en: Adjust bottom image
cs: Přizpůsobit spodní obrázek

en: Adjust bottom face image to rotation
cs: Přizpůsobit spodní obrázek rotaci

en: Scale top image
cs: Přizpůsobit vrchní obrázek

en: Scale image to cover top face of cube
cs: Změnit velikost obrázku tak, aby zakrýval vrchní stranu kostky

en: Scale bottom image
cs: Přizpůsobit spodní obrázek

en: Scale image to cover bottom face of cube
cs: Změnit velikost obrázku tak, aby zakrýval spodní stranu kostky

en: Clamp top face image to border
cs: Upnout vrchní obrázek k okrajům

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Cube Top Color
cs: Barva vrchní strany

en: Color of top face of the cube
cs: Barva vrchní strany kostky

en: Cube Bottom Color
cs: Barva spodní strany

en: Color of bottom face of the cube
cs: Barva spodní strany kostky

en: Top image files
cs: Soubory obrázků vrchní strany

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
cs: Seznam PNG a SVG souborů, které mají být vykresleny na vrchní straně kostky

en: Bottom image files
cs: Soubory spodního obrázku

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on bottom face of cube
cs: Seznam PNG a SVG souborů, které mají být vykresleny na spodní straně kostky

en: Extra WM Actions
cs: Další akce správce oken

en: Activate Window
cs: Aktivovat okno

en: Activate a given window
cs: Aktivuje dané okno

en: Toggle Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Toggle Always-On-Top
cs: Okno vždy na vrchu

en: Fade Time
cs: Doba rozplynutí

en: Fade time (in ms)
cs: Doba za kterou zmizí všechna okna (v ms)

en: Window Match
cs: Typy oken

en: Windows that should be faded to desktop
cs: Okna která se rozplynou

en: Paint fire on the screen
cs: Kreslit ohněm na obrazovku

en: Paint fire or other particles on the screen
cs: Kreslit oheň nebo jiné částice na obrazovku

en: Initiate (key)
cs: Smazat (klávesa)

en: Initiate fire drawing
cs: Spustit kreslení ohněm

en: Initiate (button)
cs: Smazat (tlačítko)

en: Clear (key)
cs: Smazat (klávesa)

en: Clear
cs: Smazat

en: Clear (button)
cs: Smazat (tlačítko)

en: Number of particles
cs: Počet částic ohně

en: Maximum number of active particles
cs: Maximální množství aktivních částic

en: Grid
cs: Mřížka

en: Put Center
cs: Přesunout na střed

en: Move window to the center
cs: Přesunout okno na střed obrazovky

en: Put Left
cs: Přesunout vlevo

en: Move window to the left edge
cs: Přesunout okno k levé hraně obrazovky

en: Put Right
cs: Přesunout vpravo

en: Move window to the right edge
cs: Přesunout okno k pravé hraně obrazovky

en: Put Top
cs: Přesunout nahoru

en: Move window to the top edge
cs: Přesunout okno k horní hraně obrazovky

en: Put Bottom
cs: Přesunout dolů

en: Move window to the bottom edge
cs: Přesunout okno ke spodní hraně obrazovky

en: Put Top Left
cs: Přesunout vlevo nahoru

en: Move window to the top left corner
cs: Přesunout okno do levého horního rohu

en: Put Top Right
cs: Přesunout vpravo nahoru

en: Move window to the top right corner
cs: Přesunout okno do pravého horního rohu

en: Put Bottom Left
cs: Přesunout vlevo dolů

en: Move window to the bottom left corner
cs: Přesunout okno do levého dolního rohu

en: Put Bottom Right
cs: Přesunout vpravo dolů

en: Move window to the bottom right corner
cs: Přesunout okno do pravého dolního rohu

en: Outline Color
cs: Barva obrysu

en: Selection
cs: Výběr

en: Key bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Single Window
cs: Vybrat jedno okno

en: Grouping
cs: Seskupování

en: Close Group
cs: Uzavřít skupinu

en: Ignore Group
cs: Ignorovat skupinu

en: Glow
cs: Záření

en: General
cs: Obecné

en: Group the windows after selection
cs: Seskupit okna po výběru

en: Options
cs: Nastavení

en: Opacity of selected windows
cs: Průhlednost vybraných oken

en: Saturation of selected windows
cs: Sytost vybraných oken

en: Brightness of selected windows
cs: Jas vybraných oken

en: Precision
cs: Přesnost

en: Colors
cs: Barvy

en: Selection Color
cs: Barva výběru

en: Line Color
cs: Barva čáry

en: Line color of the selection rectangle
cs: Barva čáry obdélníku pro výběr

en: Animation Options
cs: Nastavení animace

en: Border Radius
cs: Zaoblení okraje

en: Border Width
cs: Šířka okraje

en: Gradient
cs: Přechod

en: Metal
cs: Kov

en: Window Title Font
cs: Písmo titulku okna

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Font Color
cs: Barva písma

en: Enable Glow
cs: Zapnout záření

en: Enable grouped window glowing
cs: Zapnout záření seskupených oken

en: Glow Size
cs: Velikost záře

en: Glow Type
cs: Typ záře

en: Rectangular glow
cs: Obdélníková záře

en: Glow ring
cs: Prstenec záře

en: Motion blur
cs: Rozmáznutí pohybem

en: Motion blur effect
cs: Efekt rozmáznutí pohybem

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Toggle Motion Blur
cs: Přepnout rozmáznutí pohybem

en: Motion Blur mode
cs: Typ rozmazání pohybu

en: Texture Copy
cs: Kopírovat texturu

en: Motion Blur Strength
cs: Míra rozmazání pohybu

en: Show Filter Text
cs: Zobrazit text filtru

en: Bold Font
cs: Tučné písmo

en: Title Border Size
cs: Velikost okraje titulku

en: Font color of the window title
cs: Barva textu v titulku okna

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Show desktop
cs: Zobrazit plochu

en: Access your desktop easily
cs: Jednoduchý přístup k pracovní ploše

en: Speed
cs: Rychlost

en: Window movement speed
cs: Rychlost odsunutí okna

en: Timestep
cs: Časový krok

en: Movement Direction
cs: Směr odsunutí

en: Direction of window movement
cs: Směr odsunutí oken

en: Up/Down
cs: Nahoru/dolů

en: Left/Right
cs: Vlevo/vpravo

en: To Corners
cs: Do rohů

en: Window Opacity
cs: Průhlednost okna

en: Window opacity when showdesktop'd
cs: Průhlednost okna při zobrazení plochy

en: Window Part Size
cs: Velikost části okna

en: Window part size when showdesktop'd
cs: Velikost části okna při zobrazení plochy

en: Show on first start
cs: Sněžit při spuštění

en: Images
cs: Obrázky

en: Background File
cs: Soubor pozadí

en: Background image File.
cs: Soubor s obrázkem pozadí.

en: Logo File
cs: Soubor s logem

en: Logo image File.
cs: Soubor s obrázkem loga.

en: Background saturation.
cs: Sytost pozadí.

en: Background brightness.
cs: Jas pozadí.

en: Number of Windows to Track
cs: Počet sledovaných oken

en: Opacity Level of Focused Windows
cs: Úroveň krytí zaměřených oken

en: Opacity Level of Unfocused Windows
cs: Úroveň krytí nezaměřených oken

en: Brightness Level of Focused Windows
cs: Jas zaměřených oken

en: Brightness Level of Unfocused Windows
cs: Jas nezaměřených oken

en: Saturation Level of Focused Windows
cs: Úroveň jasu zaměřených oken

en: Saturation Level of Unfocused Windows
cs: Úroveň jasu nezaměřených oken

en: Background Brightness
cs: Jas pozadí

en: Background Saturation
cs: Sytost pozadí

en: Show mouse
cs: Zobrazit myš

en: Increases the visibility of the mouse pointer
cs: Zvýší viditelnost kurzoru myši

en: Toggle the mouse pointer trail.
cs: Přepnout zobrazní dráhy kurzoru myši.

en: Particle Options
cs: Nastavení částic

en: Number Of Particles
cs: Počet částic

en: Number of particles.
cs: Počet částic ohně.

en: Particle Size
cs: Velikost částic

en: Particle size.
cs: Velikost částic.

en: Particle Slowdown
cs: Zpomalení částic

en: Particle slowdown.
cs: Zpomalen částic.

en: Particle Life
cs: Životnost částic

en: Particle life.
cs: Životnost částic.

en: Darken backgound
cs: Ztmavit pozadí

en: Darken background under particles
cs: Ztmavit pozadí pod částicemi

en: Particle Color
cs: Barva částic

en: Particle color.
cs: Barva částic.

en: Randomly Colored Particles
cs: Náhodné barvy částic

en: Have random colors for the particles
cs: Použít náhodné barvy částic

en: Rotation speed
cs: Rychlost rotace

en: Rotation speed.
cs: Rychlost otáčení.

en: Radius
cs: Poloměr

en: Ring radius
cs: Poloměr kruhu

en: Number of particle emitters.
cs: Počet zdrojů částic

en: Login/Logout
cs: Přihlášení/odhlášení

en: Login/Logout effect
cs: Efekt přihlášení/odhlášení

en: Login
cs: Přihlášení

en: Logout
cs: Odhlášení

en: Trigger scale down
cs: Přepnout zmenšení

en: Reset the window to original size
cs: Obnovit původní velikost okna

en: Trigger scale down to screen
cs: Přepnout zmenšení podle obrazovky

en: Make the window smaller
cs: Zmenšit okno

en: Make the window bigger
cs: Zvětšit okno

en: Animation duration
cs: Délka animace

en: Duration of the animation in milliseconds.
cs: Délka animace v milisekundách

en: Scale interval
cs: Míra zvětšení

en: Error Notifications
cs: Upozornění na chyby

en: Maximum Log Level
cs: Nejvyšší úroveň protokolu

en: The maximum log level to display
cs: Nejvyšší úroveň protokolování, která bude zobrazena

en: Fatal
cs: Fatální

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Info
cs: Informace

en: Debug
cs: Ladění

en: 3D Windows
cs: 3D okna

en: Windows that should be handled by 3D
cs: Okna, která která budou 3D

en: Minimum Cube Size
cs: Minimální velikost kostky

en: Minimum cube size (in percent).
cs: Minimální velikost kostky (v procentech)

en: Window Space
cs: Prostor mezi okny

en: Change the amount of space between the windows (in percent of the cube size).
cs: Změnit velikost mezery mezi okny (v procentech velikosti kostky)

en: 3D Only On Mouse Rotate
cs: 3D pouze při otáčení myší

en: Window Depth
cs: Hloubka okna

en: Window depth
cs: Hloubka oken

en: Bevel Corners
cs: Zakulacené rohy

en: Roundoff corners for consistency with rounded decorations
cs: Zakulatit rohy pro splynutí se zakulacenými okraji oken

en: Window Color (Active)
cs: Barva okna (aktivní)

en: Color of the active window's depth
cs: Barva hloubky aktivního okna

en: Window Color (Inactive)
cs: Barva okna (neaktivní)

en: Color of an inactive window's depth
cs: Barva hloubky neaktivního okna

en: Bevel Top Left
cs: Zakulatit horní levý

en: Bevel top left corner
cs: Zakulatit horní levý roh

en: Bevel Top Right
cs: Zakulatit horní pravý

en: Bevel top right corner
cs: Zakulatit horní pravý roh

en: Bevel Bottom Left
cs: Zakulatit spodní levý

en: Bevel bottom left corner
cs: Zakulatit spodní levý roh

en: Bevel Bottom Right
cs: Zakulatit spodní pravý

en: Bevel bottom right corner
cs: Zakulatit spodní pravý roh

en: Wallpaper
cs: Tapeta

en: Draw the desktop wallpaper
cs: Kreslit pozadí pracovní plochy

en: Backgrounds
cs: Pozadí

en: Image
cs: Obrázek

en: Image file.
cs: Soubor obrázku

en: Position
cs: Umístění

en: Image position.
cs: Umístění obrázku

en: Scale and Crop
cs: Zvětšit a oříznout

en: Scaled
cs: Zvětšený

en: Centered
cs: Vystředit

en: Tiled
cs: Dlaždice

en: Fill type
cs: Typ výplně

en: Background fill type.
cs: Typ vyplňování pozadí

en: Solid fill
cs: Jednobarevná výplň

en: Vertical gradient
cs: Svislý přechod

en: Horizontal gradient
cs: Vodorovný přechod

en: Color 1
cs: Barva 1

en: Fill or first gradient color.
cs: Výplň nebo první barva přechodu

en: Color 2
cs: Barva 2

en: Second gradient color.
cs: Druhá barva přechodu

en: Text Placement
cs: Umístění textu
