compiz-plugins-main - en to cs translation catalogue (334 entries)

en: Animations
cs: Animace

en: Open Animation
cs: Animace otevření

en: Animation Selection
cs: Výběr animace

en: Open Effect
cs: Efekt otevření

en: The animation effect shown when creating a window.
cs: Animace zobrazená při otevření okna.

en: Duration
cs: Trvání

en: Window Match
cs: Typy oken

en: The windows that will be animated.
cs: Okna která budou animovaná.

en: Options
cs: Nastavení

en: Comma separated list of option value assignments to override effect settings, e.g.: fire_color=#0080ffff, fire_particles=700, fire_smoke=1
cs: Seznam hodnot oddělených čárkou pro přepis nastavení, např. fire_color=#0080ffff, fire_particles=700, fire_smoke=1

en: Random Effects
cs: Náhodné efekty

en: Pool
cs: Výběr

en: Close Animation
cs: Animace zavření

en: Close Effect
cs: Efekt zavření

en: The animation effect shown when closing a window.
cs: Animace zobrazená při zavření okna.

en: Minimize Animation
cs: Animace minimalizace

en: Minimize Effect
cs: Efekt minimalizace

en: The animation effect shown when minimizing a window.
cs: Animace zobrazená při minimalizaci okna.

en: Shade Animation
cs: Animace svinutí

en: Shade Effect
cs: Efekt svinutí

en: The animation effect shown when shading a window.
cs: Efekt zobrazený při svinutí okna.

en: Focus Animation
cs: Animace aktivace

en: Focus Effect
cs: Efekt aktivace

en: The animation effect shown when focusing a window.
cs: Efekt zobrazený při zavření okna.

en: Effect Settings
cs: Nastavení efektu

en: Curved Fold
cs: Zakřivený ohyb

en: Curved Fold Amplitude Multiplier
cs: Rozsah zakřiveného ohybu

en: Dodge
cs: Odskočit

en: Dream
cs: Sen

en: Glide 1
cs: Plachtění 1

en: Away Position
cs: Vzdálenost zmizení

en: Closeness of window to camera at the end of the animation (1.0: Close to camera, -2.0: Away from camera).
cs: Blízkost okna od pohledu na konci animace (1,0: Blízko pohledu, -2,0: Nejdále od kamery)

en: Away Angle
cs: Úhel zmizení

en: Glide 2
cs: Plachtění 2

en: Horizontal Folds
cs: Vodorovná skladba

en: Horizontal Folds Amplitude Multiplier
cs: Rozsah vodorovných skladů

en: Number of Horizontal Folds
cs: Počet vodorovných skladů

en: Magic Lamp
cs: Kouzelná lampa

en: Roll Up
cs: Zasunout

en: Rollup Fixed Interior
cs: Nehybný obsah okna

en: Fixed window interior during the Rollup animation.
cs: Neposouvat obsah okna při animaci zasunutí.

en: Sidekick
cs: Odkopnut

en: Sidekick Number of Rotations
cs: Počet rotací odkopnutí

en: Sidekick Springiness
cs: Pružnost odkopnutí

en: Zoom from Center
cs: Přibližovat ze středu

en: Off
cs: Vypnuto

en: Open/Close Only
cs: Pouze Otevřít/Zavřít

en: On
cs: Zapnuto

en: Vacuum
cs: Vysavač

en: Vacuum Grid Y Resolution
cs: Rozlišení svislé mřížky

en: Vacuum Open Start Width
cs: Šířka u zdroje vysávání

en: Wave
cs: Vlna

en: Wave Width
cs: Šířka vlny

en: Wave Amplitude Multiplier
cs: Rozsah vlny

en: Zoom
cs: Přiblížení

en: Zoom Springiness
cs: Pružnost přiblížení

en: Random Animations For All Events
cs: Náhodné animace pro všechny události

en: Animation Time Step
cs: Časový krok animace

en: None
cs: Nic

en: Random
cs: Náhodně

en: Fade
cs: Rozplynutí

en: Color filter
cs: Filtr barev

en: Toggle window filtering
cs: Přepnout filtrování okna

en: Toggle screen filtering
cs: Přepnout filtrování obrazovky

en: Switch filter
cs: Přepnout filtry

en: Filter window decorations
cs: Filtrovat dekorace oken

en: Filtered windows
cs: Filtrovaná okna

en: Windows to be filtered by default.
cs: Okna, které budou implicitně filtrována

en: Exclude windows
cs: Vynechaná okna

en: Filters files
cs: Soubory filtrů

en: Expo Plugin
cs: Modul Expo

en: Bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Expo button
cs: Tlačítko expo

en: Double click time
cs: Čas pro dvojité kliknutí

en: Drag&amp;drop
cs: Přetahování oken

en: Exit expo
cs: Ukončit expo

en: Behaviour
cs: Chování

en: Duration of the zoomout animation
cs: Délka animace oddálení

en: Expo Animation
cs: Animace pro expo

en: Vortex
cs: Vír

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Deformation
cs: Deformace

en: Tilt
cs: Náklon

en: Curve
cs: Křivka

en: Distance
cs: Vzdálenost

en: Aspect Ratio
cs: Poměr stran

en: Brightness
cs: Jas

en: Saturation
cs: Sytost

en: Reflection
cs: Odlesk

en: Color of the ground (near).
cs: Barva země (dále)

en: Color of the ground (far).
cs: Barva země (blízko)

en: Zoom In/Out
cs: Přiblížit nebo oddálit

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Mouse Behaviour
cs: Chování myši

en: Zoom factor
cs: Násobek přiblížení

en: Scale the mouse pointer
cs: Zvětšit ukazatel myši

en: Animation
cs: Animace

en: Speed
cs: Rychlost

en: Zoom Speed
cs: Rychlost přiblížení

en: Timestep
cs: Časový krok

en: Zoom Timestep
cs: Časový krok přiblížení

en: Filter Linear
cs: Lineární filtr

en: Use linear filter when zoomed in
cs: Při přiblížení používat lineární filtr

en: JPEG image format plugin
cs: Modul obrázku JPEG

en: Compression Quality
cs: Kvalita komprese

en: Initiate
cs: Spustit

en: General
cs: Obecné

en: Mode
cs: Režim

en: Mode.
cs: Režim.

en: Fisheye
cs: Rybí oko

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Border width
cs: Šířka okraje

en: Border widtht.
cs: Šířka okraje.

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Radius
cs: Poloměr

en: Misc
cs: Ostatní

en: Negative
cs: Negativ

en: Toggle Window Negative
cs: Přepnout negativ okna

en: Toggle active window negative
cs: Přepnout negativ aktivního okna

en: Toggle Screen Negative
cs: Přepnout negativ obrazovky

en: Toggle screen negative
cs: Přepnout negativ obrazovky

en: Windows to be negative by default
cs: Okna budou implicitně negativní

en: Misc. Options
cs: Další možnosti

en: Put On Viewport
cs: Umístit na plochu

en: Put On Viewport 1
cs: Umístit na plochu 1

en: Move window to viewport 1
cs: Přesunout okno na plochu 1

en: Put On Viewport 2
cs: Umístit na plochu 2

en: Move window to viewport 2
cs: Přesunout okno na plochu 2

en: Put On Viewport 3
cs: Umístit na plochu 3

en: Move window to viewport 3
cs: Přesunout okno na plochu 3

en: Put On Viewport 4
cs: Umístit na plochu 4

en: Move window to viewport 4
cs: Přesunout okno na plochu 4

en: Put On Viewport 5
cs: Umístit na plochu 5

en: Move window to viewport 5
cs: Přesunout okno na plochu 5

en: Put On Viewport 6
cs: Umístit na plochu 6

en: Move window to viewport 6
cs: Přesunout okno na plochu 6

en: Put On Viewport 7
cs: Umístit na plochu 7

en: Move window to viewport 7
cs: Přesunout okno na plochu 7

en: Put On Viewport 8
cs: Umístit na plochu 8

en: Move window to viewport 8
cs: Přesunout okno na plochu 8

en: Put On Viewport 9
cs: Umístit na plochu 9

en: Move window to viewport 9
cs: Přesunout okno na plochu 9

en: Put On Viewport 10
cs: Umístit na plochu 10

en: Move window to viewport 10
cs: Přesunout okno na plochu 10

en: Put On Viewport 11
cs: Umístit na plochu 11

en: Move window to viewport 11
cs: Přesunout okno na plochu 11

en: Put On Viewport 12
cs: Umístit na plochu 12

en: Move window to viewport 12
cs: Přesunout okno na plochu 12

en: Put Center
cs: Přesunout na střed

en: Move window to the center
cs: Přesunout okno na střed obrazovky

en: Put Left
cs: Přesunout vlevo

en: Move window to the left edge
cs: Přesunout okno k levé hraně obrazovky

en: Put Right
cs: Přesunout vpravo

en: Move window to the right edge
cs: Přesunout okno k pravé hraně obrazovky

en: Put Top
cs: Přesunout nahoru

en: Move window to the top edge
cs: Přesunout okno k horní hraně obrazovky

en: Put Bottom
cs: Přesunout dolů

en: Move window to the bottom edge
cs: Přesunout okno ke spodní hraně obrazovky

en: Put Top Left
cs: Přesunout vlevo nahoru

en: Move window to the top left corner
cs: Přesunout okno do levého horního rohu

en: Put Top Right
cs: Přesunout vpravo nahoru

en: Move window to the top right corner
cs: Přesunout okno do pravého horního rohu

en: Put Bottom Left
cs: Přesunout vlevo dolů

en: Move window to the bottom left corner
cs: Přesunout okno do levého dolního rohu

en: Put Bottom Right
cs: Přesunout vpravo dolů

en: Move window to the bottom right corner
cs: Přesunout okno do pravého dolního rohu

en: Restore Position
cs: Obnovit předchozí umístění

en: Put Pointer
cs: Umístit na kurzor

en: Move window to the pointer position
cs: Přesunout okno na pozici kurzoru

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Resize Info
cs: Informace o přemístění

en: Fade Time
cs: Doba rozplynutí

en: Text color.
cs: Barva textu.

en: Key bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Next Window
cs: Další okno

en: Show switcher if not visible and select next window.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno.

en: Previous Window
cs: Předchozí okno

en: Show switcher if not visible and select previous window.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat předchozí okno.

en: Show switcher if not visible and select next window out of all windows.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno ze všech oken.

en: Show switcher if not visible and select previous window out of all windows.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat předchozí okno ze všech oken.

en: Show switcher if not visible and select next window of the current application.
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno aktivní aplikace.

en: Overlay Icon
cs: Překrýt ikonou

en: Emblem
cs: Symbol

en: Darken Background
cs: Ztmavit pozadí

en: Show Minimized
cs: Zobrazit minimalizovaná okna

en: Allow Mouse Selection
cs: Povolit výběr myší

en: Thumbnail Width
cs: Šířka náhledu

en: Thumbnail Height
cs: Výška náhledu

en: Window title display
cs: Zobrazit titulek okna

en: Show Window Title
cs: Zobrazit titulek okna

en: Show window title of currently selected window.
cs: Zobrazit titulek práve vybraného okna.

en: Bold Font
cs: Tučné písmo

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Font Color
cs: Barva písma

en: Text Placement
cs: Umístění textu

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Pull Window
cs: Tažení okna

en: Zoom Window
cs: Přiblížit okno

en: Window Title
cs: Titulek okna

en: Window Title Display
cs: Zobrazení titulku okna

en: No display
cs: Nezobrazovat

en: Highlighted window only
cs: Pouze zvýrazněná okna

en: All windows
cs: Všechna okna

en: Title Border Size
cs: Velikost okraje titulku

en: Font color of the window title
cs: Barva textu v titulku okna

en: Window Highlight
cs: Zvýraznění okna

en: Draw Window Highlight
cs: Zvýraznit okno barvou

en: Highlight Color
cs: Barva zvýraznění

en: Window Layout Mode
cs: Způsob rozložení oken

en: Normal
cs: Normální

en: Window Pull
cs: Tažení okna

en: Exit Scale On Pull
cs: Opustit škálování při tažení oknem

en: Session Management
cs: Správa sezení

en: Save Legacy Apps
cs: Uložit zastaralé aplikace

en: Windows to ignore
cs: Ignorovaná okna

en: Terminate
cs: Přerušit

en: Terminate switcher.
cs: Přeruší přepínání.

en: Fade speed
cs: Rychlost rozplynutí

en: Fade in/out speed
cs: Rychlost rozplynutí

en: Mouse speed
cs: Rychlost myši

en: Mouse movement speed
cs: Rychlost pohybu myši

en: Click duration
cs: Délka kliknutí

en: Maximum click duration in miliseconds.
cs: Maximální prodleva kliknutí v milisekundách

en: Cover
cs: Zakrýt

en: Flip
cs: Otočit

en: Max window size
cs: Maximální velikost okna

en: Maximum window size (in percent of the screen width)
cs: Maximální velikosti okna	(v procentech šířky obrazovky)

en: Background intensity
cs: Intenzita pozadí

en: Background intensity.
cs: Intenzita pozadí.

en: Flip angle
cs: Úhel otočení

en: Generate mipmaps
cs: Generovat mipmapy

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Above
cs: Nad

en: Below
cs: Pod

en: Snapping Windows
cs: Přichytávající se okna

en: Snap Type
cs: Typ přichycení

en: Edges
cs: Okraje

en: Screen edges
cs: Okraje obrazovky

en: Window edges
cs: Okraje okna

en: Next window
cs: Další okno

en: Prev window
cs: Předchozí okno

en: Next window (All windows)
cs: Další okno (ze všech oken)

en: Prev window (All windows)
cs: Předchozí okno (ze všech oken)

en: Next window (Group)
cs: Další okno (ze skupiny)

en: Prev window (Group)
cs: Předchozí okno (ze skupiny)

en: Next window (No popup)
cs: Další okno (bez přepínače)

en: Select next window without showing the popup window.
cs: Vybrat další okno bez zobrazení přepínače

en: Prev window (No popup)
cs: Předchozí okno (bez přepínače)

en: Select previous window without showing the popup window.
cs: Vybrat předchozí okno bez zobrazení přepínače

en: Next Panel
cs: Další panel

en: Prev Panel
cs: Předchozí panel

en: Switcher speed
cs: Rychlost přepínače

en: Switcher timestep
cs: Časový krok přepínače

en: Windows that should be shown in switcher
cs: Typy oken, která mají být zobrazena v přepínači

en: Show minimized windows
cs: Zobrazit minimalizovaná okna

en: Amount of saturation in percent
cs: Hodnota sytosti v procentech

en: Amount of brightness in percent
cs: Hodnota jasu v procentech

en: Opacity
cs: Průhlednost

en: Amount of opacity in percent
cs: Hodnota krytí v procentech

en: Icon
cs: Ikona

en: Show icon next to thumbnail
cs: Zobrazit ikonu vedle náhledu

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
cs: Jeli to možné, vytvářet pro kvalitní škálování mipmapy

en: Row Alignment
cs: Zarovnání řádku

en: Left
cs: Zleva

en: Centered
cs: Vystředit

en: Right
cs: Vpravo

en: Selected Window Highlight
cs: Zvýraznění vybraného okna

en: Highlight Mode
cs: Režim zvýrazňování

en: Bring Selected To Front
cs: Přenést vybrané okno na popředí

en: Show Rectangle
cs: Zobrazit obdélník

en: Original Window Position
cs: Původní poloha okna

en: Render text to texture
cs: Vykreslit text do textury.

en: Window Previews
cs: Náhledy oken

en: Settings
cs: Nastavení

en: Thumbnail Window Size
cs: Velikost okna náhledu

en: Thumbnail window size.
cs: Velikost okna náhledu.

en: Show Delay
cs: Prodleva zobrazení

en: Thumbnail Border Size
cs: Velikost okraje náhledu

en: Size of Thumbnail Border.
cs: Velikost okraje náhledu.

en: Fade In/Out Duration
cs: Délka rozplynutí

en: Fade In/Out Duration in seconds.
cs: Délka rozplynutí v sekundách.

en: Taskbar
cs: Lišta úloh

en: Thumbnails Always on Top
cs: Náhled vždy na vrchu

en: Paint Thumbnails Always on Top.
cs: Vykreslovat náhledy vždy na vrchu.

en: Generate Mipmaps
cs: Generovat mipmapy

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling.
cs: Je-li to možné, vytvářet mipmapy pro kvalitní škálování.

en: Window title
cs: Titulek okna

en: Show Window Title in Thumbnail.
cs: Zobrazit titulek okna v náhledu-

en: Should be the window title Bold.
cs: Zda má být titulek okna tučný.

en: Window title Font Size.
cs: Velikost titulku okna

en: Window title Font Color.
cs: Barva titulku okna

en: Move Left
cs: Přesunout doleva

en: Move Right
cs: Přesunout doprava

en: Move Up
cs: Přesunout nahoru

en: Move Down
cs: Přesunout dolů

en: Move Next
cs: Přesunout na následující

en: Move Prev
cs: Přesunout na předchozí

en: Action name for initiate
cs: Název akce pro spuštění

en: Action name for initiate/terminate
cs: Název akce pro spuštění/přerušení

en: Window Rules
cs: Pravidla oken

en: Set windows rules
cs: Nastavit pravidla oken

en: Matches
cs: Odpovídá

en: Skip taskbar
cs: Vynechat v liště úloh

en: Don't show application in taskbar
cs: Nezobrazovat aplikaci na panelu úloh

en: Don't show application in pager
cs: Nezobrazovat aplikaci v seznamu úloh

en: Above others windows
cs: Nad ostatními okny

en: Below others windows
cs: Pod ostatními okny

en: Sticky
cs: Přichytit

en: Sticky windows
cs: Přichycená okna

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Fullscreen windows
cs: Okna na celou obrazovku

en: Maximized
cs: Maximalizované

en: Maximized windows
cs: Maximalizovaná okna

en: Non movable windows
cs: Nepřesunutelná okna

en: Non resizable windows
cs: Okna s fixní velikostí

en: Non minimizable windows
cs: Neminimalizovatelná okna

en: Non maximizable windows
cs: Nemaximalizovatelná okna

en: Non closable windows
cs: Okna která nelze zavřít

en: Windows will not have focus
cs: Okna, která nepůjde zaměřit

en: Size rules
cs: Pravidla velikosti

en: Fixed Size Windows
cs: Pevná velikost oken

en: Sized Windows
cs: Okna s nastavenou velikostí

en: Windows that should be resized by default
cs: Okna, kterým bude nastavená výchozí velikost

en: Workarounds
cs: Řešení problémů

en: Marco-like workarounds.
cs: Obcházení chyb ve stylu Marco

en: Legacy Fullscreen Support
cs: Podpora zastaralého režimu plné obrazovky

en: Firefox Menu Fix
cs: Oprava nabídky firefoxu

en: OpenOffice.org Menu Fix
cs: Oprava nabídky OpenOffice.org

en: Java Window Fix
cs: Oprava oken Java

en: Qt Window Fix
cs: Oprava oken Qt

en: Fix broken glProgramEnvParameter4f implementation.
cs: Opravit špatnou implementaci glProgramEnvParameter4f
