compiz - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Window Menu
ar: قائمة النافدة

en: Shade
ar: ظل

en: _Cancel
ar: أ_لغِ

en: Maximize
ar: تكبير

en: None
ar: بدون
