compiz - en to cs translation catalogue (488 entries)

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Unmaximize Window
cs: Zrušit maximalizaci okna

en: Maximize Window
cs: Maximalizovat okno

en: Minimize Window
cs: Minimalizovat okno

en: Window Menu
cs: Nabídka okna

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Annotate
cs: Anotace

en: Draw
cs: Vykreslit

en: Draw using tool
cs: Vykreslit použitím nástroje

en: Clear
cs: Vymazat

en: Annotate Fill Color
cs: Barva anotace

en: Initiate
cs: Iniciovat

en: Command line 0
cs: Příkazová řádka 0

en: Command line to be executed in shell when run_command0 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command0

en: Command line 1
cs: Příkazová řádka 1

en: Command line to be executed in shell when run_command1 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command1

en: Command line 2
cs: Příkazová řádka 2

en: Command line to be executed in shell when run_command2 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command2

en: Command line 3
cs: Příkazový řádek 3

en: Command line to be executed in shell when run_command3 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command3

en: Command line 4
cs: Příkazová řádka 3

en: Command line to be executed in shell when run_command4 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command4

en: Command line 5
cs: Příkazová řádka 5

en: Command line to be executed in shell when run_command5 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command5

en: Command line 6
cs: Příkazová řádka 6

en: Command line to be executed in shell when run_command6 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command6

en: Command line 7
cs: Příkazová řádka 7

en: Command line to be executed in shell when run_command7 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command7

en: Command line 8
cs: Příkazová řádka 8

en: Command line to be executed in shell when run_command8 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command8

en: Command line 9
cs: Příkazová řádka 9

en: Command line to be executed in shell when run_command9 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command9

en: Command line 10
cs: Příkazová řádka 10

en: Command line to be executed in shell when run_command10 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command10

en: Command line 11
cs: Příkazová řádka 11

en: Command line to be executed in shell when run_command11 is invoked
cs: Příkaz, který se vykoná, pokud je v shellu volán run_command11

en: Run command 0
cs: Spustit příkaz 0

en: Run command 1
cs: Spustit příkaz 1

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command1
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command1

en: Run command 2
cs: Spustit příkaz 2

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command2
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command2

en: Run command 3
cs: Spustit příkaz 3

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command3
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command3

en: Run command 4
cs: Spustit příkaz 4

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command4
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command4

en: Run command 5
cs: Spustit příkaz 5

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command5
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command5

en: Run command 6
cs: Spustit příkaz 6

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command6
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command6

en: Run command 7
cs: Spustit příkaz 7

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command7
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command7

en: Run command 8
cs: Spustit příkaz 8

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command8
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command8

en: Run command 9
cs: Spustit příkaz 9

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command9
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command9

en: Run command 10
cs: Spustit příkaz 10

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command10
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command10

en: Run command 11
cs: Spustit příkaz 11

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command11
cs: Klávesové zkratky, které spustí příkaz určený command11

en: General Options
cs: Hlavní nastavení

en: General compiz options
cs: Hlavní nastavení compizu

en: Active Plugins
cs: Aktivní moduly

en: List of currently active plugins
cs: Seznam právě aktivních modulů

en: Audible Bell
cs: Akustický zvonek

en: Audible system beep
cs: Slyšitelné systémové pípnutí

en: Ignore Hints When Maximized
cs: Při maximalizaci ignorovat tipy

en: Ignore size increment and aspect hints when window is maximized
cs: Při maximalizaci ignorovat tipy k přírůstku velikosti a poměru

en: Hide Skip Taskbar Windows
cs: Skrýt okna nepřítomná v liště úloh

en: Hide windows not in taskbar when entering show desktop mode
cs: Skrýt okna nepřítomná v liště úloh při vstupu do režimu zobrazení plochy

en: Interval between ping messages
cs: Interval pro odeslání pingu

en: Texture Filter
cs: Filtr textur

en: Texture filtering
cs: Filtrování textur

en: Fast
cs: Rychlé

en: Good
cs: Dobré

en: Best
cs: Nejlepší

en: Click To Focus
cs: Kliknutí k zaměření

en: Click on window moves input focus to it
cs: Kliknutím na okno přesunout zaměření na okno

en: Raise On Click
cs: Dát do popředí při kliknutí

en: Raise windows when clicked
cs: Dát okna do popředí při kliknutí

en: Auto-Raise
cs: Automaticky do popředí

en: Raise selected windows after interval
cs: Dát vybraná okna do popředí po uplynutí intervalu

en: Auto-Raise Delay
cs: Prodleva automatického přesunu do popředí

en: Interval before raising selected windows
cs: Interval před přenesením vybraných oken do popředí

en: Close active window
cs: Zavřít aktivní okno

en: Raise Window
cs: Přenést okno do popředí

en: Raise window above other windows
cs: Přesunout okno nad ostatní okna

en: Lower Window
cs: Dát okno do pozadí

en: Lower window beneath other windows
cs: Přesunout okno do pozadí

en: Unmaximize active window
cs: Zrušit maximalizaci aktivního okna

en: Minimize active window
cs: Minimalizovat aktivní okno

en: Maximize active window
cs: Maximalizovat aktivní okno

en: Maximize Window Horizontally
cs: Maximalizovat okno horizontálně

en: Maximize active window horizontally
cs: Maximalizovat aktivní okno horizontálně

en: Maximize Window Vertically
cs: Maximalizovat okno vertikálně

en: Maximize active window vertically
cs: Maximalizovat aktivní okno vertikálně

en: Show Desktop
cs: Zobrazit plochu

en: Hide all windows and focus desktop
cs: Skrýt všechna okna a zaměřit na plochu

en: Toggle Window Maximized
cs: Přepnout maximalizaci okna

en: Toggle active window maximized
cs: Přepnout maximalizaci aktivního okna

en: Toggle Window Maximized Horizontally
cs: Přepnout okno maximalizované horizontálně

en: Toggle active window maximized horizontally
cs: Přepnout horizontální maximalizaci aktivního okna

en: Toggle Window Maximized Vertically
cs: Přepnout okno maximalizované vertikálně

en: Toggle active window maximized vertically
cs: Přepnout vertikální maximalizaci aktivního okna

en: Toggle Window Shaded
cs: Přepnout stínování okna

en: Toggle active window shaded
cs: Přepnout stínování aktivního okna

en: Slow Animations
cs: Pomalé animace

en: Toggle use of slow animations
cs: Přepnout použití pomalých animací

en: Horizontal Virtual Size
cs: Vodorovná virtuální velikost

en: Vertical Virtual Size
cs: Svislá virtuální velikost

en: Lighting
cs: Světlo

en: Use diffuse light when screen is transformed
cs: Použít rozptýlené světlo při transformaci okna

en: Detect Refresh Rate
cs: Zjistit obnovovací frekvenci

en: Automatic detection of refresh rate
cs: Automatická detekce obnovovací frekvence

en: Refresh Rate
cs: Obnovovací frekvence

en: The rate at which the screen is redrawn (times/second)
cs: Rychlost překreslování obrazovky (počet/s)

en: Detect Outputs
cs: Detekovat výstupy

en: Automatic detection of output devices
cs: Automatická detekce výstupních zařízení

en: Outputs
cs: Výstupy

en: List of strings describing output devices
cs: Seznam řetězců, které popisují výstupní zařízení

en: Sync To VBlank
cs: Synchronizovat při VBlank

en: Only perform screen updates during vertical blanking period
cs: Provádět aktualizace obrazovky pouze během intervalu vertikálního zatemnění

en: Normal
cs: Běžná

en: Allow drawing of fullscreen windows to not be redirected to offscreen pixmaps
cs: Povolit vykreslování celoobrazovkových oken bez přesměrování do mimoobrazovkových pixmap

en: Default Icon
cs: Výchozí ikona

en: Default window icon image
cs: Výchozí ikona okna

en: Desktop Cube
cs: Kostka plochy

en: Place windows on cube
cs: Rozmístit okna na kostku

en: Unfold
cs: Rozbalit

en: Unfold cube
cs: Rozbalit kostku

en: Next Slide
cs: Další snímek

en: Advance to next slide
cs: Postoupit k dalšímu snímku

en: Prev Slide
cs: Předchozí snímek

en: Go back to previous slide
cs: Jít zpět na předchozí snímek

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
cs: Jeli to možné, vytvářet pro kvalitní škálování mipmapy

en: Selects how the cube is displayed if multiple output devices are used.
cs: Možnosti zobrazení kostky, pokud je použito víc výstupních zařízení.

en: Inside Cube
cs: Uvnitř kostky

en: Inside cube
cs: V kostce

en: Acceleration
cs: Akcelerace

en: Fold Acceleration
cs: Zrychlení sbalení

en: Speed
cs: Rychlost

en: Fold Speed
cs: Rychlost sbalení

en: Timestep
cs: Časový krok

en: Fold Timestep
cs: Časový krok sbalení

en: Cube Color
cs: Barva kostky

en: Color of top and bottom sides of the cube
cs: Barva vrchní a spodní strany kostky

en: Scale image
cs: Škálovat obrázek

en: Scale images to cover top face of cube
cs: Změnit velikost obrázků podle vrchu kostky

en: Image files
cs: Obrázkové soubory

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
cs: Seznam PNG a SVG souborů, které mají být vykresleny na vrchu kostky

en: Adjust Image
cs: Přizpůsobit obrázek

en: Adjust top face image to rotation
cs: Přizpůsobit vrchní obrázek rotaci

en: Skydome
cs: Nebeská báň

en: Render skydome
cs: Vykreslit nebeskou báň

en: Skydome Image
cs: Obrázek nebeské báně

en: Image to use as texture for the skydome
cs: Obrázek pro texturu nebeské báně

en: Animate Skydome
cs: Animovat nebeskou báň

en: Animate skydome when rotating cube
cs: Animovat nebeskou báň při rotaci kostky

en: Skydome Gradient Start Color
cs: Počáteční barva gradientu nebeské báně

en: Color to use for the top color-stop of the skydome-fallback gradient
cs: Barva, která se použije na horní část gradientu nebeské báně.

en: Skydome Gradient End Color
cs: Konečná barva gradientu nebeské báně

en: Color to use for the bottom color-stop of the skydome-fallback gradient
cs: Barva, která se použije na dolní část gradientu nebeské báně.

en: Opacity During Rotation
cs: Krytí během rotace

en: Opacity of desktop window during rotation.
cs: Krytí (neprůhlednost) ploch kostky během rotace.

en: Opacity When Not Rotating
cs: Krytí bez rotace

en: Opacity of desktop window when not rotating.
cs: Krytí (neprůhlednost) ploch kostky.

en: Transparency Only on Mouse Rotate
cs: Průhlednot pouze při rotování za pomoci myši

en: Initiates Cube transparency only if rotation is mouse driven.
cs: Iniciovat průhlednost kostky pouze pokud je rotace řízena myší

en: D-Bus Control Backend
cs: Ovládací backend D-Bus

en: Window Decoration
cs: Dekorace oken

en: Window decorations
cs: Dekorace oken

en: Shadow Radius
cs: Poloměr stínu

en: Drop shadow radius
cs: Poloměr vrženého stínu

en: Shadow Opacity
cs: Krytí stínu

en: Drop shadow opacity
cs: Krytí vrženého stínu

en: Shadow Color
cs: Barva stínu

en: Drop shadow color
cs: Barva vrženého stínu

en: Shadow Offset X
cs: Posun stínu X

en: Drop shadow X offset
cs: Posun vrženého stínu X

en: Shadow Offset Y
cs: Posun stínu Y

en: Drop shadow Y offset
cs: Posun vrženého stínu Y

en: Command
cs: Příkaz

en: Decorator command line that is executed if no decorator is already running
cs: Příkazová řádka programu pro dekorace, která je spuštěna, pokud ještě není spuštěn žádný program pro dekorace

en: Decoration windows
cs: Dekorovaná okna

en: Windows that should be decorated
cs: Typy oken, která mohou být dekorovány

en: Shadow windows
cs: Stínované okna

en: Windows that should have a shadow
cs: Typy oken, která mohou mít stín

en: Fading Windows
cs: Slábnutí oken

en: Fade in windows when mapped and fade out windows when unmapped
cs: Blednutí mapovaných oken a materializace oken nemapovaných

en: Fade Speed
cs: Rychlost blednutí

en: Fade Time
cs: Doba zprůhlednění

en: Fade windows
cs: Blednutí

en: Windows that should be fading
cs: Typy oken, která mohou blednout

en: Visual Bell
cs: Vizuální zvonek

en: Fade effect on system beep
cs: Efekt blednutí při systémovém pípnutí

en: Fullscreen Visual Bell
cs: Celoobrazovkový vizuální zvonek

en: Fullscreen fade effect on system beep
cs: Celoobrazovkový efekt slábnutí při systémovém pípnutí

en: Fade On Minimize/Open/Close
cs: Slábnout pří minimalizaci/otevření/zavření

en: Fade effect on minimize/open/close window events
cs: Efekt slábnutí okna pří událostech :  Minimalizace/Otevření/Zavření

en: Userspace File System
cs: Uživatelský souborový systém

en: Userspace file system
cs: Uživatelský souborový systém

en: Mount Point
cs: Přípojný bod

en: Mount point
cs: Přípojný bod

en: GLib main loop support
cs: Podpora hlavního napojení na GLib

en: Show Main Menu
cs: Zobrazit hlavní nabídku

en: Show the main menu
cs: Zobrazit hlavní nabídku

en: Run Dialog
cs: Spustit dialog

en: Show Run Application dialog
cs: Zobrazit dialog spouštění aplikace

en: Take a screenshot
cs: Pořídit snímek obrazovky

en: Take a screenshot of a window
cs: Pořídit snímek okna

en: Terminal command line
cs: Příkaz pro otevření terminálu

en: Open a terminal
cs: Otevřít terminál

en: File change notification plugin
cs: Modul upozornění změny soubou

en: Minimize Effect
cs: Efekt minimalizace

en: Transform windows when they are minimized and unminimized
cs: Transformovat okna při jejich minimalizaci a zrušení minimalizace

en: Minimize speed
cs: Rychlost minimalizace

en: Minimize timestep
cs: Časový krok minimalizace

en: Minimize Windows
cs: Minimalizovatelná okna

en: Windows that should be transformed when minimized
cs: Typy oken, která se mají při minimalizaci transformovat

en: Shade Resistance
cs: Stálost stínu

en: Shade resistance
cs: Stálost stínu

en: Move Window
cs: Přesunout okno

en: Move window
cs: Přesunout okno

en: Initiate Window Move
cs: Iniciovat přesun okna

en: Start moving window
cs: Zahájit pohyb okna

en: Opacity
cs: Krytí

en: Opacity level of moving windows
cs: Úroveň krytí přesouvaných oken

en: Constrain Y
cs: Omezení Y

en: Constrain Y coordinate to workspace area
cs: Omezení Y souřadnice na pracovní prostor

en: Snapoff maximized windows
cs: Odtrhávat maximalizovaná okna

en: Lazy Positioning
cs: "Líné" přesouvání

en: Do not update the server-side position of windows until finished moving
cs: Aktualizovat pozici okna až při ukončení přesunu

en: Brightness
cs: Jas

en: Saturation
cs: Sytost

en: Opacity Step
cs: Krok krytí

en: Place Windows
cs: Rozmístit okna

en: Place windows at appropriate positions when mapped
cs: Umístit mapovaná okna na odpovídající pozice

en: Workarounds
cs: Řešení problémů

en: Window placement workarounds
cs: Nouzová řešení umístění oken

en: Placement Mode
cs: Rozmístění oken

en: Algorithm to use for window placement
cs: Algoritmus použitý pro rozmístění oken

en: Cascade
cs: Kaskáda

en: Centered
cs: Centrovaný

en: Smart
cs: Chytrý

en: Random
cs: Náhodný

en: Positioned windows
cs: Pozicované okna

en: Windows that should be positioned by default
cs: Okna, které budou implicitně rozmístěny

en: X Positions
cs: Pozice X

en: X position values
cs: Hodnoty pozice na ose X

en: Y Positions
cs: Pozice Y

en: Y position values
cs: Hodnoty pozice na ose Y

en: Windows that should be positioned in specific viewports by default
cs: Okna, které budou implicitně rozmístěny na určitou plochu

en: X Viewport Positions
cs: Pozice plochy na ose X

en: Y Viewport Positions
cs: Pozice plochy na ose Y

en: Png
cs: PNG

en: Png image loader
cs: Podpora obrázkového formátu PNG

en: Regex Matching
cs: Regexpy

en: Regex window matching
cs: Podpora regulárních výrazů pro určení typu oken

en: Resize Window
cs: Změnit velikost okna

en: Resize window
cs: Změnit velikost okna

en: Initiate Normal Window Resize
cs: Iniciovat normální změnu velikosti okna

en: Start resizing window normally
cs: Zahájit změnu velikosti okna normálně

en: Initiate Outline Window Resize
cs: Iniciovat obrysovou změnu velikosti okna

en: Start resizing window with outline
cs: Zahájit změnu velikosti okna obrysem

en: Initiate Rectangle Window Resize
cs: Iniciovat změnu velikosti okna překrytím

en: Start resizing window with rectangle
cs: Zahájit změnu velikosti okna překrytím

en: Initiate Stretch Window Resize
cs: Iniciovat změnu velikosti okna rozpětím

en: Start resizing window by stretching it
cs: Zahájit změnu velikosti okna rozpětím

en: Initiate Window Resize
cs: Iniciovat změnu velikosti okna

en: Start resizing window
cs: Zahájit změnu velikosti okna

en: Default Resize Mode
cs: Výchozí mód změny velikosti

en: Default mode used for window resizing
cs: Vývhozí mód použití při změně velikosti oken

en: Outline
cs: Obrysové

en: Rectangle
cs: Překrytí

en: Stretch
cs: Rozpětí

en: Border Color
cs: Barva okraje

en: Border color used for outline and rectangle resize modes
cs: Barva okraje použitá pro obrysové a překrývací typy změny velikosti

en: Fill Color
cs: Výplňová barva

en: Fill color used for rectangle resize mode
cs: Barva použitá pro překrytí plochy okna při použití obrysové změny velikosti okna

en: Normal Resize Windows
cs: Normálně měněné okna

en: Windows that normal resize should be used for
cs: Typy oken, která budou měnit velikost normálně

en: Outline Resize Windows
cs: Obrysová změna velikosti okna

en: Windows that outline resize should be used for
cs: Typy oken, která budou měnit velikost s efektem obrysu

en: Rectangle Resize Windows
cs: Změnit velikost okna překrytím

en: Windows that rectangle resize should be used for
cs: Typy oken, která budou měnit velikost s efektem překrytí

en: Stretch Resize Windows
cs: Rozpětím změnit velikost okna

en: Windows that stretch resize should be used for
cs: Typy oken, která budou měnit velikost s efektem rozpětí

en: Rotate Cube
cs: Otočit kostkou

en: Rotate desktop cube
cs: Otočit kostkou ploch

en: Edge Flip Pointer
cs: Překlápění hran ukazatelem

en: Flip to next viewport when moving pointer to screen edge
cs: Překlopit na další viewport při umístění ukazatele na hranici obrazovky

en: Edge Flip Move
cs: Překlápění hran při přesunu

en: Flip to next viewport when moving window to screen edge
cs: Překlopit na další viewport při přesunu okna na hranici obrazovky

en: Edge Flip DnD
cs: Překlápění hran DnD

en: Flip to next viewport when dragging object to screen edge
cs: Překlopit na další viewport při přetažení objektu na hranici obrazovky

en: Flip Time
cs: Doba překlopení

en: Timeout before flipping viewport
cs: Časový limit před překlopením zorného pole

en: Start Rotation
cs: Zahájit otáčení

en: Rotate Left
cs: Otočit vlevo

en: Rotate left
cs: Otočit vlevo

en: Rotate Right
cs: Otočit vpravo

en: Rotate right
cs: Otočit vpravo

en: Rotate Left with Window
cs: Otočit vlevo s oknem

en: Rotate left and bring active window along
cs: Otočit vlevo a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate Right with Window
cs: Otočit vpravo s oknem

en: Rotate right and bring active window along
cs: Otočit vpravo a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To
cs: Otočit na

en: Rotate to viewport
cs: Otočit na zorné pole

en: Rotate window
cs: Otočit okno

en: Rotate with window
cs: Otočit s oknem

en: Rotate Flip Left
cs: Otočit překlopením vlevo

en: Flip to left viewport and warp pointer
cs: Překlopit na levé zorné pole a zdeformovat ukazatel

en: Rotate Flip Right
cs: Otočit překlopením vpravo

en: Flip to right viewport and warp pointer
cs: Překlopit na pravé zorné pole a zdeformovat ukazatel

en: Rotate To Face 1
cs: Otočit na stranu 1

en: Rotate to face 1
cs: Otočit na stranu 1

en: Rotate To Face 2
cs: Otočit na stranu 2

en: Rotate to face 2
cs: Otočit na stranu 2

en: Rotate To Face 3
cs: Otočit na stranu 3

en: Rotate to face 3
cs: Otočit na stranu 3

en: Rotate To Face 4
cs: Otočit na stranu 4

en: Rotate to face 4
cs: Otočit na stranu 4

en: Rotate To Face 5
cs: Otočit na stranu 5

en: Rotate to face 5
cs: Otočit na stranu 5

en: Rotate To Face 6
cs: Otočit na stranu 6

en: Rotate to face 6
cs: Otočit na stranu 6

en: Rotate To Face 7
cs: Otočit na stranu 7

en: Rotate to face 7
cs: Otočit na stranu 7

en: Rotate To Face 8
cs: Otočit na stranu 8

en: Rotate to face 8
cs: Otočit na stranu 8

en: Rotate To Face 9
cs: Otočit na stranu 9

en: Rotate to face 9
cs: Otočit na stranu 9

en: Rotate To Face 10
cs: Otočit na stranu 10

en: Rotate to face 10
cs: Otočit na stranu 10

en: Rotate To Face 11
cs: Otočit na stranu 11

en: Rotate to face 11
cs: Otočit na stranu 11

en: Rotate To Face 12
cs: Otočit na stranu 12

en: Rotate to face 12
cs: Otočit na stranu 12

en: Rotate To Face 1 with Window
cs: Rotovat na stranu 1 s oknem

en: Rotate to face 1 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 1 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 2 with Window
cs: Otočit na stranu 2 s oknem

en: Rotate to face 2 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 2 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 3 with Window
cs: Otočit na stranu 3 s oknem

en: Rotate to face 3 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 3 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 4 with Window
cs: Otočit na stranu 4 s oknem

en: Rotate to face 4 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 4 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 5 with Window
cs: Otočit na stranu 5 s oknem

en: Rotate to face 5 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 5 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 6 with Window
cs: Otočit na stranu 6 s oknem

en: Rotate to face 6 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 6 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 7 with Window
cs: Otočit na stranu 7 s oknem

en: Rotate to face 7 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 7 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 8 with Window
cs: Otočit na stranu 8 s oknem

en: Rotate to face 8 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 8 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 9 with Window
cs: Otočit na stranu 9 s oknem

en: Rotate to face 9 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 9 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 10 with Window
cs: Rotovat na stranu 10 s oknem

en: Rotate to face 10 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 10 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 11 with Window
cs: Otočit na stranu 11 s oknem

en: Rotate to face 11 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 11 a vzít aktivní okno s sebou

en: Rotate To Face 12 with Window
cs: Otočit na stranu 12 s oknem

en: Rotate to face 12 and bring active window along
cs: Otočit na stranu 12 a vzít aktivní okno s sebou

en: Invert Y axis for pointer movement
cs: Invertovat osu Y pro pohyb ukazatele

en: Pointer Sensitivity
cs: Citlivost ukazatele

en: Sensitivity of pointer movement
cs: Citlivost pohybu ukazatele

en: Rotation Acceleration
cs: Zrychlení otáčení

en: Snap To Top Face
cs: Přichytávat k horní straně

en: Snap Cube Rotation to Top Face
cs: Přichytávat otáčející se kostku za horní stranu

en: Rotation Speed
cs: Rychlost otáčení

en: Rotation Timestep
cs: Časový krok otáčení

en: Zoom
cs: Zvětšení

en: Scale
cs: Měřítko

en: Scale windows
cs: Škálovat okna

en: Initiate Window Picker
cs: Spustit výběr oken

en: Layout and start transforming windows
cs: Rozvržení a počátek transformace oken

en: Initiate Window Picker For All Windows
cs: Spustit výběr oken pro všechna okna

en: Layout and start transforming all windows
cs: Rozvržení a počátek transformace všech oken

en: Initiate Window Picker For Window Group
cs: Spustit výběr oken pro skupinu oken

en: Layout and start transforming window group
cs: Rozvržení a počátek transformace skupiny oken

en: Initiate Window Picker For Windows on Current Output
cs: Spustit výběr oken pro okna na aktuálním výstupu

en: Layout and start transforming windows on current output
cs: Rozvržení a počátek transformace oken na aktuálním výstupu

en: Spacing
cs: Mezery

en: Space between windows
cs: Mezera mezi okny

en: Scale speed
cs: Rychlost změny velikosti

en: Scale timestep
cs: Časový krok změny velikosti

en: Darken Background
cs: Ztmavit pozadí

en: Darken background when scaling windows
cs: Ztmavit pozadí při škálování oken

en: Amount of opacity in percent
cs: Hodnota krytí v procentech

en: Overlay Icon
cs: Překrýt ikonou

en: Overlay an icon on windows once they are scaled
cs: Překrýt okna ikonou, pokud je změněna jejich velikost

en: None
cs: Nic

en: Emblem
cs: Symbol

en: Big
cs: Velká

en: Scale Windows
cs: Škálovatelné okna

en: Windows that should be scaled in scale mode
cs: Typy oken, které budou zobrazeny v režimu škálování

en: Hover Time
cs: Čas vznášení

en: Time (in ms) before scale mode is terminated when hovering over a window
cs: Udává dobu (v ms) před ukončením režimu změny velikosti, pokud je ukazatel umístěn nad oknem

en: Selects where windows are scaled if multiple output devices are used.
cs: Vyberte kde jsou okna zobrazeny, pokud je použito více výstupních zařízení

en: On current output device
cs: Na aktuálním výstupním zařízení

en: On all output devices
cs: Na všech výstupních výstupních zařízeních

en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: Screenshot plugin
cs: Modul snímku obrazovky

en: Initiate rectangle screenshot
cs: Pořídit snímek obrazovky

en: Directory
cs: Adresář

en: Launch Application
cs: Spustit aplikaci :

en: Automatically open screenshot in this application
cs: Automaticky otevřít snímek v této aplikaci

en: Svg
cs: SVG

en: Svg image loader
cs: Podpora obrázkového formátu SVG

en: Application Switcher
cs: Přepínač aplikací

en: Next window
cs: Další okno

en: Popup switcher if not visible and select next window
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno

en: Prev window
cs: Předchozí okno

en: Popup switcher if not visible and select previous window
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat předchozí okno

en: Next window (All windows)
cs: Další okno(všechna okna)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat další okno ze všech oken

en: Prev window (All windows)
cs: Předchozí okno(všechna okna)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
cs: Zobrazit přepínač, pokud není viditelný, a vybrat předchozí okno ze všech oken

en: Next window (No popup)
cs: Další okno (bez přepínače)

en: Select next window without showing the popup window.
cs: Vybrat další okno bez zobrazení přepínače

en: Prev window (No popup)
cs: Předchozí okno (bez přepínače)

en: Select previous window without showing the popup window.
cs: Vybrat předchozí okno bez zobrazení přepínače

en: Switcher speed
cs: Rychlost přepínače

en: Switcher timestep
cs: Časový krok přepínače

en: Amount of saturation in percent
cs: Hodnota sytosti v procentech

en: Amount of brightness in percent
cs: Hodnota jasu v procentech

en: Bring To Front
cs: Přenést na popředí

en: Bring selected window to front
cs: Přenést vybrané okno na popředí

en: Distance desktop should be zoom out while switching windows
cs: Vzdálená plocha může být při přepínání oken oddálena

en: Icon
cs: Ikona

en: Show icon next to thumbnail
cs: Zobrazit ikonu vedle náhledu

en: Minimized
cs: Minimalizované

en: Show minimized windows
cs: Zobrazit minimalizovaná okna

en: Auto Rotate
cs: Automaticky do popředí

en: Rotate to the selected window while switching
cs: Zobrazovat vybrané okna při přepínání

en: Water Effect
cs: Vodní efekt

en: Adds water effects to different desktop actions
cs: Do různých akcí plochy přidává efekt vody

en: Enable pointer water effects
cs: Povolit vodní efekty ukazatele

en: Toggle rain
cs: Přepnout déšť

en: Toggle rain effect
cs: Přepnout efekt deště

en: Toggle wiper
cs: Přepnout stěrač

en: Toggle wiper effect
cs: Přepnout efekt stěrače

en: Water offset scale
cs: Měřítko odsazení vody

en: Rain Delay
cs: Zpoždění deště

en: Delay (in ms) between each rain-drop
cs: Zpoždění (v ms) mezi jednotlivými kapkami

en: Title wave
cs: Vlna v nadpisu

en: Wave effect from window title
cs: Efekt vlny v nadpisu okna

en: Point
cs: Bod

en: Add point
cs: Přidat bod

en: Line
cs: Čára

en: Add line
cs: Přidat čáru

en: Wobbly Windows
cs: Vlnící se okna

en: Use spring model for wobbly window effect
cs: Pro efekt rozhoupání okna použít pružinový model

en: Snap windows
cs: Přichytávat okna

en: Toggle window snapping
cs: Přepnout přichytávání oken

en: Snap Inverted
cs: Invertované přichytávání

en: Inverted window snapping
cs: Invertované přichytávání oken

en: Shiver
cs: Chvění

en: Make window shiver
cs: Rozechvět okno

en: Friction
cs: Tření

en: Spring Friction
cs: Tření pružiny

en: Spring K
cs: Pružina K

en: Spring Konstant
cs: Konstanta pružiny

en: Grid Resolution
cs: Rozlišení mřížky

en: Vertex Grid Resolution
cs: Rozlišení vrcholů mřížky

en: Minimum Grid Size
cs: Minimální velikost mřížky

en: Minimum Vertex Grid Size
cs: Minimální velikost vrcholů mřížky

en: Map Effect
cs: Efekt mapování

en: Map Window Effect
cs: Efekt mapování oken

en: Focus Effect
cs: Efekt zaměření

en: Focus Window Effect
cs: Efekt zaměření oken

en: Map Windows
cs: Mapované

en: Windows that should wobble when mapped
cs: Typy oken, která se mají rozhoupat při mapování

en: Focus Windows
cs: Typy oken pro efekt při zaměření

en: Windows that should wobble when focused
cs: Typy oken, která se mají rozhoupat při zaměření

en: Grab Windows
cs: Typy oken pro efekt při uchopení

en: Windows that should wobble when grabbed
cs: Typy oken, která se mají rozhoupat při uchopení

en: Move Windows
cs: Přesunované

en: Windows that should wobble when moved
cs: Typy oken, která se mají rozhoupat při přesunu

en: Maximize Effect
cs: Efekt maximalizace

en: Wobble effect when maximizing and unmaximizing windows
cs: Vlnivý efekt

en: Zoom Desktop
cs: Přiblížit plochu

en: Zoom and pan desktop cube
cs: Přiblížit a posunout kostku ploch

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Zoom Speed
cs: Rychlost přiblížení

en: Zoom Timestep
cs: Časový krok přiblížení

en: Zoom factor
cs: Násobek přiblížení

en: Filter Linear
cs: Lineární filtr

en: Use linear filter when zoomed in
cs: Při přiblížení používat lineární filtr
