compiz - en to he translation catalogue (689 entries)

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Unmaximize Window
he: שחזר גודל חלון

en: Maximize Window
he: הגדל חלון למקסימום

en: Minimize Window
he: מזער חלון

en: Window Menu
he: תפריט חלון

en: Shade
he: גלול

en: Make Above
he: העבר למעלה

en: Stick
he: נעל במקום

en: Unshade
he: פרוס גלילה

en: Unmake Above
he: בטל העברה למעלה

en: Unstick
he: בטל נעילה במקום

en: The window "%s" is not responding.
he: החלון "%s" אינו מגיב.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
he: סגירה כפויה של היישום תביא לאובדן שינויים שלא נשמרו.

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Force Quit
he: _סגור יישום

en: Annotate
he: ציור הערות

en: Annotate plugin
he: התקן ציור הערות

en: Draw
he: צייר

en: Draw using tool
he: צייר בעזרת כלי

en: Initiate erase
he: התחל מחיקה

en: Initiate annotate erasing
he: התחל למחוק הערות

en: Clear
he: נקה

en: Annotate Fill Color
he: צבע מילוי עבור הערות

en: Fill color for annotations
he: צבע מילוי עבור הערות

en: Annotate Stroke Color
he: צבע מכחול עבור הערות

en: Stroke color for annotations
he: צבע מכחול עבור הערות

en: Stroke width
he: עובי מכחול

en: Stroke width for annotations
he: עובי מכחול עבור הערות

en: Blur Windows
he: טשטוש חלונות

en: Blur windows
he: טשטוש חלונות

en: Pulse
he: הבהוב

en: Pulse effect
he: אפקט הבהוב

en: Blur Speed
he: מהירות טשטוש

en: Window blur speed
he: מהירות טשטוש חלון

en: Focus blur windows
he: טשטש מיקוד חלונות

en: Windows that should be affected by focus blur
he: חלונות עליהם יש להחיל טשטוש מיקוד

en: Focus Blur
he: טשטוש מיקוד

en: Blur windows that doesn't have focus
he: טשטוש חלונות לא ממוקדים

en: Alpha blur windows
he: טשטוש אלפא לחלונות

en: Windows that should be use alpha blur by default
he: חלונות עליהם יש להחיל טשטוש אלפא כברירת מחדל

en: Alpha Blur
he: טשטוש אלפא

en: Blur behind translucent parts of windows
he: טשטוש מאחורי חלקי חלון שקופים

en: Blur Filter
he: מסנן טשטוש

en: Filter method used for blurring
he: שיטת סינון עבור טשטוש

en: 4xBilinear
he: 4 x ביליניארי

en: Gaussian
he: גאוס

en: Mipmap
he: הפעלת Mipmap

en: Gaussian Radius
he: רדיוס גאוס

en: Gaussian radius
he: רדיוס גאוס

en: Gaussian Strength
he: עוצמת גאוס

en: Gaussian strength
he: עוצמת גאוס

en: Mipmap LOD
he: רמת פירוט Mipmap

en: Mipmap level-of-detail
he: רמת הירידה לפרטים של Mipmap

en: Blur Saturation
he: רווית טשטוש

en: Blur saturation
he: רווית טשטוש

en: Blur Occlusion
he: אטימה בטשטוש

en: Disable blurring of screen regions obscured by other windows.
he: אל תטשטש חלקי מסך המוסתרים על ידי חלונות אחרים.

en: Independent texture fetch
he: ייבוא עצמאי של טקסטורות

en: Use the available texture units to do as many as possible independent texture fetches.
he: השתמש ביחידות טקסטורה זמינות על מנת לבצע ייבוא עצמאי של טקסטורות רבות ככל האפשר.

en: Clone Output
he: שיבוט פלט

en: Output clone handler
he: הליך טיפול בפלט משובט

en: Initiate
he: התחל

en: Initiate clone selection
he: התחל בחירת שיבוט

en: Commands
he: פקודות

en: Assigns bindings to arbitrary commands
he: הקצאת צירופי הפעלה לפקודות מוגדרות אישית

en: Command line 0
he: שורת פקודה 0

en: Command line to be executed in shell when run_command0 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה0

en: Command line 1
he: שורת פקודה 1

en: Command line to be executed in shell when run_command1 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה1

en: Command line 2
he: שורת פקודה 2

en: Command line to be executed in shell when run_command2 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה2

en: Command line 3
he: שורת פקודה 3

en: Command line to be executed in shell when run_command3 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה3

en: Command line 4
he: שורת פקודה 4

en: Command line to be executed in shell when run_command4 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה4

en: Command line 5
he: שורת פקודה 5

en: Command line to be executed in shell when run_command5 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה5

en: Command line 6
he: שורת פקודה 6

en: Command line to be executed in shell when run_command6 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה6

en: Command line 7
he: שורת פקודה 7

en: Command line to be executed in shell when run_command7 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה7

en: Command line 8
he: שורת פקודה 8

en: Command line to be executed in shell when run_command8 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה8

en: Command line 9
he: שורת פקודה 9

en: Command line to be executed in shell when run_command9 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה9

en: Command line 10
he: שורת פקודה 10

en: Command line to be executed in shell when run_command10 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה10

en: Command line 11
he: שורת פקודה 11

en: Command line to be executed in shell when run_command11 is invoked
he: שורת הפקודה שתופעל בעת הרצת פקודה11

en: Command line 12
he: שורת פקודה 12

en: Key Bindings
he: צירופי מקשים

en: Run command 0
he: הרץ פקודה 0

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command0
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המזוהה על ידי פקודה0

en: Run command 1
he: הרץ פקודה 1

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command1
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה1

en: Run command 2
he: הרץ פקודה 2

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command2
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה2

en: Run command 3
he: הרץ פקודה 3

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command3
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה3

en: Run command 4
he: הרץ פקודה 4

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command4
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה4

en: Run command 5
he: הרץ פקודה 5

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command5
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה5

en: Run command 6
he: הרץ פקודה 6

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command6
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה6

en: Run command 7
he: הרץ פקודה 7

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command7
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה7

en: Run command 8
he: הרץ פקודה 8

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command8
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה8

en: Run command 9
he: הרץ פקודה 9

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command9
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה9

en: Run command 10
he: הרץ פקודה 10

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command10
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה10

en: Run command 11
he: הרץ פקודה 11

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command11
he: צירוף מקשים להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה11

en: Run command 12
he: הרץ פקודה 12

en: Button Bindings
he: צירופי מקשי עכבר

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command0
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המזוהה על ידי פקודה0

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command1
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה1

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command2
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה2

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command3
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה3

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command4
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה4

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command5
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה5

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command6
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה6

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command7
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה7

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command8
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה8

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command9
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה9

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command10
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה10

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command11
he: צירוף מקשי עכבר להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה11

en: Edge Bindings
he: קצות מסך

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command0
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המזוהה על ידי פקודה0

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command1
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה1

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command2
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה2

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command3
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה3

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command4
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה4

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command5
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה5

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command6
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה6

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command7
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה7

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command8
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה8

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command9
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה9

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command10
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה10

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command11
he: קצה מסך להפעלת פקודת המעטפת המוגדרת על ידי פקודה11

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: General compiz options
he: אפשרויות כלליות של קומפיז

en: Active Plugins
he: התקנים מופעלים

en: List of currently active plugins
he: רשימת ההתקנים הפעילים

en: Audible Bell
he: צלצול ניתן לשמיעה

en: Audible system beep
he: צפצוף מערכת ניתן לשמיעה

en: Ignore Hints When Maximized
he: התעלם מרמזים כאשר החלון מוגדל למקסימום

en: Ignore size increment and aspect hints when window is maximized
he: התעלם מרמזים הנוגעים לגודל שגוי ולאספקט כאשר החלון מוגדל למקסימום

en: Hide Skip Taskbar Windows
he: הסתרת חלונות הנעדרים משורת המשימות

en: Hide windows not in taskbar when entering show desktop mode
he: הסתרת החלונות שאינם מופיעים בשורת המשימות בעת כניסה למצב גילוי שולחן עבודה

en: Edge Trigger Delay
he: השהיית הפעלת קצה מסך

en: Duration the pointer must rest in a screen edge before an edge action is taken.
he: משך הזמן שבו מצביע העכבר ישהה בקצה המסך לפני הפעלת פעולת קצה מסך.

en: Ping Delay
he: השהיית פינג

en: Interval between ping messages
he: פסק זמן בין מסרי פינג

en: Display Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Texture Filter
he: מסנן טקסטורות

en: Texture filtering
he: סינון טקסטורות

en: Fast
he: מהיר

en: Good
he: טוב

en: Best
he: מיטבי

en: Focus &amp; Raise Behavior
he: אופן עליה וקבלת מוקד

en: Click To Focus
he: הקלקה למיקוד

en: Click on window moves input focus to it
he: הקלקה על חלון תעביר אליו את מוקד הקלט

en: Raise On Click
he: העלה בעת קליק

en: Raise windows when clicked
he: העלה חלונות כאשר מקליקים עליהם

en: Auto-Raise
he: העלאה אוטומטית

en: Raise selected windows after interval
he: העלה את החלונות שנבחרו לאחר פסק זמן

en: Auto-Raise Delay
he: השהייה לפני העלאה אוטומטית

en: Interval before raising selected windows
he: פסק זמן לפני העלאת החלונות שנבחרו

en: Key bindings
he: צירופי מקשים

en: Close active window
he: סגירת חלון פעיל

en: Raise Window
he: העלה חלון

en: Raise window above other windows
he: העלה חלון מעל ליתר החלונות

en: Lower Window
he: הורד חלון

en: Lower window beneath other windows
he: הורד חלון אל מתחת לחלונות אחרים

en: Unmaximize active window
he: שחזר גודל חלון פעיל

en: Minimize active window
he: מזער חלון פעיל

en: Maximize active window
he: הגדל חלון פעיל למקסימום

en: Maximize Window Horizontally
he: הרחב את החלון למקסימום

en: Maximize active window horizontally
he: הרחב חלון פעיל למקסימום

en: Maximize Window Vertically
he: הגבה את החלון למקסימום

en: Maximize active window vertically
he: הגבה חלון פעיל למקסימום

en: Window menu button binding
he: צירוף כפתורים עבור תפריט חלון

en: Window menu key binding
he: צירוף מקשים עבור תפריט חלון

en: Show Desktop
he: גלה שולחן עבודה

en: Hide all windows and focus desktop
he: הסתר את כל החלונות וגלה את שולחן העבודה

en: Toggle Window Maximized
he: הפעלת\ניטרול גודל חלון מקסימלי

en: Toggle active window maximized
he: הפעלת\ניטרול גודל חלון פעיל מקסימלי

en: Toggle Window Maximized Horizontally
he: הפעלת\ניטרול רוחב חלון מקסימלי

en: Toggle active window maximized horizontally
he: הפעלת\ניטרול רוחב חלון פעיל מקסימלי

en: Toggle Window Maximized Vertically
he: הפעלת\ניטרול גובה חלון מקסימלי

en: Toggle active window maximized vertically
he: הפעלת\ניטרול גובה חלון פעיל מקסימלי

en: Toggle Window Shaded
he: הפעלת\ניטרול גלילת חלון

en: Toggle active window shaded
he: הפעלת\ניטרול חלון פעיל גלול

en: Slow Animations
he: אנימציה איטית

en: Toggle use of slow animations
he: הפעלת\ניטרול שימוש באנימציה איטית

en: Desktop Size
he: גודל שולחן עבודה

en: Horizontal Virtual Size
he: גודל אופקי וירטואלי

en: Screen size multiplier for horizontal virtual size
he: מכפיל גודל מסך עבור גודל וירטואלי אופקי

en: Vertical Virtual Size
he: גודל אנכי וירטואלי

en: Screen size multiplier for vertical virtual size
he: מכפיל גודל מסך עבור גודל וירטואלי אנכי

en: Lighting
he: תאורה

en: Use diffuse light when screen is transformed
he: השתמש בפיזור אור בעת שינוי צורת מסך

en: Detect Refresh Rate
he: זהה קצב עדכון

en: Automatic detection of refresh rate
he: זיהוי אוטומטי של קצב רענון

en: Refresh Rate
he: קצב רענון

en: The rate at which the screen is redrawn (times/second)
he: הקצב שבו מתעדכן המסך (פעמים\שניה)

en: Detect Outputs
he: זהה סוגי פלט

en: Automatic detection of output devices
he: זיהוי אוומטי של התקני פלט

en: Overlapping Output Handling
he: טיפול בחפיפת פלט

en: Which one of overlapping output devices should be preferred
he: איזה התקן פלט להעדיף מבין ההתקנים החופפים

en: Smart mode
he: מצב חכם

en: Prefer larger output
he: העדף פלט גדול יותר

en: Prefer smaller output
he: העדף פלט קטן יותר

en: Outputs
he: פלטים

en: List of strings describing output devices
he: רשימת המחרוזות המתארות התקני פלט

en: Sync To VBlank
he: סינכרון עם VBlank

en: Only perform screen updates during vertical blanking period
he: בצע עדכוני מסך רק במשך המחיקות האנכיות

en: Focus Prevention Level
he: רמת מניעת מיקוד

en: Level of focus stealing prevention
he: רמת מניעת גניבת מיקוד

en: Off
he: כבויה

en: Low
he: נמוכה

en: Normal
he: רגיל

en: High
he: גבוהה

en: Very High
he: גבוהה מאוד

en: Focus Prevention Windows
he: חלונות מונעי מיקוד

en: Focus prevention windows
he: חלונות מונעי מיקוד

en: Unredirect Fullscreen Windows
he: אל תעביר חלונות במסך מלא

en: Allow drawing of fullscreen windows to not be redirected to offscreen pixmaps
he: אל תנתב חלונות במסך מלא למפות פיקסלים שמחוץ למסך

en: Default Icon
he: צלמית ברירת מחדל

en: Default window icon image
he: תמונת צלמית ברירת המחדל של חלון

en: Force independent output painting.
he: כפה צביעת פלט עצמאית.

en: Paint each output device independly, even if the output devices overlap
he: צבע כל פלט כשלעצמו, אפילו אם התקני הפלט חופפים

en: Texture Compression
he: דחיסת טקסטורות

en: If available use compression for textures converted from images
he: אם ניתן, השתמש בדחיסה עבור טקסטורות שהומרו מתמונות

en: Desktop Cube
he: שולחן קוביה

en: Place windows on cube
he: מקם את החלונות על הקוביה

en: Unfold
he: פרוש קיפול

en: Unfold cube
he: פרוש את הקוביה

en: Next Slide
he: השקופית הבאה

en: Advance to next slide
he: התקדם לשקופית הבאה

en: Prev Slide
he: השקופית הקודמת

en: Go back to previous slide
he: חזור לשקופית הקודמת

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
he: במידת האפשר צור mipmap עבור שינוי קנה מידה באיכות גבוהה

en: Multi Output Mode
he: מצב פלט מרובה

en: Selects how the cube is displayed if multiple output devices are used.
he: בחר את אופן הצגת הקוביה בעת שימוש ביותר מהתקן פלט אחד.

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Multiple cubes
he: קוביות מרובות

en: One big cube
he: קוביה גדולה אחת

en: Behavior
he: אופן

en: Inside Cube
he: מבט מתוך הקוביה

en: Inside cube
he: מבט מתוך הקוביה

en: Acceleration
he: האצה

en: Fold Acceleration
he: האצת קיפול

en: Speed
he: מהירות

en: Fold Speed
he: מהירות קיפול

en: Timestep
he: יחידת זמן

en: Fold Timestep
he: יחידת זמן קיפול

en: Appearance
he: מראה

en: Cube Color
he: צבע הקוביה

en: Color of top and bottom sides of the cube
he: צבע הפאה העליונה והפאה התחתונה של הקוביה

en: Cube Caps
he: מכסי הקוביה

en: Scale image
he: התאם את מידות התמונה

en: Scale images to cover top face of cube
he: התאם את מידות התמונות כדי שתכסינה את פאת הקוביה העליונה

en: Image files
he: קבצי תמונה

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
he: רשימת קבצי SVG ו-PNG שיוצגו על פאת הקוביה העליונה

en: Adjust Image
he: התאם תמונה

en: Adjust top face image to rotation
he: התאם את תמונת הפאה העליונה לזווית הסיבוב

en: Skydome
he: כיפת-רקיע

en: Render skydome
he: צייר כיפת-רקיע

en: Skydome Image
he: תמונת כיפת-הרקיע

en: Image to use as texture for the skydome
he: תמונה שתשמש כטקסטורה עבור כיפת-הרקיע

en: Animate Skydome
he: כיפת-רקיע מונפשת

en: Animate skydome when rotating cube
he: הנפש את כיפת הרקיע בעת סיבוב הקוביה

en: Skydome Gradient Start Color
he: צבע הדרגתי התחלי של כיפת-הרקיע

en: Color to use for the top color-stop of the skydome-fallback gradient
he: צבע הקצה העליון של כיפת-הרקיע - רקע הדרגתי כברירת מחדל

en: Skydome Gradient End Color
he: צבע הדרגתי סופי של כיפת-הרקיע

en: Color to use for the bottom color-stop of the skydome-fallback gradient
he: צבע הקצה התחתון של כיפת-הרקיע - רקע הדרגתי כברירת מחדל

en: Transparent Cube
he: קוביה שקופה

en: Opacity During Rotation
he: אטימות בעת סיבוב

en: Opacity of desktop window during rotation.
he: אטימות שולחן העבודה בעת סיבוב.

en: Opacity When Not Rotating
he: אטימות בעת מנוחה

en: Opacity of desktop window when not rotating.
he: אטימות שולחן העבודה בעת מנוחה.

en: Transparency Only on Mouse Rotate
he: שקיפות רק בעת סיבוב עכבר

en: Initiates Cube transparency only if rotation is mouse driven.
he: השתמש בשקיפות הקוביה רק אם הסיבוב בוצע בעזרת העכבר.

en: D-Bus Control Backend
he: תשתית בקרת D-Bus

en: Window Decoration
he: מסגור חלונות

en: Window decorations
he: מסגרות לחלונות

en: Shadow Radius
he: רדיוס צל

en: Drop shadow radius
he: רדיוס צל חלון

en: Shadow Opacity
he: אטימות צל

en: Drop shadow opacity
he: שקיפות צל חלון

en: Shadow Color
he: צבע הצל

en: Drop shadow color
he: צבע צל חלון

en: Shadow Offset X
he: הסטת X של הצל

en: Drop shadow X offset
he: הסטת X של צל חלון

en: Shadow Offset Y
he: הסטת Y של הצל

en: Drop shadow Y offset
he: הסטת Y של צל חלון

en: Command
he: פקודה

en: Decorator command line that is executed if no decorator is already running
he: שורת פקודה עבור צייר מסגרות שאותה יש להריץ אם שום צייר מסגרות אינו פעיל

en: Allow mipmaps to be generated for decoration textures
he: אפשר ייצור mipmap עבור טקסטורות מסגרת

en: Decoration windows
he: חלונות מסגרת

en: Windows that should be decorated
he: חלונות עבורם יש לצייר מסגרת

en: Shadow windows
he: חלונות צל

en: Windows that should have a shadow
he: חלונות האמורים להטיל צל

en: Fading Windows
he: עמעום חלונות

en: Fade in windows when mapped and fade out windows when unmapped
he: עמעום פנימה לחלונות בעת מיפוי ועמעום החוצה לחלונות בעת מחיקה

en: Fade Mode
he: מצב עמעום

en: Window fade mode
he: מצב עמעום חלון

en: Constant speed
he: מהירות קבועה

en: Constant time
he: משך קבוע

en: Fade Speed
he: מהירות עמעום

en: Window fade speed in "Constant speed" mode
he: מהירות עמעום חלון במצב "מהירות קבועה"

en: Fade Time
he: משך עמעום

en: Window fade time (in ms) in "Constant time" mode
he: משך עמעום חלון במצב "משך קבוע" (במילישניות)

en: Fade windows
he: עמעום חלונות

en: Windows that should be fading
he: חלונות האמורים לעבור עמעום

en: Visual Bell
he: פעמון חזותי

en: Fade effect on system beep
he: אפקט עמעום בעת צפצוף מערכת

en: Fullscreen Visual Bell
he: פעמון חזותי במסך מלא

en: Fullscreen fade effect on system beep
he: אפקט עמעום במסך מלא בעת צפצוף מערכת

en: Fade On Minimize/Open/Close
he: עמעום בעת מזעור\פתיחה\סגירה

en: Fade effect on minimize/open/close window events
he: אפקט עמעום בעת ארועי מזעור, פתיחה וסגירה של חלון

en: Dim Unresponsive Windows
he: עמעם חלונות שאינם מגיבים

en: Dim windows that are not responding to window manager requests
he: עמעם חלונות שאינם מגיבים להודעות מנהל החלונות

en: Unresponsive Window Brightness
he: בהירות חלונות שאינם מגיבים

en: Brightness (in %) of unresponsive windows
he: בהירות חלונות שאינם מגיבים (באחוזים)

en: Unresponsive Window Saturation
he: רווית חלונות שאינם מגיבים

en: Saturation (in %) of unresponsive windows
he: רווית חלונות שאינם מגיבים (באחוזים)

en: Userspace File System
he: מערכת קבצים במרחב המשתמש

en: Userspace file system
he: מערכת קבצים במרחב המשתמש

en: Mount Point
he: נקודת עיגון

en: Mount point
he: נקודת עיגון

en: GLib main loop support
he: תמיכה בלולאה ראשית של GLib

en: MATE Compatibility
he: תאימות לגנום

en: Options that keep Compiz compatible to the MATE desktop environment
he: אפשרויות להבטחת תאימות קומפיז לסביבת שולחן העבודה גנום

en: Show Main Menu
he: הצג תפריט ראשי

en: Show the main menu
he: הצג את התפריט הראשי

en: Run Dialog
he: דיאלוג הרץ

en: Show Run Application dialog
he: הצג דיאלוג הרץ יישום

en: Screenshot command line
he: שורת פקודה לצילום מסך

en: Take a screenshot
he: צור צילום מסך

en: Window screenshot command line
he: שורת פקודה לצילום מסך של חלון

en: Take a screenshot of a window
he: צור צילום מסך של חלון

en: Run terminal command
he: הרץ פקודת מסוף

en: Terminal command line
he: שורת פקודה עבור מסוף

en: Open a terminal
he: פתח מסוף

en: Ini Flat File Backend
he: תשתית קובץ Ini שטוח

en: Inotify
he: הודעות

en: File change notification plugin
he: התקן הודעות על שינוי בקובץ

en: Minimize Effect
he: אפקט מזעור

en: Transform windows when they are minimized and unminimized
he: שנה את צורת החלונות בעת מזעור ושחזור

en: Minimize speed
he: מהירות מזעור

en: Minimize timestep
he: יחידת זמן למזעור

en: Minimize Windows
he: מזעור חלונות

en: Windows that should be transformed when minimized
he: חלונות שיש לשנות את צורתם בעת מזעור

en: Shade Resistance
he: התנגדות הצללה

en: Shade resistance
he: התנגדות הצללה

en: Move Window
he: הזזת חלון

en: Move window
he: הזזת חלון

en: Initiate Window Move
he: התחל להזיז חלון

en: Start moving window
he: התחל להזיז חלון

en: Opacity
he: אטימות

en: Opacity level of moving windows
he: רמת אטימות של חלונות בתזוזה

en: Constrain Y
he: מגבלת Y

en: Constrain Y coordinate to workspace area
he: קואורדינטת Y להגבלת משטח העבודה

en: Snapoff maximized windows
he: שחזר חלונות שהוגדלו למקסימום

en: Snapoff and auto unmaximized maximized windows when dragging
he: שחזר אוטומטית את גודלם של חלונות שהוגדלו למקסימום בעת גרירה

en: Lazy Positioning
he: מיקום 'עצל'

en: Do not update the server-side position of windows until finished moving
he: אל תעדכן את מיקום החלונות בצד השרת עד שסיימו לזוז

en: Opacity, Brightness and Saturation
he: אטימות, בהירות ורוויה

en: Opacity, Brightness and Saturation adjustments
he: כוונון אטימות, בהירות ורוויה

en: Opacity Increase
he: הגברת האטימות

en: Opacity Decrease
he: הפחתת אטימות

en: Brightness
he: בהירות

en: Brightness Increase
he: הגבר בהירות

en: Brightness Decrease
he: הפחת בהירות

en: Saturation
he: רווייה

en: Saturation Increase
he: הגברת רווייה

en: Saturation Decrease
he: הפחתת רווייה

en: Step
he: דרגת שינוי

en: Opacity Step
he: דרגת שינוי אטימות

en: Window specific settings
he: הגדרות לחלונות מוגדרים

en: Windows
he: חלונות

en: Windows that should have a different opacity by default
he: חלונות בעלי אטימות שונה כברירת מחדל

en: Window values
he: ערכי חלונות

en: Opacity values for windows
he: ערכי אטימות לחלונות

en: Brightness Step
he: דרגת שינוי בהירות

en: Windows that should have a different brightness by default
he: חלונות בעלי בהירות שונה כברירת מחדל

en: Brightness values for windows
he: ערכי בהירות לחלונות

en: Saturation Step
he: דרגת שינוי רווייה

en: Windows that should have a different saturation by default
he: חלונות בעלי רוויה שונה כברירת מחדל

en: Saturation values for windows
he: ערכי רוויה לחלונות

en: Place Windows
he: מקם חלונות

en: Place windows at appropriate positions when mapped
he: מקם חלונות במקום המתאים בעת מיפוי

en: Workarounds
he: מעקפים

en: Window placement workarounds
he: פתרונות מעקף למיקום

en: Placement Mode
he: מצב קביעת מיקום

en: Algorithm to use for window placement
he: אלגוריתם לקביעת מיקום החלון

en: Cascade
he: דירוג

en: Centered
he: ממורכז

en: Smart
he: חכם

en: Maximize
he: הגדל למקסימום

en: Random
he: אקראי

en: Selects how window placement should behave if multiple outputs are selected
he: קובע כיצד יש למקם חלונות אם נבחר יותר מהתקן פלט אחד

en: Use active output device
he: השתמש בהתקן פלט פעיל

en: Use output device with pointer
he: השתמש בהתקן הפלט עם הסמן

en: Use output device of focused window
he: השתמש בהתקן הפלט של החלון הפעיל

en: Place across all outputs
he: מקם לרוחב כל התקני הפלט

en: Force Placement Windows
he: כפה מיקום על חלונות

en: Windows that should forcedly be placed, even if they indicate the window manager should avoid placing them.
he: חלונות שיש למקמם בכפייה, גם אם הם מבקשים ממנהל החלונות שלא לעשות זאת.

en: Fixed Window Placement
he: הצבת חלונות במיקום קבוע

en: Windows with fixed positions
he: חלונות בעלי מיקום קבוע

en: Positioned windows
he: חלונות ממוקמים

en: Windows that should be positioned by default
he: חלונות שיש למקמם כברירת מחדל

en: X Positions
he: מיקום ב-X

en: X position values
he: ערכי מיקום ב-X

en: Y Positions
he: מיקום ב-Y

en: Y position values
he: ערכי מיקום ב-Y

en: Keep In Workarea
he: שמור בתוך משטח העבודה

en: Keep placed window in work area, even if that means that the position might differ from the specified position
he: שמור את החלונות בתוך משטח העבודה לאחר מיקום, גם אם יש להציבם לשם כך במיקום שונה מזה המבוקש

en: Windows with fixed viewport
he: חלונות בעלי משטח עבודה קבוע

en: Viewport positioned windows
he: חלונות הממוקמים על משטח

en: Windows that should be positioned in specific viewports by default
he: חלונות שיש למקמם במשטח ספציפי כברירת מחדל

en: X Viewport Positions
he: מיקומי משטח ב-X

en: Horizontal viewport positions
he: מיקומי משטח אופקיים

en: Y Viewport Positions
he: מיקומי משטח ב-Y

en: Vertical viewport positions
he: מיקומי משטח אנכיים

en: Png image loader
he: טוען תמונות Png

en: Regex Matching
he: התאמה לביטוי רגולרי

en: Regex window matching
he: התאמת חלונות לביטוי רגולרי

en: Resize Window
he: שינוי גודל חלון

en: Resize window
he: שינוי גודל חלון

en: Bindings
he: צירופים

en: Initiate Normal Window Resize
he: התחל לשנות גודל חלון במצב רגיל

en: Start resizing window normally
he: התחל לשנות את גודל החלון באופן רגיל

en: Initiate Outline Window Resize
he: התחל לשנות גודל חלון במצב קו מתאר

en: Start resizing window with outline
he: התחל לשנות את גודל החלון בעזרת קו מתאר

en: Initiate Rectangle Window Resize
he: התחל לשנות גודל חלון במצב מרובע

en: Start resizing window with rectangle
he: התחל לשנות את גודל החלון בעזרת מרובע

en: Initiate Stretch Window Resize
he: התחל לשנות גודל חלון במצב מתיחה

en: Start resizing window by stretching it
he: התחל לשנות את גודל החלון על ידי מתיחתו

en: Initiate Window Resize
he: התחל לשנות גודל חלון

en: Start resizing window
he: התחל לשנות את גודל החלון

en: Default Resize Mode
he: מצב שינוי גודל

en: Default mode used for window resizing
he: ברירת מחדל למצב שינוי גודל חלון

en: Outline
he: קו מתאר

en: Rectangle
he: מרובע

en: Stretch
he: מתיחה

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Border color used for outline and rectangle resize modes
he: צבע המסגרת עבור מצבי שינוי הגודל "קו מתאר" ו-"מרובע"

en: Fill Color
he: צבע מילוי

en: Fill color used for rectangle resize mode
he: צבע מילוי עבור מצב שינוי גודל "מרובע"

en: Normal Resize Windows
he: שינוי גודל חלונות במצב רגיל

en: Windows that normal resize should be used for
he: חלונות עבורם יש להשתמש בשינוי גודל רגיל

en: Outline Resize Windows
he: שינוי גודל חלונות במצב קו מתאר

en: Windows that outline resize should be used for
he: חלונות עבורם יש להשתמש בשינוי גודל בעזרת קו מתאר

en: Rectangle Resize Windows
he: שינוי גודל חלונות במצב מרובע

en: Windows that rectangle resize should be used for
he: חלונות עבורם יש להשתמש בשינוי גודל בעזרת מרובע

en: Stretch Resize Windows
he: שינוי גודל חלונות במתיחה

en: Windows that stretch resize should be used for
he: חלונות עבורם יש להשתמש בשינוי גודל בעזרת מתיחה

en: Rotate Cube
he: סיבוב קוביה

en: Rotate desktop cube
he: סובב את קובית שולחן העבודה

en: Edge Flip Pointer
he: עלעול בהבאת סמן לקצה מסך

en: Flip to next viewport when moving pointer to screen edge
he: עלעל למשטח הבא בעת הזזת הסמן לקצה המסך

en: Edge Flip Move
he: עלעול בהזזה לקצה מסך

en: Flip to next viewport when moving window to screen edge
he: עלעל למשטח הבא בעת הזזת חלון לקצה המסך

en: Edge Flip DnD
he: עלעול בגרירה לקצה מסך

en: Flip to next viewport when dragging object to screen edge
he: עלעל למשטח הבא בעת גרירת עצם לקצה המסך

en: Flip Time
he: משך עלעול

en: Timeout before flipping viewport
he: פסק זמן לפני עלעול למשטח

en: Raise on rotate
he: העלה בעת סיבוב

en: Raise window when rotating
he: העלה את החלון בעת סיבוב

en: Rotate cube
he: סיבוב קוביה

en: Start Rotation
he: התחל סיבוב

en: Rotate Left
he: סובב שמאלה

en: Rotate left
he: סובב שמאלה

en: Rotate Right
he: סובב ימינה

en: Rotate right
he: סובב ימינה

en: Rotate Left with Window
he: סובב שמאלה עם החלון

en: Rotate left and bring active window along
he: סובב שמאלה וקח את את החלון הפעיל

en: Rotate Right with Window
he: סובב ימינה עם החלון

en: Rotate right and bring active window along
he: סובב ימינה וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To
he: סובב אל

en: Rotate to viewport
he: סובב למשטח

en: Rotate window
he: סובב חלון

en: Rotate with window
he: סובב עם החלון

en: Rotate Flip Left
he: עלעל בסיבוב שמאלה

en: Flip to left viewport and warp pointer
he: עלעל למשטח השמאלי והקפץ את הסמן

en: Rotate Flip Right
he: עלעל בסיבוב ימינה

en: Flip to right viewport and warp pointer
he: עלעל למשטח הימני והקפץ את הסמן

en: Rotate to cube face
he: סובב לפאת הקוביה

en: Rotate To Face 1
he: סובב אל פאה 1

en: Rotate to face 1
he: סובב לפאה 1

en: Rotate To Face 2
he: סובב אל פאה 2

en: Rotate to face 2
he: סובב לפאה 2

en: Rotate To Face 3
he: סובב אל פאה 3

en: Rotate to face 3
he: סובב לפאה 3

en: Rotate To Face 4
he: סובב אל פאה 4

en: Rotate to face 4
he: סובב לפאה 4

en: Rotate To Face 5
he: סובב אל פאה 5

en: Rotate to face 5
he: סובב לפאה 5

en: Rotate To Face 6
he: סובב אל פאה 6

en: Rotate to face 6
he: סובב לפאה 6

en: Rotate To Face 7
he: סובב אל פאה 7

en: Rotate to face 7
he: סובב לפאה 7

en: Rotate To Face 8
he: סובב אל פאה 8

en: Rotate to face 8
he: סובב לפאה 8

en: Rotate To Face 9
he: סובב אל פאה 9

en: Rotate to face 9
he: סובב לפאה 9

en: Rotate To Face 10
he: סובב אל פאה 10

en: Rotate to face 10
he: סובב לפאה 10

en: Rotate To Face 11
he: סובב אל פאה 11

en: Rotate to face 11
he: סובב לפאה 11

en: Rotate To Face 12
he: סובב אל פאה 12

en: Rotate to face 12
he: סובב לפאה 12

en: Rotate to cube face with window
he: סובב לפאת הקוביה עם החלון

en: Rotate To Face 1 with Window
he: סובב אל פאה 1 עם החלון

en: Rotate to face 1 and bring active window along
he: סובב לפאה 1 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 2 with Window
he: סובב אל פאה 2 עם החלון

en: Rotate to face 2 and bring active window along
he: סובב לפאה 2 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 3 with Window
he: סובב אל פאה 3 עם החלון

en: Rotate to face 3 and bring active window along
he: סובב לפאה 3 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 4 with Window
he: סובב אל פאה 4 עם החלון

en: Rotate to face 4 and bring active window along
he: סובב לפאה 4 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 5 with Window
he: סובב אל פאה 5 עם החלון

en: Rotate to face 5 and bring active window along
he: סובב לפאה 5 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 6 with Window
he: סובב אל פאה 6 עם החלון

en: Rotate to face 6 and bring active window along
he: סובב לפאה 6 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 7 with Window
he: סובב אל פאה 7 עם החלון

en: Rotate to face 7 and bring active window along
he: סובב לפאה 7 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 8 with Window
he: סובב אל פאה 8 עם החלון

en: Rotate to face 8 and bring active window along
he: סובב לפאה 8 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 9 with Window
he: סובב אל פאה 9 עם החלון

en: Rotate to face 9 and bring active window along
he: סובב לפאה 9 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 10 with Window
he: סובב אל פאה 10 עם החלון

en: Rotate to face 10 and bring active window along
he: סובב לפאה 10 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 11 with Window
he: סובב אל פאה 11 עם החלון

en: Rotate to face 11 and bring active window along
he: סובב לפאה 11 וקח את החלון הפעיל

en: Rotate To Face 12 with Window
he: סובב אל פאה 12 עם החלון

en: Rotate to face 12 and bring active window along
he: סובב לפאה 12 וקח את החלון הפעיל

en: Pointer Invert Y
he: Y הפוך עבור סמן

en: Invert Y axis for pointer movement
he: הפוך את ציר Y לצורך הזזת הסמן

en: Pointer Sensitivity
he: רגישות סמן

en: Sensitivity of pointer movement
he: רגישות תנועת הסמן

en: Rotation Acceleration
he: תאוצת סיבוב

en: Snap To Top Face
he: מנוחה על פאה עליונה

en: Snap Cube Rotation to Top Face
he: אפשר הנחת הקוביה על הפאה העליונה

en: Snap To Bottom Face
he: מנוחה על פאה תחתונה

en: Snap Cube Rotation to Bottom Face
he: אפשר הנחת הקוביה על הפאה התחתונה

en: Rotation Speed
he: מהירות סיבוב

en: Rotation Timestep
he: יחידת זמן סיבוב

en: Zoom
he: תקריב

en: Rotation Zoom
he: זום סיבוב

en: Scale
he: מבט על

en: Scale windows
he: הצג חלונות במבט על

en: Key Bindings Toggle Scale Mode
he: שנה מצב מבט על בעזרת צירוף המקשים

en: Key bindings toggle scale mode instead of enabling it when pressed and disabling it when released.
he: צירוף המקשים ישנה את מצב מבט העל במקום להפעילו בעת הלחיצה ולנטרלו בעת השחרור.

en: Button Bindings Toggle Scale Mode
he: צירוף הקלקות לשינוי מצב מבט על

en: Button bindings toggle scale mode instead of enabling it when pressed and disabling it when released.
he: צירוף ההקלקות משנה את מצב מבט העל במקום להפעילו בעת הלחיצה ולנטרלו בעת השחרור.

en: Initiate Window Picker
he: הפעל בוחר חלונות

en: Layout and start transforming windows
he: סדר את החלונות והתחל לשנות את גודלם

en: Initiate Window Picker For All Windows
he: הפעל בוחר חלונות עבור כל החלונות

en: Layout and start transforming all windows
he: סדר את כל החלונות והתחל לשנות את גודלם

en: Initiate Window Picker For Window Group
he: הפעל בוחר חלונות עבור קבוצת חלונות

en: Layout and start transforming window group
he: סדר את החלונות שבקבוצה והתחל לשנות את גודלם

en: Initiate Window Picker For Windows on Current Output
he: הפעל בוחר חלונות עבור חלונות בהתקן הפלט הנוכחי

en: Layout and start transforming windows on current output
he: סדר את החלונות בהתקן הפלט הנוכחי והתחל לשנות את גודלם

en: Click Desktop to Show Desktop
he: הקלק על שולחן העבודה כדי להציגו

en: Enter Show Desktop mode when Desktop is clicked during Scale
he: היכנס למצב הצגת שולחן עבודה כאשר מקליקים עליו בעת מבט על

en: Spacing
he: ריווח

en: Space between windows
he: רווח בין חלונות

en: Scale speed
he: מהירות הפעלת מבט על

en: Scale timestep
he: יחידת זמן של הפעלת מבט על

en: Darken Background
he: החשך רקע

en: Darken background when scaling windows
he: החשך רקע בעת הפעלת מבט על

en: Amount of opacity in percent
he: אחוז האטימות

en: Overlay Icon
he: צלמית מודבקת

en: Overlay an icon on windows once they are scaled
he: הדבק צלמית על חלונות במבט על

en: None
he: ללא

en: Emblem
he: סמלון

en: Big
he: גדול

en: Scale Windows
he: הצג חלונות במבט על

en: Windows that should be scaled in scale mode
he: חלונות שיש להציגם במבט על

en: Hover Time
he: משך ריחוף

en: Time (in ms) before scale mode is terminated when hovering over a window
he: זמן (מילי-שניות) ליציאה ממבט על כשהסמן מרחף על חלון

en: Selects where windows are scaled if multiple output devices are used.
he: קובע היכן יש להציג חלונות במבט על אם יש יותר מהתקן פלט אחד.

en: On current output device
he: בהתקן הפלט הנוכחי

en: On all output devices
he: בכל התקני הפלט

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Screenshot plugin
he: התקן צילום מסך

en: Initiate rectangle screenshot
he: הפעל צילום מסך של מרובע

en: Directory
he: ספריה

en: Launch Application
he: שגר יישום

en: Automatically open screenshot in this application
he: פתח אוטומטית צילומי מסך ביישום זה

en: Svg image loader
he: טוען תמונות Svg

en: Application Switcher
he: מעביר יישומים

en: Next window
he: החלון הבא

en: Popup switcher if not visible and select next window
he: הקפץ את המעביר אם הוא מוסתר ובחר את החלון הבא

en: Prev window
he: חלון קודם

en: Popup switcher if not visible and select previous window
he: הקפץ את המעביר אם הוא מוסתר ובחר את החלון הקודם

en: Next window (All windows)
he: החלון הבא (כל החלונות)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
he: הקפץ את המעביר אם הוא מוסתר ובחר את החלון הבא מבין כל החלונות

en: Prev window (All windows)
he: חלון קודם (כל החלונות)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
he: הקפץ את המעביר אם הוא מוסתר ובחר את החלון הקודם מבין כל החלונות

en: Next window (No popup)
he: החלון הבא (ללא חלונות קופצים)

en: Select next window without showing the popup window.
he: בחר את החלון הבא בלי להראות את החלון הקופץ.

en: Prev window (No popup)
he: חלון קודם (ללא קופצים)

en: Select previous window without showing the popup window.
he: בחר את החלון הקודם בלי להראות את החלון הקופץ.

en: Next Panel
he: הפאנל הבא

en: Select next panel type window.
he: בחר את חלון הפאנל הבא.

en: Prev Panel
he: הפאנל הקודם

en: Select previous panel type window.
he: בחר את חלון הפאנל הקודם.

en: Switcher speed
he: מהירות המעביר

en: Switcher timestep
he: יחידת זמן של המעביר

en: Switcher windows
he: חלונות המעביר

en: Windows that should be shown in switcher
he: חלונות שיש להציג במעביר

en: Amount of saturation in percent
he: אחוזי רווייה

en: Amount of brightness in percent
he: אחוזי בהירות

en: Bring To Front
he: הבא לחזית

en: Bring selected window to front
he: הבא את החלון הנבחר לחזית

en: Distance desktop should be zoom out while switching windows
he: מרחק הזום של שולחן העבודה בעת העברת חלונות

en: Icon
he: צלמית

en: Show icon next to thumbnail
he: הראה צלמית לצד תמונה מוקטנת

en: Minimized
he: ממוזערים

en: Show minimized windows
he: הראה חלונות ממוזערים

en: Auto Rotate
he: סיבוב אוטומטי

en: Rotate to the selected window while switching
he: סובב אל החלון הנבחר בעת העברה

en: Water Effect
he: אפקט מים

en: Adds water effects to different desktop actions
he: מוסיף אפקטי מים לפעולות שונות בשולחן העבודה

en: Enable pointer water effects
he: אפשר אפקטי מים לסמן

en: Toggle rain
he: הורד\עצור גשם

en: Toggle rain effect
he: הפעל\הפסק אפקט גשם

en: Toggle wiper
he: הפעל\הפסק מגב

en: Toggle wiper effect
he: הפעל\הפסק אפקט מגב

en: Offset Scale
he: השפעה על הרקע

en: Water offset scale
he: השפעת המים על הרקע מאחוריהם

en: Rain Delay
he: השהיית טפטוף

en: Delay (in ms) between each rain-drop
he: השהייה (במילי-שניות) לפני כל טיפת גשם

en: Title wave
he: גל כותרת

en: Wave effect from window title
he: אפקט גל הבוקע ממסגרת החלון

en: Point
he: נקודה

en: Add point
he: הוסף נקודה

en: Line
he: קו

en: Add line
he: הוסף שורה

en: Wobbly Windows
he: חלונות מתנדנדים

en: Use spring model for wobbly window effect
he: השתמש במודל קפיצים עבור אפקט חלון מתנדנד

en: Snap windows
he: מיגנוט חלונות

en: Toggle window snapping
he: הפעל\הפסק מיגנוט חלון

en: Snap Inverted
he: מיגנוט הפוך

en: Inverted window snapping
he: מגנוט הפוך

en: Shiver
he: רעידה

en: Make window shiver
he: הרעד את החלון

en: Friction
he: חיכוך

en: Spring Friction
he: חיכוך קפיץ

en: Spring K
he: קבוע קפיץ

en: Spring Konstant
he: קבוע הקפיץ

en: Grid Resolution
he: אבחנת רשת

en: Vertex Grid Resolution
he: אבחנת רשת קודקודים

en: Minimum Grid Size
he: גודל רשת מזערי

en: Minimum Vertex Grid Size
he: גודל מזערי של רשת קודקודים

en: Map Effect
he: אפקט מיפוי

en: Map Window Effect
he: אפקט בעת מיפוי החלון

en: Focus Effect
he: אפקט מיקוד

en: Focus Window Effect
he: אפקט מיקוד חלון

en: Map Windows
he: מיפוי חלונות

en: Windows that should wobble when mapped
he: חלונות האמורים להתנדנד בעת מיפוים

en: Focus Windows
he: מיקוד חלונות

en: Windows that should wobble when focused
he: חלונות האמורים להתנדנד בעת מיקוד

en: Grab Windows
he: תפוס חלונות

en: Windows that should wobble when grabbed
he: חלונות האמורים להתנדנד בעת תפיסתם

en: Move Windows
he: הזזת חלונות

en: Windows that should wobble when moved
he: חלונות האמורים להתנדנד בעת הזזתם

en: Maximize Effect
he: אפקט הגדלה למקסימום

en: Wobble effect when maximizing and unmaximizing windows
he: אפקט נדנוד בעת הגדלה למקסימום ומזעור חלונות

en: Zoom Desktop
he: תקריב

en: Zoom and pan desktop cube
he: תקריב והטיה אל קובית שולחן העבודה

en: Zoom In
he: תקריב הגדלה

en: Zoom Out
he: תקריב הקטנה

en: Zoom Pan
he: הטיית תקריב

en: Zoom pan
he: הטיית תקריב

en: Zoom Speed
he: מהירות תקריב

en: Zoom Timestep
he: יחידת זמן לתקריב

en: Zoom factor
he: מקדם תקריב

en: Filter Linear
he: פילטר לינארי

en: Use linear filter when zoomed in
he: השתמש בפילטר לינארי בזמן תקריב הגדלה

en: Compiz
he: קומפיז
