compiz - en to nl translation catalogue (552 entries)

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Unmaximize Window
nl: Demaximaliseer venster

en: Maximize Window
nl: Maximaliseer venster

en: Minimize Window
nl: Venster minimaliseren

en: Window Menu
nl: Venster menu

en: The window "%s" is not responding.
nl: Het venster "%s" reageert niet

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
nl: Door deze applicatie geforceerd te sluiten kunt u niet opgeslagen wijzigingen kwijt raken.

en: _Cancel
nl:  _Annuleren

en: Annotate
nl: Annoteer

en: Annotate plugin
nl: Annoteer plug-in

en: Draw
nl: Teken

en: Draw using tool
nl: Teken met hulpmiddel

en: Initiate erase
nl: Starten verwijdering

en: Initiate annotate erasing
nl: Initiëer verwĳderen van annotatie

en: Clear
nl: Wissen

en: Annotate Fill Color
nl: Annoteer opvul kleur

en: Fill color for annotations
nl: Opvul kleur voor annotatie's

en: Annotate Stroke Color
nl: Annoteer doorhaal kleur

en: Stroke color for annotations
nl: Doorhaal kleur voor annotaties

en: Stroke width
nl: Doorhaal breedte

en: Stroke width for annotations
nl: Doorhaal breedte voor annotaties

en: Blur Windows
nl: Vervagen Vensters

en: Blur windows
nl: Vensters vervagen

en: Pulse
nl: Puls

en: Pulse effect
nl: Puls effect

en: Blur Speed
nl: Vervagen snelheid

en: Window blur speed
nl: Venster vervagen snelheid

en: Focus blur windows
nl: Focus vervagen vensters

en: Windows that should be affected by focus blur
nl: Vensters die aanmerking komen voor focus vervagen

en: Focus Blur
nl: Focus vervagen

en: Blur windows that doesn't have focus
nl: Vervagen vensters zonder focus

en: Alpha blur windows
nl: Aplha vervaging vensters

en: Windows that should be use alpha blur by default
nl: Vensters die alpha vervagen standaard moeten gebruiken

en: Alpha Blur
nl: Alpha Vervaging

en: Blur behind translucent parts of windows
nl: Vervagen achter doorzichtige onderdelen van vensters

en: Blur Filter
nl: Vervagen filter

en: Filter method used for blurring
nl: Filter methode voor vervagen

en: Gaussian
nl: Gaussisch

en: Gaussian Radius
nl: Gaussische Radius

en: Gaussian radius
nl: Gaussische radius

en: Gaussian Strength
nl: Gaussische Sterkte

en: Gaussian strength
nl: Gaussische sterkte

en: Mipmap level-of-detail
nl: Mipmap detail-niveau

en: Blur Saturation
nl: Vervagen verzadiging

en: Blur saturation
nl: Vervagen verzadiging

en: Blur Occlusion
nl: Vervagen verbergen

en: Disable blurring of screen regions obscured by other windows.
nl: Uitschakelen van vervagen van scherm-regio's bedekt door andere vensters.

en: Clone Output
nl: Kloon uitvoer

en: Output clone handler
nl: Kloon uitvoer afhandelaar

en: Initiate
nl: Initialiseren

en: Initiate clone selection
nl: Start kloon selectie

en: Command line 0
nl: Commando regel 0

en: Command line to be executed in shell when run_command0 is invoked
nl: Commando regel om uit te voerenin de shell als run_command0 aangeroepen wordt

en: Command line 1
nl: Commando regel 1

en: Command line to be executed in shell when run_command1 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command1 aangeroepen wordt

en: Command line 2
nl: Commando regel 2

en: Command line to be executed in shell when run_command2 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command2 aangeroepen wordt

en: Command line 3
nl: Commando regel 3

en: Command line to be executed in shell when run_command3 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command3 aangeroepen wordt

en: Command line 4
nl: Commando regel 4

en: Command line to be executed in shell when run_command4 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command4 aangeroepen wordt

en: Command line 5
nl: Commando regel 5

en: Command line to be executed in shell when run_command5 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command5 aangeroepen wordt

en: Command line 6
nl: Commando regel 6

en: Command line to be executed in shell when run_command6 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command6 aangeroepen wordt

en: Command line 7
nl: Commando regel 7

en: Command line to be executed in shell when run_command7 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command7 aangeroepen wordt

en: Command line 8
nl: Commando regel 8

en: Command line to be executed in shell when run_command8 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command8 aangeroepen wordt

en: Command line 9
nl: Commando regel 9

en: Command line to be executed in shell when run_command9 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command9 aangeroepen wordt

en: Command line 10
nl: Commando regel 10

en: Command line to be executed in shell when run_command10 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command10 aangeroepen wordt

en: Command line 11
nl: Commando regel 11

en: Command line to be executed in shell when run_command11 is invoked
nl: Command regel die uitgevoerd moet worden als start_command11 aangeroepen wordt

en: Run command 0
nl: Start commando 0

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command0
nl: Een toetsbinding, die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando0

en: Run command 1
nl: Start commando 1

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command1
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando1

en: Run command 2
nl: Start commando 2

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command2
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando2

en: Run command 3
nl: Start commando 3

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command3
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando3

en: Run command 4
nl: Start commando 4

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command4
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando4

en: Run command 5
nl: Start commando 5

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command5
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando5

en: Run command 6
nl: Start commando 6

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command6
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando6

en: Run command 7
nl: Start commando 7

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command7
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando7

en: Run command 8
nl: Start commando 8

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command8
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando8

en: Run command 9
nl: Start commando 9

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command9
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando9

en: Run command 10
nl: Start commando 10

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command10
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando10

en: Run command 11
nl: Start commando 11

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command11
nl: Een toetsbinding die wanneer gekozen een shell opdracht zal uitvoeren herkenbaar aan commando11

en: General Options
nl: Algemene opties

en: General compiz options
nl: Algemene compiz opties

en: Active Plugins
nl: Actieve plugins

en: List of currently active plugins
nl: Lijst met actieve plung-ins

en: Audible Bell
nl: Hoorbaar signaal

en: Audible system beep
nl: Hoorbare systeem piep

en: Ignore Hints When Maximized
nl: Negeer tips wanneer gemaximalizeerd

en: Ignore size increment and aspect hints when window is maximized
nl: Negeer vergroting en aspect hints indien venster is gemaximaliseerd

en: Hide Skip Taskbar Windows
nl: Verberg taakbalk overgeslagen vensters

en: Hide windows not in taskbar when entering show desktop mode
nl: Verberg vensters die niet in de taakbalk staan als Toon Bureaublad modus ingeschakeld wordt

en: Ping Delay
nl: Ping vertraging

en: Interval between ping messages
nl: Interval tussen ping berichten

en: Texture Filter
nl: Texturen filter

en: Texture filtering
nl: Texturen filteren

en: Fast
nl: Snel

en: Good
nl: Goed

en: Click To Focus
nl: Klik voor focus

en: Click on window moves input focus to it
nl: Klik op venster neemt invoer focus mee

en: Raise On Click
nl: Op voorgrond na klikken

en: Raise windows when clicked
nl: Breng venster naar de voorgrond na aanklikken

en: Auto-Raise
nl: Automatisch naar de voorgrond

en: Raise selected windows after interval
nl: Breng venster naar de voorgrond na interval

en: Auto-Raise Delay
nl: Automatisch naar de voorgrond vetraging

en: Interval before raising selected windows
nl: interval voor het omhoogbrengen van geselecteerd venster

en: Close active window
nl: Sluit actief venster

en: Raise Window
nl: Venster naar de voorgrond

en: Raise window above other windows
nl: Breng venster op voorgrond over andere vensters

en: Lower Window
nl: Laat venster zakken

en: Lower window beneath other windows
nl: Laat venster zakken achter andere vensters

en: Unmaximize active window
nl: Demaximaliseer actief venster

en: Minimize active window
nl: Minimaliseer actief venster

en: Maximize active window
nl: Maximaliseer actief venster

en: Maximize Window Horizontally
nl: Maximaliseer venster horizontaal

en: Maximize active window horizontally
nl: Maximaliseer actief venster horizontaal

en: Maximize Window Vertically
nl: Maximaliseer venster verticaal

en: Maximize active window vertically
nl: Maximaliseer actief venster verticaal

en: Window menu button binding
nl: Venster menu knop verbinding

en: Window menu key binding
nl: Venster menu knop verbinding

en: Show Desktop
nl: Toon bureaublad

en: Hide all windows and focus desktop
nl: Verberg alle vensters en laat bureaublad zien

en: Toggle Window Maximized
nl: Schakel venster gemaximaliseerd

en: Toggle active window maximized
nl: Schakel actief venster gemaximaliseerd

en: Toggle Window Maximized Horizontally
nl: Schakel venster horizontaal gemaximaliseerd

en: Toggle active window maximized horizontally
nl: Schakel actief venster horizontaal gemaximaliseerd

en: Toggle Window Maximized Vertically
nl: Schakel venster vertikaal gemaximaliseerd

en: Toggle active window maximized vertically
nl: Schakel actief venster vertikaal gemaximaliseerd

en: Toggle Window Shaded
nl: Schakel venster opgerold

en: Toggle active window shaded
nl: Schakel actief venster schaduw

en: Slow Animations
nl: Langzame animaties

en: Toggle use of slow animations
nl: Schakel het gebruik van langzame animaties

en: Horizontal Virtual Size
nl: Virtuele horizontale grootte

en: Screen size multiplier for horizontal virtual size
nl: Schermgrootte vermenigvuldiger voor horizontale grootte

en: Vertical Virtual Size
nl: Verticale virtuele grootte

en: Screen size multiplier for vertical virtual size
nl: scherm grootte vermenigvuldiger voor verticale grootte

en: Lighting
nl: Belichting

en: Use diffuse light when screen is transformed
nl: Gebruik diffuus licht als het scherm wordt getransformeerd

en: Detect Refresh Rate
nl: Detecteer verversings snelheid

en: Automatic detection of refresh rate
nl: Automatische herkenning van verversings snelheid

en: Refresh Rate
nl: Verversings snelheid

en: The rate at which the screen is redrawn (times/second)
nl: De snelheid waarin een scherm opnieuw getekend wordt (tijd/seconden)

en: Detect Outputs
nl: Detecteer uitvoer

en: Automatic detection of output devices
nl: Automatische herkenning van uitvoer apparaten

en: Outputs
nl: Uitvoer

en: List of strings describing output devices
nl: Lijst met strings die uitvoer apparaten omschrĳven

en: Sync To VBlank
nl: Sync naar VBlank

en: Only perform screen updates during vertical blanking period
nl: Scherm alleen bijwerken tijdens verticale blanking periode

en: Normal
nl: Normaal

en: Focus Prevention Windows
nl: Focus Vensters Voorkomen

en: Focus prevention windows
nl: Focus vensters voorkomen

en: Unredirect Fullscreen Windows
nl: Niet omleiden van volledig scherm vensters

en: Allow drawing of fullscreen windows to not be redirected to offscreen pixmaps
nl: Sta volledig scherm vensters toe om niet omgeleid te worden naar off-screen pixmaps

en: Default Icon
nl: Standaard pictogram

en: Default window icon image
nl: Standaard venster pictogram afbeelding

en: Desktop Cube
nl: Bureaublad kubus

en: Place windows on cube
nl: Plaats venster op de kubus

en: Unfold
nl: Uitvouwen

en: Unfold cube
nl: kubus uitvouwen

en: Next Slide
nl: Volgende dia

en: Advance to next slide
nl: Door naar de volgende afbeelding

en: Prev Slide
nl: Vorige dia

en: Go back to previous slide
nl: Ga terug naar vorige dia

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
nl: Genereer mipmap waarmogelijk voor een hogere schalings kwaliteit

en: Multi Output Mode
nl: Multi uitvoer modus

en: Selects how the cube is displayed if multiple output devices are used.
nl: Selecteer hoe de kubus wordt weergegeven als er meerdere uitvoer apparaten gebruikt worden

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Multiple cubes
nl: Meerdere kubussen

en: Inside Cube
nl: Binnen in de kubus

en: Inside cube
nl: Binnen in de kubus

en: Acceleration
nl: Versnelling

en: Fold Acceleration
nl: Uitvouw versnelling

en: Speed
nl: Snelheid

en: Fold Speed
nl: Uitvouw snelheid

en: Timestep
nl: Tijdstempel

en: Fold Timestep
nl: Vouw tijdstap

en: Cube Color
nl: Kubus kleur

en: Color of top and bottom sides of the cube
nl: Kleur van de onder en boven zijde van de kubus

en: Scale image
nl: Afbeelding oprekken

en: Scale images to cover top face of cube
nl: Afbeelding oprekken om de boven zijde van de kubus te bedekken

en: Image files
nl: Afbeeldings bestanden

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
nl: Lijst van PNG en SVG bestanden die afgebeeld moeten worden op de bovenzijde van de kubus

en: Adjust Image
nl: Afbeelding bijstellen

en: Adjust top face image to rotation
nl: Top zijde afbeelding bijstellen op rotatie

en: Skydome
nl: Hemelkoepel

en: Render skydome
nl: Render Skydome

en: Skydome Image
nl: Hemelkoepel afbeelding

en: Image to use as texture for the skydome
nl: Te gebruiken afbeelding voor skydome

en: Animate Skydome
nl: Geanimeerde skydome

en: Animate skydome when rotating cube
nl: Animeer skydome tijdens draaien van kubus

en: Skydome Gradient Start Color
nl: Hemelkoepel gradatie start kleur

en: Color to use for the top color-stop of the skydome-fallback gradient
nl: Kleur om te gebruiken voor het bovenste einde van de gradatie die wordt gebruikt als hemelkoepel terugval

en: Skydome Gradient End Color
nl: Hemelkoepel gradatie eind kleur

en: Color to use for the bottom color-stop of the skydome-fallback gradient
nl: Kleur om te gebruiken voor het onderste einde van de gradatie gebruikt als terugval voor de hemelkoepel

en: Opacity During Rotation
nl: Doorzichtig tijdens draaien

en: Opacity of desktop window during rotation.
nl: Ondoorzichtigheid van het bureaublad tijdens het draaien.

en: Opacity When Not Rotating
nl: Doorzichtig tijdens niet draaien

en: Opacity of desktop window when not rotating.
nl: Doorzichtig van het bureaublad tijdens het niet draaien

en: Transparency Only on Mouse Rotate
nl: Doorschijnend alleen tijdens draaien met de muis

en: Initiates Cube transparency only if rotation is mouse driven.
nl: Initialiseer kubus transparantie alleen als rotatie via de muis gestuurd wordt

en: D-Bus Control Backend
nl: D-Bus control backend

en: Window Decoration
nl: Venster decoratie

en: Window decorations
nl: Venster decoraties

en: Shadow Radius
nl: Schaduw omtrek

en: Drop shadow radius
nl: Schaduw omtrek

en: Shadow Opacity
nl: Schaduw ondoorzichtigheid

en: Drop shadow opacity
nl: Slagschaduw opaciteit

en: Shadow Color
nl: Schaduw kleur

en: Drop shadow color
nl: Schaduw kleur

en: Shadow Offset X
nl: Schaduw X offset

en: Drop shadow X offset
nl: Slagschaduw X offset

en: Shadow Offset Y
nl: Schaduw Y offset

en: Drop shadow Y offset
nl: Slagschaduw Y offset

en: Command
nl: Opdracht

en: Decorator command line that is executed if no decorator is already running
nl: Decorator commandoregel die uitgevoerd wordt als er nog geen decorator draait

en: Allow mipmaps to be generated for decoration textures
nl: Sta toe dat mipmaps gegenereerd worden voor decoratie texturen

en: Decoration windows
nl: Venster decoratie

en: Windows that should be decorated
nl: Vensters met decoratie

en: Shadow windows
nl: Schaduw vensters

en: Windows that should have a shadow
nl: Vensters met schaduw

en: Fading Windows
nl: Vervagende vensters

en: Fade in windows when mapped and fade out windows when unmapped
nl: Invagen van vensters als ze gemapped worden en uitvagen als ze gedemapped worden

en: Fade Speed
nl: Vervaag snelheid

en: Fade Time
nl: Verduisteren tijdsduur

en: Fade windows
nl: Vervaag vensters

en: Windows that should be fading
nl: Vensters die moeten vervagen

en: Visual Bell
nl: Visueel alarm

en: Fade effect on system beep
nl: Vervaag effect bij systeem piep

en: Fullscreen Visual Bell
nl: Visueel alarm is volledigscherm

en: Fullscreen fade effect on system beep
nl: Volledig scherm vervagen bĳ systeem piep

en: Fade On Minimize/Open/Close
nl: Vervaag bij Minimaliseren/Openen/Sluiten

en: Fade effect on minimize/open/close window events
nl: Vervaag effect bij Minimaliseren/Openen/Sluiten

en: Userspace File System
nl: Gebruikers bestandssyteem

en: Userspace file system
nl: Gebruikers bestandssysteem

en: Mount Point
nl: Koppel punt

en: Mount point
nl: Koppel punt

en: GLib main loop support
nl: GLib main loop ondersteuning

en: Show Main Menu
nl: Toon Hoofdmenu

en: Show the main menu
nl: Toon hoofdmenu

en: Run Dialog
nl: Uitvoeren dialoog

en: Show Run Application dialog
nl: Toon start applicatie dialoog venster

en: Screenshot command line
nl: Schermafdruk commodo regel

en: Take a screenshot
nl: Maak een schermafdruk

en: Window screenshot command line
nl: Venster schermafdruk commando

en: Take a screenshot of a window
nl: Maak een schermafdruk van een venster

en: Terminal command line
nl: Terminal commando regel

en: Open a terminal
nl: Een terminal openen

en: Ini Flat File Backend
nl: Ini platte tekst backend

en: File change notification plugin
nl: Bestands wijziging meldings plug-in

en: Minimize Effect
nl: Minimaliseer effect

en: Transform windows when they are minimized and unminimized
nl: Transformeer vensters als deze worden geminimaliseerd en gemaximaliseerd

en: Minimize speed
nl: Minimaliseer snelheid

en: Minimize timestep
nl: Minimaliseer tijdstempel

en: Minimize Windows
nl: Venster minimaliseren

en: Windows that should be transformed when minimized
nl: Te transformeren vesters tijdens minimaliseren

en: Shade Resistance
nl: Oprol weerstand

en: Shade resistance
nl: Oprol weerstand

en: Move Window
nl: Verplaats venster

en: Move window
nl: Verplaats venster

en: Initiate Window Move
nl: Start venster verplaatsing

en: Start moving window
nl: Start vensters verplaatsen

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Opacity level of moving windows
nl: Ondoorzichtigheid van vensters als zij worden verplaatst

en: Constrain Y
nl: Begrens Y

en: Constrain Y coordinate to workspace area
nl: Begrens Y coördinaat tot werkruimte gebied

en: Snapoff maximized windows
nl: Los springen van gemaximaliseerde vensters

en: Snapoff and auto unmaximized maximized windows when dragging
nl: Los springen en auto de-maximaliseren van vensters als zij versleept worden

en: Lazy Positioning
nl: Luie positionering

en: Do not update the server-side position of windows until finished moving
nl: Werk de server-zijde positie niet bij van vensters totdat deze klaar is met verplaatsen

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Opacity Step
nl: Opaciteit stap

en: Place Windows
nl: Plaats venster

en: Place windows at appropriate positions when mapped
nl: Plaats vensters op toepasselĳke positie's bĳ mapping

en: Window placement workarounds
nl: Venster plaatsing workarounds

en: Placement Mode
nl: Plaatsing modus

en: Algorithm to use for window placement
nl: Te gebruiken algoritme om vensters te plaatsen

en: Cascade
nl: Achter elkaar

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Smart
nl: Slim

en: Maximize
nl: Maximaliseer

en: Random
nl: Willekeurig

en: Positioned windows
nl: Gepositioneerde vensters

en: Windows that should be positioned by default
nl: Vensters die standaard gepositioneerd moeten worden

en: X Positions
nl: X positie

en: X position values
nl: X positie waarden

en: Y Positions
nl: Y positie's

en: Y position values
nl: Y positie waarden

en: Viewport positioned windows
nl: Viewport gepositioneerde vensters

en: Windows that should be positioned in specific viewports by default
nl: Vensters die gepositioneerd moeten worden in een specifieke viewport

en: X Viewport Positions
nl: X viewport positie's

en: Horizontal viewport positions
nl: Horizontale viewport positie's

en: Y Viewport Positions
nl: Y viewport positie's

en: Vertical viewport positions
nl: Verticale viewport positie

en: Png
nl: PNG

en: Png image loader
nl: PNG afbeelding lader

en: Regex window matching
nl: Regex matching voor vensters

en: Resize Window
nl: Grootte aanpassing venster

en: Resize window
nl: Grootte aanpassing venster

en: Initiate Normal Window Resize
nl: Initiëer normale venster grootte aanpassing

en: Start resizing window normally
nl: Start grootte aanpassing venster normaal

en: Initiate Outline Window Resize
nl: Initiëer omtrek venster grootte aanpassing

en: Start resizing window with outline
nl: Begin grootte aanpassing van venster net omtrek

en: Initiate Rectangle Window Resize
nl: Initiëer rechthoek venster grootte aanpassing

en: Start resizing window with rectangle
nl: Begin met grootte aanpassing met rechthoek

en: Initiate Stretch Window Resize
nl: Initiëer rekken venster grootte aanpassing

en: Start resizing window by stretching it
nl: Begin met grootte aanpassing door het op te rekken

en: Initiate Window Resize
nl: Initiëer venster grootte aanpassing

en: Start resizing window
nl: Begin met grootte aanpassing venster

en: Default Resize Mode
nl: Standaard grootte aanpassing modus

en: Default mode used for window resizing
nl: Standaard modus gebruikt voor grootte aanpassing van vensters

en: Outline
nl: Omtrek

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Stretch
nl: Rekken

en: Border Color
nl: Rand kleur

en: Border color used for outline and rectangle resize modes
nl: Rand kleur gebruikt voor omtrek en rechthoek grootte aanpassing modi

en: Fill Color
nl: Vul kleur

en: Fill color used for rectangle resize mode
nl: Vul kleur gebruikt voor de rechthoek grootte aanpassing modus

en: Normal Resize Windows
nl: Normale grootte aanpassing van vensters

en: Windows that normal resize should be used for
nl: Vensters waar normale grootte aanpassing voor gebruikt zou moeten worden

en: Outline Resize Windows
nl: Omtrek grootte aanpassing van vensters

en: Windows that outline resize should be used for
nl: Vensters waarvoor omtrek grootte aanpassing gebruikt zou moeten worden

en: Rectangle Resize Windows
nl: Rechthoek grootte aanpassing

en: Windows that rectangle resize should be used for
nl: Vensters waarvoor rechthoek grootte aanpassing gebruikt zou moeten worden

en: Stretch Resize Windows
nl: Rekken grootte aanpassing van vensters

en: Windows that stretch resize should be used for
nl: Vensters waarvoor rekken grootte aanpassing gebruikt zou moeten worden

en: Rotate Cube
nl: Roteer kubus

en: Rotate desktop cube
nl: Roteer bureaublad kubus

en: Edge Flip Pointer
nl: Rand kantel aanwĳzer

en: Flip to next viewport when moving pointer to screen edge
nl: Kantel naar volgende viewport als de aanwĳzer naar de schermrand wordt verplaatst

en: Edge Flip Move
nl: Rand kantel verplaatsen

en: Flip to next viewport when moving window to screen edge
nl: Kantel naar volgende viewport als venster wordt verplaatst naar schermrand

en: Edge Flip DnD
nl: Rand kantel verslepen

en: Flip to next viewport when dragging object to screen edge
nl: Kantel naar volgende viewport als een object naar de scherm rand wordt versleept

en: Flip Time
nl: Kantel tĳd

en: Timeout before flipping viewport
nl: Timeout voor kantelen viewport

en: Raise on rotate
nl: Omhoog halen bĳ roteren

en: Raise window when rotating
nl: Verhef venster bĳ roteren

en: Start Rotation
nl: Begin rotatie

en: Rotate Left
nl: Roteer links

en: Rotate left
nl: Roteer naar links

en: Rotate Right
nl: Roteer rechts

en: Rotate right
nl: Roteer naar rechts

en: Rotate Left with Window
nl: Roteer links met venster

en: Rotate left and bring active window along
nl: Roteer naar links en neem actief venster mee

en: Rotate Right with Window
nl: Roteer naar rechts met venster

en: Rotate right and bring active window along
nl: Roteer naar rechts en neem venster mee

en: Rotate To
nl: Roteer naar

en: Rotate to viewport
nl: Roteer naar viewport

en: Rotate window
nl: Roteer venster

en: Rotate with window
nl: Roteer met venster

en: Rotate Flip Left
nl: Roteer kantel links

en: Flip to left viewport and warp pointer
nl: Kantel naar linker viewport en warp aanwĳzer

en: Rotate Flip Right
nl: Roteer kantel rechts

en: Flip to right viewport and warp pointer
nl: Kantel naar rechter viewport en warp aanwĳzer

en: Rotate To Face 1
nl: Roteer naar zĳde 1

en: Rotate to face 1
nl: Roteer naar zĳde 1

en: Rotate To Face 2
nl: Roteer naar zĳde 2

en: Rotate to face 2
nl: Roteer naar zĳde 2

en: Rotate To Face 3
nl: Roteer naar zĳde 3

en: Rotate to face 3
nl: Roteer naar zĳde 3

en: Rotate To Face 4
nl: Roteer naar zĳde 4

en: Rotate to face 4
nl: Roteer naar zĳde 4

en: Rotate To Face 5
nl: Roteer naar zĳde 5

en: Rotate to face 5
nl: Roteer naar zĳde 5

en: Rotate To Face 6
nl: Roteer naar zĳde 6

en: Rotate to face 6
nl: Roteer naar zĳde 6

en: Rotate To Face 7
nl: Roteer naar zĳde 7

en: Rotate to face 7
nl: Roteer naar zĳde 7

en: Rotate To Face 8
nl: Roteer naar zĳde 8

en: Rotate to face 8
nl: Roteer naar zĳde 8

en: Rotate To Face 9
nl: Roteer naar zĳde 9

en: Rotate to face 9
nl: Roteer naar zĳde 9

en: Rotate To Face 10
nl: Roteer naar zĳde 10

en: Rotate to face 10
nl: Roteer naar zĳde 10

en: Rotate To Face 11
nl: Roteer naar zĳde 11

en: Rotate to face 11
nl: Roteer naar zĳde 11

en: Rotate To Face 12
nl: Roteer naar zĳde 12

en: Rotate to face 12
nl: Roteer naar zĳde 12

en: Rotate To Face 1 with Window
nl: Roteer naar zĳde 1 met venster

en: Rotate to face 1 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 1 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 2 with Window
nl: Roteer naar zĳde 2 met venster

en: Rotate to face 2 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 2 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 3 with Window
nl: Roteer naar zĳde 3 met venster

en: Rotate to face 3 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 3 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 4 with Window
nl: Roteer naar zĳde 4 met venster

en: Rotate to face 4 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 4 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 5 with Window
nl: Roteer naar zĳde 5 met venster

en: Rotate to face 5 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 5 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 6 with Window
nl: Roteer naar zĳde 6 met venster

en: Rotate to face 6 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 6 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 7 with Window
nl: Roteer naar zĳde 7 met venster

en: Rotate to face 7 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 7 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 8 with Window
nl: Roteer naar zĳde 8 met venster

en: Rotate to face 8 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 8 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 9 with Window
nl: Roteer naar zĳde 9 met venster

en: Rotate to face 9 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 9 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 10 with Window
nl: Roteer naar zĳde 10 met venster

en: Rotate to face 10 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 10 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 11 with Window
nl: Roteer naar zĳde 11 met venster

en: Rotate to face 11 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 11 en neem actief venster mee

en: Rotate To Face 12 with Window
nl: Roteer naar zĳde 12 met venster

en: Rotate to face 12 and bring active window along
nl: Roteer naar zĳde 12 en neem actief venster mee

en: Pointer Invert Y
nl: Aanwĳzer Y inverteren

en: Invert Y axis for pointer movement
nl: Inverteer Y as voor aanwĳzer beweging

en: Pointer Sensitivity
nl: Aanwĳzer gevoeligheid

en: Sensitivity of pointer movement
nl: Gevoeligheid van aanwĳzer beweging

en: Rotation Acceleration
nl: Rotatie acceleratie

en: Snap To Top Face
nl: Klik aan bovenvlak

en: Snap Cube Rotation to Top Face
nl: Klik kubus rotatie aan bovenvlak

en: Snap To Bottom Face
nl: Klik aan ondervlak

en: Snap Cube Rotation to Bottom Face
nl: Klik kubus rotatie aan ondervlak

en: Rotation Speed
nl: Rotatie snelheid

en: Rotation Timestep
nl: Rotatie tĳdstap

en: Rotation Zoom
nl: Rotatie zoom

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale windows
nl: Schaal vensters

en: Initiate Window Picker
nl: Initiëer venster kiezer

en: Layout and start transforming windows
nl: Uitleggen en start transformeren vensters

en: Initiate Window Picker For All Windows
nl: Initiëer venster kiezer voor alle vensters

en: Layout and start transforming all windows
nl: Uitleggen en begin met transformeren van alle vensters

en: Initiate Window Picker For Window Group
nl: Initiëer venster kiezer voor venster groep

en: Layout and start transforming window group
nl: Uitleggen en beginnen met transformeren van venster groep

en: Initiate Window Picker For Windows on Current Output
nl: Initiëer venster kiezer voor vensters op huidige uitvoer

en: Layout and start transforming windows on current output
nl: Uitleggen en start transformeren vensters op huidige uitvoer

en: Click Desktop to Show Desktop
nl: Klik bureaublad voor Toon Bureaublad

en: Enter Show Desktop mode when Desktop is clicked during Scale
nl: Activeer Toon Bureaublad modus als bureaublad wordt aangeklikt tĳdens het schalen

en: Spacing
nl: Tussenruimte

en: Space between windows
nl: Ruimte tussen vensters

en: Scale speed
nl: Schaal snelheid

en: Scale timestep
nl: Schaal tijdstap

en: Darken Background
nl: Achtergrond donker maken

en: Darken background when scaling windows
nl: Achtergrond donker maken tĳdens schalen van vensters

en: Amount of opacity in percent
nl: Mate van ondoorzichtigheid in procenten

en: Overlay Icon
nl: Overlay icoon

en: Overlay an icon on windows once they are scaled
nl: Een overlay icoon op vensters als ze zĳn geschaald

en: None
nl: Geen

en: Emblem
nl: Embleem

en: Big
nl: Groot

en: Scale Windows
nl: Schaal vensters

en: Windows that should be scaled in scale mode
nl: Vensters die geschaald moeten worden in schaal modus

en: Hover Time
nl: Zweef tĳd

en: Time (in ms) before scale mode is terminated when hovering over a window
nl: Tĳd (in ms) voordat de schaal modus wordt afgebroken als over het venster wordt gezweefd

en: Selects where windows are scaled if multiple output devices are used.
nl: Selecteert waar vensters worden geschaald als meerdere uitvoer apparaten worden gebruikt.

en: On current output device
nl: Op huidige uitvoer apparaten

en: On all output devices
nl: Op alle uitvoer apparaten

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Screenshot plugin
nl: Schermafdruk plugin

en: Initiate rectangle screenshot
nl: Initiëer rechthoek schermafdruk

en: Launch Application
nl: Start toepassing

en: Automatically open screenshot in this application
nl: Automatisch schermafdruk openen in deze applicatie

en: Svg
nl: SVG

en: Svg image loader
nl: SVG afbeelding lader

en: Application Switcher
nl: Applicatie wisselaar

en: Next window
nl: Volgende venster

en: Popup switcher if not visible and select next window
nl: Laat wisselaar te voorschĳn komen indien niet zichtbaar en selecteer volgende venster

en: Prev window
nl: Vorig venster

en: Popup switcher if not visible and select previous window
nl: Laat venster te voorschĳn komen indien niet zichtbaar en selecteer vorige venster

en: Next window (All windows)
nl: Volgende venster (alle vensters)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
nl: Laat venster te voorschĳn komen indien niet zichtbaar en selecteer volgende venster uit alle vensters

en: Prev window (All windows)
nl: Vorig venster (all vensters)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
nl: Laat wisselaar te voorschĳn komen indien niet zichtbaar en selecteer vorige venster uit alle vensters

en: Next window (No popup)
nl: Volgende venster (geen popup)

en: Select next window without showing the popup window.
nl: Selecteer volgende venster zonder het popup venster te tonen.

en: Prev window (No popup)
nl: Vorig venster (geen popup)

en: Select previous window without showing the popup window.
nl: Selecteer vorige venster zonder het popup venster te tonen.

en: Switcher speed
nl: Wisselaar snelheid

en: Switcher timestep
nl: Wisselaar tijdstap

en: Switcher windows
nl: Wisselaar vensters

en: Windows that should be shown in switcher
nl: Vensters die getoond moeten worden in  de wisselaar

en: Amount of saturation in percent
nl: Mate van verzadiging in procenten

en: Amount of brightness in percent
nl: Mate van helderheid in procenten

en: Bring To Front
nl: Breng naar voren

en: Bring selected window to front
nl: Breng geselcteerd venster naar voren

en: Distance desktop should be zoom out while switching windows
nl: Afstand bureaublad moet zĳn uitgezoomd tĳdens wisselen van vensters

en: Icon
nl: Pictogram

en: Show icon next to thumbnail
nl: Toon pictogram naast thumbnail

en: Minimized
nl: Geminimaliseerd

en: Show minimized windows
nl: Toon geminimaliseerde vensters

en: Auto Rotate
nl: Auto rotatie

en: Rotate to the selected window while switching
nl: Roteer naar het geselecteerde venster tijdens wisseling

en: Water Effect
nl: Water effect

en: Adds water effects to different desktop actions
nl: Voegt water effecten toe aan verschillende bureaublad acties

en: Enable pointer water effects
nl: Inschakelen aanwĳzer water effecten

en: Toggle rain
nl: Schakel regen

en: Toggle rain effect
nl: Schakel regen effect

en: Toggle wiper
nl: Schakel wisser

en: Toggle wiper effect
nl: Schakel wisser effect

en: Offset Scale
nl: Offset schaal

en: Water offset scale
nl: Water offset schaal

en: Rain Delay
nl: Regen vertraging

en: Delay (in ms) between each rain-drop
nl: Vertraging (in ms) tussen elke regen-druppel

en: Title wave
nl: Titel golf

en: Wave effect from window title
nl: Golf effect vanaf venster titel

en: Point
nl: Punt

en: Add point
nl: Punt toevoegen

en: Line
nl: Lijn

en: Add line
nl: Lijn toevoegen

en: Wobbly Windows
nl: Wiebelende Vensters

en: Use spring model for wobbly window effect
nl: Gebruik veer model voor wiebelend venster effect

en: Snap windows
nl: Vensters klikken

en: Toggle window snapping
nl: Schakel venster klikken

en: Snap Inverted
nl: Klikken geïnverteerd

en: Inverted window snapping
nl: Geïnverteerd venster klikken

en: Shiver
nl: Rilling

en: Make window shiver
nl: Laat vensters rillen

en: Friction
nl: Wrijving

en: Spring Friction
nl: Veer Wrijving

en: Spring K
nl: Veer K

en: Spring Konstant
nl: Veer Contstante

en: Grid Resolution
nl: Raster Resolutie

en: Vertex Grid Resolution
nl: Vertex raster resolutie

en: Minimum Grid Size
nl: Minimale raster grootte

en: Minimum Vertex Grid Size
nl: Minimum vertex raster grootte

en: Focus Effect
nl: Focus effect

en: Focus Window Effect
nl: Focus venster effect

en: Windows that should wobble when mapped
nl: Vensters die moeten wiebelen als ze gemapped worden

en: Focus Windows
nl: Focus vensters

en: Windows that should wobble when focused
nl: Vensters die moeten wiebelen tijdens focus

en: Grab Windows
nl: Grijp vensters

en: Windows that should wobble when grabbed
nl: Vensters die moeten wiebelen als ze gegrepen worden

en: Move Windows
nl: Verplaats vensters

en: Windows that should wobble when moved
nl: Vensters die moeten wiebelen tijdens verplaatsen

en: Maximize Effect
nl: Maximaliseren effect

en: Wobble effect when maximizing and unmaximizing windows
nl: Wiebel effect tijdens maximaliseren en herstellen vensters

en: Zoom Desktop
nl: Zoom bureaublad

en: Zoom and pan desktop cube
nl: Zoomen en verschuiven van bureaublad kubus

en: Zoom In
nl: Zoom in

en: Zoom Out
nl: Zoom uit

en: Zoom Pan
nl: Zoom verschuiven

en: Zoom pan
nl: Zoom verschuiven

en: Zoom Speed
nl: Zoom snelheid

en: Zoom Timestep
nl: Zoom tijdstap

en: Filter Linear
nl: Filter Lineair

en: Use linear filter when zoomed in
nl: Gebruik lineair filter zodra ingezoomd
