compiz - en to et translation catalogue (6 entries)

en: _Cancel
et: _Loobu

en: Normal
et: Normaalne

en: Brightness
et: Heledus

en: None
et: Puudub

en: Big
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon
