compiz-plugins-main - en to he translation catalogue (786 entries)

en: Animations
he: אנימציות

en: Use various animations as window effects
he: הצג אפקטים שונים של אנימציות חלון

en: Open Animation
he: אנימצית פתיחה

en: Animation Selection
he: בחירת אנימציה

en: Open Effect
he: אפקט פתיחה

en: The animation effect shown when creating a window.
he: אפקט האנימציה המוצג בעת יצירת חלון.

en: Duration
he: משך

en: Animation duration in milliseconds for open effect.
he: משך אנימציה במילישניות עבור אפקט פתיחה.

en: Window Match
he: חלונות תואמים

en: The windows that will be animated.
he: החלון שיונפש.

en: Options
he: אפשרויות

en: Comma separated list of option value assignments to override effect settings, e.g.: fire_color=#0080ffff, fire_particles=700, fire_smoke=1
he: רשימה מופרדת בפסיקים של ערכים האמורים לעקוף את הגדרות האפקטים. למשל: fire_color=#0080ffff, fire_particles=700, fire_smoke=1

en: Random Effects
he: אפקטים אקראיים

en: Pool
he: מאגר

en: Pool of effects to be chosen from if Random effect is selected. Click reset to use all effects.
he: מאגר אפקטים לבחירה אם נבחר אפקט "אקראי". כדי לשחזר את הרשימה המלאה יש להקליק על "נקה".

en: Close Animation
he: אנימצית סגירה

en: Close Effect
he: אפקט סגירה

en: The animation effect shown when closing a window.
he: אפקט האנימציה המוצג בעת סגירת חלון.

en: Animation duration in milliseconds for close effect.
he: משך אנימציה במילישניות עבור אפקט סגירה.

en: Minimize Animation
he: אנימצית מזעור

en: Minimize Effect
he: אפקט מזעור

en: The animation effect shown when minimizing a window.
he: אפקט האנימציה המוצג בעת מזעור חלון.

en: Animation duration in milliseconds for minimize effect.
he: משך אנימציה במילישניות עבור אפקט מזעור.

en: Shade Animation
he: אנימצית גלילה

en: Shade Effect
he: פקט גלילה

en: The animation effect shown when shading a window.
he: אפקט האנימציה המוצג בעת גלילת חלון.

en: Animation duration in milliseconds for shade effect.
he: משך אנימציה במילישניות עבור אפקט גלילה.

en: Window that should animate with this effect when shaded.
he: חלון שעליו יש להפעיל אפקט אנימציה זה בעת גלילה.

en: Focus Animation
he: אנימצית קבלת מיקוד

en: Focus Effect
he: אפקט קבלת מיקוד

en: The animation effect shown when focusing a window.
he: אפקט האנימציה המוצג בעת קבלת מוקד.

en: Animation duration in milliseconds for focus effect.
he: משך אנימציה במילישניות עבור אפקט קבלת מוקד.

en: Window that should animate with this effect when focused.
he: חלון שעליו יש להפעיל אפקט אנימציה זה בעת קבלת מוקד.

en: Effect Settings
he: הגדרות אפקט

en: Curved Fold
he: קפל מעוקל

en: Curved Fold Amplitude Multiplier
he: מכפיל משרעת קפל מעוקל

en: Fold amplitude (size) is multiplied by this number. Negative values fold outward.
he: משרעת (גודל) הקפל מוכפל במספר זה. ערכים שליליים ייצרו קיפול כפי חוץ.

en: Zoom to TaskBar on Minimize
he: תקריב לשורת המשימות בעת מזעור

en: Whether the window should zoom to taskbar when minimized with Curved Fold effect.
he: קובע אם החלון יתמזער אל שורת המשימות בעזרת אפקט קיפול מעוקל.

en: Dodge
he: פלס דרך

en: Dodge Gap Ratio
he: יחס פערים לפילוס דרך

en: Ratio of gaps between dodge start times to focus duration.
he: יחס הפערים בין משך תחילת פילוס הדרך ובין משך קבלת המוקד.

en: Dream
he: חלום

en: Whether the window should zoom to taskbar when minimized with Dream effect.
he: קובע אם החלון יתמזער אל שורת המשימות בעזרת אפקט חלום.

en: Glide 1
he: גלישה 1

en: Away Position
he: מיקום במצב מרוחק

en: Closeness of window to camera at the end of the animation (1.0: Close to camera, -2.0: Away from camera).
he: קירבת החלון למצלמה בסוף האנימציה (1.0: קרוב למצלמה. 2.0 - : רחוק מהמצלמה).

en: Away Angle
he: זווית במצב מרוחק

en: Angle of window at the end of the animation.
he: זווית החלון בסוף האנימציה.

en: Whether the window should zoom to taskbar when minimized with Glide 1 effect.
he: קובע אם החלון יתמזער אל שורת המשימות בעזרת אפקט גלישה 1.

en: Glide 2
he: גלישה 2

en: Whether the window should zoom to taskbar when minimized with Glide 2 effect.
he: קובע אם החלון יתמזער אל שורת המשימות בעזרת אפקט גלישה 2.

en: Horizontal Folds
he: קפלים אופקיים

en: Horizontal Folds Amplitude Multiplier
he: מכפיל משרעת קפלים אופקיים

en: Number of Horizontal Folds
he: מספר קפלים אופקיים

en: The number of horizontal folds that occur in the Horizontal Fold animation.
he: מספר הקפלים האופקיים המוצגים באנימציית קפל אופקי.

en: Whether the window should zoom to taskbar when minimized with Horizontal Folds effect.
he: קובע אם החלון יתמזער אל שורת המשימות בעזרת אפקט קפלים אופקיים.

en: Magic Lamp
he: מנורת קסמים

en: Magic Lamp Open/Close Moving End
he: פיית מנורה מתנייעת עבור פתיחה וסגירה

en: On open/close, move magic lamp ending point with the mouse pointer.
he: בעת פתיחה וסגירה, הזז את פיית המנורה עם סמן העכבר.

en: Magic Lamp Grid Y Resolution
he: אבחנת רשת בציר Y

en: Vertex grid resolution for Magic Lamp (Y dimension only). This is the number of points used to define the curves. The higher the number, the smoother the curves. However there will be a loss of performance (CPU usage increases).
he: אבחנת רשת וורטקס עבור מנורת הקסמים (ציר Y בלבד). זהו מספר הנקודות המגדירות את העיקולים. ככל שהמספר גבוה יותר יהיו העיקולים חלקים יותר. עם זאת, הדבר יביא לירידה בביצועים ויעמיס על המעבד המרכזי.

en: Magic Lamp Max Waves
he: מספר גלים מירבי

en: The maximum number of waves for Magic Lamp.
he: מספר הגלים המירבי עבור מנורת הקסמים.

en: Magic Lamp Min Wave Amplitude
he: מספר גלים מזערי

en: The minimum amplitude (size of the waves) Magic Lamp will have.
he: המשרעת (גובה הגלים) המזערית של מנורת הקסמים.

en: Magic Lamp Max Wave Amplitude
he: משרעת גל מירבית

en: The maximum amplitude (size of the waves) Magic Lamp will have.
he: המשרעת (גובה הגלים) המירבית של מנורת הקסמים.

en: Magic Lamp Open Start Width
he: רוחב התחלתי בעת פתיחה

en: Starting width of open effect and ending width of close effect for Magic Lamp.
he: רוחב התחלתי של אפקט פתיחה ורוחב סופי של אפקט סגירה עבור מנורת הקסמים.

en: Roll Up
he: גלול מעלה

en: Rollup Fixed Interior
he: תוכן מקובע בעת גלילה מעלה

en: Fixed window interior during the Rollup animation.
he: תוכן חלון מקובע בעת אנימצית גלילה כלפי מעלה.

en: Sidekick
he: גלגלון

en: Sidekick Number of Rotations
he: מספר סיבובי גלגלון

en: Number of rotations for Sidekick (plus or minus 10% for randomness).
he: מספר סיבובים עבור הגלגלון (עם סטייה אקראית של 10%)

en: Sidekick Springiness
he: קפיציות גלגלון

en: How spring-like the Sidekick animation should be.
he: מידת הקפיציות של אנימצית הגלגלון.

en: Zoom from Center
he: תקריב מן המרכז

en: Zoom from center when playing the Sidekick animation.
he: תקריב מן המרכז בעת הצגת אנימצית הגלגלון.

en: Off
he: לא פועל

en: Minimize/Unminimize Only
he: מזעור\שחזור בלבד

en: Open/Close Only
he: פתיחה\סגירה בלבד

en: On
he: פועל

en: Vacuum
he: ואקום

en: Vacuum Open/Close Moving End
he: קצה נע עבור פתיחה\סגירה של ואקום

en: On open/close, move vacuum ending point with the mouse pointer.
he: בעת פתיחה\סגירה, הזז את פיית הואקום עם סמן העכבר.

en: Vacuum Grid Y Resolution
he: רזולוצית רשת Y של ואקום

en: Vertex grid resolution for Vacuum (Y dimension only). This is the number of points used to define the curves. The higher the number, the smoother the curves. However there will be a loss of performance (CPU usage increases).
he: אבחנת רשת וורטקס עבור וואקום (ציר Y בלבד). זהו מספר הנקודות המגדירות את העיקולים. ככל שהמספר גבוה יותר יהיו העיקולים חלקים יותר. עם זאת, הדבר יביא לירידה בביצועים ויעמיס על המעבד המרכזי.

en: Vacuum Open Start Width
he: רוחב התחלי בפתיחה של ואקום

en: Starting width of open effect and ending width of close effect for Vacuum.
he: רוחב התחלתי של אפקט פתיחה ורוחב סופי של אפקט סגירה עבור ואקום.

en: Wave
he: גל

en: Wave Width
he: רוחב גל

en: The width of the wave relative to the window height.
he: רוחב הגל בהתאם לגובה החלון.

en: Wave Amplitude Multiplier
he: מכפיל משרעת גל

en: Wave amplitude (size) is multiplied by this number. Negative values fold outward.
he: משרעת (גודל) הגל מוכפלת במספר זה. ערכים שליליים ייצרו קיפול כלפי חוץ.

en: Zoom
he: תקריב

en: Zoom from center when playing the Zoom animation.
he: תקריב מן המרכז בעת הצגת אנימצית תקריב.

en: Zoom Springiness
he: קפיציות תקריב

en: How spring-like the Zoom animation should be.
he: מידת הקפיציות של אנימצית התקריב.

en: Random Animations For All Events
he: אנימציות אקראיות לכל האירועים

en: All effects are chosen randomly, ignoring the selected effect. If None is selected for an event, that event won't be animated.
he: כל האפקטים נבחרים באקראי, בלי להתחשב באפקט שנבחר. אם שום אפקט לא נבחר עבור האירוע, לא תוצג עבורו אנימציה.

en: Animation Time Step
he: יחידת זמן עבור אנימציה

en: The amount of time in milliseconds between each render of the animation. The higher the number, the jerkier the movements become.
he: משך הזמן במילישניות בין כל רענון של האנימציה. ככל שהמספר גבוה יותר התנועה מקוטעת יותר.

en: None
he: ללא

en: Random
he: אקראי

en: Fade
he: פייד

en: Color filter
he: מסנן צבע

en: Filter colors for accessibility purposes
he: סנן צבעים מטעמי נגישות

en: Toggle window filtering
he: הפעל\נטרל סינון חלון

en: Toggle filtering for currently focused window.
he: הפעל\נטל סינון עבור החלון הפעיל.

en: Toggle screen filtering
he: הפעל\נטרל סינון מסך

en: Toggle filtering for every window on the screen.
he: הפעל\נטרל סינון עבור כל החלונות על המסך.

en: Switch filter
he: עבור מסנן

en: Select filter to use from filters list : either apply all filters or only one specific filter (triggering this action switches filters one by one and eventually comes back to the "all filters" mode).
he: בחירת מסנן מתוך הרשימה: ניתן להפעיל את כל המסננים או רק אחד מהם (ביצוע פעולה זו עובר בין כל המסננים אחד אחד, ולבסוף שב למצב "כל המסננים").

en: Filter window decorations
he: סנן מסגרות חלון

en: Window decorations (borders and titlebar) will be filtered as well as window contents if enabled.
he: אם מאופשר, מסגרת החלון (גבולות ושורת כותרת) תסונן גם היא לצד תוכן החלון.

en: Filtered windows
he: חלונות מסוננים

en: Windows to be filtered by default.
he: חלונות לסינון כברירת מחדל.

en: Exclude windows
he: חלונות יוצאים מן הכלל

en: Windows to exclude from filtering.
he: חלונות שאין לסנן.

en: Filters files
he: קבצי מסננים

en: List of plain text filter files that should be applied when filtering windows or screen.
he: רשימת קבצי טקסט של הגדרות מסנן, שאותן יש להפעיל בעת סינון חלונות או מסך.

en: Expo
he: אקספו

en: Expo Plugin
he: התקן אקספו

en: Bindings
he: צימודים

en: Expo key
he: מקש אקספו

en: Engage wall expo mode key binding
he: מקש להפעלת מצב קיר אקספו

en: Expo button
he: כפתור אקספו

en: Engage wall expo mode button binding
he: כפתור להפעלת מצב קיר אקספו

en: Expo edge
he: קצה מסך לאקספו

en: Engage wall expo mode edge binding
he: קצה מסך להפעלת מצב קיר אקספו

en: Double click time
he: משך הקלקה כפולה

en: Timeframe to execute a double click
he: משך זמן לביצוע הקלקה כפולה

en: Drag&amp;drop
he: גרירה והשלכה

en: Button binding for drag &amp; drop of windows
he: כפתור לגרירה והשלכה של חלונות

en: Exit expo
he: צא מאקספו

en: Button binding to exit expo
he: כפתור ליציאה מאקספו

en: Next viewport
he: משטח העבודה הבא

en: Button binding to switch to next viewport in expo
he: כפתור למעבר למשטח העבודה הבא באקספו

en: Previous viewport
he: משטח העבודה הקודם

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Zoom time
he: משך תקריב

en: Duration of the zoomout animation
he: משך אנימציה של תקריב החוצה

en: Immediate moves
he: תזוזות מיידיות

en: Selects if windows movements in expo mode should be immediate - this among other things disables wobbliness
he: קובע אם תנועות חלון באקספו צריכות להיות מיידיות - בין השאר, מבטל את אפקט הנדנוד

en: Expo Animation
he: אנימצית אקספו

en: Animation used when switching to expo mode
he: אנימציה בעת מעבר למצב אקספו

en: Fade + Zoom
he: דהיה + תקריב

en: Vortex
he: מערבולת

en: Appearance
he: מראה

en: Deformation
he: עיוות

en: Deformation of the expo wall
he: עיוות של קיר האקספו

en: Tilt
he: שיפוע

en: Curve
he: עיקול

en: Distance
he: מרחק

en: Distance of the expo wall
he: מרחק קיר האקספו

en: Viewport distance
he: מרחק משטח עבודה

en: Distance between viewports
he: מרחק בין משטחי עבודה

en: Aspect Ratio
he: יחס אורך ורוחב

en: Expo mode aspect ratio
he: יחס אורך ורוחב במצב אקספו

en: Curve strength
he: חדות עיקול

en: Strength of the deformation in curve mode
he: עוצמת העיוות במצב עיקול

en: Hide panels/docks in expo
he: הסתר פאנלים\מעגנים במצב אקספו

en: Hide panels/docks in expo.
he: הסתר פאנלים\מעגנים במצב אקספו.

en: Generate mipmaps in expo mode
he: ייצר mipmap במצב אקספו

en: Multi Output Mode
he: מצב פלט מרובה

en: Selects how the expo wall is displayed if multiple output devices are used.
he: קובע כיצד יוצג קיר האקספו כאשר נעשה שימוש במספר התקני פלט.

en: One big wall
he: קיר גדול יחיד

en: One wall per output
he: קיר לכל פלט

en: Brightness
he: בהירות

en: Inactive viewport brightness.
he: בהירות משטח עבודה לא פעיל.

en: Saturation
he: רוויה

en: Inactive viewport saturation.
he: רווית משטח עבודה לא פעיל.

en: Reflection
he: השתקפות

en: Show a reflection of the viewports on the ground
he: הצג השתקפות של משטחי העבודה על הקרקע

en: Ground color(near)
he: צבע קרקע (קרובה)

en: Color of the ground (near).
he: צבע הקרקע (קרובה).

en: Ground color(far)
he: צבע קרקע (רחוקה)

en: Color of the ground (far).
he: צבע הקרקע (רחוקה).

en: Reflection ground size
he: גודל הקרקע

en: Reflection ground size.
he: גודל הקרקע עבור השתקפות.

en: Reflection Scale
he: גודל השתקפות

en: Scale factor of the expo wall reflection
he: מקדם הגודל של השתקפות הקיר באקספו

en: Enhanced Zoom Desktop
he: תקריב משופר

en: Enhanced zoom functions for the visually impaired and other users
he: פונקציות תקריב מתקדמות עבור משתמשים כבדי ראייה ואחרים

en: Zoom In/Out
he: תקריב פנימה\החוצה

en: Zoom In
he: תקריב פנימה

en: Zoom Out
he: תקריב החוצה

en: Zoom Box
he: תיבת תקריב

en: Zoom in on a boxed area
he: תקריב פנימה מתוחם בתיבה

en: Mouse Behaviour
he: התנהגות עכבר

en: Center the mouse
he: מרכז את העכבר

en: Puts the mouse in the middle of the screen (Regardless of zoom level)
he: ממקם את סמן העכבר במרכז המסך (בלי להתחשב ברמת התקריב)

en: Specific Zoom
he: תקריב ספציפי

en: Zoom Specific Level 1
he: רמת תקריב ספציפית 1

en: Zoom to the specific zoom level 1
he: תקריב לרמת תקריב ספציפית 1

en: Specific zoom factor 1
he: מקדם תקריב 1

en: Zoom level to go to when triggering hotkey 1
he: רמת התקריב שיש לעבור אליה בעת הפעלת מקש חם 1

en: Zoom Specific Level 2
he: רמת תקריב ספציפית 2

en: Zoom to the specific zoom level 2
he: תקריב לרמת תקריב ספציפית 2

en: Specific zoom factor 2
he: מקדם תקריב 2

en: Zoom level to go to when triggering hotkey 2
he: רמת התקריב שיש לעבור אליה בעת הפעלת מקש חם 2

en: Zoom Specific Level 3
he: רמת תקריב ספציפית 3

en: Zoom to the specific zoom level 3
he: תקריב לרמת תקריב ספציפית 3

en: Specific zoom factor 3
he: מקדם תקריב 3

en: Zoom level to go to when triggering hotkey 3
he: רמת התקריב שיש לעבור אליה בעת הפעלת מקש חם 3

en: Target Focused Window on Specific level
he: הינעל על החלון הפעיל ברמה ספציפית

en: Enable this to target the focused window when jumping to a specific zoom level. Disable to target mouse.
he: מאפשר נעילה על החלון הפעיל בעת קפיצה לרמת תקריב ספציפית. ביטול אפשרות זו יביא לנעילה על סמן העכבר.

en: Zoom Area Movement
he: תזוזת איזור תקריב

en: Toggle zoom area lock
he: הפעל\נטרל נעילת איזור תקריב

en: Toggles a lock on the zoom area so it doesn't change on various events
he: מפעיל או מנטרל את נעילת איזור התקריב, כך שלא יושפע מאירועים שונים

en: Panning
he: הפנייה

en: Pan Zoom Left
he: הפנה תקריב שמאלה

en: Pan (move) the zoom area left
he: הפנה (הזז) את איזור התקריב שמאלה

en: Pan Zoom Right
he: הפנה תקריב ימינה

en: Pan (move) the zoom area right
he: הפנה (הזז) את איזור התקריב ימינה

en: Pan Zoom Up
he: הפנה תקריב מעלה

en: Pan (move) the zoom area up
he: הפנה (הזז) את איזור התקריב מעלה

en: Pan Zoom Down
he: הפנה תקריב מטה

en: Pan (move) the zoom area down
he: הפנה (הזז) את איזור התקריב מטה

en: Fitting
he: התאמה

en: Fit the window to the zoom level
he: התאם החלון לרמת התקריב

en: Resize the window so it matches the current zoom level.
he: שנה את גודל החלון כך שיתאים לרמת התקריב הנוכחית.

en: Fit zoomed area to window
he: התאם את איזור התקריב לחלון

en: Zooms in/out so the focused window is zoomed to the maximum while still being fully visible.
he: מבצע תקריב פנימה\החוצה כך שהחלון מוצג בתקריב מירבי אך עדיין נראה לעין

en: Zoom factor
he: מקדם תקריב

en: Zoom in/out by this factor. Higher value means quicker zooming.
he: מקדם לתקריב פנימה\החוצה. ערך גבוה יותר יביא לתקריב מהיר יותר.

en: Minimum zoom factor
he: מקדם תקריב מזערי

en: The minimum allowed zoom factor. A value of 0.5 equals 2x zoom, a value of 0.25 equals 4x zoom.
he: מקדם התקריב המזערי. ערך של 0.5 פירושו תקריב של פי 2, ערך של 0.25 פירושו תקריב של פי 4.

en: Sync Mouse
he: סנכרון עכבר

en: Always keep the zoomed area in sync with where the mouse is, and vice versa. Use this if you don't intend to draw a scaled pointer or hide the original pointer. The zoomed area will move as you move your mouse.
he: סנכרן תמיד את איזור התקריב עם מקום סמן העכבר. יש להשתמש באפשרות זו אם אין כוונה לצייר סמן בגודל מותאם או להסתיר את הסמן המקורי. איזור התקריב יזוז עם סמן העכבר.

en: Scale the mouse pointer
he: התאם את גודל סמן העכבר

en: Enable this to get a gradually larger mouse pointer as you zoom in
he: מאפשר הצגת סמן עכבר גדול יותר ויותר בעת תקריב פנימה.

en: Dynamic mouse pointer scale
he: התאמה דינמית של גודל סמן העכבר

en: When scaling the mouse pointer, this option makes the scale adjust according to the current level of zoom.
he: שנה את גודל סמן העכבר בעת מבט על בהתאם לרמת התקריב הנוכחית.

en: Static mouse pointer scale
he: התאמה סטטית של גודל סמן העכבר

en: When not using a dynamic mouse pointer scale, this is the scale factor for the mouse pointer.
he: מקדם שינוי הגודל עבור סמן העכבר כאשר לא נעשה שימוש בשינוי דינמי של הגודל במצב מבט על.

en: Hide original mouse pointer
he: הסתר את סמן העכבר המקורי

en: Hides the original mouse pointer when zoomed in and scaling the mouse
he: מסתיר את סמן העכבר המקורי בעת תקריב פנימה והתאמת גודל הסמן

en: Restrain the mouse to the zoom area
he: הגבל עכבר לאיזור התקריב

en: Attempt to keep the zoomed mouse visible by warping it when it is moved outside the zoom area.
he: נסה לדאוג לכך שסמן העכבר תמיד ייראה לעין בזמן תקריב על ידי הקפצתו חזרה במידה שהוא מוסט אל מחוץ לאיזור התקריב.

en: Mouse panning
he: פנייה באמצעות העכבר

en: Pan the zoom area when the mouse cursor moves outside the visible area.
he: הפנה את איזור התקריב כאשר סמן העכבר יוצא מן התחום הנראה

en: Mouse Restrain Margin
he: שוליים תוחמי עכבר

en: The size of the margin to add when attempting to restrain the mouse.
he: גודל השוליים להוספה בעת נסיון להגביל את העכבר.

en: Pan Factor
he: מקדם הפנייה

en: Move the zoomed area this much whenever you pan the zoomed area with keys.
he: הזז את איזור התקריב במידה זו בעת הסטת איזר התקריב בעזרת מקשי המקלדת.

en: Focus Tracking
he: מעקב אחר המוקד

en: Enable focus tracking
he: אפשר מעקב אחר מוקד

en: Move the zoom area when focus changes.
he: הזז את איזור התקריב בעת מעבר מוקד.

en: Fit zoom level to window on focus change
he: התאם את רמת התקריב לחלון בעת העברת מוקד

en: Fit the zoomed area to the window when the zoomed area moves as a result of focus tracking.
he: התאם את איזור התקריב לחלון כאשר איזור התקריב מוזז בשל מעקב אחרי מוקד.

en: Autoscale threshold
he: סף התאמת גודל אוטומטית

en: Only change zoom level (scale) on focus change if the target value is higher than this. Prevents zooming too far in on small popups etc.
he: שנה את רמת התקריב (גודל) בעת העברת מוקד רק אם ערך היעד גבוה מערך זה. כך ניתן למנוע, למשל, תקריב מוגזם על חלונות קופצים קטנים.

en: Always fit to window on focus track
he: התאם תמיד לחלון בעת מעקב אחרי המוקד

en: Fit the zoomed area to the window when the zoomed area moves as a result of focus tracking. Even when not initially zoomed in.
he: התאם את איזור התקריב לחלון כאשר איזור התקריב מוזז בשל מעקב אחרי מוקד, אפילו אם לא התבצע תקריב מלכתחילה.

en: Follow Focus Delay
he: השהייה לפני מעקב אחר המוקד

en: Only attempt to center newly focused windows if the mouse hasn't moved in this amount of seconds. Use this to avoid jumping when using sloppy focus.
he: נסה להתמרכז על חלונות חדשים רק אם העכבר לא זז במשך מספר זה של שניות. אפשרות זו מונעת קפיצות בעת שימוש במיקוד רשלני (העברת המוקד באמצעות הזזת סמן העכבר מעל החלון ללא הקלקה).

en: Animation
he: אנימציה

en: Speed
he: מהירות

en: Zoom Speed
he: מהירות תקריב

en: Timestep
he: יחידת זמן

en: Zoom Timestep
he: יחידת זמן תקריב

en: Filter Linear
he: מסנן לינארי

en: Use linear filter when zoomed in
he: השתמש בפילטר לינארי בעת תקריב פנימה

en: JPEG image format plugin
he: התקן תסדיר תמונה JPEG

en: Compression Quality
he: איכות דחיסה

en: Quality of compression when saving JPEG images
he: איכות הדחיסה בעת שמירת תמונות JPEG

en: Magnifier
he: זכוכית מגדלת

en: Magnifier box
he: תיבת זכוכית מגדלת

en: Initiate
he: הפעל

en: General
he: כללי

en: Mode
he: מצב

en: Mode.
he: מצב.

en: Simple
he: פשוט

en: Image overlay
he: תמונת כיסוי

en: Fisheye
he: עין דג

en: Zoom factor for keyboard initiated magnifier.
he: מקדם תקריב עבור זכוכית מגדלת המופעלת בעזרת המקלדת.

en: Keep fully on screen
he: שמור את הכל על המסך

en: Keep fully on screen.
he: שמור את הכל על המסך.

en: Width
he: רוחב

en: Box width.
he: רוחב קופסה.

en: Height
he: גובה

en: Box height.
he: גובה קופסה.

en: Border width
he: רוחב גבול

en: Border widtht.
he: רוחב הגבול.

en: Border color
he: צבע גבול

en: Magnifier image
he: תמונת זכוכית מגדלת

en: Magnifier image.
he: תמונת זכוכית מגדלת.

en: Clip mask
he: מסיכת גזירה

en: Clip mask.
he: מסיכת גזירה.

en: X offset of the cursor
he: הסטת X של הסמן

en: X offset of the cursor.
he: הסטת X של הסמן.

en: Y offset of the cursor
he: הסטת Y של הסמן

en: Y offset of the cursor.
he: הסטת Y של הסמן.

en: Radius
he: רדיוס

en: Radius of the magnification area.
he: רדיוס השטח המוגדל.

en: Mouse position polling
he: סקר מיקום עכבר

en: Updates the mouse pointer position from the xserver
he: מקבל עדכונים משרת ה-X על מיקום העכבר

en: Misc
he: שונות

en: Mouse Poll Interval
he: מרווח זמן לבדיקת עכבר

en: How often to poll the mouse position, in miliseconds. Reduce this to reduce choppy behavior.
he: תדירות בדיקת מיקום העכבר במילישניות. הקטנת ערך זה תפחית את קופצניות התזוזה.

en: Negative
he: תשליל

en: Used to set a window or screen negative
he: צובע חלון או מסך כתשליל

en: Toggle Window Negative
he: הפעל\נטרל תשליל חלון

en: Toggle active window negative
he: הפעל\נטרל תשליל בחלון הפעיל

en: Toggle Screen Negative
he: הפעל\נטרל תשליל מסך

en: Toggle screen negative
he: הפעל\נטרל תשליל מסך

en: Neg Windows
he: שלול חלונות

en: Windows to be negative by default
he: חלונות בצבעי תשליל כברירת מחדל

en: Exclude Windows
he: התעלם מחלונות

en: Windows to exclude from negating
he: חלונות שאין לצבוע כתשליל

en: Opacify
he: איטום

en: Make windows easily visible by hovering the mouse over them
he: הצג את החלונות בקלות על ידי העברת סמן העכבר מעליהם

en: Toggle Opacify
he: הפעל\נטרל איטום

en: Use this to enable/disable Opacify on the fly. Previously opacified windows will not be reset once you disable it like this.
he: משמש להפעלת\ניטרול איטום תוך כדי עבודה. חלונות שכבר הופעל עליהם איטום לא ישוחזרו אם ההתקן ינוטרל בדרך זו.

en: Misc. Options
he: אפשרויות נוספות

en: Reset opacity to original values when toggling
he: החזר אטימות לערכה המקורי בעת הפעלה\נטרול

en: Reset the opacity of all windows modified by opacify when toggling Opacify with the defined key-combination.
he: החזר את אטימותם של כל החלונות שהושפעו על ידי התקן האיטום כאשר ההתקן מופעל או מנוטרל באמצעות צירוף מקשים.

en: Delay until Opacification
he: השהייה לפני איטום

en: The delay (in ms) before Opacify changes opacity after the active window has changed.
he: השהייה (במילישניות) לפני שהתקן האיטום משנה את האטימות לאחר החלפת החלון הפעיל.

en: Toggle Opacify on by default
he: הפעל איטום כברירת מחדל

en: With this enabled, opacify will be on when you load Opacify, which is usually when you start Compiz.
he: משמש להפעלת התקן האיטום בעת טעינתו, המתרחשת לרוב בעת טעינת קומפיז.

en: Only increase opacity if a window is blocking
he: הגבר אטימות רק אם קיים חלון חוסם

en: Only increase the opacity on the targeted window if it has one or more windows blocking it from view.
he: הגבר את אטימות החלון הנבחר רק אם יש מעליו חלונות המסתירים אותו.

en: Bypass delay when the new active window is the focused window.
he: עקוף השהייה כאשר החלון הפעיל החדש הוא החלון בעל המוקד.

en: Do not wait if the window we are hovering is the focused window. This allows us to instantly see the focused window. You probably want to disable this if you are not using 'Click to Focus'.
he: אם החלון עליו מרחף סמן העכבר הוא החלון הפעיל, אל תשתהה. הדבר מאפשר לראות מייד את החלון הפעיל. אם אינכם משתמשים ב-'הקלקה למיקוד' סביר שתעדיפו לבטל זאת.

en: Bypass delay when Opacify is reducing the opacity on one or more windows already.
he: עקוף השהייה כאשר התקן האיטום כבר מפחית את אטימותו של חלון כלשהו.

en: This enables you to let Opacify instantly opacify new windows when you're already making one or more windows invisible. Makes for faster behavior while looking through layers of hidden windows.
he: הנח להתקן האיטום לפעול מייד על חלונות חדשים כאשר אחד או יותר מן החלונות כבר הפך לשקוף. כך ניתן להביט מהר יותר דרך שכבות של חלונות.

en: Windows that should be opacified.
he: חלונות שיש להפעיל עליהם איטום.

en: Opacity Levels
he: רמות אטימות

en: Active Opacity
he: אטימות חלון פעיל

en: The minimum opacity percentage to ensure a targeted window has. A target window will have either this opacity or the preset opacity, whichever is higher.
he: אחוז האטימות המזערי של חלון נבחר. חלון נבחר יהיה בעל אטימות זו או האטימות הקבועה מראש (הגבוהה מביניהן).

en: Passive Opacity
he: אטימות סבילה

en: The maximum opacity percentage a window blocking the current targeted window can have. A blocking window will have either this opacity or the preset opacity, whichever is lower.
he: אחוז האטימות המירבי שחלון החוסם את החלון הנבחר רשאי להגיע אליו. חלון חוסם יהיה בעל אטימות זו או האטימות הקבועה מראש (הנמוכה מביניהן).

en: Put
he: הצבה

en: Put window
he: הצב חלון

en: Put On Viewport
he: הצב במשטח עבודה

en: Move window to a certain viewport
he: הזז חלון אל משטח עבודה מסוים

en: Put to arbitrary viewport
he: הצב במשטח עבודה כלשהו

en: Put On Viewport 1
he: הצב במשטח עבודה 1

en: Move window to viewport 1
he: הזז חלון אל משטח עבודה 1

en: Put On Viewport 2
he: הצב במשטח עבודה 2

en: Move window to viewport 2
he: הזז חלון אל משטח עבודה 2

en: Put On Viewport 3
he: הצב במשטח עבודה 3

en: Move window to viewport 3
he: הזז חלון אל משטח עבודה 3

en: Put On Viewport 4
he: הצב במשטח עבודה 4

en: Move window to viewport 4
he: הזז חלון אל משטח עבודה 4

en: Put On Viewport 5
he: הצב במשטח עבודה 5

en: Move window to viewport 5
he: הזז חלון אל משטח עבודה 5

en: Put On Viewport 6
he: הצב במשטח עבודה 6

en: Move window to viewport 6
he: הזז חלון אל משטח עבודה 6

en: Put On Viewport 7
he: הצב במשטח עבודה 7

en: Move window to viewport 7
he: הזז חלון אל משטח עבודה 7

en: Put On Viewport 8
he: הצב במשטח עבודה 8

en: Move window to viewport 8
he: הזז חלון אל משטח עבודה 8

en: Put On Viewport 9
he: הצב במשטח עבודה 9

en: Move window to viewport 9
he: הזז חלון אל משטח עבודה 9

en: Put On Viewport 10
he: הצב במשטח עבודה 10

en: Move window to viewport 10
he: הזז חלון אל משטח עבודה 10

en: Put On Viewport 11
he: הצב במשטח עבודה 11

en: Move window to viewport 11
he: הזז חלון אל משטח עבודה 11

en: Put On Viewport 12
he: הצב במשטח עבודה 12

en: Move window to viewport 12
he: הזז חלון אל משטח עבודה 12

en: Put to adjacent viewport
he: הצב במשטח עבודה סמוך

en: Viewport Left
he: משטח עבודה שמאלי

en: Move window to the viewport on the left
he: הזז חלון אל משטח העבודה שמשמאל

en: Viewport Right
he: משטח עבודה ימני

en: Move window to the viewport on the right
he: הזז חלון אל משטח העבודה שמימין

en: Viewport Top
he: משטח עבודה עליון

en: Move window to the viewport on the top
he: הזז חלון אל משטח העבודה שמלמעלה

en: Viewport Bottom
he: משטח עבודה תחתון

en: Move window to the viewport on the bottom
he: הזז חלון אל משטח העבודה שמתחת

en: Put within viewport
he: הצב בתוך משטח עבודה

en: Put Center
he: הצב במרכז

en: Move window to the center
he: הזז חלון אל המרכז

en: Put Left
he: הצב בשמאל

en: Move window to the left edge
he: הזז חלון אל קצה המסך השמאלי

en: Put Right
he: הצב בימין

en: Move window to the right edge
he: הזז חלון אל קצה המסך הימני

en: Put Top
he: הצב מעלה

en: Move window to the top edge
he: הזז חלון אל קצה המסך העליון

en: Put Bottom
he: הצב מטה

en: Move window to the bottom edge
he: הזז חלון אל קצה המסך התחתון

en: Put Top Left
he: הצב מעלה משמאל

en: Move window to the top left corner
he: הזז חלון אל הפינה השמאלית העליונה

en: Put Top Right
he: הצב מעלה מימין

en: Move window to the top right corner
he: הזז חלון אל הפינה הימנית העליונה

en: Put Bottom Left
he: הצב מטה משמאל

en: Move window to the bottom left corner
he: הזז חלון אל הפינה השמאלית התחתונה

en: Put Bottom Right
he: הצב מטה מימין

en: Move window to the bottom right corner
he: הזז חלון אל הפינה הימנית התחתונה

en: Restore Position
he: שחזר מיקום

en: Move window to the last position
he: הזז חלון אל המיקום האחרון

en: Put Pointer
he: הצב על סמן

en: Move window to the pointer position
he: הזז חלון אל מיקום הסמן

en: Move window arbitrarily by passing x, y and type.
he: הזז חלונות באופן שרירותי על ידי העברת x, y, וסוג.

en: Padding
he: ריפוד

en: Pad Left
he: ריפוד שמאלי

en: Number of pixels from the left edge where the window will come to rest
he: מספר הפיקסלים מקצה המסך השמאלי שבהם יעצור החלון מתנועה

en: Pad Right
he: ריפוד ימני

en: Number of pixels from the right edge where the window will come to rest
he: מספר הפיקסלים מקצה המסך הימני שבהם יעצור החלון מתנועה

en: Pad Top
he: ריפוד עליון

en: Number of pixels from the top edge where the window will come to rest
he: מספר הפיקסלים מקצה המסך העליון שבהם יעצור החלון מתנועה

en: Pad Bottom
he: ריפוד תחתון

en: Number of pixels from the bottom edge where the window will come to rest
he: מספר הפיקסלים מקצה המסך התחתון שבהם יעצור החלון מתנועה

en: Unfocus Window
he: בטל את מיקוד החלון

en: Unfocus windows that are moved off the viewport
he: בטל את המיקוד על חלון שהוזז אל מחוץ למשטח העבודה

en: Window Center
he: מרכז חלון

en: Put pointer uses the center of the window
he: הצבה על הסמן מוגדרת על פי מרכז החלון

en: Avoid Offscreen
he: אל תצא מגבולות המסך

en: Avoids putting window borders offscreen
he: הגדרה זו מונעת הצבת גבולות חלונות מחוץ למסך

en: Animation speed
he: מהירות אנימציה

en: Animation timestep
he: יחידת זמן אנימציה

en: Resize Info
he: פרטי שינוי גודל

en: Display info on resize similar to marco
he: הצג מידע אודות שינוי גודל בדומה ל-marco

en: Fade Time
he: זמן דהייה

en: Fade time (in ms) for popup window
he: משך דהיית החלונית (במילישניות)

en: Show resize info for all windows.
he: הצג פרטי שינוי גודל עבור כל החלונות.

en: Show resize info for all windows as opposed to just windows with a resize increment of greater than 1.
he: מציג מידע על שינוי הגודל של כל החלונות, ולא רק על זה של חלונות ששינוי הגודל המצטבר שלהם גדול מ-1.

en: Text color.
he: צבע טקסט.

en: Color of text on resize popup.
he: צבע הטקסט בחלונית שינוי הגודל.

en: Gradient Color 1
he: צבע מדורג 1

en: Color 1 of the gradient background.
he: צבע 1 עבור הרקע המדורג.

en: Gradient Color 2
he: צבע מדורג 2

en: Color 2 of the gradient background.
he: צבע 2 עבור הרקע המדורג.

en: Gradient Color 3
he: צבע מדורג 3

en: Color 3 of the gradient background.
he: צבע 3 עבור הרקע המדורג.

en: Ring Switcher
he: מעביר טבעת

en: Key bindings
he: צירופי מקשים

en: Next Window
he: החלון הבא

en: Show switcher if not visible and select next window.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הבא.

en: Previous Window
he: החלון הקודם

en: Show switcher if not visible and select previous window.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הקודם.

en: Next Window (All Workspaces)
he: החלון הבא (כל משטחי העבודה)

en: Show switcher if not visible and select next window out of all windows.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הבא מבין כל החלונות.

en: Previous Window (All Workspaces)
he: החלון הקודם (כל משטחי העבודה)

en: Show switcher if not visible and select previous window out of all windows.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הקודם מבין כל החלונות.

en: Next Window (Group)
he: החלון הבא (קבוצה)

en: Show switcher if not visible and select next window of the current application.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הבא של היישום הנוכחי.

en: Previous Window (Group)
he: החלון הקודם (קבוצה)

en: Show switcher if not visible and select previous window of the current application.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הקודם של היישום הנוכחי.

en: Ring speed
he: מהירות הטבעת

en: Ring timestep
he: יחידת זמן טבעת

en: Inactive Window Opacity
he: אטימות חלון לא פעיל

en: Amount of opacity (in percent) for windows in the ring which are not selected
he: אחוז האטימות של החלונות בטבעת שלא נבחרו

en: Ring Windows
he: חלונות בטבעת

en: Windows that should be shown in ring
he: חלונות שיש להציג בטבעת

en: Overlay Icon
he: צלמית מודבקת

en: Overlay an icon on windows in the ring
he: הדבק צלמית על חלונות בטבעת

en: Emblem
he: סמל

en: Big
he: גדול

en: Darken Background
he: הכהה רקע

en: Darken background when showing the ring
he: הכהה את הרקע בעת הצגת הטבעת

en: Show Minimized
he: הצג ממוזערים

en: Show windows that are minimized, shaded or in show desktop mode.
he: הצג חלונות ממוזערים, גלולים או מוסתרים על ידי מצב 'הצג שולחן עבודה'.

en: Allow Mouse Selection
he: אפשר בחירה בעזרת העכבר

en: Allow the selection of windows by just clicking on them while the switcher is active.
he: אפשר בחירה חלונות על ידי הקלקה עליהם בזמן שהמעביר פעיל

en: Ring appearance
he: מראה הטבעת

en: Rotate Ring Clockwise on Next
he: בעת העברה לחלון הבא, סובב הטבעת בכיוון השעון

en: Rotate ring clockwise for next window instead of counterclockwise
he: בעת העברה לחלון הבא, סובב את הטבעת בכיוון השעון במקום נגדו

en: Ring Width
he: רוחב הטבעת

en: Ring width (in percent of the screen width)
he: רוחב הטבעת (באחוזים מרוחב המסך)

en: Ring Height
he: גובה הטבעת

en: Ring height (in percent of the screen height)
he: גובה הטבעת (באחוזים מגובה המסך)

en: Thumbnail Width
he: רוחב תמונה מוקטנת

en: Maximum horizontal size of a thumbnail in the ring
he: גודל אופקי מירבי של תמונה ממוזערת בטבעת

en: Thumbnail Height
he: גובה תמונה מוקטנת

en: Maximum vertical size of a thumbnail in the ring
he: גודל אנכי מירבי של תמונה ממוזערת בטבעת

en: Minimum Brightness Factor
he: מקדם בהירות מזערי

en: Changes the minimum brightness factor for windows in the ring. The farer away windows are, the less bright are they.
he: קובע את מקדם הבהירות המזערי עבור חלונות בטבעת. חלונות מרוחקים יותר יהיו כהים יותר.

en: Minimum Scale Factor
he: מקדם שינוי גודל מזערי

en: Changes the minimum scale factor for windows in the ring. The farer away windows are, the smaller are they.
he: קובע את מקדם שינוי הגודל המזערי עבור חלונות בטבעת. חלונות מרוחקים יותר יהיו קטנים יותר.

en: Window title display
he: הצגת כותרת חלון

en: Show Window Title
he: הצג כותרת חלון

en: Show window title of currently selected window.
he: הצג את כותרת החלון הנבחר.

en: Bold Font
he: גופן מודגש

en: Selects if the window title should be displayed in bold font or not.
he: קובע אם כותרת החלון תוצג בגופן מודגש אם לאו.

en: Font Size
he: גודל גופן

en: Font size for the window title
he: גודל גופן כותרת החלון

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background color for the window title
he: צבע רקע כותרת החלון

en: Font Color
he: צבע גופן

en: Font color for the window title
he: צבע גופן כותרת החלון

en: Text Placement
he: מיקום טקסט

en: Selects where to place the window title.
he: קובע את מיקום כותרת החלון.

en: Centered on screen
he: ממורכז על המסך

en: Above ring
he: מעל הטבעת

en: Below ring
he: מתחת לטבעת

en: Scale Addons
he: תוספות למבט על

en: Some useful additions to the scale plugin
he: מספר תוספות שימושיות להתקן מבט על

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Close windows while in scale mode
he: סגור חלונות במצב מבט על

en: Close window while in scale mode
he: סגור חלון במצב מבט על

en: Pull Window
he: משוך חלון

en: Pull window to current viewport while in scale mode
he: משוך חלון אל משטח העבודה הנוכחי במצב מבט על

en: Zoom Window
he: תקריב על חלון

en: Zoom window while in scale mode
he: תקריב על חלון במצב מבט על

en: Window Title
he: כותרת חלון

en: Window Title Display
he: הצגת כותרת חלון

en: Window title display in scale mode
he: הצגת כותרת חלון במצב מבט על

en: No display
he: אל תציג

en: Highlighted window only
he: החלון המודגש בלבד

en: All windows
he: כל החלונות

en: Use bold font for window title display
he: השתמש בגופן מודגש להצגת כותרת החלון

en: Font size for window title display
he: גודל גופן להצגת כותרת חלון

en: Title Border Size
he: גודל גבול כותרת

en: Size of the border around the window title
he: גודל הגבול סביב כותרת החלון

en: Font color of the window title
he: צבע גופן כותרת חלון

en: Background color of the window title
he: צבע רקע כותרת החלון

en: Window Highlight
he: הדגשת חלון

en: Draw Window Highlight
he: צייר הדגשת חלון

en: Highlights the hovered window with the given color
he: מדגיש את החלון בעזרת הצבע הנתון בעת מעבר עכבר

en: Highlight Color
he: צבע הדגשה

en: Color used for highlighting the hovered window
he: צבע להדגשת חלון בעת מעבר עכבר

en: Window Layout Mode
he: מצב סידור חלונות

en: Selects the mode to layout the windows in scale mode
he: מצב סידור החלונות בעת מבט על

en: Normal
he: רגיל

en: Organic - EXPERIMENTAL
he: אורגני (נסיוני)

en: Window Pull
he: משיכת חלון

en: Constrain Pull To Screen
he: הגבל משיכה למסך

en: Make sure windows are fully visible after pulling them to another viewport
he: וודא שניתן לראות את החלונות במלואם לאחר משיכתם אל משטח עבודה אחר

en: Exit Scale On Pull
he: צא ממבט על בעת משיכה

en: Exit scale mode after a window has been pulled.
he: צא ממצב מבט על לאחר משיכת חלון.

en: Session Management
he: ניהול הפעלות

en: Talk to session manager and save/load window state
he: דבר עם מנהל ההפעלות ושמור\טען את מצב החלון

en: Save Legacy Apps
he: שמור יישומים מיושנים

en: Also try to save and restore legacy apps that don't support the X session management protocol. This setting only should be used in KDE, as only KDE's session manager also saves those applications.
he: נסה לשמור ולשחזר גם יישומים מיושנים שאינם תומכים בפרוטוקול ניהול ההפעלות של X. יש להשתמש בהגדרה זו רק תחת KDE, משום שרק מנהל ההפעלות של KDE שומר גם את היישומים האלה.

en: Windows to ignore
he: התעלם מהחלונות הבאים

en: Matching windows will not be handled by the session plugin
he: התקן ההפעלה לא יטפל בהתאמת סוגי חלונות.

en: Shift Switcher
he: מעביר הזחה

en: Shift Switcher Plugin
he: התקן מעביר הזחה

en: Initiate switcher.
he: הפעל מעביר.

en: Initiate (All Workspaces)
he: הפעל (בכל משטחי העבודה)

en: Initiate switcher (All Workspaces).
he: הפעל מעביר (בכל משטחי העבודה)

en: Terminate
he: הפסק

en: Terminate switcher.
he: הפסק את פעולת המעביר.

en: Fade speed
he: מהירות דהייה

en: Fade in/out speed
he: מהירות דהייה

en: Shift speed
he: מהירות הזחה

en: Shift animation speed
he: מהירות אנימצית הזחה

en: Shift timestep
he: יחידת זמן הזחה

en: Shift Windows
he: חלונות להזחה

en: Windows that should be shown in the shift switcher
he: חלונות שיוצגו במעביר ההזחה

en: Mouse speed
he: מהירות עכבר

en: Mouse movement speed
he: מהירות תזוזת עכבר

en: Click duration
he: משך הקלקה

en: Maximum click duration in miliseconds.
he: משך הקלקה מירבי במילישניות.

en: Switcher mode
he: אופן הזחה

en: Switcher mode.
he: אופן הזחה.

en: Cover
he: הגשה

en: Flip
he: טריפה

en: Max window size
he: גודל חלון מירבי

en: Maximum window size (in percent of the screen width)
he: גודל חלון מירבי (באחוזים מגודל המסך)

en: Background intensity
he: עוצמת רקע

en: Background intensity.
he: עוצמת רקע.

en: Hide non Desktop windows
he: הסתר חלונות שאינם שולחן העבודה

en: Hide all non Desktop windows during switching
he: הסתר בעת העברה את כל החלונות, פרט לשולחן העבודה

en: Intensity
he: עוצמה

en: Reflection intensity
he: עוצמת השתקפות

en: Flip angle
he: זווית טריפה

en: Rotation angle of the flip animation
he: זווית סיבוב באנימצית טריפה

en: Cover offset
he: הסטת הגשה

en: Cover movement offset.
he: הסטת תנועת הגשה.

en: Overlay an icon on windows in the shift switcher
he: הדבק צלמית על החלון במעביר ההזחה

en: Generate mipmaps
he: ייצר mipmap

en: Selects how the switcher is displayed if multiple output devices are used.
he: קובע כיצד יוצג המעביר בעת שימוש ביותר מהתקן פלט אחד.

en: Disabled
he: מנוטרל

en: On activated output
he: פלט בזמן הפעלה

en: One big switcher
he: מעביר גדול יחיד

en: Above
he: מעל

en: Below
he: מתחת

en: Snapping Windows
he: חלונות מגנטיים

en: Enables windows edges resistance
he: מאפשר דחיית חלונות מגבולות

en: Avoid Snap Modifier
he: צירוף לעצירת מיגנוט

en: Use this bindings to avoid snapping.
he: השתמש בצירוף זה כדי לעצור את המיגנוט.

en: Snap Type
he: אופן מיגנוט

en: Choose 'Resistance', 'Attraction' or 'Full Mode'.
he: יש לבחור בין 'דחייה', 'משיכה' ו-'מצב מלא'.

en: Edge resistance
he: דחיית גבול

en: Edge attraction
he: משיכת גבול

en: Edges
he: גבולות

en: Snap to 'Screen Edges', 'Windows Edges' or 'Both'.
he: התמגנט אל 'גבולות המסך', 'גבולות חלונות' או 'שניהם'.

en: Screen edges
he: גבולות המסך

en: Window edges
he: גבולות חלונות

en: Edge Resistance Distance
he: מרחק לדחייה מן הגבול

en: The distance until edge resistance takes place.
he: המרחק מן הגבול שבו מופעלת דחייה.

en: Edge Attraction Distance
he: מרחק למשיכה אל הגבול

en: The distance until edge attraction takes place.
he: המרחק מן הגבול שבו מופעלת משיכה.

en: Static Application Switcher
he: מעביר חלונות סטטי

en: Next window
he: החלון הבא

en: Popup switcher if not visible and select next window
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הבא

en: Prev window
he: החלון הקודם

en: Popup switcher if not visible and select previous window
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הקודם

en: Next window (All windows)
he: החלון הבא (כל החלונות)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הבא מבין כל החלונות.

en: Prev window (All windows)
he: החלון הקודם (כל החלונות)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הקודם מבין כל החלונות

en: Next window (Group)
he: החלון הבא (קבוצה)

en: Popup switcher if not visible and select next window of the current application.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הבא של היישום הנוכחי.

en: Prev window (Group)
he: החלון הקודם (קבוצה)

en: Popup switcher if not visible and select previous window of the current application.
he: הצג את המעביר, אם הוא אינו מוצג כבר, ובחר את החלון הקודם של היישום הנוכחי.

en: Next window (No popup)
he: החלון הבא (ללא חלונות קופצים)

en: Select next window without showing the popup window.
he: בוחר את החלון הבא בלי להציג את החלון הקופץ.

en: Prev window (No popup)
he: החלון הקודם (ללא חלון קופץ)

en: Select previous window without showing the popup window.
he: בוחר את החלון הקודם בלי להציג את החלון הקופץ.

en: Next Panel
he: הפאנל הבא

en: Select next panel type window.
he: בוחר את חלון הפאנל הבא.

en: Prev Panel
he: הפאנל הקודם

en: Select previous panel type window.
he: בוחר את חלון הפענל הקודם.

en: Switcher speed
he: מהירות המעביר

en: Switcher timestep
he: יחידת זמן עבור המעביר

en: Switcher windows
he: חלונות המעביר

en: Windows that should be shown in switcher
he: חלונות שיוצגו במעביר

en: Show minimized windows
he: הצג חלונות ממוזערים

en: Auto Change Viewport
he: שנה משטח עבודה אוטומטית

en: Change to the viewport of the selected window while switching
he: שנה את משטח העבודה של החלון הנבחר בעת העברה

en: Popup Window Delay
he: השהיית חלון קופץ

en: Time (in s) the popup window should be delayed before appearing
he: משך המתנת החלון הקופץ בשניות לפני הופעתו

en: Amount of saturation in percent
he: אחוז רוויה

en: Amount of brightness in percent
he: אחוז בהירות

en: Opacity
he: אטימות

en: Amount of opacity in percent
he: אחוז אטימות

en: Icon
he: צלמית

en: Show icon next to thumbnail
he: הצג צלמית לצד התמונה המוקטנת

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
he: ייצר mipmap במידת האפשר על מנת לשפר את איכות שינוי הגודל

en: Row Alignment
he: יישור שורה

en: Alignment for rows that are not fully filled
he: יישור השורות שאינן מלאות לגמרי

en: Left
he: שמאלה

en: Centered
he: ממורכז

en: Right
he: ימינה

en: Selected Window Highlight
he: הדגשת חלון נבחר

en: Highlight Mode
he: מצב הדגשה

en: Mode for highlighting the currently selected window
he: מצב הדגשת החלון הנבחר

en: Bring Selected To Front
he: הבא את העצם הנבחר לחזית

en: Show Rectangle
he: הצג מלבן

en: Minimized Window Highlight Rectangle
he: מלבן הדגשה של חלון ממוזער

en: Where to draw highlight rectangle for minimized windows
he: היכן לצייר את מלבן ההדגשה עבור חלונות ממוזערים

en: Taskbar Entry
he: ערך בשורת המשימות

en: Original Window Position
he: מיקום חלון מקורי

en: Color of highlight rectangle
he: צבע מלבן ההדגשה

en: Highlight Border Color
he: צבע גבול ההדגשה

en: Color of highlight rectangle border
he: צבע גבול מלבן ההדגשה

en: Highlight Border Inlay Color
he: צבע מילוי גבול ההדגשה

en: Color of inlay in highlight rectangle border
he: צבע מילוי גבול מלבן ההדגשה

en: Text
he: טקסט

en: Render text to texture
he: הפוך טקסט לטקסטורה

en: Window Previews
he: תצוגת חלונות מקדימה

en: Window thumbnails at the taskbar
he: תמונות מוקטנות של החלונות בשורת המשימות

en: Settings
he: הגדרות

en: Thumbnail Window Size
he: גודל חלון התמונה המוקטנת

en: Thumbnail window size.
he: גודל חלון התמונה המוקטנת.

en: Show Delay
he: השהייה טרם הצגה

en: Time (in ms) before Thumbnail is shown.
he: זמן (במילישניות) לפני הצגת תמונה מוקטנת.

en: Thumbnail Border Size
he: גודל גבול התמונה המוקטנת

en: Size of Thumbnail Border.
he: גודל גבול התמונה המוקטנת.

en: Thumbnail Border Glow Color
he: צבע הילת גבול התמונה המוקטנת

en: Thumbnail Background and Border Glow Color.
he: צבע רקע והילת גבול עבור התמונה המוקטנת.

en: Fade In/Out Duration
he: משך דהייה

en: Fade In/Out Duration in seconds.
he: משך הדהייה בשניות.

en: Taskbar
he: שורת המשימות

en: Taskbar Shows Only Windows of Current Viewport
he: שורת המשימות מציגה רק חלונות ממשטח העבודה הנוכחי

en: Set it if the Taskbar shows only Windows of Current Viewport.
he: הפעל אם שורת המשימות מראה רק חלונות ממשטח העבודה הנוכחי.

en: Thumbnails Always on Top
he: תמונות מוקטנות תמיד בחזית

en: Paint Thumbnails Always on Top.
he: צייר תמיד את התמונות המוקטנות בחזית.

en: Paint Window Like Background
he: צייר רקע דמוי חלון

en: Paint Window Like Background instead of Glow.
he: צייר רקע דמוי חלון במקום הילה.

en: Generate Mipmaps
he: ייצר mipmap

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling.
he: ייצר mipmap במידת האפשר על מנת לשפר את איכות שינוי הגודל.

en: Window title
he: כותרת החלון

en: Enable Titles
he: אפשר כותרות

en: Show Window Title in Thumbnail.
he: הצג את כותרת החלון בתמונה המוקטנת.

en: Should be the window title Bold.
he: פונט מודגש עבור כותרת החלון.

en: Window title Font Size.
he: גודל גופן כותרת החלון.

en: Window title Font Color.
he: צבע גופן כותרת החלון.

en: Viewport Switcher
he: מעביר משטחי עבודה

en: Initiate viewport changes through several events
he: התחל שינויי משטח עבודה במספר שלבים

en: Number-Based Viewport Switching
he: העברת משטחי עבודה מבוססת מספרים

en: Begin Viewport Switch
he: התחל העברת משטח עבודה

en: Begin entering viewport number
he: התחל להזין מספר משטח עבודה

en: Go to specific viewport
he: לך אל משטח עבודה מסוים

en: Switch to Viewport 1
he: העבר למשטח עבודה 1

en: Switch to viewport 1
he: העבר למשטח עבודה 1

en: Switch to Viewport 2
he: העבר למשטח עבודה 2

en: Switch to viewport 2
he: העבר למשטח עבודה 2

en: Switch to Viewport 3
he: העבר למשטח עבודה 3

en: Switch to viewport 3
he: העבר למשטח עבודה 3

en: Switch to Viewport 4
he: העבר למשטח עבודה 4

en: Switch to viewport 4
he: העבר למשטח עבודה 4

en: Switch to Viewport 5
he: העבר למשטח עבודה 5

en: Switch to viewport 5
he: העבר למשטח עבודה 5

en: Switch to Viewport 6
he: העבר למשטח עבודה 6

en: Switch to viewport 6
he: העבר למשטח עבודה 6

en: Switch to Viewport 7
he: העבר למשטח עבודה 7

en: Switch to viewport 7
he: העבר למשטח עבודה 7

en: Switch to Viewport 8
he: העבר למשטח עבודה 8

en: Switch to viewport 8
he: העבר למשטח עבודה 8

en: Switch to Viewport 9
he: העבר למשטח עבודה 9

en: Switch to viewport 9
he: העבר למשטח עבודה 9

en: Switch to Viewport 10
he: העבר למשטח עבודה 10

en: Switch to viewport 10
he: העבר למשטח עבודה 10

en: Switch to Viewport 11
he: העבר למשטח עבודה 11

en: Switch to viewport 11
he: העבר למשטח עבודה 11

en: Switch to Viewport 12
he: העבר למשטח עבודה 12

en: Switch to viewport 12
he: העבר למשטח עבודה 12

en: Desktop-based Viewport Switching
he: העברת משטחי עבודה מבוססת שולחן עבודה

en: Move Left
he: הזז שמאלה

en: Move to the left
he: הזז כלפי שמאל

en: Move Right
he: הזז ימינה

en: Move to the right
he: הזז כלפי ימין

en: Move Up
he: הזז מעלה

en: Move up
he: הזז כלפי מעלה

en: Move Down
he: הזז מטה

en: Move down
he: הזז מטה

en: Move Next
he: הזז קדימה

en: Move to the next viewport
he: הזז אל משטח העבודה הבא

en: Move Prev
he: הזז אחורה

en: Move to the previous viewport
he: הזז אל משטח העבודה הקודם

en: Initiate plugin action
he: התחל פעולת התקן

en: Initiate/Terminate the selected plugin action
he: הפעלת\כיבוי פעולת ההתקן שנבחרה

en: Plugin for initiate action
he: התקן להתחלת פעולה

en: Plugin for initiate/action action
he: התקן להפעלה או סיום של פעולה

en: Action name for initiate
he: שם פעולה עבור הפעלה

en: Action name for initiate/terminate
he: שם פעולה עבור הפעלה\כיבוי

en: Window Rules
he: חוקי חלונות

en: Set windows rules
he: קבע חוקים לחלונות

en: Matches
he: התאמות

en: Skip taskbar
he: דלג על שורת המשימות

en: Don't show application in taskbar
he: אל תציג את היישום בשורת המשימות

en: Skip pager
he: דלג על הפייג'ר

en: Don't show application in pager
he: אל תציג את היישום בפייג'ר

en: Above others windows
he: מעל חלונות אחרים

en: Below others windows
he: מתחת חלונות אחרים

en: Sticky
he: דביקים

en: Sticky windows
he: חלונות דביקים

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Fullscreen windows
he: חלונות במסך מלא

en: Maximized
he: מוגדל למקסימום

en: Maximized windows
he: חלונות שהוגדלו למקסימום

en: No ARGB visuals
he: ללא הצגת ARGB

en: Windows that should be treated as not supporting transparency
he: חלונות אליהם יש להתייחס כאילו אינם תומכים בשקיפות

en: Non movable windows
he: חלונות שלא ניתן להזיז

en: Set window as non movable
he: קבע שחלון הוא בלתי ניתן להזזה

en: Non resizable windows
he: חלונות שלא ניתן לשנות את גודלם

en: Set window as non resizable
he: קבע שחלון הוא בלתי ניתן לשינוי גודל

en: Non minimizable windows
he: חלונות שלא ניתן למזער

en: Set window as non minimizable
he: קבע שחלון הוא בלתי ניתן למזעור

en: Non maximizable windows
he: חלונות שלא ניתן להגדיל למקסימום

en: Set window as non maximizable
he: קבע שחלון הוא בלתי ניתן להגדלה למקסימום

en: Non closable windows
he: חלונות שלא ניתן לסגור

en: Set window as non closable
he: קבע שחלון הוא בלתי ניתן לסגירה

en: No focus
he: ללא מוקד

en: Windows will not have focus
he: חלונות שלא יקבלו מוקד

en: Size rules
he: חוקי גודל

en: Fixed Size Windows
he: חלונות בגודל קבוע

en: Sized Windows
he: חלונות שנקבע להם גודל

en: Windows that should be resized by default
he: חלונות שאין לשנות את גודלם כברירת מחדל

en: Width values
he: ערכי רוחב

en: Height values
he: ערכי גובה

en: Workarounds
he: מעקפים

en: Marco-like workarounds.
he: תיקונים דמויי Marco.

en: Legacy Fullscreen Support
he: תמיכה במצב מיושן של מסך מלא

en: Make Wine and legacy applications fullscreen properly.
he: הצג כראוי במסך מלא יישומים מיושנים ויישומי Wine.

en: Firefox Menu Fix
he: תיקון לתפריט פיירפוקס

en: Fix window type of Firefox and Thunderbird menus.
he: תיקון לסוג החלון של תפריטי פיירפוקס ות'אנדרבירד.

en: OpenOffice.org Menu Fix
he: תיקון לתפריט אופן אופיס

en: Fix window type of OpenOffice.org menus.
he: תיקון לסוג החלון של תפריטי אופן אופיס.

en: Notification Daemon Fix
he: תיקון לדיימון ההודעות

en: Fix window type of notification daemon windows.
he: תיקון לסוג החלון של דיימון ההודעות.

en: Java Window Fix
he: תיקון לחלונות ג'אווה

en: Fix window type of various Java windows.
he: תיקון לסוג החלון של חלונות ג'אווה שונים.

en: Qt Window Fix
he: תיקון לחלונות Qt

en: Fix window type of various Qt windows.
he: תיקון לסוג החלון של חלונות Qt שונים.

en: Convert Urgency to Demands Attention
he: המר "דחיפות" ל-"דורש תשומת לב"

en: Make "urgent" windows also "demand attention".
he: ודא שחלון המוגדר כ-"דחוף" יוגדר גם כ-"דורש תשומת לב".

en: AIGLX Fragment Parameter Fix
he: תיקון לפרמטר פרגמנט AIGLX

en: Fix broken glProgramEnvParameter4f implementation.
he: תיקון ליישום glProgramEnvParameter4f.

en: Fix screen updates in XGL with fglrx.
he: תיקון לעדכוני מסך ב-XGL תחת fglrx.

en: Fix for broken GLX_MESA_copy_sub_buffer on XGL in fglrx.
he: תיקון לתקלה ב-GLX_MESA_copy_sub_buffer ב-XGL תחת fglrx.

en: Force synchronization between X and GLX
he: כפה סנכרון בין X ובין GLX

en: Force synchronization between X and GLX, which may help for window parts not redrawing correctly when using Nvidia drivers, but also may decrease performance.
he: כפה סנכרון בין X ובין GLX. הדבר עשוי לסייע במקרה של חלקי חלונות שאינם מצויירים כראוי תחת התקני Nvidia, אך עלול לפגוע בביצועים.

en: Window stickyness
he: דביקות חלון

en: Make "on all desktops" windows "sticky"
he: הפוך חלונות ש-"על כל שולחנות העבודה" ל-"דביקים"

en: Make "on all desktops" windows sticky. Sticky windows are visible on all viewports.
he: הפוך חלונות ש-"על כל שולחנות העבודה" ל-"דביקים". חלונות דביקים מוצגים על כל משטחי העבודה.

en: "On all desktops" sticky match
he: התאמה לדביקים "בכל שולחנות העבודה"

en: Windows on all desktops that should be made sticky
he: חלונות בכל שולחנות העבודה האמורים להפוך לדביקים
