compiz - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Make Above
sr: Napravi iznad

en: Unshade
sr: Ne senči

en: Unmake Above
sr: Rastavi iznad

en: The window "%s" is not responding.
sr: Prozor "%s" ne reaguje.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
sr: Forsiranjem aplikacije da se zatvori moze izazvati gubitak nesnimljenih promena.

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Force Quit
sr: _Forsiraj Zatvaranje

en: Draw
sr: Nacrtaj

en: Draw using tool
sr: Alat za crtanje

en: Pulse
sr: Puls

en: Pulse effect
sr: Efekat pulsa

en: Focus Blur
sr: Fokusiraj zamućenje

en: Blur windows that doesn't have focus
sr: Zamuti prozore koji nemaju fokus

en: Blur behind translucent parts of windows
sr: Zamuti iza providnih delova prozora

en: Blur Filter
sr: Filter Zamućivanja

en: Blur Occlusion
sr: Trajanje zamućivanja

en: None
sr: Nema
