compiz - en to pl translation catalogue (676 entries)

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Unmaximize Window
pl: Cofnij maksymalizację okna

en: Maximize Window
pl: Maksymalizuj okno

en: Minimize Window
pl: Zminimalizuj okno

en: Window Menu
pl: Menu okna

en: Shade
pl: Zwiń

en: Make Above
pl: Stwórz powyżej

en: Stick
pl: Przyklej

en: Unshade
pl: Odcieniuj

en: Unmake Above
pl: Nie twórz powyżej

en: Unstick
pl: Odklej

en: The window "%s" is not responding.
pl: Okno "%s" nie odpowiada.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
pl: Wymuszenie zamknięcia aplikacji spowoduje utratę niezapisanych zmian.

en: _Force Quit
pl: _Wymuś Zamknięcie

en: Annotate
pl: Rysowanie

en: Annotate plugin
pl: Wtyczka rysowania

en: Draw
pl: Rysuj

en: Draw using tool
pl: Rysowanie na pulpicie

en: Initiate erase
pl: Rozpocznij usuwanie

en: Initiate annotate erasing
pl: Rozpoczyna usuwanie rysunków

en: Clear
pl: Czyść

en: Annotate Fill Color
pl: Kolor wypełnienia

en: Fill color for annotations
pl: Kolor wypełnienia dla rysowania

en: Annotate Stroke Color
pl: Kolor pędzla

en: Stroke color for annotations
pl: Kolor pędzla przy rysowaniu

en: Stroke width
pl: Szerokość pędzla

en: Stroke width for annotations
pl: Szerokość pędzla przy rysowaniu

en: Blur Windows
pl: Rozmywaj okna

en: Blur windows
pl: Rozmywanie okien

en: Pulse
pl: Pulsowanie

en: Pulse effect
pl: Efekt pulsowania

en: Blur Speed
pl: Prędkość rozmycia

en: Window blur speed
pl: Szybkość rozmywania okien

en: Focus blur windows
pl: Rozmycie ostrości okien

en: Windows that should be affected by focus blur
pl: Okna, które mają być poddane rozmyciu ostrości

en: Focus Blur
pl: Rozmycie ostrości

en: Blur windows that doesn't have focus
pl: Rozmywaj nieaktywne okna

en: Alpha blur windows
pl: Rozmycie alfa okien

en: Windows that should be use alpha blur by default
pl: Okna, które mają używać rozmycia alfa

en: Alpha Blur
pl: Rozmycie alfa

en: Blur behind translucent parts of windows
pl: Rozmycie za przezroczystymi częściami okien

en: Blur Filter
pl: Filtr rozmycia

en: Filter method used for blurring
pl: Metoda filtrowania dla rozmycia

en: Gaussian
pl: Rozmycie Gaussa

en: Mipmap
pl: Mipmapa

en: Gaussian Radius
pl: Promień rozmycia Gaussa

en: Gaussian radius
pl: Promień rozmycia Gaussa

en: Gaussian Strength
pl: Siła rozmycia Gaussa

en: Gaussian strength
pl: Siła rozmycia Gaussa

en: Mipmap LOD
pl: Poziom szczegółów mipmapy

en: Mipmap level-of-detail
pl: Poziom szczegółów mipmapy

en: Blur Saturation
pl: Nasycenie rozmycia

en: Blur saturation
pl: Nasycenie kolorami rozmytego obszaru

en: Blur Occlusion
pl: Okluzja rozmycia

en: Disable blurring of screen regions obscured by other windows.
pl: Wyłącz rozmywanie fragmentów ekranu zajmowanych przez inne okna.

en: Independent texture fetch
pl: Pozyskaj niezależne tekstury

en: Use the available texture units to do as many as possible independent texture fetches.
pl: Używaj dostępnych jednostek tekstur, by pozyskać jak najwięcej niezależnych tekstur

en: Clone Output
pl: Klonowanie wyjścia

en: Output clone handler
pl: Zewnętrzna obsługa klonowania

en: Initiate
pl: Inicjuj

en: Initiate clone selection
pl: Rozpocznij klonowanie zaznaczenia

en: Commands
pl: Polecenia

en: Assigns bindings to arbitrary commands
pl: Przyporządkowanie poleceń do ustalonych działań

en: Command line 0
pl: Linia poleceń 0

en: Command line to be executed in shell when run_command0 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 0

en: Command line 1
pl: Linia poleceń 1

en: Command line to be executed in shell when run_command1 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 1

en: Command line 2
pl: Linia poleceń 2

en: Command line to be executed in shell when run_command2 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 2

en: Command line 3
pl: Linia poleceń 3

en: Command line to be executed in shell when run_command3 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 3

en: Command line 4
pl: Linia poleceń 4

en: Command line to be executed in shell when run_command4 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 4

en: Command line 5
pl: Linia poleceń 5

en: Command line to be executed in shell when run_command5 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 5

en: Command line 6
pl: Linia poleceń 6

en: Command line to be executed in shell when run_command6 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 6

en: Command line 7
pl: Linia poleceń 7

en: Command line to be executed in shell when run_command7 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 7

en: Command line 8
pl: Linia poleceń 8

en: Command line to be executed in shell when run_command8 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 8

en: Command line 9
pl: Linia poleceń 9

en: Command line to be executed in shell when run_command9 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 9

en: Command line 10
pl: Linia poleceń 10

en: Command line to be executed in shell when run_command10 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 10

en: Command line 11
pl: Linia poleceń 11

en: Command line to be executed in shell when run_command11 is invoked
pl: Polecenie do wykonania w powłoce po wywołaniu skrótu 11

en: Command line 12
pl: Linia poleceń 12

en: Key Bindings
pl: Skróty klawiaturowe

en: Run command 0
pl: Wykonaj polecenie 0

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command0
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 0

en: Run command 1
pl: Wykonaj polecenie 1

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command1
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 1

en: Run command 2
pl: Wykonaj polecenie 2

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command2
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 2

en: Run command 3
pl: Wykonaj polecenie 3

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command3
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 3

en: Run command 4
pl: Wykonaj polecenie 4

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command4
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 4

en: Run command 5
pl: Wykonaj polecenie 5

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command5
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 5

en: Run command 6
pl: Wykonaj polecenie 6

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command6
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 6

en: Run command 7
pl: Wykonaj polecenie 7

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command7
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 7

en: Run command 8
pl: Wykonaj polecenie 8

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command8
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 8

en: Run command 9
pl: Wykonaj polecenie 9

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command9
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 9

en: Run command 10
pl: Wykonaj polecenie 10

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command10
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 10

en: Run command 11
pl: Wykonaj polecenie 11

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command11
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 11

en: Run command 12
pl: Wykonaj polecenie 12

en: Button Bindings
pl: Skróty myszy

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command0
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 0

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command1
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 1

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command2
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 2

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command3
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 3

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command4
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 4

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command5
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 5

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command6
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 6

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command7
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 7

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command8
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 8

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command9
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 9

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command10
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 10

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command11
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 11

en: Edge Bindings
pl: Skróty ekranowe

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command0
pl: Skrót klawiaturowy, który spowoduje uruchomienie polecenia 0

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command1
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 1

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command2
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 2

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command3
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 3

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command4
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 4

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command5
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 5

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command6
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 6

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command7
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 7

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command8
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 8

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command9
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 9

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command10
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 10

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command11
pl: Krawędź ekranu, która spowoduje uruchomienie polecenia 11

en: General Options
pl: Opcje Ogólne

en: General compiz options
pl: Ogólne opcje Compiza

en: Active Plugins
pl: Włączone wtyczki

en: List of currently active plugins
pl: Lista aktualnie włączonych wtyczek

en: Audible Bell
pl: Dzwonek systemowy

en: Audible system beep
pl: Dzwonek systemowy

en: Ignore Hints When Maximized
pl: Ignoruj podpowiedzi dla zmaksymalizowanych okien

en: Ignore size increment and aspect hints when window is maximized
pl: Ignorowanie podpowiedzi zwiększenia rozmiaru i proporcji gdy okno jest zmaksymalizowane

en: Hide Skip Taskbar Windows
pl: Ukryj okna spoza paska zadań

en: Hide windows not in taskbar when entering show desktop mode
pl: Ukrywa okna spoza paska zadań w trybie pokazywania pulpitu

en: Edge Trigger Delay
pl: Opóźnienie zapadki krawędzi

en: Duration the pointer must rest in a screen edge before an edge action is taken.
pl: Czas jaki musi spędzić wskaźnik na krawędzi ekranu zanim zostanie wykonana akcja

en: Ping Delay
pl: Opóźnienie ping

en: Interval between ping messages
pl: Odstęp czasu pomiędzy wiadomościami ping

en: Display Settings
pl: Ustawienia obrazu

en: Texture Filter
pl: Filtr tekstury

en: Texture filtering
pl: Filtrowanie tekstur

en: Fast
pl: Szybki

en: Good
pl: Dobry

en: Best
pl: Najlepszy

en: Focus &amp; Raise Behavior
pl: Zachowanie przy wybraniu okna

en: Click To Focus
pl: Kliknij by wybrać

en: Click on window moves input focus to it
pl: Kliknięcie okna ogniskuje na nim wprowadzanie

en: Raise On Click
pl: Podnieś przy kliknięciu

en: Raise windows when clicked
pl: Podnieś okna po kliknięciu

en: Auto-Raise
pl: Automatyczne wysuwanie okien

en: Raise selected windows after interval
pl: Podnieś wskazane okno po interwale

en: Auto-Raise Delay
pl: Opóźnienie automatycznego wysuwania okien

en: Interval before raising selected windows
pl: Odstęp czasu przed podniesieniem wskazanych okien

en: Key bindings
pl: Przypisania klawiszy

en: Close active window
pl: Zamknij aktywne okno

en: Raise Window
pl: Podnieś okno

en: Raise window above other windows
pl: Podnosi okno ponad pozostałe

en: Lower Window
pl: Obniż okno

en: Lower window beneath other windows
pl: Przenieś okno pod pozostałe

en: Unmaximize active window
pl: Cofnij maksymalizację aktywnego okna

en: Minimize active window
pl: Minimalizuj aktywne okno

en: Maximize active window
pl: Maksymalizuj aktywne okno

en: Maximize Window Horizontally
pl: Maksymalizuj okno w poziomie

en: Maximize active window horizontally
pl: Maksymalizuj aktywne okno w poziomie

en: Maximize Window Vertically
pl: Maksymalizuj okno w pionie

en: Maximize active window vertically
pl: Maksymalizuj aktywne okno w pionie

en: Window menu button binding
pl: Przypisanie przycisku do menu okien

en: Window menu key binding
pl: Przypisanie klawisza do menu okien

en: Show Desktop
pl: Pokaż pulpit

en: Hide all windows and focus desktop
pl: Schowaj wszystkie okna i wybierz pulpit

en: Toggle Window Maximized
pl: Przełącz maksymalizację okna

en: Toggle active window maximized
pl: Przełącza maksymalizację aktywnego okna

en: Toggle Window Maximized Horizontally
pl: Przełącz maksymalizację poziomą okna

en: Toggle active window maximized horizontally
pl: Przełącz maksymalizację poziomą aktywnego okna

en: Toggle Window Maximized Vertically
pl: Przełącz maksymalizację pionową okna

en: Toggle active window maximized vertically
pl: Przełącz maksymalizację poziomą aktywnego okna

en: Toggle Window Shaded
pl: Przełącz zwinięcie okna

en: Toggle active window shaded
pl: Przełącza przyciemnianie aktywnego okna

en: Slow Animations
pl: Powolne animacje

en: Toggle use of slow animations
pl: Wyłącz powolne animacje

en: Desktop Size
pl: Rozmiar pulpitu

en: Horizontal Virtual Size
pl: Poziomy rozmiar wirtualny

en: Screen size multiplier for horizontal virtual size
pl: Mnożnik rozmiaru ekranu dla poziomego wirtualnego rozmiaru

en: Vertical Virtual Size
pl: Pionowy rozmiar wirtualny

en: Screen size multiplier for vertical virtual size
pl: Mnożnik rozmiaru ekranu dla pionowego wirtualnego rozmiaru

en: Lighting
pl: Oświetlenie

en: Use diffuse light when screen is transformed
pl: Używaj rozproszonego światła podczas przekształceń ekranu

en: Detect Refresh Rate
pl: Wykryj częstotliwość odświeżania

en: Automatic detection of refresh rate
pl: Automatyczne wykrywanie częstotliwości odświeżania

en: Refresh Rate
pl: Częstotliwość odświeżania

en: The rate at which the screen is redrawn (times/second)
pl: Częstotliwość przerysowywania ekranu (razy na sekundę)

en: Detect Outputs
pl: Wykryj wyjścia

en: Automatic detection of output devices
pl: Automatyczne wykrywanie urządzeń wyjściowych

en: Overlapping Output Handling
pl: Radzenie sobie z zachodzącymi na siebie wyjściami

en: Which one of overlapping output devices should be preferred
pl: Które z zachodzących na siebie urządzonych wyjściowych powinny być preferowne?

en: Smart mode
pl: "sprytny" tryb

en: Prefer larger output
pl: Preferuj większe wyjście

en: Prefer smaller output
pl: Preferuj mniejsze wyjście

en: Outputs
pl: Wyjścia

en: List of strings describing output devices
pl: Lista opisów urządzeń wyjściowych

en: Sync To VBlank
pl: Synchronizuj z VBlank

en: Only perform screen updates during vertical blanking period
pl: Odświeżaj ekran tylko podczas okresu poziomego wygaszania

en: Off
pl: Wyłączenie

en: Low
pl: Niski

en: Normal
pl: Normalne

en: High
pl: Wysokość

en: Very High
pl: Bardzo wysoko

en: Unredirect Fullscreen Windows
pl: Cofnij przekierowanie okien pełnoekranowych

en: Allow drawing of fullscreen windows to not be redirected to offscreen pixmaps
pl: Zezwól na to, by rysowanie okien pełnoekranowych nie było przekierowywane do obrazków rastrowych poza ekranem

en: Default Icon
pl: Domyślna ikona

en: Default window icon image
pl: Obraz domyślnej ikony okna

en: Force independent output painting.
pl: Wymuś niezależne wyświetlanie wyjścia

en: Paint each output device independly, even if the output devices overlap
pl: Rysuj każde urządzenie wyjściowe niezaleźnie, nawet jeśli zachodzą one na siebie

en: Texture Compression
pl: Kompresja tekstur

en: If available use compression for textures converted from images
pl: Jeśli możliwe używaj kompresji dla tekstur przekonwertowanych z obrazków

en: Desktop Cube
pl: Kostka pulpitu

en: Place windows on cube
pl: Umieszczaj okna na kostce

en: Unfold
pl: Odsłoń

en: Unfold cube
pl: Odsłoń kostkę

en: Next Slide
pl: Następna klatka

en: Advance to next slide
pl: Przejdź do następnej klatki

en: Prev Slide
pl: Poprzednia klatka

en: Go back to previous slide
pl: Przejdź do poprzedniej klatki

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
pl: O ile to możliwe, generuj mitmapy dla lepszej jakości skalowania

en: Multi Output Mode
pl: Tryb wielu urządzeń wyjściowych

en: Selects how the cube is displayed if multiple output devices are used.
pl: Decyduje jak kostka jest wyświetlana jeśli używanych jest kilka uzrądzeń wyjściowych

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Multiple cubes
pl: Wiele kostek

en: One big cube
pl: Jedna duża kostka

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Inside Cube
pl: Wewnątrz kostki

en: Inside cube
pl: Wewnątrz kostki

en: Acceleration
pl: Akceleracja

en: Fold Acceleration
pl: Przyspieszenie zwijania

en: Speed
pl: Szybkość

en: Fold Speed
pl: Szybkość zwijania

en: Timestep
pl: Opóźnienie

en: Fold Timestep
pl: Opóźnienie zwijania

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Cube Color
pl: Kolor kostki

en: Color of top and bottom sides of the cube
pl: Kolor górnej i dolnej ściany kostki

en: Cube Caps
pl: Obrazki kostki

en: Scale image
pl: Skaluj obrazek

en: Scale images to cover top face of cube
pl: Skaluj obrazki przykrywające górną ścianę kostki

en: Image files
pl: Pliki obrazków

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
pl: Lista plików PNG i SVG, które mają być wyświetlane na górnej ścianie kostki

en: Adjust Image
pl: Dostosuj obraz

en: Adjust top face image to rotation
pl: Dostosuj obrazek górnej ściany kostki do obrotu

en: Skydome
pl: Tło dla kostki

en: Render skydome
pl: Wyświetlaj tło dla kostki

en: Skydome Image
pl: Obrazek tła dla kostki

en: Image to use as texture for the skydome
pl: Obrazek, który ma być używany jako tekstura tła dla kostki

en: Animate Skydome
pl: Animacja tła dla kostki

en: Animate skydome when rotating cube
pl: Animacja tła dla kostki podczas jej obracania

en: Skydome Gradient Start Color
pl: Początkowy kolor gradientu tła kostki

en: Color to use for the top color-stop of the skydome-fallback gradient
pl: Góny kolor przejścia tonalnego w tle kostki pulpitów

en: Skydome Gradient End Color
pl: Końcowy kolor gradientu tła kostki

en: Color to use for the bottom color-stop of the skydome-fallback gradient
pl: Dolny kolor przejścia tonalnego w tle kostki pulpitów

en: Transparent Cube
pl: Przezroczysta kostka

en: Opacity During Rotation
pl: Nieprzezroczystość kostki podczas obracania

en: Opacity of desktop window during rotation.
pl: Nieprzezroczystość pulpitu podczas obracania kostki

en: Opacity When Not Rotating
pl: Nieprzezroczystość kostki kiedy nie jest obracana

en: Opacity of desktop window when not rotating.
pl: Nieprzezroczystość pulpitu kiedy kostka nie jest obracana

en: Transparency Only on Mouse Rotate
pl: Przezroczystość tylko podczas obracania kursorem

en: Initiates Cube transparency only if rotation is mouse driven.
pl: Kostka będzie przezroczysta tylko jeśli jest obracana za pomocą kursora

en: D-Bus Control Backend
pl: Wsteczna kontrola D-Bus

en: Window Decoration
pl: Dekoracja okna

en: Window decorations
pl: Dekoracje okna

en: Shadow Radius
pl: Promień cienia

en: Drop shadow radius
pl: Promień cienia

en: Shadow Opacity
pl: NIeprzezroczystość cienia

en: Drop shadow opacity
pl: Nieprzezroczystość cienia

en: Shadow Color
pl: Kolor cienia

en: Drop shadow color
pl: Kolor cienia

en: Shadow Offset X
pl: Przesunięcie cienia - współrzędna X

en: Drop shadow X offset
pl: Przesunięcie cienia w osi X

en: Shadow Offset Y
pl: Przesunięcie cienia - współrzędna Y

en: Drop shadow Y offset
pl: Przesunięcie cienia w osi Y

en: Command
pl: Polecenie

en: Decorator command line that is executed if no decorator is already running
pl: Polecenie dekoratora wykonywane gdy dekorator nie jest uruchomiony

en: Allow mipmaps to be generated for decoration textures
pl: Pozwól tworzyć mipmapy dla tekstur dekoracji

en: Decoration windows
pl: Dekoracje okien

en: Windows that should be decorated
pl: Typy okien, które mają być dekorowane

en: Shadow windows
pl: Cienie okien

en: Windows that should have a shadow
pl: Typy okien, które mają posiadać cień

en: Fading Windows
pl: Płynne rozjaśnianie/przyciemnianie okien

en: Fade in windows when mapped and fade out windows when unmapped
pl: Okna powinny płynnie rozjaśniać się podczas ich wyboru i płynnie przyciemniać się podczas wyboru innego okna.

en: Fade Mode
pl: Sposób zanikania

en: Window fade mode
pl: Sposób zanikania okien

en: Constant speed
pl: Stała prędkość

en: Constant time
pl: Stały czas

en: Fade Speed
pl: Szybkość rozjaśniania /ściemniania

en: Window fade speed in "Constant speed" mode
pl: Szybkość zanikania okien w trybie "Stała prędkość"

en: Fade Time
pl: Czas przenikania

en: Window fade time (in ms) in "Constant time" mode
pl: Czas zanikania okien (w ms) w trybie "Stała prędkość"

en: Fade windows
pl: Przyciemniaj/rozjaśniaj okna

en: Windows that should be fading
pl: Typy okien, które powinny być poddawane rozjaśnieniu/ściemnieniu

en: Visual Bell
pl: Wizualny dzwonek systemowy

en: Fade effect on system beep
pl: Efekt ściemniania przy dzwonku systemowym

en: Fullscreen Visual Bell
pl: Pełnoekranowy wizualny dzwonek systemowy

en: Fullscreen fade effect on system beep
pl: Pełnoekranowy efekt przyciemnienia przy dzwonku systemowym

en: Fade On Minimize/Open/Close
pl: Ściemnianie podczas minimalizacji/otwierania/zamykania

en: Fade effect on minimize/open/close window events
pl: Efekt rozjaśniania/ściemniania podczas minimalizacji/otwarcia/zamknięcia okien

en: Dim Unresponsive Windows
pl: Przyciemnienie nieodpowiadających okien

en: Dim windows that are not responding to window manager requests
pl: Przyciemnienie okien, które nie odpowiadają na polecenia menadżera okien

en: Unresponsive Window Brightness
pl: Jasność nieodpowiadających okien

en: Brightness (in %) of unresponsive windows
pl: Jasność (w %) nieodpowiadających okien

en: Unresponsive Window Saturation
pl: Nasycenie nieodpowiadających okien

en: Saturation (in %) of unresponsive windows
pl: Nasycenie (w %) nieodpowiadających okien

en: Userspace File System
pl: System plików użytkownika

en: Userspace file system
pl: System plików użytkownika

en: Mount Point
pl: Punkt montowania

en: Mount point
pl: Punkt montowania

en: GLib
pl: Glib

en: GLib main loop support
pl: Wsparcie głównego węzła GLib

en: MATE Compatibility
pl: Kompatybilność z MATE

en: Options that keep Compiz compatible to the MATE desktop environment
pl: Opcje, które zapewniają kompatybilność Compiza ze środowiskiem pulpitu MATE

en: Show Main Menu
pl: Wyświetl menu główne

en: Show the main menu
pl: Wyświetl menu główne

en: Run Dialog
pl: Dialog Uruchom

en: Show Run Application dialog
pl: Wyświetl okno dialogowe "Uruchom program"

en: Screenshot command line
pl: Polecenie zrzutu ekranu

en: Take a screenshot
pl: Pobierz zrzut ekranu

en: Window screenshot command line
pl: Polecenie zrzutu okna

en: Take a screenshot of a window
pl: Pobierz zrzut okna

en: Run terminal command
pl: Polecenie terminala

en: Terminal command line
pl: Polecenie terminala

en: Open a terminal
pl: Otwiera terminal

en: Ini Flat File Backend
pl: Prosty sposób zapisu Ini

en: File change notification plugin
pl: Wtyczka powiadamiania o zmianie pliku

en: Minimize Effect
pl: Efekt minimalizacji

en: Transform windows when they are minimized and unminimized
pl: Przekształcaj okna podczas minimalizacji i cofania minimalizacji

en: Minimize speed
pl: Szybkość minimalizacji

en: Minimize timestep
pl: Opóźnienie minimalizacji

en: Minimize Windows
pl: Minimalizuj okna

en: Windows that should be transformed when minimized
pl: Typy okien, które mają być transformowane podczas minimalizacji

en: Shade Resistance
pl: Opór przyciemniania

en: Shade resistance
pl: Opór cieniowania

en: Move Window
pl: Przenieś okno

en: Move window
pl: Przenieś okno

en: Initiate Window Move
pl: Rozpocznij przenoszenie okna

en: Start moving window
pl: Rozpocznij przenoszenie okna

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Opacity level of moving windows
pl: Poziom nieprzezroczystości przesuwanych okien

en: Constrain Y
pl: Ogranicz Y

en: Constrain Y coordinate to workspace area
pl: Ogranicz współrzędną Y do obszaru roboczego

en: Snapoff maximized windows
pl: Odepnij zmaksymalizowane okna

en: Snapoff and auto unmaximized maximized windows when dragging
pl: Odepnij i automatycznie cofnij maksymalizację okien podczas przesuwania

en: Lazy Positioning
pl: Leniwe pozycjonowanie

en: Do not update the server-side position of windows until finished moving
pl: Nie aktualizuj strony okien serwera dopóki nie przestanie się ich poruszać

en: Opacity, Brightness and Saturation
pl: Przezroczystość, Jasność i Nasycenie

en: Opacity, Brightness and Saturation adjustments
pl: Dostosowywanie Nieprzezroczystości, Jasności i Nasycenia

en: Opacity Increase
pl: Zwiększ nieprzezroczystość

en: Opacity Decrease
pl: Zmniejsz nieprzezroczystość

en: Brightness
pl: Jasność

en: Brightness Increase
pl: Zwiększenie jasności

en: Brightness Decrease
pl: Zmniejszenie jasności

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Saturation Increase
pl: Zwiększ nasycenie

en: Saturation Decrease
pl: Zmniejsz nasycenie

en: Step
pl: Krok zmiany

en: Opacity Step
pl: Krok zmiany nieprzezroczystości

en: Window specific settings
pl: Ustawienia konkretnych okien

en: Windows
pl: Okna

en: Windows that should have a different opacity by default
pl: Typy okien, które powinny domyślnie mieć inną nieprzezroczystość

en: Window values
pl: Wartości dla okien

en: Opacity values for windows
pl: Poziom nieprzezroczystości okien

en: Brightness Step
pl: Krok zmiany jasności

en: Windows that should have a different brightness by default
pl: Typy okien, które powinny domyślnie mieć inną jasność

en: Brightness values for windows
pl: Wartości jasności dla okien

en: Saturation Step
pl: Krok zmiany nasycenia

en: Windows that should have a different saturation by default
pl: Typy okien, które powinny domyślnie mieć inne nasycenie

en: Saturation values for windows
pl: Wartości nasycenia dla okien

en: Place Windows
pl: Rozmieść okna

en: Place windows at appropriate positions when mapped
pl: Podczas wyboru umieszczaj okna we właściwych miejscach

en: Workarounds
pl: Obejścia problemów

en: Window placement workarounds
pl: Obejścia problemów z rozmieszczeniem okien

en: Placement Mode
pl: Tryb rozmieszczenia

en: Algorithm to use for window placement
pl: Algorytm używany do rozmieszczenia okien

en: Cascade
pl: Kaskada

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Smart
pl: Inteligentny

en: Maximize
pl: Maksymalizuj

en: Random
pl: Losowy

en: Selects how window placement should behave if multiple outputs are selected
pl: Określa jak powino się zachowywać rozmieszczenie okien jeśli jest używanych wiele urządzeń wyjścia.

en: Use active output device
pl: Użyj aktywnego urządzenia wyjściowego

en: Use output device with pointer
pl: Użyj urządzenia wyjściowego z kursorem myszy

en: Use output device of focused window
pl: Użyj urządzednia wyjściowego na wybranym oknie

en: Place across all outputs
pl: Ułóż na wszystkich wyjściach

en: Force Placement Windows
pl: Wymuś ułożenie okien

en: Windows that should forcedly be placed, even if they indicate the window manager should avoid placing them.
pl: Okna, które powinny być rozmieszczone "na siłę", nawet jeśli wskazują, że menadżer okien pominie rozmieszczanie ich

en: Fixed Window Placement
pl: Ustalone położenie okna

en: Windows with fixed positions
pl: Okna z ustalonymi pozycjami

en: Positioned windows
pl: Ułożone okna

en: Windows that should be positioned by default
pl: Typy okien, które powinny być ułożone domyślnie

en: X Positions
pl: Pozycje X

en: X position values
pl: Wartości dla pozycji X

en: Y Positions
pl: Pozycje Y

en: Y position values
pl: Wartości dla pozycji Y

en: Keep In Workarea
pl: Utrzymuj na pulpicie

en: Keep placed window in work area, even if that means that the position might differ from the specified position
pl: Utrzymuj wskazane okna na pulpicie , nawet jeśli ich pozycja będzie się różnić od ich określonej pozycji

en: Windows with fixed viewport
pl: Okna z ustalonymi pulpitami

en: Viewport positioned windows
pl: Przemieszczenie okien na pulpity

en: Windows that should be positioned in specific viewports by default
pl: Typy okien, które powinny być domyślnie ułożone na konkretnych pulpitach

en: X Viewport Positions
pl: Pozycje wirtualnych pulpitów osi X

en: Horizontal viewport positions
pl: Poziome pozycje wirtualnych pulpitów

en: Y Viewport Positions
pl: Pozycje wirtualnych pulpitów osi Y

en: Vertical viewport positions
pl: Pionowe pozycje wirtualych pulpitów

en: Png image loader
pl: Wtyczka ładująca obrazki .png

en: Resize Window
pl: Zmień rozmiar okna

en: Resize window
pl: Zmień rozmiar okna

en: Bindings
pl: Przyporządkowanie klawiszy

en: Initiate Normal Window Resize
pl: Rozpocznij normalną zmianę rozmiarów okna

en: Start resizing window normally
pl: Rozpocznij normalną zmianę rozmiarów okna

en: Initiate Outline Window Resize
pl: Rozpocznij zmianę rozmiarów zewnętrznego okna

en: Start resizing window with outline
pl: Rozpocznij zmianę rozmiaru okna poprzez kontur okna

en: Initiate Rectangle Window Resize
pl: Rozpocznij prostokątną zmianę rozmiarów okna

en: Start resizing window with rectangle
pl: Rozpocznij prostokątną zmianę rozmiaru okna

en: Initiate Stretch Window Resize
pl: Rozpocznij zmianę rozmiarów okna poprzez rozciąganie

en: Start resizing window by stretching it
pl: Rozpocznij zmianę rozmiaru okna poprzez rozciąganie

en: Initiate Window Resize
pl: Rozpocznij zmianę rozmiarów okna

en: Start resizing window
pl: Rozpocznij zmianę rozmiaru okna

en: Default Resize Mode
pl: Domyślny ryb zmiany zmiaru

en: Default mode used for window resizing
pl: Domyślny tryb używany podczas zmiany rozmiaru okna

en: Outline
pl: Kontur

en: Rectangle
pl: Prostokąt

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Border Color
pl: Kolor brzegów

en: Border color used for outline and rectangle resize modes
pl: Kolor brzegów używany dla trybow zmiany rozmiarów z obrysem oraz z obrysem i wypenieniem

en: Fill Color
pl: Kolor wypełniania

en: Fill color used for rectangle resize mode
pl: Kolor wypełnienia dla prostokątnego trybu zmiany wielkości

en: Normal Resize Windows
pl: Normalna zmiana rozmiaru okna

en: Windows that normal resize should be used for
pl: Typy okien, których rozmiar ma być zmieniany w standardowy sposób

en: Outline Resize Windows
pl: Zmiana rozmiaru konturu okna

en: Windows that outline resize should be used for
pl: Typy okien, których rozmiar ma być zmieniany poprzez kontur okna

en: Rectangle Resize Windows
pl: Prostokątna zmiana rozmiaru okna

en: Windows that rectangle resize should be used for
pl: Typy okien, których rozmiar ma być zmieniany w prostokątny sposób

en: Stretch Resize Windows
pl: Zmień rozmiar okna poprzez rozciąganie

en: Windows that stretch resize should be used for
pl: Typy okien, których rozmiar ma być zmieniany poprzez rozciąganie

en: Rotate Cube
pl: Obróć kostkę

en: Rotate desktop cube
pl: Obróć kostkę pulpitu

en: Edge Flip Pointer
pl: Przełączanie widoków za pomocą wskaźnika

en: Flip to next viewport when moving pointer to screen edge
pl: Przewróć do następnego pulpitu podczas przesuwania wskaźnika na krawędź ekranu

en: Edge Flip Move
pl: Przełączanie krawędziami - przenoszenie

en: Flip to next viewport when moving window to screen edge
pl: Przewróć do następnego pulpitu podczas przesuwania okien na krawędź ekranu

en: Edge Flip DnD
pl: Przełączanie krawędziami - przeciągnij i upuść

en: Flip to next viewport when dragging object to screen edge
pl: Przewróć do następnego pulpitu podczas przeciągania obiektów na krawędź ekranu

en: Flip Time
pl: Czas przełączania

en: Timeout before flipping viewport
pl: Czas przed przełączeniem wirtualnych pulpitów

en: Raise on rotate
pl: Podnoś podczas obracania

en: Raise window when rotating
pl: Podnoś okna podczas obracania

en: Rotate cube
pl: Obracanie kostki

en: Start Rotation
pl: Rozpocznij obrót

en: Rotate Left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate Right
pl: Obróć w prawo

en: Rotate right
pl: Obróć w prawo

en: Rotate Left with Window
pl: Obróć w lewo z oknem

en: Rotate left and bring active window along
pl: Obróć w lewo i przenieś aktywne okno

en: Rotate Right with Window
pl: Obróć w prawo z oknem

en: Rotate right and bring active window along
pl: Obróć w prawo i przenieś aktywne okno

en: Rotate To
pl: Obróć do

en: Rotate to viewport
pl: Obraca do pulpitu

en: Rotate window
pl: Obracaj okno

en: Rotate with window
pl: Obraca z oknem

en: Rotate Flip Left
pl: Obróć i przełącz w lewo

en: Flip to left viewport and warp pointer
pl: Przewróć do lewego pulpitu i zakrzyw kursor

en: Rotate Flip Right
pl: Obróć i przełącz w prawo

en: Flip to right viewport and warp pointer
pl: Przewróć do prawego wirtualnego pulpitu i zakrzyw kursor

en: Rotate to cube face
pl: Obrót do ściany

en: Rotate To Face 1
pl: Obróć do ściany 1

en: Rotate to face 1
pl: Obróć do ściany 1

en: Rotate To Face 2
pl: Obróć do ściany 2

en: Rotate to face 2
pl: Obrót do ściany 2

en: Rotate To Face 3
pl: Obróć do ściany 3

en: Rotate to face 3
pl: Obróć do ściany 3

en: Rotate To Face 4
pl: Obróć do ściany 4

en: Rotate to face 4
pl: Obróć do ściany 4

en: Rotate To Face 5
pl: Obróć do ściany 5

en: Rotate to face 5
pl: Obróć do ściany 5

en: Rotate To Face 6
pl: Obróć do ściany 6

en: Rotate to face 6
pl: Obróć do ściany 6

en: Rotate To Face 7
pl: Obróć do ściany 7

en: Rotate to face 7
pl: Obróć do ściany 7

en: Rotate To Face 8
pl: Obróć do ściany 8

en: Rotate to face 8
pl: Obróć do ściany 8

en: Rotate To Face 9
pl: Obróć do ściany 9

en: Rotate to face 9
pl: Obróć do ściany 9

en: Rotate To Face 10
pl: Obróć do ściany 10

en: Rotate to face 10
pl: Obróć do ściany 10

en: Rotate To Face 11
pl: Obróć do ściany 11

en: Rotate to face 11
pl: Obróć do ściany 11

en: Rotate To Face 12
pl: Obróć do ściany 12

en: Rotate to face 12
pl: Obróć do ściany 12

en: Rotate to cube face with window
pl: Obrót do ściany z oknem

en: Rotate To Face 1 with Window
pl: Obróć do ściany 1 z oknem

en: Rotate to face 1 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 1 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 2 with Window
pl: Obróć do ściany 2 z oknem

en: Rotate to face 2 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 2 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 3 with Window
pl: Obróć do ściany 3 z oknem

en: Rotate to face 3 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 3 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 4 with Window
pl: Obróć do ściany 4 z oknem

en: Rotate to face 4 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 4 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 5 with Window
pl: Obróć do ściany 5 z oknem

en: Rotate to face 5 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 5 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 6 with Window
pl: Obróć do ściany 6 z oknem

en: Rotate to face 6 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 6 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 7 with Window
pl: Obróć do ściany 7 z oknem

en: Rotate to face 7 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 7 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 8 with Window
pl: Obróć do ściany 8 z oknem

en: Rotate to face 8 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 8 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 9 with Window
pl: Obróć do ściany 9 z oknem

en: Rotate to face 9 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 9 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 10 with Window
pl: Obróć do ściany 10 z oknem

en: Rotate to face 10 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 10 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 11 with Window
pl: Obróć do ściany 11 z oknem

en: Rotate to face 11 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 11 i przenieś tam aktywne okno

en: Rotate To Face 12 with Window
pl: Obróć do ściany 12 z oknem

en: Rotate to face 12 and bring active window along
pl: Obróć do ściany 12 i przenieś tam aktywne okno

en: Pointer Invert Y
pl: Odwrócenie osi Y dla wskaźnika

en: Invert Y axis for pointer movement
pl: Odwróć oś Y dla ruchu wskaźnika

en: Pointer Sensitivity
pl: Czułość wskaźnika

en: Sensitivity of pointer movement
pl: Czułość ruchu wskaźnika

en: Rotation Acceleration
pl: Przyspieszenie obrotu

en: Snap To Top Face
pl: Przypnij do górnej ściany

en: Snap Cube Rotation to Top Face
pl: Przypnij obrót kostki do górnej ściany

en: Snap To Bottom Face
pl: Przypnij do dolnej ściany

en: Snap Cube Rotation to Bottom Face
pl: Przypnij obrót kostki do dolnej ściany

en: Rotation Speed
pl: Szybkość obrotu

en: Rotation Timestep
pl: Opóźnienie obrotu

en: Zoom
pl: Powiększenie

en: Rotation Zoom
pl: Przybliżenie obrotu

en: Scale
pl: Szybki Wybór

en: Scale windows
pl: Szybki wybór okien

en: Initiate Window Picker
pl: Rozpocznij przeglądanie okien

en: Layout and start transforming windows
pl: Rozmieść i zacznij przekształcać okna

en: Initiate Window Picker For All Windows
pl: Rozpocznij przeglądanie wszystkich okien

en: Layout and start transforming all windows
pl: Rozmieść i zacznij przekształcać okna

en: Initiate Window Picker For Window Group
pl: Rozpocznij przeglądanie grupy okien

en: Layout and start transforming window group
pl: Rozmieść i zacznij przekształcać grupę okien

en: Initiate Window Picker For Windows on Current Output
pl: Inicjuj wybór okien dla okien z bieżącego wyjścia

en: Layout and start transforming windows on current output
pl: Rozmieść i zacznij przekształcać okna w bieżącym widoku

en: Click Desktop to Show Desktop
pl: Naciśnij na Pulpit by pokazać Pulpit

en: Enter Show Desktop mode when Desktop is clicked during Scale
pl: Pokaż Pulpit kiedy kliknie się na Pulpit podczas Szybkiego Wyboru

en: Spacing
pl: Odstępy

en: Space between windows
pl: Odstęp między oknami

en: Scale speed
pl: Szybkość szybkiego wyboru

en: Scale timestep
pl: Krok czasu szybkiego wyboru

en: Darken Background
pl: Przyciemnij tło

en: Darken background when scaling windows
pl: Przyciemnij tło podczas skalowania okien

en: Amount of opacity in percent
pl: Stopień nieprzezroczystości w procentach

en: Overlay Icon
pl: Ikona okna

en: Overlay an icon on windows once they are scaled
pl: Nałóż ikonę na okna podczas Szybkiego Wyboru

en: None
pl: Brak

en: Emblem
pl: Emblemat

en: Big
pl: Duży

en: Scale Windows
pl: Szybki Wybór Okien

en: Windows that should be scaled in scale mode
pl: Typy okien, które mają być poddawane szybkiemu wyborowi w tym trybie

en: Hover Time
pl: Czas wyboru okna

en: Time (in ms) before scale mode is terminated when hovering over a window
pl: Czas (w ms) zatrzymania kursora nad oknem, po którym zakończony będzie tryb skalowania

en: Selects where windows are scaled if multiple output devices are used.
pl: Decyduje gdzie okna są umieszczane do wyboru jeśli jest używanych wiele urządzeń wyjścia

en: On current output device
pl: Na aktualnym urządzeniu wyjściowym

en: On all output devices
pl: Na wszystkich urządzeniach wyjściowych

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Screenshot plugin
pl: Wtyczka zrzutów ekranu

en: Initiate rectangle screenshot
pl: Rozpocznik prostokątny zrzut ekranu

en: Directory
pl: Katalog

en: Launch Application
pl: Uruchom program

en: Automatically open screenshot in this application
pl: Automatycznie otwiera zrzut ekrany w tym programie

en: Svg image loader
pl: Wtyczka ładująca obrazki .svg

en: Application Switcher
pl: Przełącznik aplikacji

en: Next window
pl: Następne okno

en: Popup switcher if not visible and select next window
pl: Okno przełączania gdy niewidoczne i wybór następnego okna

en: Prev window
pl: Poprzednie okno

en: Popup switcher if not visible and select previous window
pl: Okno przełączania gdy niewidoczne i wybór poprzedniego okna

en: Next window (All windows)
pl: Następne okno (wszystkie okna)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
pl: Okno przełączania gdy niewidoczne i wybór następnego okna spośród wszystkich

en: Prev window (All windows)
pl: Poprzednie okno (wszystkie okna)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
pl: Okno przełączania gdy niewidoczne i wybór poprzedniego okna spośród wszystkich

en: Next window (No popup)
pl: Następne okno (bez pop-upów)

en: Select next window without showing the popup window.
pl: Wybierz następne okno bez pokazywania wyskakującego okienka.

en: Prev window (No popup)
pl: Poprzednie okno (bez pop-upów)

en: Select previous window without showing the popup window.
pl: Wybierz poprzednie okno bez pokazywania wyskakującego okienka.

en: Next Panel
pl: Następny panel

en: Select next panel type window.
pl: Wybierz następny typ panelu okna

en: Prev Panel
pl: Poprzedni panel

en: Select previous panel type window.
pl: Wybierz poprzedni typ panelu okna

en: Switcher speed
pl: Szybkość przełącznika

en: Switcher timestep
pl: Krok czasu przełącznika

en: Switcher windows
pl: Zmieniacz okien

en: Windows that should be shown in switcher
pl: Typy okien, które mają być pokazywane w zmieniaczu

en: Amount of saturation in percent
pl: Stopień nasycenia w procentach

en: Amount of brightness in percent
pl: Stopień jasności w procentach

en: Bring To Front
pl: Przenieś na pierwszy plan

en: Bring selected window to front
pl: Przenoś wybrane okno na wierzch

en: Distance desktop should be zoom out while switching windows
pl: Oddalenie pulpitu podczas przełączania okien

en: Icon
pl: Ikona

en: Show icon next to thumbnail
pl: Wyświetl ikonę obok miniaturki

en: Minimized
pl: Zminimalizowane

en: Show minimized windows
pl: Wyświetl zminimalizowan okna

en: Auto Rotate
pl: Automatycznie obracaj

en: Rotate to the selected window while switching
pl: Obracaj do wybranego okna podczas przełączania

en: Water Effect
pl: Efekt wodny

en: Adds water effects to different desktop actions
pl: Dodaje efekty wodne do różnych operacji na pulpicie

en: Enable pointer water effects
pl: Włącz wodne efekty wskaźnika

en: Toggle rain
pl: Przełącz deszcz

en: Toggle rain effect
pl: Przełącz efekt deszczu

en: Toggle wiper
pl: Przełącz wycieraczkę

en: Toggle wiper effect
pl: Przełącza efekt wycieraczki

en: Offset Scale
pl: Skala przesunięcia

en: Water offset scale
pl: Skala przesunięcia wody

en: Rain Delay
pl: Opóźnienie deszczu

en: Delay (in ms) between each rain-drop
pl: Opóźnienie (w ms) pomiędzy każdą kroplą deszczu

en: Title wave
pl: Fala tytułu

en: Wave effect from window title
pl: Efekt fali od tytułu okna

en: Point
pl: Punkt

en: Add point
pl: Dodaj punkt

en: Line
pl: Linia

en: Add line
pl: Dodaj linię

en: Wobbly Windows
pl: Drgające okna

en: Use spring model for wobbly window effect
pl: Wykorzystaj model sprężysty dla efektu drgających okien

en: Snap windows
pl: Przypnij okna

en: Toggle window snapping
pl: Przełącz przypinanie okien

en: Snap Inverted
pl: Odwróć przyciąganie

en: Inverted window snapping
pl: Odwrócone przyciąganie okien

en: Shiver
pl: Drgania

en: Make window shiver
pl: Potrząsaj oknami

en: Friction
pl: Tarcie

en: Spring Friction
pl: Współczynnik tarcia

en: Spring K
pl: Współczynik sprężystości

en: Spring Konstant
pl: Współczynnik sprężystości

en: Grid Resolution
pl: Rozdzielczość siatki

en: Vertex Grid Resolution
pl: Rozdzielczość siatki werteksu

en: Minimum Grid Size
pl: Minimalny wymiar siatki

en: Minimum Vertex Grid Size
pl: Minimalny rozmiar siatki werteksu

en: Map Effect
pl: Efekt mapowania

en: Map Window Effect
pl: Efekt mapowania okna

en: Focus Effect
pl: Efekt wybierania

en: Focus Window Effect
pl: Efekt wybierania okna

en: Map Windows
pl: Rodzaje mapowanych okien

en: Windows that should wobble when mapped
pl: Typy okien, które mają drgać po mapowaniu

en: Focus Windows
pl: Rodzaje wybieranych okien

en: Windows that should wobble when focused
pl: Typy okien, które mają drgać po aktywacji

en: Grab Windows
pl: Rodzaje chwytanych okien

en: Windows that should wobble when grabbed
pl: Typy okien, które mają drgać po chwyceniu

en: Move Windows
pl: Przenieś okna

en: Windows that should wobble when moved
pl: Typy okien, które mają drgać podczas przesuwania

en: Maximize Effect
pl: Efekt maksymalizacji

en: Wobble effect when maximizing and unmaximizing windows
pl: Efekt drgania podczas maksymalizacji i demaksymalizacji okien

en: Zoom Desktop
pl: Powiększanie pulpitu

en: Zoom and pan desktop cube
pl: Powiększ i przesuń kostkę pulpitu

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Zoom Pan
pl: Powiększ

en: Zoom pan
pl: Powiększ

en: Zoom Speed
pl: Szybkość przybliżania

en: Zoom Timestep
pl: Opóźnienie przybliżania

en: Zoom factor
pl: Współczynnik przybliżania

en: Filter Linear
pl: Filtruj liniowo

en: Use linear filter when zoomed in
pl: Używaj filtru liniowego podczas powiększania
