compiz - en to or translation catalogue (562 entries)

en: Close Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦକର

en: Unmaximize Window
or: ଅଣ-ସର୍ବାଧିକ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Maximize Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ସର୍ବାଧିକ କର

en: Minimize Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ନ୍ଯୁନତମ କର

en: Window Menu
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ମେନୁ

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Annotate
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯା କର

en: Annotate plugin
or: ପ୍ଲଗଇନ ବ୍ଯାଖ୍ଯାକର

en: Draw
or: ଅଂକନକର

en: Draw using tool
or: ସାଧନ ଉପୟୋଗକରି ଅଂକନକର

en: Initiate erase
or: ଲିଭାଇବା ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Initiate annotate erasing
or: ଲିଭାଇବା ବ୍ଯାଖ୍ଯା ଆରମ୍ଭକର

en: Clear
or: ପରିଷ୍କାରକର

en: Annotate Fill Color
or: ରଙ୍ଗ ପୁରଣ ବ୍ଯାଖ୍ଯାକର

en: Fill color for annotations
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯା ପାଇଁ ରଙ୍ଗ ପୁରଣକର

en: Annotate Stroke Color
or: ଆଘାତ ରଙ୍ଗକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କର

en: Stroke color for annotations
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯାଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆଘାତ ରଙ୍ଗ

en: Stroke width
or: ଆଘାତ ଓସାର

en: Stroke width for annotations
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯାଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆଘାତ ରଙ୍ଗ

en: Blur Windows
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Blur windows
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Pulse
or: ପଲ୍ସ(ଗତି)

en: Pulse effect
or: ପଲ୍ସ ପ୍ରଭାବ

en: Blur Speed
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଗତି

en: Window blur speed
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଗତି

en: Focus blur windows
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should be affected by focus blur
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଲକ୍ଷ୍ଯ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଦ୍ବାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବା ଉଚିତ

en: Focus Blur
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

en: Blur windows that doesn't have focus
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାର ଲକ୍ଷ୍ଯ ନାହିଁ

en: Alpha blur windows
or: ଆଲ୍ଫା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should be use alpha blur by default
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଅଲ୍ଫା ଅସ୍ପଷ୍ଟତା ଡିଫଲ୍ଟରେ ଉପୟୋଗ କରିବା ଉଚିତ

en: Alpha Blur
or: ଆଲ୍ଫା ଅସ୍ଫଷ୍ଟ

en: Blur behind translucent parts of windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋର ସ୍ବଚ୍ଛ ଅଂଶଗୁଡିକ ପଛର ଅସ୍ପଷ୍ଟତା

en: Blur Filter
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଫିଲ୍ଟର

en: Filter method used for blurring
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟକରିବା ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହେଉଥିବା ଫିଲ୍ଟର ପଦ୍ଧତି

en: 4xBilinear
or: 4xଦ୍ବିରୈଖୀକ

en: Gaussian
or: ଗୌସିଆନ

en: Mipmap
or: ମିପ୍ ମ୍ଯାପ

en: Gaussian Radius
or: ଗୌସିଆନ ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Gaussian radius
or: ଗୌସିଆନ ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Gaussian Strength
or: ଗୌସିଆନ ଶକ୍ତି

en: Gaussian strength
or: ଗୌସିଆନ ଶକ୍ତି

en: Mipmap LOD
or: ମିପ୍ ମ୍ଯାପ LOD

en: Mipmap level-of-detail
or: ମିପ୍‌ମ୍ଯାପ ବିବରଣୀର-ସ୍ତର

en: Blur Saturation
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଶ୍ରଣ

en: Blur saturation
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଶ୍ରଣ

en: Blur Occlusion
or: ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଶୋଷଣ

en: Disable blurring of screen regions obscured by other windows.
or: ଅନ୍ଯ ଉଇଣ୍ଡୋ ଦ୍ବାରା ଅନ୍ଧକାରମଯ କରାୟାଇଥିବା ସ୍କ୍ରିନ ଅଂଚଳଗୁଡିକର ଅସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଅକ୍ଷମକର

en: Clone Output
or: କ୍ଲୋନ ଆଉଟପୁଟ

en: Output clone handler
or: ଆଉଟପୁଟ କ୍ଲୋନ ପରିଚାଳକ

en: Initiate
or: ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Initiate clone selection
or: କ୍ଲୋନ ମନୋନଯନ ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Command line 0
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୦

en: Command line to be executed in shell when run_command0 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ 0 ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 1
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୧

en: Command line to be executed in shell when run_command1 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୧ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 2
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୨

en: Command line to be executed in shell when run_command2 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୨ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 3
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୩

en: Command line to be executed in shell when run_command3 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୩ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 4
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୪

en: Command line to be executed in shell when run_command4 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୪ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 5
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୫

en: Command line to be executed in shell when run_command5 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୫ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 6
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୬

en: Command line to be executed in shell when run_command6 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୬ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 7
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୭

en: Command line to be executed in shell when run_command7 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୭ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 8
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୮

en: Command line to be executed in shell when run_command8 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୮ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 9
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୯

en: Command line to be executed in shell when run_command9 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୯ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 10
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୧୦

en: Command line to be executed in shell when run_command10 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ0୧୦ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Command line 11
or: ଆଦେଶ ରେଖା ୧୧

en: Command line to be executed in shell when run_command11 is invoked
or: ସେଲରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ ରେଖା ୟେବେ ଚଳାଅ_ଆଦେଶ୧୧ ଡକାୟାଇଥାଏ

en: Run command 0
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୦

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command0
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ 0 ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 1
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୧

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command1
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୧ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 2
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୨

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command2
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୨ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 3
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୩

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command3
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୩ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 4
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୪

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command4
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୪ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 5
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୫

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command5
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ୫ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 6
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୬

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command6
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୬ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 7
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୭

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command7
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୭ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 8
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୮

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command8
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୮ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 9
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୯

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command9
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୯ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 10
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୧୦

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command10
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୧୦ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: Run command 11
or: ଚଳାଅ ଆଦେଶ ୧୧

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command11
or: ଗୋଟିଏ କି-ବନ୍ଧନ ୟାହାକି ୟେବେ ଡକାୟାଏ, ଆଦେଶ ୧୧ ଦ୍ବାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସେଲ ଆଦେଶକୁ ଚଳାଇବ

en: General Options
or: ସାଧାରଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: General compiz options
or: ସାଧାରଣ କମ୍ପିଜ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Active Plugins
or: ସକ୍ରିଯ  ପ୍ଲଗଇନଗୁଡିକ

en: List of currently active plugins
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ସକ୍ରିଯ ଥିବା ପ୍ଲଗଇନଗୁଡିକର ତାଲିକା

en: Audible Bell
or: ଶ୍ରବଣୟୋଗ୍ଯ ଘଣ୍ଟା

en: Audible system beep
or: ଶ୍ରବଣୟୋଗ୍ଯ ସିଷ୍ଟମ ବିପ୍ ଶବ୍ଦ

en: Ignore Hints When Maximized
or: ୟେବେ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥାଏ, ସଂକେତସୂଚନାକୁ ଅବହେଳାକର

en: Ignore size increment and aspect hints when window is maximized
or: ୟେବେ ଉଇଣ୍ଡୋ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥାଏ ଆକାର ବୃଦ୍ଧିକରିବା ଏବଂ ଉଦ୍ଦେଶ୍ଯ ସଂକେତସୂଚନାକୁ ଅବହେଳାକର

en: Hide Skip Taskbar Windows
or: ବାଦଦେବା ଟାସ୍କବାର ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଲୁଚାଅ

en: Hide windows not in taskbar when entering show desktop mode
or: ଡେସ୍କଟପ ମୋଡକୁ ଦେଖାଅ କୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ବେଳେ ଉଇଣ୍ଡୋଗୁଡିକୁ ଲୁଚାଅ ଟାସ୍କବାରରେ ନୁହେଁ

en: Ping Delay
or: ପିଙ୍ଗ ବିଳମ୍ବ

en: Interval between ping messages
or: ପିଙ୍ଗ ସଂଦେଶଗୁଡିକ ମଧ୍ଯରେ ବ୍ଯବଧାନ

en: Texture Filter
or: ଟେକ୍ସଚର ଫିଲ୍ଟର

en: Texture filtering
or: ଟେକ୍ସଟର ଫିଲ୍ଟର କରିବା

en: Fast
or: ଶୀଘ୍ର

en: Good
or: ଉତ୍ତମ

en: Best
or: ଉତ୍ତମ

en: Click To Focus
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକକର

en: Click on window moves input focus to it
or: ଉଇଣ୍ଡୋରେ କ୍ଲିକ, ଇନପୁଟ ଲକ୍ଷ୍ଯ ଏହାଉପରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଏ ।

en: Raise On Click
or: କ୍ଲିକରେ ଉତ୍ଥାନକର

en: Raise windows when clicked
or: ୟେବେ କ୍ଲିକ ହୁଏ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଉତ୍ଥାନକର

en: Auto-Raise
or: ସ୍ବତଃ-ଉତ୍ଥାନ

en: Raise selected windows after interval
or: ବ୍ଯବଧାନ ପରେ ମନୋନୀତ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଉତ୍ଥାନ କର

en: Auto-Raise Delay
or: ସ୍ବତଃ-ଉତ୍ଥାନ ବିଳମ୍ବ

en: Interval before raising selected windows
or: ମନୋନୀତ ଉଇଣ୍ଡୋ ଉତ୍ଥାନ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯବଧାନ

en: Close active window
or: ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦକର

en: Raise Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଉଠାଅ

en: Raise window above other windows
or: ଅନ୍ଯ ଉଇଣ୍ଡୋ ଗୁଡିକ ଉପରକୁ ଉଠାଅ

en: Lower Window
or: ନିମ୍ନତର ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Lower window beneath other windows
or: ଅନ୍ଯ ଉଇଣ୍ଡୋ ତଳକୁ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ନିମ୍ନତର କର

en: Unmaximize active window
or: ଅଣ-ସର୍ବାଧିକ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Minimize active window
or: ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ନ୍ଯୁନତମ କର

en: Maximize active window
or: ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ସର୍ବାଧିକ କର

en: Maximize Window Horizontally
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଦିଗବଳୀଯଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ କର

en: Maximize active window horizontally
or: ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଦିଗବଳୀଯ ଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ କର

en: Maximize Window Vertically
or: ଦଣ୍ଡରୁପରେ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ସର୍ବାଧିକ କର

en: Maximize active window vertically
or: ଦଣ୍ଡରୂପରେ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ସର୍ବାଧିକ କର

en: Window menu button binding
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ମେନୁ ବଟନ ବନ୍ଧନ

en: Window menu key binding
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ମେନୁ କି ବନ୍ଧନ

en: Show Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ ଦେଖାଅ

en: Hide all windows and focus desktop
or: ସବୁ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଲୁଚାଅ ଏବଂ ଡେସ୍କଟପକୁ ଲକ୍ଷ୍ଯକର

en: Toggle Window Maximized
or: ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Toggle active window maximized
or: ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବା ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Toggle Window Maximized Horizontally
or: ଦିଗବଳୀଯଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Toggle active window maximized horizontally
or: ଦିଗବଳୀଯଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବା ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Toggle Window Maximized Vertically
or: ଦଣ୍ଡ ଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Toggle active window maximized vertically
or: ଦଣ୍ଡ ଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବା ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Toggle Window Shaded
or: ଛାଯାୟୁକ୍ତ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Toggle active window shaded
or: ଛାଯାୟୁକ୍ତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟୋଗଲକର

en: Slow Animations
or: ଧୀର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

en: Toggle use of slow animations
or: ଧୀର ଚଳଚିତ୍ରଗୁଡିକର ଉପୟୋଗକୁ ଟୋଗଲକର

en: Horizontal Virtual Size
or: ଦିଗବଳୀଯ କଳ୍ପିତ ଆକାର

en: Screen size multiplier for horizontal virtual size
or: ଦିଗବଳୀଯ କଳ୍ପିତ ଆକାର ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିନ ଆକାର ଗୁଣକ

en: Vertical Virtual Size
or: ଦଣ୍ଡରୂପୀ କଳ୍ପିତ ଆକାର

en: Screen size multiplier for vertical virtual size
or: ଦଣ୍ଡରୂପୀ କଳ୍ପିତ ଆକାର ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିନ ଆକାର ଗୁଣକ

en: Lighting
or: ଆଲୋକିତକରିବା

en: Use diffuse light when screen is transformed
or: ୟେବେ ସ୍କ୍ରିନ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥାଏ, ବିକ୍ଷିପ୍ତ ଆଲୋକ ଉପୟୋଗ କର

en: Detect Refresh Rate
or: ରିଫ୍ରେସ ଦର ଚିହ୍ନଟକର

en: Automatic detection of refresh rate
or: ରିଫ୍ରେସ ଦରର ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନଟକରଣ

en: Refresh Rate
or: ରିଫ୍ରେସ ଦର

en: The rate at which the screen is redrawn (times/second)
or: ଦର ୟେଉଁଥିରେ ସ୍କ୍ରିନ ପୁନଃଅଂକିତ ହୋଇଛି (ସମଯ/ସେକେଣ୍ଡ)

en: Detect Outputs
or: ଆଉଟପୁଟଗୁଡିକୁ ଚିହ୍ନଟକର

en: Automatic detection of output devices
or: ଆଉଟପୁଟ ଉପକରଣର ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନଟକରଣ

en: Outputs
or: ଆଉଟପୁଟଗୁଡିକ

en: List of strings describing output devices
or: ଆଉଟପୁଟ ଉପକରଣଗୁଡିକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଥିବା ସ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗଗୁଡିକର ତାଲିକା

en: Sync To VBlank
or: ସିଙ୍କ Vଖାଲିକୁ

en: Only perform screen updates during vertical blanking period
or: ଦଣ୍ଡରୂପ ଖାଲିକରିବା ଅବଧି ସମଯରେ କେବଳ ସ୍କ୍ରିନ ଅପଡେଟଗୁଡିକୁ କର

en: Normal
or: ସାମାନ୍ଯ

en: Focus Prevention Windows
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ବାଧାଦେବା ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Focus prevention windows
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ବାଧାଦେବା ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Unredirect Fullscreen Windows
or: ଅଣ-ପୁନଃନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍କ୍ରିନ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Allow drawing of fullscreen windows to not be redirected to offscreen pixmaps
or: ପୂର୍ଣ୍ଣସ୍କ୍ରିନ ଉଇଣ୍ଡୋର ଅଂକନକୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ, ଅଫ୍ସ୍କ୍ରିନ ପିକ୍ସମ୍ଯାପଗୁଡିକୁ ପୁନଃନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହେବ ନାହିଁ

en: Default Icon
or: ଡିଫଲ୍ଟ ଆଇକନ

en: Default window icon image
or: ଡିଫଲ୍ଟ ଉଇଣ୍ଡୋ ଆଇକନ ଚିତ୍ର

en: Desktop Cube
or: ଡେସ୍କଟପ ଘନକ୍ଷେତ୍ର

en: Place windows on cube
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ସ୍ଥାପିତ କର

en: Unfold
or: ଭାଙ୍ଗହୋଇନଥିବା

en: Unfold cube
or: ଭାଙ୍ଗହୋଇନଥିବା ଘନକ୍ଷେତ୍ର

en: Next Slide
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଲାଇଡ

en: Advance to next slide
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଲାଇଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହୁଅ

en: Prev Slide
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଲାଇଡ

en: Go back to previous slide
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଲାଇଡକୁ ୟାଅ

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
or: ଉଚ୍ଚତର ଗୁଣବତ୍ତା ମାପିବା ପାଇଁ ୟେବେ ସମ୍ଭବ ମିପ୍ ମ୍ଯାପଗୁଡିକୁ ଉତ୍ପାଦନକର

en: Multi Output Mode
or: ବହୁ-ଆଉଟପୁଟ ମୋଡ

en: Selects how the cube is displayed if multiple output devices are used.
or: ୟଦି ବହୁବିଧ ଆଉଟପୁଟ ଉପକରଣଗୁଡିକ ଉପୟୋଗ ହୁଅନ୍ତି, ଘନକ୍ଷେତ୍ର କିପରି ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ମନୋନୀତ କରେ ।

en: Automatic
or: ସ୍ବଯଂଚାଳିତ

en: Multiple cubes
or: ବହୁବିଧ ଘନକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକ

en: Inside Cube
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ର ଭିତରେ

en: Inside cube
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ର ଭିତରେ

en: Acceleration
or: ବେଗବର୍ଦ୍ଧନ

en: Fold Acceleration
or: ବେଗବର୍ଦ୍ଧନ ଭାଙ୍ଗକର

en: Speed
or: ଗତି

en: Fold Speed
or: ଗତି ଭାଙ୍ଗକର

en: Timestep
or: ସମଯସୋପାନ

en: Fold Timestep
or: ସମଯସୋପାନ ଭାଙ୍ଗକର

en: Cube Color
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ର ରଙ୍ଗ

en: Color of top and bottom sides of the cube
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ରର ଉପର ଏବଂ ତଳପାର୍ଶ୍ବର ରଙ୍ଗ

en: Scale image
or: ଚିତ୍ର ମାପ

en: Scale images to cover top face of cube
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ରର ଉପ ମୂହଁକୁ ଆବୃତ କରିବା ପାଇଁ ଚିତ୍ରଗୁଡିକୁ ମାପ

en: Image files
or: ଚିତ୍ର ଫାଇଲଗୁଡିକ

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
or:  PNG ଏବଂ SVG ଫାଇଲଗୁଡିକର ତାଲିକା ୟାହାକି ଘନକ୍ଷେତ୍ରର ଉପର ମୁହଁରେ ପ୍ରଦାନ ହେବା ଉଚିତ

en: Adjust Image
or: ଚିତ୍ର ବ୍ଯବସ୍ଥାକର

en: Adjust top face image to rotation
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନକୁ ଉପର ମୂହଁ ଚିତ୍ରକୁ ବ୍ଯବସ୍ଥାକର

en: Skydome
or: ସ୍କାଇଡୋମ

en: Render skydome
or: ସ୍କାଇଡୋମ ପ୍ରଦାନକର

en: Skydome Image
or: ସ୍କାଇଡୋମ ଚିତ୍ର

en: Image to use as texture for the skydome
or: ସ୍କାଇଡୋମ ପାଇଁ ଟେକ୍ସଚର ପରି ଉପୟୋଗ ହେବାକୁ ଥିବା ଚିତ୍ର

en: Animate Skydome
or: ସ୍କାଇଡୋମ ଚଳନ୍ତିକର

en: Animate skydome when rotating cube
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରିବା ବେଳେ ସ୍କାଇଡୋମ ଚଳନ୍ତିକର

en: Skydome Gradient Start Color
or: ସ୍କାଇଡୋମ କ୍ରମାବନତି ଆରମ୍ଭ ରଙ୍ଗ

en: Color to use for the top color-stop of the skydome-fallback gradient
or: ସ୍କାଇଡୋମର ଉପର ରଙ୍ଗ-ସ୍ଥାନ ପାଇଁ - ପଶ୍ଚାତପତ୍ତନ କ୍ରମାବନତି ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହେବାକୁ ଥିବା ରଙ୍ଗ

en: Skydome Gradient End Color
or: ସ୍କାଇଡୋମ କ୍ରମାବନତି ଶେଷ ରଙ୍ଗ

en: Color to use for the bottom color-stop of the skydome-fallback gradient
or: ସ୍କାଇଡୋମର ତଳ ରଙ୍ଗ-ସ୍ଥାନ ପାଇଁ - ପଶ୍ଚାତପତ୍ତନ କ୍ରମାବନତି ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହେବାକୁ ଥିବା ରଙ୍ଗ

en: Opacity During Rotation
or: ଘୁର୍ଣ୍ଣନ ସମଯରେ ଅସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Opacity of desktop window during rotation.
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ସମଯରେ ଡେସ୍କଟପ ଉଇଣ୍ଡୋର ଅସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Opacity When Not Rotating
or: ଘୂରା ନୟିବା ବେଳେ ଅସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Opacity of desktop window when not rotating.
or: ଘୁରା ନୟିବା ବେଳେ ଡେସ୍କଟପ ଉଇଣ୍ଡୋର ଅସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Transparency Only on Mouse Rotate
or: କେବଳ ମାଉସ ଘୁରାଇବାରେ ସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Initiates Cube transparency only if rotation is mouse driven.
or: ୟଦି ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କେବଳ ମାଉସ ଦ୍ବାରା ଟଣାୟାଇଥାଏ ଘନକ୍ଷେତ୍ରର ସ୍ବଚ୍ଛତାକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରେ ।

en: D-Bus
or: ଡିବସ୍

en: D-Bus Control Backend
or: ଡିବସ ନିଯନ୍ତ୍ରଣ ବ୍ଯାକଏଣ୍ଡ

en: Window Decoration
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଅଳଂକରଣ

en: Window decorations
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଅଳଂକରଣଗୁଡିକ

en: Shadow Radius
or: ଛାଯା ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ

en: Drop shadow radius
or: ଛାଯା ବ୍ଯାସାର୍ଦ୍ଧ ପକାଅ

en: Shadow Opacity
or: ଛାଯା ଅସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Drop shadow opacity
or: ଛାଯା ଅସ୍ବଚ୍ଛତା ପକାଅ

en: Shadow Color
or: ଛାଯାରଙ୍ଗ

en: Drop shadow color
or: ଛାଯା ରଙ୍ଗ ପକାଅ

en: Shadow Offset X
or: ଛାଯା ଅଫ୍ ସେଟ X

en: Drop shadow X offset
or: ଛାଯା X ଅଫ୍ସେଟ ପକାଅ

en: Shadow Offset Y
or: ଛାଯା ଅଫ୍ ସେଟ Y

en: Drop shadow Y offset
or: ଛାଯା Y ଅଫ୍ସେଟ ପକାଅ

en: Command
or: ଆଦେଶ

en: Decorator command line that is executed if no decorator is already running
or: ଅଳଂକୃତକାରୀ ଆଦେଶ ରେଖା କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହୋଇଥାଏ, ୟଦି କୌଣସି ଅଳଂକୃତକାରୀ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁନଥାଏ

en: Allow mipmaps to be generated for decoration textures
or: ଅଳଂକରଣ ଟେକ୍ସଟଚର ପାଇଁ ମିପ୍ ମ୍ଯାପଗୁଡିକୁ ଉତ୍ପାଦିତ ହେବା ସ୍ବୀକୃତିଦିଅ

en: Decoration windows
or: ଅଳଂକରଣ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should be decorated
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଅଳଂକୃତ ହେବା ଉଚିତ

en: Shadow windows
or: ଛାଯା ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should have a shadow
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାର କି ଗୋଟିଏ ଛାଯା ରହିବା ଉଚିତ

en: Fading Windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଫିକାହେଉଛି

en: Fade in windows when mapped and fade out windows when unmapped
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଅଂକିତ ହେବା ସମଯରେ ରେ ଫିକ୍କା ହେବା ଏବଂ ଅଂକିତ ନହେବା ସମଯରେ ବାହାରେ ଫିକ୍କା ହେବା

en: Fade Speed
or: ଫିକାହେବା ଗତି

en: Fade Time
or: ଫିକାହେବା ସମଯ

en: Fade windows
or: ଫିକା ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should be fading
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଫିକ୍କା ହେବା ଉଚିତ

en: Visual Bell
or: ଦୃଶ୍ଯକ୍ଷମ ଘଣ୍ଟା

en: Fade effect on system beep
or: ସିଷ୍ଟମ ବିପ ଶବ୍ଦରେ ଫିକାହେବା ପ୍ରଭାବ

en: Fullscreen Visual Bell
or: ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍କ୍ରିନ ଦୃଶ୍ଯକ୍ଷମ ଘଣ୍ଟା

en: Fullscreen fade effect on system beep
or: ସିଷ୍ଟମ ବିପ ଶବ୍ଦରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍କ୍ରିନ ଫିକ୍କା ପ୍ରଭାବ

en: Fade On Minimize/Open/Close
or: ନ୍ଯୁନତମହେବା/ଖୋଲିବା/ବନ୍ଦହେବା ରେ ଫିକା କର

en: Fade effect on minimize/open/close window events
or: ନ୍ଯୁନତମହେବା/ଖୋଲିବା/ବନ୍ଦହେବା ଉଇଣ୍ଡୋ ଘଟଣା ରେ ଫିକ୍କା ପ୍ରଭାବ

en: Userspace File System
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଅନ୍ତର ଫାଇଲ ସିଷ୍ଟମ

en: Userspace file system
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଅନ୍ତର ଫାଇଲ ସିଷ୍ଟମ

en: Mount Point
or: ସ୍ଥାପନ ବିନ୍ଦୁ

en: Mount point
or: ସ୍ଥାପନ ବିନ୍ଦୁ

en: GLib
or: ଜିଲିବ୍

en: GLib main loop support
or: ଜିଲିବ୍ ମୂଖ୍ଯ ଲୁପ ସମର୍ଥନ

en: Show Main Menu
or: ମୂଖ୍ଯ ମେନୁ ଦେଖାଅ

en: Show the main menu
or: ମୂଖ୍ଯ ମେନୁକୁ ଦେଖାଅ

en: Run Dialog
or: ଚଳାଅ ଡାଏଲଗ

en: Show Run Application dialog
or: ଚାଳାଅ ପ୍ରଯୋଗ ଡାଏଲଗକୁ ଦେଖାଅ

en: Screenshot command line
or: ସ୍କ୍ରିନସଟ ଆଦେଶ ରେଖା

en: Take a screenshot
or: ଗୋଟିଏ ସ୍କ୍ରିନସଟ ନିଅ

en: Window screenshot command line
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍କ୍ରିନସଟ ଆଦେଶ ରେଖା

en: Take a screenshot of a window
or: ଗୋଟିଏ ଉଇଣ୍ଡୋର ସ୍କ୍ରିନସଟ ନିଅ

en: Terminal command line
or: ଟର୍ମିନାଲ ଆଦେଶ ରେଖା

en: Open a terminal
or: ଗୋଟିଏ ଟର୍ମିନାଲ ଖୋଲ

en: Ini Flat File Backend
or: ଇନି ଫ୍ଲାଟ ଫାଇଲ ବ୍ଯାକଏଣ୍ଡ

en: Inotify
or: Iବିଜ୍ଞାପ୍ତି

en: File change notification plugin
or: ଫାଇଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ଲଗଇନ

en: Minimize Effect
or: ନ୍ଯୁନତମ ପ୍ରଭାବ

en: Transform windows when they are minimized and unminimized
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଗୁଡିକୁ ରୂପାନ୍ତର କର ୟେବେ ସେଗୁଡିକ ନ୍ଯୁନତମ କିମ୍ବା ଅଣ-ନ୍ଯୁନତମ ହୁଅନ୍ତି

en: Minimize speed
or: ଗତିକୁ ନ୍ଯୁନତମକର

en: Minimize timestep
or: ସମଯସୋପାନକୁ ନ୍ଯୁନତମକର

en: Minimize Windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ନ୍ଯୁନତମ କର

en: Windows that should be transformed when minimized
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ରୂପାନ୍ତରିତ ହେବା ଉଚିତ ୟେବେ ନ୍ଯୁନତମ ହୋଇଥାଏ

en: Shade Resistance
or: ଛାଯା ପ୍ରତିରୋଧକ

en: Shade resistance
or: ଛାଯା ପ୍ରତିରୋଧକ

en: Move Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଘୁଞ୍ଚାଅ

en: Move window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଘୁଞ୍ଚାଅ

en: Initiate Window Move
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ଆରମ୍ଭ କର

en: Start moving window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ଆରମ୍ଭକର

en: Opacity
or: ଅସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Opacity level of moving windows
or: ଘୁଞ୍ଚାୟାଉଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋର ଅସ୍ବଚ୍ଛତା ସ୍ତର

en: Constrain Y
or: ଅବରୂଦ୍ଧY

en: Constrain Y coordinate to workspace area
or: Y ସହୟୋଗୀକୁ କାର୍ୟ୍ଯସ୍ଥାନ ଅଂଚଳକୁ ଅବରୁଦ୍ଧକର

en: Snapoff maximized windows
or: ସର୍ବାଧିକ କରାୟାଇଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଛିନ୍ନ କର

en: Snapoff and auto unmaximized maximized windows when dragging
or: ଟାଣିବା ବେଳେ ସର୍ବାଧିକ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଛିନ୍ନକରିବା ବନ୍ଦକର ଏବଂ ସ୍ବତଃ ଅଣ-ସର୍ବାଧିକ କର

en: Lazy Positioning
or: ଆଳସ୍ଯ ସ୍ଥାପନ କରିବା

en: Do not update the server-side position of windows until finished moving
or: ଉଇଣ୍ଡୋର ସରଭର-ପଟ ସ୍ଥାନକୁ ଅପଡେଟ କର ନାହିଁ ୟେଉଁପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ଶେଷ ହୋଇ ନାହିଁ ।

en: Brightness
or: ଉଜ୍ବଳତା

en: Saturation
or: ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଶ୍ରଣ

en: Opacity Step
or: ଅସ୍ବଚ୍ଛତା ସୋପାନ

en: Place Windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍ଥାପିତକର

en: Place windows at appropriate positions when mapped
or: ଅଂକନ କରିବା ସମଯରେ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଗୋଟିଏ ଉପୟୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାପିତ କର

en: Workarounds
or: ଚାରିପଟେକାମକରେ

en: Window placement workarounds
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍ଥାପନ ଚାରିପଟେକାମକରେ

en: Placement Mode
or: ସ୍ଥାପନ ମୋଡ

en: Algorithm to use for window placement
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଲଗୋରିଥମ

en: Cascade
or: କ୍ଯାସକେଡ

en: Centered
or: କେନ୍ଦ୍ରିତ

en: Smart
or: ସ୍ଫୁର୍ତ୍ତି

en: Maximize
or: ସର୍ବାଧିକ କର

en: Random
or: କ୍ରମହୀନ

en: Positioned windows
or: ସ୍ଥାପିତ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should be positioned by default
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଡିଫଲ୍ଟରେ ସ୍ଥାପିତ ହେବା ଉଚିତ

en: X Positions
or: X ସ୍ଥାନଗୁଡିକ

en: X position values
or: X ସ୍ଥାନ ମୂଲ୍ଯଗୁଡିକ

en: Y Positions
or: Y ସ୍ଥାନଗୁଡିକ

en: Y position values
or: Y ସ୍ଥାନ ମୂଲ୍ଯଗୁଡିକ

en: Viewport positioned windows
or: ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟ ସ୍ଥାପିତ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should be positioned in specific viewports by default
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଡିଫଲ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟରେ ସ୍ଥାପିତ ହେବା ଉଚିତ

en: X Viewport Positions
or: X ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟ ସ୍ଥାନଗୁଡିକ

en: Horizontal viewport positions
or: ଦିଗବଳାଯ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟ ସ୍ଥାନଗୁଡିକ

en: Y Viewport Positions
or: Y ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟ ସ୍ଥାନଗୁଡିକ

en: Vertical viewport positions
or: ଦଣ୍ଡରୂପୀ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟ ସ୍ଥାନଗୁଡିକ

en: Png image loader
or: Png ଚିତ୍ର ଲୋଡ କାରୀ

en: Regex Matching
or: ରିଜେକ୍ସ ମେଳଖାଇବା

en: Regex window matching
or: ରିଜେକ୍ସ ଉଇଣ୍ଡୋ ମେଳଖାଇବା

en: Resize Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୁନଃଆକାରଦିଅ

en: Resize window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୁନଃଆକାରଦିଅ

en: Initiate Normal Window Resize
or: ସାମାନ୍ଯ ଉଇଣ୍ଡୋ ପୁନଃଆକାରଦେବା ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Start resizing window normally
or: ସାମାନ୍ଯ ଭାବରେ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୁନଃଆକାର ଦେବା ଆରମ୍ଭକର

en: Initiate Outline Window Resize
or: ବାହ୍ଯରେଖା ଉଇଣ୍ଡୋ ପୁନଃଆକାରଦେବା ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Start resizing window with outline
or: ବାହ୍ଯରେଖା ସହିତ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୁନଃଆକାର ଦେବା ଆରମ୍ଭକର

en: Initiate Rectangle Window Resize
or: ଆଯତକ୍ଷେତ୍ର ଉଇଣ୍ଡୋ ପୁନଃଆକାରଦେବା ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Start resizing window with rectangle
or: ଆଯତାକାର ସହିତ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୁନଃଆକାର ଦେବା ଆରମ୍ଭକର

en: Initiate Stretch Window Resize
or: ବିସ୍ତାରିତ ଉଇଣ୍ଡୋ ପୁନଃଆକାରଦେବା ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Start resizing window by stretching it
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ଦ୍ବାରା ଏହାକୁ ପୁନଃଆକାର ଦେବା ଆରମ୍ଭ କର

en: Initiate Window Resize
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପୁନଃଆକାରଦେବା ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Start resizing window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ପୁନଃଆକାର ଦେବା ଆରମ୍ଭକର

en: Default Resize Mode
or: ଡିଫଲ୍ଟ ପୁନଃଆକାର ମୋଡ

en: Default mode used for window resizing
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୋଡ ଉଇଣ୍ଡୋ ପୁନଃଆକାର ଦେବା ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଏ

en: Outline
or: ବାହ୍ଯରେଖା

en: Rectangle
or: ଆଯତାକାର

en: Stretch
or: ବିସ୍ତାରିତ

en: Border Color
or: ସୀମାନ୍ତ ରଙ୍ଗ

en: Border color used for outline and rectangle resize modes
or: ବୋର୍ଡର ରଙ୍ଗ ବାହ୍ଯରେଖା ଏବଂ ଆଯତାକାର ପୁନଃଆକାର ମୋଡଗୁଡିକ ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଏ

en: Fill Color
or: ରଙ୍ଗ ପୁରଣକର

en: Fill color used for rectangle resize mode
or: ଆଯତାକାର ପୁନଃଆକାର ମୋଡ ପାଇଁ ପୁରଣ ରଙ୍ଗ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଏ

en: Normal Resize Windows
or: ସାମାନ୍ଯ ପୁନଃଆକାର ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that normal resize should be used for
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହା ପାଇଁ ସାମାନ୍ଯ ପୁନଃଆକାର ଉପୟୋଗ ହେବା ଉଚିତ

en: Outline Resize Windows
or: ବାହ୍ଯରେଖା ପୁନଃଆକାର ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that outline resize should be used for
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହା ପାଇଁ ବାହ୍ଯରେଖା ପୁନଃଆକାର ଉପୟୋଗ ହେବା ଉଚିତ

en: Rectangle Resize Windows
or: ଆଯତାକାର ପୁନଃଆକାର ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that rectangle resize should be used for
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହା ପାଇଁ  ଆଯତାକାର ପୁନଃଆକାର ଉପୟୋଗ ହେବା ଉଚିତ

en: Stretch Resize Windows
or: ପୁନଃଆକାର ଉଇଣ୍ଡୋଗୁଡିକୁ ଟାଣିଲମ୍ବାକର

en: Windows that stretch resize should be used for
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହା ପାଇଁ ବିସ୍ତାରିତ ପୁନଃଆକାର ଉପୟୋଗ ହେବା ଉଚିତ

en: Rotate Cube
or: ଘନକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate desktop cube
or: ଡେସ୍କଟପ କ୍ଯୁବ୍କୁ ଘୁରାଅ

en: Edge Flip Pointer
or: ଧାର ବଦଳ ପଏଣ୍ଟର

en: Flip to next viewport when moving pointer to screen edge
or: ସ୍କ୍ରିନର ଧାରକୁ ପଏଣ୍ଟରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟକୁ ବଦଳ କର

en: Edge Flip Move
or: ଧାର ବଦଳ ଘୁଞ୍ଚିବା

en: Flip to next viewport when moving window to screen edge
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ସ୍କ୍ରିନର ଧାରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟକୁ ବଦଳ କର

en: Edge Flip DnD
or: ଧାର ବଦଳ DnD

en: Flip to next viewport when dragging object to screen edge
or: ସ୍କ୍ରିନର ଧାରକୁ ବସ୍ତୁକୁ ଟାଣିବା ବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟକୁ ବଦଳ କର

en: Flip Time
or: ସମଯ ବଦଳକର

en: Timeout before flipping viewport
or: ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟକୁ ବଦଳ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମଯଶେଷ

en: Raise on rotate
or: ଘୁରାଇବାରେ ଉଠାଅ

en: Raise window when rotating
or: ଘୁରାଇବା ବେଳେ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଉତ୍ଥାନ କର

en: Start Rotation
or: ଘୁର୍ଣ୍ଣନ ଆରମ୍ଭକର

en: Rotate Left
or: ବାମକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate left
or: ବାମକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate Right
or: ଡାହାଣକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate right
or: ଡାହାଣକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate Left with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ବାମକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate left and bring active window along
or: ବାମକୁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate Right with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ଡାହାଣକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate right and bring active window along
or: ଡାହାଣକୁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To
or: କୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to viewport
or: ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate window
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଘୁରାଅ

en: Rotate with window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ଘୁରାଅ

en: Rotate Flip Left
or: ଫ୍ଲିପ ବାମକୁ ଘୁରାଅ

en: Flip to left viewport and warp pointer
or: ବାମ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟକୁ ବଦଳ କର ଏବଂ ପଏଣ୍ଟରକୁ ବଙ୍କାକର

en: Rotate Flip Right
or: ଫ୍ଲିପ ଡାହାଣକୁ ଘୁରାଅ

en: Flip to right viewport and warp pointer
or: ଡାହାଣ ଦୃଶ୍ଯପୋର୍ଟକୁ ବଦଳ କର ଏବଂ ପଏଣ୍ଟରକୁ ବଙ୍କାକର

en: Rotate To Face 1
or: ୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 1
or: ୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 2
or: ୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 2
or: ୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 3
or: ୩କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 3
or: ୩କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 4
or: ୪କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 4
or: ୪କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 5
or: ୫କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 5
or: ୫କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 6
or: ୬କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 6
or: ୬କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 7
or: ୭କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 7
or: ୭କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 8
or: ୮କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 8
or: ୮କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 9
or: ୯କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 9
or: ୯କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 10
or: ୧୦କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 10
or: ୧୦କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 11
or: ୧୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 11
or: ୧୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 12
or: ୧୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 12
or: ୧୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate To Face 1 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 1 and bring active window along
or: ୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ  ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 2 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 2 and bring active window along
or: ୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 3 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୩କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 3 and bring active window along
or: ୩କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 4 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୪କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 4 and bring active window along
or: ୪କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 5 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୫କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 5 and bring active window along
or: ୫କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 6 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୬କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 6 and bring active window along
or: ୬କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 7 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୭କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 7 and bring active window along
or: ୭କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 8 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୮କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 8 and bring active window along
or: ୮କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 9 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୯କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 9 and bring active window along
or: ୯କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 10 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୧୦କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 10 and bring active window along
or: ୧୦କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ  ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 11 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୧୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 11 and bring active window along
or: ୧୧କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ  ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Rotate To Face 12 with Window
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସହିତ ୧୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ

en: Rotate to face 12 and bring active window along
or: ୧୨କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପାଇଁ ଘୁରାଅ  ଏବଂ ସହିତ ସକ୍ରିଯ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଣ

en: Pointer Invert Y
or: ପଏଣ୍ଟର ଓଲଟାଅ Y

en: Invert Y axis for pointer movement
or: ପଏଣ୍ଟର ଚଳପ୍ରଚଳ ପାଇଁ Y ଅକ୍ଷକୁ ଓଲଟାଅ

en: Pointer Sensitivity
or: ପଏଣ୍ଟର ସଂବେଦନଶୀଳତା

en: Sensitivity of pointer movement
or: ପଏଣ୍ଟର ଚାଳନା ର ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା

en: Rotation Acceleration
or: ଘୁର୍ଣ୍ଣନ ଗତିବର୍ଦ୍ଧନ

en: Snap To Top Face
or: ଉପର ମୂହଁକୁ ଛିନ୍ନକର

en: Snap Cube Rotation to Top Face
or: ଉପର ମୂହଁକୁ ଘନକ୍ଷେତ୍ରର ଘୁର୍ଣ୍ଣନ ଛିନ୍ନକର

en: Rotation Speed
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ଗତି

en: Rotation Timestep
or: ଘୁର୍ଣ୍ଣନ ସମଯସୋପାନ

en: Zoom
or: ଜୁମକର(ବଡକର)

en: Rotation Zoom
or: ଘୁର୍ଣ୍ଣନ ଜୁମ

en: Scale
or: ମାପକ

en: Scale windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମାପ

en: Initiate Window Picker
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଗୋଟାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭକର

en: Layout and start transforming windows
or: ବିରଚନା ଏବଂ ଆରମ୍ଭ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ କରୁଛି

en: Initiate Window Picker For All Windows
or: ସବୁ ଉଇଣ୍ଡୋ ପାଇଁ ଉଇଣ୍ଡୋ ପିକ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭକର

en: Layout and start transforming all windows
or: ବିରଚନା ଏବଂ ଆରମ୍ଭ ସବୁ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ରୂପାନ୍ତରିତକରୁଛି

en: Initiate Window Picker For Window Group
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସମୂହ ପାଇଁ ଉଇଣ୍ଡୋ ପିକ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Layout and start transforming window group
or: ବିରଚନା ଏବଂ ଆରମ୍ଭ ଉଇଣ୍ଡୋ ସମୂହକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ କରୁଛି

en: Initiate Window Picker For Windows on Current Output
or: ଚଳିତ ଆଉଟପୁଟରେ ଉଇଣ୍ଡୋ ପାଇଁ ଉଇଣ୍ଡୋ ପିକ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Layout and start transforming windows on current output
or: ବିରଚନା ଏବଂ ଆରମ୍ଭ ଚଳିତ ଆଉଟପୁଟରେ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ କରୁଛି

en: Click Desktop to Show Desktop
or: ଡେସ୍କଟପକୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଡେସ୍କଟପକୁ କ୍ଲିକ କର

en: Enter Show Desktop mode when Desktop is clicked during Scale
or: ମାପ ବେଳେ ୟେବେ ଡେସ୍କଟପ କ୍ଲିକ ହୋଇଥାଏ ଡେସ୍କଟପ ଦେଖାଅ ମୋଡକୁ ପ୍ରବେଶ କର

en: Spacing
or: ଅନ୍ତରଦେବା

en: Space between windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋଗୁଡିକ ମଧ୍ଯରେ ଅନ୍ତର

en: Scale speed
or: ଗତି ମାପ

en: Scale timestep
or: ସମଯସୋପାନକୁ ମାପ

en: Darken Background
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ ଗାଢକର

en: Darken background when scaling windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମାପିବା ବେଳେ ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ ଗାଢ କର

en: Amount of opacity in percent
or: ଶତକଡାରେ ଅସ୍ବଚ୍ଛତାର ପରିମାଣ

en: Overlay Icon
or: ବିସ୍ତୃତକରିବା ଆଇକନ

en: Overlay an icon on windows once they are scaled
or: ଥରେ ସେଗୁଡିକ ମାପ ହେବା ପରେ ଉଇଣ୍ଡୋରେ ଗୋଟିଏ ଆଇକନକୁ ବିସ୍ତୃତକର

en: None
or: କିଛିନାହିଁ

en: Emblem
or: ଚିହ୍ନ

en: Big
or: ବଡ

en: Scale Windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମାପ

en: Windows that should be scaled in scale mode
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ମାପ ମୋଡରେ ମାପ ହେବା ଉଚିତ

en: Hover Time
or: ହୋଭର ସମଯ

en: Time (in ms) before scale mode is terminated when hovering over a window
or: ସମଯ (in ms)ମାପ ମୋଡ ପୂର୍ବରୁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ ୟେବେ ଗୋଟିଏ ଉଇଣ୍ଡୋ ଉପରେ ଦୋଳାଯମାନ ହୁଏ

en: Selects where windows are scaled if multiple output devices are used.
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଗୁଡିକ କେଉଁଠାରେ ମାପ ହେବେ ମନୋନୀତ କରେ ୟଦି ବହୁବିଧ ଆଉଟପୁଟ ଉପକରଣ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଆନ୍ତି ।

en: On current output device
or: ଚଳିତ ଆଉଟପୁଟ ଉପକରଣରେ

en: On all output devices
or: ସବୁ ଆଉଟପୁଟ ଉପକରଣରେ

en: Screenshot
or: ସ୍କ୍ରିନ ସଟ

en: Screenshot plugin
or: ସ୍କ୍ରିନସଟ ପ୍ଲଗଇନ

en: Initiate rectangle screenshot
or: ଆଯତାକାର ସ୍କ୍ରିସଟକୁ ଆରମ୍ଭକର

en: Directory
or: ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା

en: Launch Application
or: ପ୍ରାରମ୍ଭକରିବା ପ୍ରଯୋଗ

en: Automatically open screenshot in this application
or: ଏହି ପ୍ରଯୋଗରେ ସ୍ବଯଂଚାଳିତଭାବରେ ସ୍କ୍ରିନସଟ ଖୋଲ

en: Svg image loader
or: Svg ଚିତ୍ର ଲୋଡକାରୀ

en: Application Switcher
or: ପ୍ରଯୋଗ ଅଦଳବଦଳକାରୀ

en: Next window
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Popup switcher if not visible and select next window
or: ପପ୍ ଅପ ବଦଳକାରୀ ୟଦି ଦୃଶ୍ଯମାନ ନ ଥାଏ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମନୋନୀତକର

en: Prev window
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Popup switcher if not visible and select previous window
or: ପପ୍ ଅପ ବଦଳକାରୀ ୟଦି ଦୃଶ୍ଯମାନ ନ ଥାଏ ଏବଂ ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମନୋନୀତକର

en: Next window (All windows)
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋ(ସବୁ ଉଇଣ୍ଡୋ)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
or: ପପ୍ ଅପ ବଦଳକାରୀ ୟଦି ଦୃଶ୍ଯମାନ ନ ଥାଏ ଏବଂ ସବୁ ଉଇଣ୍ଡୋ ମଧ୍ଯରୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମନୋନୀତକର

en: Prev window (All windows)
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋ( ସବୁ ଉଇଣ୍ଡୋ)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
or: ପପ୍ ଅପ ବଦଳକାରୀ ୟଦି ଦୃଶ୍ଯମାନ ନ ଥାଏ ଏବଂ ସବୁ ଉଇଣ୍ଡୋ ମଧ୍ଯରୁ ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମନୋନୀତକର

en: Next window (No popup)
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋ(ପପ୍ଅପ ନାହିଁ)

en: Select next window without showing the popup window.
or: ପପ୍ ଅପ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ବିନା ଦେଖାଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମନୋନୀତକର

en: Prev window (No popup)
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋ(ପପ୍ଅପ ନାହିଁ)

en: Select previous window without showing the popup window.
or: ପପ୍ ଅପ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ବିନା ଦେଖାଇ ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମନୋନୀତକର

en: Switcher speed
or: ଅଦଳବଦଳକାରୀ ଗତି

en: Switcher timestep
or: ଅଦଳବଦଳକାରୀ ସମଯସୋପାନ

en: Switcher windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଅଦଳବଦଳକାରୀ

en: Windows that should be shown in switcher
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ବଦଳକାରୀରେ ଦେଖାଇବା ଉଚିତ

en: Amount of saturation in percent
or: ଶତକଡାରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣମିଶ୍ରଣର ପରିମାଣ

en: Amount of brightness in percent
or: ଶତକଡାରେ ଉଜ୍ବଳତାର ପରିମାଣ

en: Bring To Front
or: ଆଗକୁ ଆଣ

en: Bring selected window to front
or: ମନୋନୀତ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଆଗକୁ ଆଣ

en: Distance desktop should be zoom out while switching windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଅଦଳବଦଳ କରିବା ବେଳେ ଦୂରତା ଡେସ୍କଟପ ଜୁମ ଆଉଟ ହେବା ଉଚିତ

en: Icon
or: ଆଇକନ

en: Show icon next to thumbnail
or: ଥମନେଇଲ ନିକଟରେ ଥିବା ଆଇକନକୁ ଦେଖାଅ

en: Minimized
or: ନ୍ଯୁନତମହୋଇଥିବା

en: Show minimized windows
or: ନ୍ଯୁନତମ ହୋଇଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଦେଖାଅ

en: Auto Rotate
or: ସ୍ବତଃଘୁର୍ଣ୍ଣନ

en: Rotate to the selected window while switching
or: ବଦଳ କରିବା ବେଳେ ମନୋନୀତ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଘୁରାଅ

en: Water Effect
or: ପାଣି ପ୍ରଭାବ

en: Adds water effects to different desktop actions
or: ବିଭିନ୍ନ ଡେସ୍କଟପ କାର୍ୟ୍ଯକୁ ପାଣି ପ୍ରଭାବ ୟୋଗକର

en: Enable pointer water effects
or: ପଏଣ୍ଟର ପାଣି ପ୍ରଭାବଗୁଡିକୁ ସକ୍ଷମ କର

en: Toggle rain
or: ବର୍ଷାକୁ ଟେଗଲକର

en: Toggle rain effect
or: ବର୍ଷା ପ୍ରଭାବକୁ ଟେଗଲକର

en: Toggle wiper
or: ପୋଛିବା ଟୋଗଲକର

en: Toggle wiper effect
or: ପୋଛିବା ପ୍ରଭାବକୁ ଟେଗଲକର

en: Offset Scale
or: ଅଫ୍ ସେଟ ମାପକ

en: Water offset scale
or: ପାଣି ଅଫ୍ସେଟ ମାପକ

en: Rain Delay
or: ବର୍ଷା ବିଳମ୍ବ

en: Delay (in ms) between each rain-drop
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ବର୍ଷା ବିନ୍ଦୁ ମଧ୍ଯରେ ବିଳମ୍ବ(in ms)

en: Title wave
or: ଶୀର୍ଷକ ତରଙ୍ଗ

en: Wave effect from window title
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକରୁ ତରଙ୍ଗ ପ୍ରଭାବ

en: Point
or: ବିନ୍ଦୁ

en: Add point
or: ବିନ୍ଦୁ ୟୋଗକର

en: Line
or: ରେଖା

en: Add line
or: ରେଖା ୟୋଗକର

en: Wobbly Windows
or: ଅସ୍ଥିର ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Use spring model for wobbly window effect
or: ଅସ୍ଥିର ଉଇଣ୍ଡୋ ପ୍ରଭାବ ପାଇଁ ସ୍ପିଙ୍ଗ ମୋଡେଲ ଉପୟୋଗକର

en: Snap windows
or: ଛିନ୍ନ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Toggle window snapping
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଛିନ୍ନକରିବାକୁ ଟେଗଲକର

en: Snap Inverted
or: ଛିନ୍ନକରିବା ଓଲଟାଗଲା

en: Inverted window snapping
or: ଓଲଟାହୋଇଥିବା ଉଇଣ୍ଡୋ ଛିନ୍ନକରିବା

en: Shiver
or: ଥରିବା

en: Make window shiver
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସିଭର କର

en: Friction
or: ଘର୍ଷଣ

en: Spring Friction
or: ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ ଘର୍ଷଣ

en: Spring K
or: ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ K

en: Spring Konstant
or: ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ କନଷ୍ଟାଣ୍ଟ

en: Grid Resolution
or: ରିଜୋଲ୍ଯୁସନ

en: Vertex Grid Resolution
or: ଭର୍ଟେକ୍ସ ଗ୍ରୀଡ ରିଡୋଲ୍ଯୁସନ

en: Minimum Grid Size
or: ନ୍ଯୁନତମ ଗ୍ରୀଡ ଆକାର

en: Minimum Vertex Grid Size
or: ନ୍ଯୁନତମ ଭର୍ଟେକ୍ସ ଗ୍ରୀଡ ଆକାର

en: Map Effect
or: ପ୍ରଭାବକୁ ଅଂକନକର

en: Map Window Effect
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପ୍ରଭାବକୁ ଅଂକନକର

en: Focus Effect
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ପ୍ରଭାବ

en: Focus Window Effect
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଉଇଣ୍ଡୋ ପ୍ରଭାବ

en: Map Windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଗୁଡିକୁ ଅଂକନକର

en: Windows that should wobble when mapped
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଅଂକନ ହେବା ବେଳେ ଅସ୍ଥିର ହେବା ଉଚିତ

en: Focus Windows
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: Windows that should wobble when focused
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଲକ୍ଷ୍ଯ କେନ୍ଦ୍ରିତ ହେବା ବେଳେ ଅସ୍ଥିର ହେବା ଉଚିତ

en: Grab Windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଟାଣିନିଅ

en: Windows that should wobble when grabbed
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ୟେବେ ଟଣାୟାଏ ଅସ୍ଥିର ହେବା ଉଚିତ

en: Move Windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଘୁଞ୍ଚାଅ

en: Windows that should wobble when moved
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ୟାହାକି ଘୁଞ୍ଚାଇବା ବେଳେ ଅସ୍ଥିର ହେବା ଉଚିତ

en: Maximize Effect
or: ପ୍ରଭାବକୁ ସର୍ବାଧିକ କର

en: Wobble effect when maximizing and unmaximizing windows
or: ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ସର୍ବାଧିକ କିମ୍ବା ଅଣ-ସର୍ବାଧିକ କରିବା ବେଳେ ଅସ୍ଥିର ପ୍ରଭାବ

en: Zoom Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ ବଡକର

en: Zoom and pan desktop cube
or: ଜୁମ ଏବଂ ପ୍ଯାନ ଡେସ୍କଟପ ଘନକ୍ଷେତ୍ର

en: Zoom In
or: ବଡକର

en: Zoom Out
or: ଛୋଟ କର

en: Zoom Pan
or: ଜୁମ ପାନ

en: Zoom pan
or: ଜୁମ ପାନ

en: Zoom Speed
or: ଜୁମ ଗତି

en: Zoom Timestep
or: ଜୁମ ସମଯସୋପାନ

en: Zoom factor
or: ଜୁମ କାରଣ

en: Filter Linear
or: ଫିଲ୍ଟର ରୌଖୀକ:

en: Use linear filter when zoomed in
or: ୟେବେ ବଡ ହୋଇଥାଏ ରୈଖୀକ ଫିଲ୍ଟର ଉପୟୋଗକର

en: Compiz
or: କମ୍ପିଜ
