compiz - en to sk translation catalogue (603 entries)

en: Close Window
sk: Zatvoriť okno

en: Unmaximize Window
sk: Zrušiť maximalizáciu okna

en: Maximize Window
sk: Maximalizovať okno

en: Minimize Window
sk: Minimalizovať Okno

en: Window Menu
sk: Menu Okna

en: Shade
sk: Tieň

en: Make Above
sk: Vykonať vyššie uvedené

en: Stick
sk: Prilepiť

en: Unshade
sk: Netieňovať

en: Unmake Above
sk: Odvolať vyššie uvedené

en: Unstick
sk: Odlepiť

en: The window "%s" is not responding.
sk: Okno „%s“ neodpovedá.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
sk: Vynútené ukončenie tejto aplikácie spôsobí stratu neuložených zmien.

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Force Quit
sk: _Vynútiť ukončenie

en: Annotate
sk: Poznámka

en: Annotate plugin
sk: Zásuvný modul poznámok

en: Draw
sk: Kresliť

en: Draw using tool
sk: Vykresliť použitím nástroja

en: Initiate erase
sk: Začať mazanie

en: Initiate annotate erasing
sk: Začať mazanie poznámky

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Annotate Fill Color
sk: Farba výplne poznámky

en: Fill color for annotations
sk: Farba výplne poznámok

en: Annotate Stroke Color
sk: Štýl ťahu poznám

en: Stroke color for annotations
sk: Štýl ťahu poznámok

en: Stroke width
sk: Šírka ťahu

en: Stroke width for annotations
sk: Šírka ťahu poznámok

en: Blur Windows
sk: Rozostrovať okná

en: Blur windows
sk: Rozostrovať okná

en: Pulse
sk: Pulz

en: Pulse effect
sk: Efekt pulzu

en: Blur Speed
sk: Rýchlosť rozostrenia

en: Window blur speed
sk: Rýchlosť rozmazania okna

en: Focus blur windows
sk: Rozmazať aktívne okná

en: Windows that should be affected by focus blur
sk: Okná, ktoré majú byť ovplyvnené rozmazaním

en: Focus Blur
sk: Rozmazať aktívne

en: Blur windows that doesn't have focus
sk: Rozostrovať okná, ktoré nie sú aktívne

en: Alpha blur windows
sk: Alfa rozostrenie okien

en: Windows that should be use alpha blur by default
sk: Okná, ktoré by mali štandardne použiť alfa rozmazanie

en: Alpha Blur
sk: Rozmaznie alfa

en: Blur behind translucent parts of windows
sk: Rozmazanie za priehľadnými časťami okien

en: Blur Filter
sk: Filter rozostrenia

en: Filter method used for blurring
sk: Metóda filtra použitá pre rozmazanie

en: 4xBilinear
sk: Filter:

en: Gaussian
sk: Gaussovské rozostrenie

en: Mipmap
sk: Mipmapy

en: Gaussian Radius
sk: Polomer gaussovského rozostrenia

en: Gaussian radius
sk: Polomer gaussovského rozostrenia

en: Gaussian Strength
sk: Sila gaussovského rozostrenia

en: Gaussian strength
sk: Sila gausovského rozostrenia

en: Mipmap LOD
sk: Úroveň detailu mipmáp

en: Mipmap level-of-detail
sk: Úroveň podrobností mipmáp

en: Blur Saturation
sk: Sýtosť rozostrenia

en: Blur saturation
sk: Sýtosť rozostrenia

en: Blur Occlusion
sk: Oklúzia rozostrenia

en: Disable blurring of screen regions obscured by other windows.
sk: Zakázať rozmazanie častí obrazovky, ktoré sú zakryté inými oknami.

en: Independent texture fetch
sk: Nezávislé stiahnutia textúr

en: Use the available texture units to do as many as possible independent texture fetches.
sk: Použiť dostupné jednotky textúr na vykonanie čo najväčšieho počtu nezávislých stiahnutí textúr

en: Clone Output
sk: Klonovať výstup

en: Output clone handler
sk: Obsluha klonovania výstupu

en: Initiate
sk: Začať

en: Initiate clone selection
sk: Začať klonovať výber

en: Command line 0
sk: Príkazový riadok 0

en: Command line to be executed in shell when run_command0 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command0

en: Command line 1
sk: Príkazový riadok 1

en: Command line to be executed in shell when run_command1 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command1

en: Command line 2
sk: Príkazový riadok 2

en: Command line to be executed in shell when run_command2 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command2

en: Command line 3
sk: Príkazový riadok 3

en: Command line to be executed in shell when run_command3 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command3

en: Command line 4
sk: Príkazový riadok 4

en: Command line to be executed in shell when run_command4 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command4

en: Command line 5
sk: Príkazový riadok 5

en: Command line to be executed in shell when run_command5 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command5

en: Command line 6
sk: Príkazový riadok 6

en: Command line to be executed in shell when run_command6 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command6

en: Command line 7
sk: Príkazový riadok 7

en: Command line to be executed in shell when run_command7 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command7

en: Command line 8
sk: Príkazový riadok 8

en: Command line to be executed in shell when run_command8 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command8

en: Command line 9
sk: Príkazový riadok 9

en: Command line to be executed in shell when run_command9 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command9

en: Command line 10
sk: Príkazový riadok 10

en: Command line to be executed in shell when run_command10 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command10

en: Command line 11
sk: Príkazový riadok 11

en: Command line to be executed in shell when run_command11 is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa vykoná, ak sa v shelli volá run_command11

en: Run command 0
sk: Spustiť príkaz 0

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command0
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command0

en: Run command 1
sk: Spustiť príkaz 1

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command1
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command1

en: Run command 2
sk: Spustiť príkaz 2

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command2
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command2

en: Run command 3
sk: Spustiť príkaz 3

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command3
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command3

en: Run command 4
sk: Spustiť príkaz 4

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command4
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command4

en: Run command 5
sk: Spustiť príkaz 5

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command5
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command5

en: Run command 6
sk: Spustiť príkaz 6

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command6
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command6

en: Run command 7
sk: Spustiť príkaz 7

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command7
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command7

en: Run command 8
sk: Spustiť príkaz 8

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command8
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command8

en: Run command 9
sk: Spustiť príkaz 9

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command9
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command9

en: Run command 10
sk: Spustiť príkaz 10

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command10
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command10

en: Run command 11
sk: Spustiť príkaz 11

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command11
sk: Klávesové skratky, ktoré spustia príkaz identifikovaný ako command11

en: General Options
sk: Všeobecné nastavenia

en: General compiz options
sk: Všeobecné nastavenia Compiz

en: Active Plugins
sk: Aktívne zásuvné moduly

en: List of currently active plugins
sk: Zoznam práve aktívnych modulov

en: Audible Bell
sk: Akustický zvonček

en: Audible system beep
sk: Akustické systémové pípnutie

en: Ignore Hints When Maximized
sk: Pri maximalizovaní ignorovať tipy

en: Ignore size increment and aspect hints when window is maximized
sk: Pri maximalizovaní okna ignorovať veľkosť nárastu a vzhľad tipov

en: Hide Skip Taskbar Windows
sk: Skryť okná neprítomné v lište úloh

en: Hide windows not in taskbar when entering show desktop mode
sk: Skryť okná neprítomné v lište úloh pri vstupe do režimu zobrazenia pracovnej plochy

en: Edge Trigger Delay
sk: Oneskorenie operácie na okraji

en: Duration the pointer must rest in a screen edge before an edge action is taken.
sk: Interval, počas ktorého musí ukazovateľ zostať na okraji obrazovky, než sa vykoná operácia.

en: Cursor theme
sk: Téma kurzora

en: Cursor theme name
sk: Názov témy kurzora

en: Cursor size
sk: Veľkosť kurzora

en: Size of the cursor
sk: Veľkosť kurzora

en: Ping Delay
sk: Oneskorenie pingu

en: Interval between ping messages
sk: Interval medzi odosielaním pingu

en: Texture Filter
sk: Filter textúr

en: Texture filtering
sk: Filtrovanie textúr

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Good
sk: V poriadku

en: Best
sk: Najlepšie

en: Click To Focus
sk: Zamerať kliknutím

en: Click on window moves input focus to it
sk: Kliknutím na okno presunúť zameranie na okno

en: Raise On Click
sk: Kliknutím dať do popredia

en: Raise windows when clicked
sk: Presunúť okno do popredia po kliknutí

en: Auto-Raise
sk: Automaticky do popredia

en: Raise selected windows after interval
sk: Prepnúť vybrané okná do popredia po uplynutí intervalu

en: Auto-Raise Delay
sk: Oneskorenie automatického presunu do popredia

en: Interval before raising selected windows
sk: Interval pred presunutím vybraných okien do popredia

en: Close active window
sk: Zatvoriť aktívne okno

en: Raise Window
sk: Presunúť okno do popredia

en: Raise window above other windows
sk: Presunúť okno dopredu nad ostatné okná

en: Lower Window
sk: Presunúť okno do pozadia

en: Lower window beneath other windows
sk: Presunúť okno do pozadia

en: Unmaximize active window
sk: Zrušiť maximalizáciu aktívneho okna

en: Minimize active window
sk: Minimalizovať aktívne okno

en: Maximize active window
sk: Maximalizovať aktívne okno

en: Maximize Window Horizontally
sk: Maximalizovať okno vodorovne

en: Maximize active window horizontally
sk: Maximalizovať aktívne okno vodorovne

en: Maximize Window Vertically
sk: Maximalizovať okno zvisle

en: Maximize active window vertically
sk: Maximalizovať aktívne okno zvisle

en: Window menu button binding
sk: Klávesová skratka tlačidla hlavnej ponuky okna

en: Window menu key binding
sk: Klávesová skratka hlavnej ponuky okna

en: Show Desktop
sk: Zobraziť Plochu

en: Hide all windows and focus desktop
sk: Skryť všetky okná a zobraziť pracovnú plochu

en: Toggle Window Maximized
sk: Prepnúť maximalizáciu okna

en: Toggle active window maximized
sk: Prepnúť maximalizáciu aktívneho okna

en: Toggle Window Maximized Horizontally
sk: Prepnúť vodorovnú maximalizáciu okna

en: Toggle active window maximized horizontally
sk: Prepnúť horizontálnu maximalizáciu aktívneho okna

en: Toggle Window Maximized Vertically
sk: Prepnúť zvislú maximalizáciu okna

en: Toggle active window maximized vertically
sk: Prepnúť vertikálnu maximalizáciu aktívneho okna

en: Toggle Window Shaded
sk: Prepnúť tieňovanie okna

en: Toggle active window shaded
sk: Prepnúť tieňovanie aktívneho okna

en: Slow Animations
sk: Pomalé animácie

en: Toggle use of slow animations
sk: Prepnúť použitie pomalých animácií

en: Horizontal Virtual Size
sk: Vodorovná virtuálna veľkosť

en: Screen size multiplier for horizontal virtual size
sk: Násobiteľ vodorovnej virtuálnej veľkosti obrazovky

en: Vertical Virtual Size
sk: Vertikálna Virtuálna Veľkosť

en: Screen size multiplier for vertical virtual size
sk: Násobiteľ zvislej virtuálnej veľkosti obrazovky

en: Lighting
sk: Osvetlenie

en: Use diffuse light when screen is transformed
sk: Použiť rozptýlené svetlo pri transformácii obrazovky

en: Detect Refresh Rate
sk: Deteguj Obnovovaciu Frekvenciu

en: Automatic detection of refresh rate
sk: Automatická detekcia obnovovacej frekvencie

en: Refresh Rate
sk: Obnovovacia frekvencia

en: The rate at which the screen is redrawn (times/second)
sk: Frekvencia prekresľovania obrazovky v Hz

en: Detect Outputs
sk: Detekovať výstupy

en: Automatic detection of output devices
sk: Automatická detekcia výstupných zariadení

en: Overlapping Output Handling
sk: Obsluha prekrývajúceho sa výstupu

en: Which one of overlapping output devices should be preferred
sk: Ktoré z prekrývajúcich sa výstupných zariadení sa má uprednostniť

en: Smart mode
sk: Inteligentný režim

en: Prefer larger output
sk: Uprednostniť väčší výstup

en: Prefer smaller output
sk: Uprednostniť menší výstup

en: Outputs
sk: Výstupy

en: List of strings describing output devices
sk: Zoznam reťazcov popisujúcich výstupné zariadenia

en: Sync To VBlank
sk: Synchronizovať pri VBlank

en: Only perform screen updates during vertical blanking period
sk: Vykonávať aktualizácie obrazovky počas intervalu vertikálneho zatemnenia

en: Focus Prevention Level
sk: Predchádzať ukradnutiu aktivity

en: Level of focus stealing prevention
sk: Úroveň prevencie pred ukradnutím aktivity okna

en: Off
sk: Vypnuté

en: Low
sk: Nízke

en: Normal
sk: Normálny

en: High
sk: Vysoké

en: Very High
sk: Veľmi vysoké

en: Focus Prevention Windows
sk: Predchádzať zameraniu okien

en: Focus prevention windows
sk: Predchádzať zameraniu okien

en: Unredirect Fullscreen Windows
sk: Nepresmerovať okná v celoobrazovkovom režime

en: Allow drawing of fullscreen windows to not be redirected to offscreen pixmaps
sk: Povoliť vykresľovanie celoobrazovkových okien bez presmerovania do mimoobrazovkových pixmapov

en: Default Icon
sk: Východzia ikona

en: Default window icon image
sk: Východzí obrázok ikony okna

en: Force independent output painting.
sk: Vynútenie vykreslenia nezávislého výstupu

en: Paint each output device independly, even if the output devices overlap
sk: Vykresli každý výstup zariadenia nezávisle aj keď sa výstupy zariadení prekrývajú

en: Texture Compression
sk: Kompersia textúr

en: If available use compression for textures converted from images
sk: Ak sa dá, použiť kompresiu textúr, ktoré boli konvertované z obrázkov.

en: Desktop Cube
sk: Kocka plochy

en: Place windows on cube
sk: Umiestniť okná na kocke

en: Unfold
sk: Roztvoriť

en: Unfold cube
sk: Roztvoriť kocku

en: Next Slide
sk: Ďalšia snímka

en: Advance to next slide
sk: Prejsť na nasledujúcu snímku

en: Prev Slide
sk: Predchádzajúca snímka

en: Go back to previous slide
sk: Choď späť na predchádzajúci snímok

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
sk: Ak je to možné, vytvárať pre vysoko kvalitné modelovanie mipmapy

en: Multi Output Mode
sk: Viacnásobný výstupný režim

en: Selects how the cube is displayed if multiple output devices are used.
sk: Zvoliť zobrazenie kocky v prípade, že budú použité viacnásobné výstupné zariadenia.

en: Automatic
sk: Automatický

en: Multiple cubes
sk: Viacnásobné kocky

en: One big cube
sk: Jedna veľká kocka

en: Inside Cube
sk: Vnútri kocky

en: Inside cube
sk: Vnútri kocky

en: Acceleration
sk: Akcelerácia

en: Fold Acceleration
sk: Zrýchlenie zloženia

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Fold Speed
sk: Rýchlosť zloženia

en: Timestep
sk: Krok

en: Fold Timestep
sk: Časový skok zloženia

en: Cube Color
sk: Farba kocky

en: Color of top and bottom sides of the cube
sk: Farba vrchnej a spodnej strany kocky

en: Scale image
sk: Zmeniť veľkosť obrázka

en: Scale images to cover top face of cube
sk: Zmeniť mierku obrázka aby pokrýval vrch kocky

en: Image files
sk: Obrázkové súbory

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
sk: Zoznam PNG a SVG súborov, ktoré môžu byť vykreslené na vrchu kocky

en: Adjust Image
sk: Prispôsobiť obrázok

en: Adjust top face image to rotation
sk: Prispôsobiť vrchný obrázok otáčaniu

en: Render skydome
sk: Vykresliť Skydome

en: Skydome Image
sk: Obrázok Skydome

en: Image to use as texture for the skydome
sk: Obrázok, ktorý sa použije ako textúra pre skydome

en: Animate Skydome
sk: Animovať Skydome

en: Animate skydome when rotating cube
sk: Animovať skydome pri rotácii kocky

en: Skydome Gradient Start Color
sk: Počiatočná farba gradientu Skydome

en: Color to use for the top color-stop of the skydome-fallback gradient
sk: Farba, ktorá sa použije na hornú časť gradientu skydome

en: Skydome Gradient End Color
sk: Konečná farba gradientu Skydome

en: Color to use for the bottom color-stop of the skydome-fallback gradient
sk: Farba, ktorá sa použije na dolnú časť gradientu skydome

en: Opacity During Rotation
sk: Nepriehľadnosť počas otáčania

en: Opacity of desktop window during rotation.
sk: Nepriehľadnosť plochy okna počas otáčania.

en: Opacity When Not Rotating
sk: Nepriehľadnosť v prípade neotáčania

en: Opacity of desktop window when not rotating.
sk: Nepriehľadnosť plochy okna počas neotáčania.

en: Transparency Only on Mouse Rotate
sk: Priehľadnosť iba v prípade otáčania použitím myši

en: Initiates Cube transparency only if rotation is mouse driven.
sk: Aktivuje priehľadnosť kocky iba v prípade, ak je rotácia vykonaná pomocou myši.

en: D-Bus Control Backend
sk: Backend pre riadenie D-Bus

en: Window Decoration
sk: Dekorácie okna

en: Window decorations
sk: Dekorácie okna

en: Shadow Radius
sk: Polomer tieňa

en: Drop shadow radius
sk: Polomer vrhaného tieňa

en: Shadow Opacity
sk: Krytie tieňa

en: Drop shadow opacity
sk: Nepriehľadnosť vrhaného tieňa

en: Shadow Color
sk: Farba tieňa

en: Drop shadow color
sk: Farba vrhaného tieňa

en: Shadow Offset X
sk: Posun tieňa X

en: Drop shadow X offset
sk: Posun X vrhaného tieňa

en: Shadow Offset Y
sk: Posun tieňa Y

en: Drop shadow Y offset
sk: Posun Y vrhaného tieňa

en: Command
sk: Príkaz

en: Decorator command line that is executed if no decorator is already running
sk: Príkazový riadok programu pre dekorácie, ktorý sa vykoná, pokiaľ nebude spustený žiadny program pre dekorácie

en: Allow mipmaps to be generated for decoration textures
sk: Umožniť tvorbu mipmáp pre dekoračné textúry

en: Decoration windows
sk: Dekorované okná

en: Windows that should be decorated
sk: Okná, ktoré by mali byť dekorované

en: Shadow windows
sk: Tieňované okná

en: Windows that should have a shadow
sk: Okná, ktoré by mali mať tieň

en: Fading Windows
sk: Stmievanie okien

en: Fade in windows when mapped and fade out windows when unmapped
sk: Rozsvecovanie okien pri mapovaní a stmievania pri odmapovaní

en: Fade Speed
sk: Rýchlosť stmievania

en: Fade Time
sk: Doba stmavnutia

en: Fade windows
sk: Stmievanie okien

en: Windows that should be fading
sk: Okná, ktoré by mali blednúť

en: Visual Bell
sk: Vizuálny zvonček

en: Fade effect on system beep
sk: Efekt stmievania pri systémovom pípnutí

en: Fullscreen Visual Bell
sk: Celoobrazovkový vizuálny zvonček

en: Fullscreen fade effect on system beep
sk: Celoobrazovkový efekt blednutia pri systémovom pípnutí

en: Fade On Minimize/Open/Close
sk: Stmievať pri minimalizovaní/otvorení/zatvorení

en: Fade effect on minimize/open/close window events
sk: Efekt stmievania pri minimalizovaní/otvorení/zatvorení okna

en: Userspace File System
sk: Používateľský súborový systém

en: Userspace file system
sk: Používateľský súborový systém

en: Mount Point
sk: Bod pripojenia

en: Mount point
sk: Bod pripojenia

en: GLib main loop support
sk: Podpora hlavného napojenia na GLib

en: Show Main Menu
sk: Zobraziť Hlavnú ponuku

en: Show the main menu
sk: Zobraziť hlavné menu

en: Run Dialog
sk: Spustiť Dialóg

en: Show Run Application dialog
sk: Zobraziť dialóg spustenia aplikácie

en: Screenshot command line
sk: Príkaz pre snímanie obrazovky

en: Take a screenshot
sk: Zosnímať obrazovku

en: Window screenshot command line
sk: Príkazový na zosnímania okna

en: Take a screenshot of a window
sk: Zosnímať okno

en: Terminal command line
sk: Príkaz pre terminál

en: Open a terminal
sk: Otvoriť terminál

en: Ini Flat File Backend
sk: Pozadie ini súboru

en: File change notification plugin
sk: Modul upozornenia zmeny súboru

en: Minimize Effect
sk: Efekt pri minimalizovaní

en: Transform windows when they are minimized and unminimized
sk: Transformovať okná pri ich minimalizovaní a spätnom obnovení

en: Minimize speed
sk: Minimalizovať rýchlosť

en: Minimize timestep
sk: Minimalizovať časový krok

en: Minimize Windows
sk: Minimalizovať okná

en: Windows that should be transformed when minimized
sk: Okná, ktoré by mali byť transformované pri minimalizovaní

en: Shade Resistance
sk: Stálosť tieňa

en: Shade resistance
sk: Stálosť tieňa

en: Move Window
sk: Presunúť okno

en: Move window
sk: Presunúť okno

en: Initiate Window Move
sk: Zahájiť presun okna

en: Start moving window
sk: Začať pohyb okna

en: Opacity
sk: Nepriehľadnosť

en: Opacity level of moving windows
sk: Úroveň nepriehľadnosti presúvaných okien

en: Constrain Y
sk: Obmedzenie Y

en: Constrain Y coordinate to workspace area
sk: Obmedziť súradnicu Y na priestor pracovnej plochy

en: Snapoff maximized windows
sk: Odtrhávať maximalizované okná

en: Snapoff and auto unmaximized maximized windows when dragging
sk: Odtrhávať a automaticky obnoviť maximalizované okná počas ťahania

en: Lazy Positioning
sk: Lenivé presúvanie

en: Do not update the server-side position of windows until finished moving
sk: Aktualizovať pozíciu okna až po dokončení presunu

en: Brightness
sk: Jas

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Opacity Step
sk: Krok nepriehľadnosti

en: Place Windows
sk: Rozmiestniť okná

en: Place windows at appropriate positions when mapped
sk: Umiestniť mapované okná na zodpovedajúce pozície

en: Workarounds
sk: Núdzové riešenia

en: Window placement workarounds
sk: Núdzové riešenia umiestnenia okna

en: Placement Mode
sk: Spôsob rozmiestnenia

en: Algorithm to use for window placement
sk: Algoritmus použitý pre rozmiestnenie okna

en: Cascade
sk: Kaskáda

en: Centered
sk: Vystrednené

en: Smart
sk: Inteligentné

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Random
sk: Náhodné

en: Selects how window placement should behave if multiple outputs are selected
sk: Označuje ako by sa malo správať umiestňovanie okien ak je označených viacero výstupov

en: Use active output device
sk: Použiť aktívne výstupné zariadenie

en: Use output device with pointer
sk: Použiť výstupné zariadenie s ukazovateľom

en: Force Placement Windows
sk: Vynútené umiestnenie okien

en: Windows that should forcedly be placed, even if they indicate the window manager should avoid placing them.
sk: Okná ktoré by mali byť nútene umiestnené aj keď by sa okenný manažér mal vyhnúť takémuto umiestneniu.

en: Positioned windows
sk: Umiestnené okná

en: Windows that should be positioned by default
sk: Okná, ktoré by mali byť štandardne umiestnené

en: X Positions
sk: Pozície X

en: X position values
sk: Hodnoty pozíce na osi X

en: Y Positions
sk: Pozície Y

en: Y position values
sk: Hodnoty pozíce na osi Y

en: Viewport positioned windows
sk: Okná umiestnené v pohľadoch

en: Windows that should be positioned in specific viewports by default
sk: Okná, ktoré by mali byť štandardne umiestnené na konkrétnu plochu

en: X Viewport Positions
sk: Pozície plochy na osi X

en: Horizontal viewport positions
sk: Vodorovné pozície pohľadov

en: Y Viewport Positions
sk: Pozície plochy na osi Y

en: Vertical viewport positions
sk: Zvislé pozície pohľadov

en: Png
sk: PNG

en: Png image loader
sk:  Načítanie PNG obrázkov

en: Regex Matching
sk: Vyhodnocovanie regulárnych výrazov

en: Regex window matching
sk: Zodpovedajúce regulárne výrazy okna

en: Resize Window
sk: Zmeniť veľkosť okna

en: Resize window
sk: Zmeniť veľkosť okna

en: Initiate Normal Window Resize
sk: Začať normálnu zmenu veľkosti okna

en: Start resizing window normally
sk: Začať normálnu zmenu veľkosti okna

en: Initiate Outline Window Resize
sk: Začať obrysovú zmenu veľkosti okna

en: Start resizing window with outline
sk: Začať zmenu veľkosti okna s obrysom

en: Initiate Rectangle Window Resize
sk: Začať zmenu veľkosti pravouhlého okna

en: Start resizing window with rectangle
sk: Začať zmenu veľkosti okna obdĺžnikom

en: Initiate Stretch Window Resize
sk: Začať zmenu veľkosti okna roztiahnutím

en: Start resizing window by stretching it
sk: Začať zmenu veľkosti okna roztiahnutím

en: Initiate Window Resize
sk: Začať zmenu veľkosti okna

en: Start resizing window
sk: Začať zmenu veľkosti okna

en: Default Resize Mode
sk: Štandardný režim zmeny veľkosti

en: Default mode used for window resizing
sk: Štandardný režim použitý pre zmenu veľkosti okna

en: Outline
sk: Obrys

en: Rectangle
sk: Obdĺžnik

en: Stretch
sk: Roztiahnutie

en: Border Color
sk: Farba ohraničenia

en: Border color used for outline and rectangle resize modes
sk: Farba okraja, ktorý sa použije pri režimoch obrysov a zmeny veľkosti obdĺžnikom

en: Fill Color
sk: Farba výplne

en: Fill color used for rectangle resize mode
sk: Farba výplne použitá pre pravouhlú zmenu veľkosti

en: Normal Resize Windows
sk: Normálna veľkosť okien

en: Windows that normal resize should be used for
sk: Okná, pre ktoré bude použitá normálna zmena veľkosti

en: Outline Resize Windows
sk: Obrysová zmena veľkosti okien

en: Windows that outline resize should be used for
sk: Okná, pre ktoré bude použitá zmena veľkosti s efektom obrysu

en: Rectangle Resize Windows
sk: Pravouhlá zmena veľkosti okien

en: Windows that rectangle resize should be used for
sk: Okná, pre ktoré bude použitá zmena veľkosti s efektom obdĺžnika

en: Stretch Resize Windows
sk: Zmena veľkosti okien roztiahnutím

en: Windows that stretch resize should be used for
sk: Okná, pre ktoré bude použitá zmena veľkosti s efektom roztiahnutia

en: Rotate Cube
sk: Otáčať kockou

en: Rotate desktop cube
sk: Otočiť kocku pracovnej plochy

en: Edge Flip Pointer
sk: Ukazovateľ pri prepínaní na hrane

en: Flip to next viewport when moving pointer to screen edge
sk: Prepnúť na ďalší pohľad pri presunutí ukazovateľa na okraj obrazovky

en: Edge Flip Move
sk: Pohyb pri prepínaní na hrane

en: Flip to next viewport when moving window to screen edge
sk: Prepnúť na ďalší pohľad pri presunutí okna na okraj obrazovky

en: Edge Flip DnD
sk: DnD pri prepínaní na hrane

en: Flip to next viewport when dragging object to screen edge
sk: Prepnúť na ďalší pohľad pri ťahaní okna na okraj obrazovky

en: Flip Time
sk: Doba preklopenia

en: Timeout before flipping viewport
sk: Časový limit pred preklopením zorného poľa

en: Raise on rotate
sk: Aktivácia pri otáčaní

en: Raise window when rotating
sk: Pri otáčaní prenášať okná do popredia

en: Start Rotation
sk: Začať otáčanie

en: Rotate Left
sk: Otočiť vľavo

en: Rotate left
sk: Otočiť vľavo

en: Rotate Right
sk: Otočiť vpravo

en: Rotate right
sk: Otočiť vpravo

en: Rotate Left with Window
sk: Otočiť vľavo s oknom

en: Rotate left and bring active window along
sk: Otočiť vľavo a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate Right with Window
sk: Otočiť vpravo s oknom

en: Rotate right and bring active window along
sk: Otočiť vpravo a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To
sk: Otočiť na

en: Rotate to viewport
sk: Otočiť na zorné pole

en: Rotate window
sk: Otočiť okno

en: Rotate with window
sk: Otočiť s oknom

en: Rotate Flip Left
sk: Otočiť preklopením vľavo

en: Flip to left viewport and warp pointer
sk: Prepnúť na pohľad vľavo a preniesť ukazovateľ

en: Rotate Flip Right
sk: Otočiť preklopením vpravo

en: Flip to right viewport and warp pointer
sk: Prepnúť na pohľad vpravo a preniesť ukazovateľ

en: Rotate To Face 1
sk: Otočiť na stranu 1

en: Rotate to face 1
sk: Otočiť na stranu 1

en: Rotate To Face 2
sk: Otočiť na stranu 2

en: Rotate to face 2
sk: Otočiť na stranu 2

en: Rotate To Face 3
sk: Otočiť na stranu 3

en: Rotate to face 3
sk: Otočiť na stranu 3

en: Rotate To Face 4
sk: Otočiť na stranu 4

en: Rotate to face 4
sk: Otočiť na stranu 4

en: Rotate To Face 5
sk: Otočiť na stranu 5

en: Rotate to face 5
sk: Otočiť na stranu 5

en: Rotate To Face 6
sk: Otočiť na stranu 6

en: Rotate to face 6
sk: Otočiť na stranu 6

en: Rotate To Face 7
sk: Otočiť na stranu 7

en: Rotate to face 7
sk: Otočiť na stranu 7

en: Rotate To Face 8
sk: Otočiť na stranu 8

en: Rotate to face 8
sk: Otočiť na stranu 8

en: Rotate To Face 9
sk: Otočiť na stranu 9

en: Rotate to face 9
sk: Otočiť na stranu 9

en: Rotate To Face 10
sk: Otočiť na stranu 10

en: Rotate to face 10
sk: Otočiť na stranu 10

en: Rotate To Face 11
sk: Otočiť na stranu 11

en: Rotate to face 11
sk: Otočiť na stranu 11

en: Rotate To Face 12
sk: Otočiť na stranu 12

en: Rotate to face 12
sk: Otočiť na stranu 12

en: Rotate To Face 1 with Window
sk: Otočiť na stranu 1 s oknom

en: Rotate to face 1 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 1 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 2 with Window
sk: Otočiť na stranu 2 s oknom

en: Rotate to face 2 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 2 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 3 with Window
sk: Otočiť na stranu 3 s oknom

en: Rotate to face 3 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 3 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 4 with Window
sk: Otočiť na stranu 4 s oknom

en: Rotate to face 4 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 4 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 5 with Window
sk: Otočiť na stranu 5 s oknom

en: Rotate to face 5 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 5 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 6 with Window
sk: Otočiť na stranu 6 s oknom

en: Rotate to face 6 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 6 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 7 with Window
sk: Otočiť na stranu 7 s oknom

en: Rotate to face 7 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 7 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 8 with Window
sk: Otočiť na stranu 8 s oknom

en: Rotate to face 8 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 8 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 9 with Window
sk: Otočiť na stranu 9 s oknom

en: Rotate to face 9 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 9 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 10 with Window
sk: Otočiť na stranu 10 s oknom

en: Rotate to face 10 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 10 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 11 with Window
sk: Otočiť na stranu 11 s oknom

en: Rotate to face 11 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 11 a vziať aktívne okno so sebou

en: Rotate To Face 12 with Window
sk: Otočiť na stranu 12 s oknom

en: Rotate to face 12 and bring active window along
sk: Otočiť na stranu 12 a vziať aktívne okno so sebou

en: Pointer Invert Y
sk: Invertovať os Y ukazovateľa

en: Invert Y axis for pointer movement
sk: Prevrátiť os Y pre pohyb ukazateľa

en: Pointer Sensitivity
sk: Citlivosť ukazateľa

en: Sensitivity of pointer movement
sk: Citlivosť pohybu ukazateľa

en: Rotation Acceleration
sk: Akcelerácia pri otáčaní

en: Snap To Top Face
sk: Prichytiť k hornej strane

en: Snap Cube Rotation to Top Face
sk: Prichytiť otáčajúcu sa kocku za hornú stranu

en: Snap To Bottom Face
sk: Prichytiť k dolnej strane

en: Snap Cube Rotation to Bottom Face
sk: Prichytiť otáčajúcu sa kocku za dolnú stranu

en: Rotation Speed
sk: Rýchlosť otáčania

en: Rotation Timestep
sk: Časový krok otáčania

en: Zoom
sk: Priblíženie

en: Rotation Zoom
sk: Rýchlosť otáčania

en: Scale
sk: Zmena mierky

en: Scale windows
sk: Meniť mierku okien

en: Initiate Window Picker
sk: Začať výber okna

en: Layout and start transforming windows
sk: Rozmiestnenie a začiatok transformácie okien

en: Initiate Window Picker For All Windows
sk: Začať výber okna pre všetky okná

en: Layout and start transforming all windows
sk: Rozložiť a začať transformáciu všetkých okien

en: Initiate Window Picker For Window Group
sk: Začať výber okna pre skupinu okien

en: Layout and start transforming window group
sk: Rozložiť a začať transformáciu skupiny okien

en: Initiate Window Picker For Windows on Current Output
sk: Spustiť vyberanie okien na štandardnom výstupe

en: Layout and start transforming windows on current output
sk: Rozmiestnenie a začiatok transformácie okien na aktuálnom výstupe

en: Click Desktop to Show Desktop
sk: Zobraziť pracovnú plochu kliknutím na plochu

en: Enter Show Desktop mode when Desktop is clicked during Scale
sk: Vstúpiť do režimu Zobraziť plochu, keď sa na plochu klikne počas zmeny mierky

en: Spacing
sk: Vzdialenosť

en: Space between windows
sk: Medzera medzi oknami

en: Scale speed
sk: Rýchlosť zmeny mierky

en: Scale timestep
sk: Časový krok zmeny mierky

en: Darken Background
sk: Stmaviť pozadie

en: Darken background when scaling windows
sk: Stmaviť pozadie pri vykreslovaní okien

en: Amount of opacity in percent
sk: Miera nepriehľadnosti v percentách

en: Overlay Icon
sk: Prekladať ikonou

en: Overlay an icon on windows once they are scaled
sk: Pri zmene veľkosti okien prekladať okná ikonou

en: None
sk: Žiadna

en: Emblem
sk: Emblém

en: Big
sk: Veľký

en: Scale Windows
sk: Zmena mierky okna

en: Windows that should be scaled in scale mode
sk: Okná, ktoré majú meniť veľkosť v režime zmeny mierky

en: Hover Time
sk: Čas vznášania

en: Time (in ms) before scale mode is terminated when hovering over a window
sk: Čas (v ms) pred ukončením režimu zmeny mierky pri kurzore nad oknom

en: Selects where windows are scaled if multiple output devices are used.
sk: Či sa mení veľkosť okien pri použití viacerých výstupných zariadení.

en: On current output device
sk: Na aktuálnom výstupnom zariadení

en: On all output devices
sk: Na všetkých výstupných zariadeniach

en: Screenshot
sk: Snímka obrazovky

en: Screenshot plugin
sk: Modul snímky obrazovky

en: Initiate rectangle screenshot
sk: Zosnímať obrazovku

en: Directory
sk: Priečinok

en: Launch Application
sk: Spustiť aplikáciu

en: Automatically open screenshot in this application
sk: Automaticky otvoriť snímku v tejto aplikácii

en: Svg
sk: SVG

en: Svg image loader
sk: Načítanie SVG obrázkov

en: Application Switcher
sk: Prepínač aplikácií

en: Next window
sk: Nasledujúce okno

en: Popup switcher if not visible and select next window
sk: Zobraziť prepínač ak nie je viditeľný a vybrať ďalšie okno

en: Prev window
sk: Predchádzajúce okno

en: Popup switcher if not visible and select previous window
sk: Zobraziť prepínač ak nie je viditeľný a vybrať predchádzajúce okno

en: Next window (All windows)
sk: Nasledujúce okno (všetky okná)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
sk: Zobraziť prepínač ak nie je viditeľný a vybrať ďalšie okno spomedzi všetkých okien

en: Prev window (All windows)
sk: Predchádzajúce okno (všetky okná)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
sk: Zobraziť prepínač ak nie je viditeľný a vybrať predchádzajúce okno zo všetkých okien

en: Next window (No popup)
sk: Nasledujúce okno (žiadne vyskakovacie okno)

en: Select next window without showing the popup window.
sk: Vybrať ďalšie okno bez ukázania vyskakovacieho okna

en: Prev window (No popup)
sk: Predchádzajúce okno (žiadne vyskakovacie okno)

en: Select previous window without showing the popup window.
sk: Vybrať predchádzajúce okno bez ukázania vyskakovacieho okna

en: Next Panel
sk: Nasledujúca výplň

en: Select next panel type window.
sk: Označ nasledujúci typ výplne okna

en: Prev Panel
sk: Predchádzajúca výplň

en: Select previous panel type window.
sk: Vybrať predchádzajúci typ výplne okna

en: Switcher speed
sk: Rýchlosť prepínača

en: Switcher timestep
sk: Časový krok prepínača

en: Switcher windows
sk: Okná prepínača

en: Windows that should be shown in switcher
sk: Okná, ktoré budú zobrazené v prepínači

en: Amount of saturation in percent
sk: Hodnota sýtosti v percentách

en: Amount of brightness in percent
sk: Hodnota jasu v percentách

en: Bring To Front
sk: Preniesť do popredia

en: Bring selected window to front
sk: Preniesť vybrané okno do popredia

en: Distance desktop should be zoom out while switching windows
sk: Vzdialenosť, na ktorú by sa mala plocha oddialiť počas prepínania okien

en: Icon
sk: Ikona

en: Show icon next to thumbnail
sk: Ukázať ikonu vedľa náhľadu

en: Minimized
sk: Minimalizované

en: Show minimized windows
sk: Zobraziť minimalizované okná

en: Auto Rotate
sk: Automatické otáčanie

en: Rotate to the selected window while switching
sk: Otočiť na vybrané okno pri prepínaní

en: Water Effect
sk: Efekt vody

en: Adds water effects to different desktop actions
sk: Do rôznych akcií plochy pridávať efekt vody

en: Enable pointer water effects
sk: Povoliť vodné efekty ukazateľa

en: Toggle rain
sk: Prepnúť dážď

en: Toggle rain effect
sk: Prepnúť efekt dažďa

en: Toggle wiper
sk: Prepnúť stierač

en: Toggle wiper effect
sk: Prepnúť efekt stierača

en: Offset Scale
sk: Mierka posunutia

en: Water offset scale
sk: Mierka posunutia vody

en: Rain Delay
sk: Oneskorenie dažďa

en: Delay (in ms) between each rain-drop
sk: Oneskorenie (v ms) medzi jednotlivými kvapkami

en: Title wave
sk: Vlna v nadpise

en: Wave effect from window title
sk: Efekt vlny v nadpise okna

en: Point
sk: Bod

en: Add point
sk: Pridať bod

en: Line
sk: Čiara

en: Add line
sk: Pridať čiaru

en: Wobbly Windows
sk: Trasúce sa okná

en: Use spring model for wobbly window effect
sk: Použiť na efekt chvenia pružinový model

en: Snap windows
sk: Prichytiť okná

en: Toggle window snapping
sk: Prepnúť prichytávanie okien

en: Snap Inverted
sk: Obrátené prichytávanie

en: Inverted window snapping
sk: Obrátené prichytávanie okien

en: Shiver
sk: Chvenie

en: Make window shiver
sk: Rozochvieť okno

en: Friction
sk: Trenie

en: Spring Friction
sk: Trenie pružiny

en: Spring K
sk: Pružina K

en: Spring Konstant
sk: Konštanta pružiny

en: Grid Resolution
sk: Rozlíšenie mriežky

en: Vertex Grid Resolution
sk: Rozlíšenie vrcholu mriežky

en: Minimum Grid Size
sk: Minimálna veľkosť mriežky

en: Minimum Vertex Grid Size
sk: Minimálna veľkosť vrcholu mriežky

en: Map Effect
sk: Efekt mapovania

en: Map Window Effect
sk: Efekt mapovania okna

en: Focus Effect
sk: Efekt zamerania

en: Focus Window Effect
sk: Efekt pri zameraní okna

en: Map Windows
sk: Mapované okná

en: Windows that should wobble when mapped
sk: Okná, ktoré by sa mali chvieť, keď sú mapované

en: Focus Windows
sk: Zamerať okná

en: Windows that should wobble when focused
sk: Okná, ktoré by sa mali chvieť, keď sú aktivované

en: Grab Windows
sk: Uchopiť okná

en: Windows that should wobble when grabbed
sk: Okná, ktoré by sa mali chvieť, keď sú zachytené

en: Move Windows
sk: Presunúť okná

en: Windows that should wobble when moved
sk: Okná, ktoré sa budú triasť pri presune

en: Maximize Effect
sk: Efekt maximalizácie

en: Wobble effect when maximizing and unmaximizing windows
sk: Efekt trasúcich sa okien pri maximalizácii a späť

en: Zoom Desktop
sk: Priblížiť plochu

en: Zoom and pan desktop cube
sk: Priblížiť a posúvať kocku plochy

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Zoom Pan
sk: Posúvanie priblíženia

en: Zoom pan
sk: Posúvanie priblíženia

en: Zoom Speed
sk: Rýchlosť priblíženia

en: Zoom Timestep
sk: Časový krok priblíženia

en: Zoom factor
sk: Pomer zväčšenia

en: Filter Linear
sk: Lineárny filter

en: Use linear filter when zoomed in
sk: Pri priblížení použiť lineárny filter
