console-data - en to dz translation catalogue (58 entries)

note: Type: select Choices
en: American English
dz: ཨ་མི་རི་ཀཱན་ ཨིང་ལིཤ།

note: Type: select Choices
en: Belarusian
dz: བེ་ལ་རུ་སི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Belgian
dz: བེལ་ཇི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Brazilian (ABNT2 layout)
dz: བཱ་ར་ཛི་ལི་ཡཱན། (ཨེ་བི་ཨེན་ཊི་༢་སྒྲིག་བཀོད།)

note: Type: select Choices
en: Brazilian (EUA layout)
dz: བཱ་ར་ཛི་ལི་ཡཱན།(ཨི་ཡུ་ཨེ་སྒྲིག་བཀོད།)

note: Type: select Choices
en: British English
dz: བིརི་ཊིཤ་ཨིང་ལིཤ།

note: Type: select Choices
en: Bulgarian
dz: བཱལ་ག་རི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Canadian Multilingual
dz: ཀེ་ན་ཌི་ཡཱན་ སྐད་སྣ།

note: Type: select Choices
en: Croatian
dz: ཀོརོ་ཤི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Czech
dz: ཅེཛི།

note: Type: select Choices
en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

note: Type: select Choices
en: Dutch
dz: ཌཆ།

note: Type: select Choices
en: Dvorak
dz: ཌབ་རག

note: Type: select Choices
en: Estonian
dz: ཨིསི་ཊོ་ནི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

note: Type: select Choices
en: French
dz: ཕིརེནཆི།

note: Type: select Choices
en: German
dz: ཇར་མཱན།

note: Type: select Choices
en: Greek
dz: གི་རིཀ།

note: Type: select Choices
en: Hebrew
dz: ཧེབ་བིརིའུ།

note: Type: select Choices
en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Icelandic
dz:  ཨའིསི་ལེན་ཌིཀ།

note: Type: select Choices
en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

note: Type: select Choices
en: Kirghiz
dz: ཀིར་གིསི་

note: Type: select Choices
en: Latin American
dz: ལེ་ཊིན་ཨ་མི་རི་ཀ

note: Type: select Choices
en: Latvian
dz: ལེཊི་བི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Lithuanian
dz: ལི་ཐུ་འ་ནི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Macedonian
dz: མེ་སི་ཌོ་ནི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

note: Type: select Choices
en: Portuguese
dz: པོར་ཊུ་གིསི།

note: Type: select Choices
en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Serbian
dz: སར་བི་ཡཱན།

note: Type: select Choices
en: Slovakian
dz: སོལོ་བ་ཀི་ཡེན།

note: Type: select Choices
en: Slovene
dz: སོལོ་ཡི་ནི།

note: Type: select Choices
en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

note: Type: select Choices
en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

note: Type: select Choices
en: Swiss French
dz: སུའིསི་ ཕིརེནཆི།

note: Type: select Choices
en: Swiss German
dz: སུའིསི་ཇར་མཱན།

note: Type: select Choices
en: Turkish (F layout)
dz: ཊར་ཀིཤ། (ཨེཕ་སྒྲིག་བཀོད།)

note: Type: select Choices
en: Turkish (Q layout)
dz: ཊར་ཀིཤ།(ཀེཡུ་ སྒྲིག་བཀོད།)

note: Type: select Choices
en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
dz: ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལུ་ས་ཁྲ་གཙོ་བོ :

note: Type: select Choices
en: Canadian French
dz: ཀེ་ན་ཌི་ཡཱན་ ཕིརེནཆི།

note: Type: select Choices
en: Thai
dz: ཐཱེ།

note: Type: select Choices
en: American English (82 keys)
dz: ཡུ་ཨེསི་ ཨིང་ལིཤ (ལྡ་མིག་༨༢།)

note: Type: select Choices
en: American English (extended kbd)
dz: ཡུ་ཨེསི་ ཨིང་ལིཤ (རྒྱ་བསྐཡེད་འབད་ཡོད་པའི་ ཀེ་བི་ཌི།)

note: Type: select Choices
en: French (alternate)
dz: ཕིརེནཆི། (ཐབས་གཞན།)

note: Type: select Choices
en: French (extended kbd)
dz: ཕིརེནཆི། (རྒྱ་བསྐྱེད་འབད་ཡོད་པའི་ཀེ་བི་ཌི།)

note: Type: select Choices
en: German (extended kbd)
dz: ཇར་མཱན། (རྒྱ་བསྐྱེད་འབད་ཡོད་པའི་ ཀེ་བི་ཌི།)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 4)
dz: ཇ་པ་ནིསི།(དབྱེ་བ་ ༤)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 5)
dz: ཇ་པ་ནིསི། (དབྱེ་བ་ ༥)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 4)
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།(དབྱེ་བ་ ༤)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 5)
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།(དབྱེ་བ་ ༥)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 4)
dz: སིཔེ་ནིཤི། (དབྱེ་བ་ ༤)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 5)
dz: སིཔེ་ནིཤི (དབྱེ་བ་ ༥)

note: Type: select Description
en: Keymap to use for a USB keyboard:
dz: ཡུ་ཨེསི་བི་ ལྡ་སྒྲོམ་གྱི་དོན་ལུ་ལག་ལེན་འཐབ་ནིི་གི་ ས་ཁྲ་གཙོ་བོ:
