console-data - en to sr translation catalogue (57 entries)

note: Type: select Choices
en: American English
sr: амерички енглески

note: Type: select Choices
en: Belarusian
sr: белоруски

note: Type: select Choices
en: Belgian
sr: белгијски

note: Type: select Choices
en: Brazilian (ABNT2 layout)
sr: бразилски (ABNT2 распоред)

note: Type: select Choices
en: Brazilian (EUA layout)
sr: бразилски (EUA распоред)

note: Type: select Choices
en: British English
sr: британски енглески

note: Type: select Choices
en: Bulgarian
sr: бугарски

note: Type: select Choices
en: Canadian Multilingual
sr: канадски вишејезични

note: Type: select Choices
en: Croatian
sr: хрватски

note: Type: select Choices
en: Czech
sr: чешки

note: Type: select Choices
en: Danish
sr: дански

note: Type: select Choices
en: Dutch
sr: холандски

note: Type: select Choices
en: Estonian
sr: естонски

note: Type: select Choices
en: Finnish
sr: фински

note: Type: select Choices
en: French
sr: француски

note: Type: select Choices
en: German
sr: немачки

note: Type: select Choices
en: Greek
sr: грчки

note: Type: select Choices
en: Hebrew
sr: хебрејски

note: Type: select Choices
en: Hungarian
sr: мађарски

note: Type: select Choices
en: Icelandic
sr: исландски

note: Type: select Choices
en: Italian
sr: италијански

note: Type: select Choices
en: Japanese
sr: јапански

note: Type: select Choices
en: Kirghiz
sr: киргиски

note: Type: select Choices
en: Latin American
sr: латиноамерички

note: Type: select Choices
en: Latvian
sr: летонски

note: Type: select Choices
en: Lithuanian
sr: литвански

note: Type: select Choices
en: Macedonian
sr: македонски

note: Type: select Choices
en: Norwegian
sr: норвежански

note: Type: select Choices
en: Polish
sr: пољски

note: Type: select Choices
en: Portuguese
sr: португалски

note: Type: select Choices
en: Romanian
sr: румунски

note: Type: select Choices
en: Russian
sr: руски

note: Type: select Choices
en: Serbian
sr: српски

note: Type: select Choices
en: Slovakian
sr: словачки

note: Type: select Choices
en: Slovene
sr: словенски

note: Type: select Choices
en: Spanish
sr: шпански

note: Type: select Choices
en: Swedish
sr: шведски

note: Type: select Choices
en: Swiss French
sr: швајцарски француски

note: Type: select Choices
en: Swiss German
sr: швајцарски немачки

note: Type: select Choices
en: Turkish (F layout)
sr: турски (F распоред)

note: Type: select Choices
en: Turkish (Q layout)
sr: турски (Q распоред)

note: Type: select Choices
en: Ukrainian
sr: украјински

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
sr: Распоред тастатуре за употребу:

note: Type: select Choices
en: Canadian French
sr: канадски француски

note: Type: select Choices
en: Thai
sr: таи

note: Type: select Choices
en: American English (82 keys)
sr: амерички енглески (82 тастера)

note: Type: select Choices
en: American English (extended kbd)
sr: амерички енглески (проширена тастатура)

note: Type: select Choices
en: French (alternate)
sr: француски (алтернативни)

note: Type: select Choices
en: French (extended kbd)
sr: француски (поширена тастатура)

note: Type: select Choices
en: German (extended kbd)
sr: немачки  (поширена тастатура)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 4)
sr: јапански (тип 4)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 5)
sr: јапански (тип 5)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 4)
sr: норвешки (тип 4)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 5)
sr: норвешки (тип 5)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 4)
sr: шпански (тип 4)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 5)
sr: норвешки (тип 5)

note: Type: select Description
en: Keymap to use for a USB keyboard:
sr: Распоред тастатуре за употребу за USB тастатуру:
