console-data - en to pl translation catalogue (57 entries)

note: Type: select Choices
en: American English
pl: angielski w wersji amerykańskiej

note: Type: select Choices
en: Belarusian
pl: białoruski

note: Type: select Choices
en: Belgian
pl: belgijski

note: Type: select Choices
en: Brazilian (ABNT2 layout)
pl: brazylijski (układ ABNT2)

note: Type: select Choices
en: Brazilian (EUA layout)
pl: brazylijski (układ EUA)

note: Type: select Choices
en: British English
pl: angielski w wersji brytyjskiej

note: Type: select Choices
en: Bulgarian
pl: bułgarski

note: Type: select Choices
en: Canadian Multilingual
pl: kanadyjski wielojęzykowy

note: Type: select Choices
en: Croatian
pl: chorwacki

note: Type: select Choices
en: Czech
pl: czeski

note: Type: select Choices
en: Danish
pl: duński

note: Type: select Choices
en: Dutch
pl: niderlandzki

note: Type: select Choices
en: Estonian
pl: estoński

note: Type: select Choices
en: Finnish
pl: fiński

note: Type: select Choices
en: French
pl: francuski

note: Type: select Choices
en: German
pl: niemiecki

note: Type: select Choices
en: Greek
pl: grecki

note: Type: select Choices
en: Hebrew
pl: hebrajski

note: Type: select Choices
en: Hungarian
pl: węgierski

note: Type: select Choices
en: Icelandic
pl: islandzki

note: Type: select Choices
en: Italian
pl: włoski

note: Type: select Choices
en: Japanese
pl: japoński

note: Type: select Choices
en: Kirghiz
pl: kirgiski

note: Type: select Choices
en: Latin American
pl: latynoamerykański

note: Type: select Choices
en: Latvian
pl: łotewski

note: Type: select Choices
en: Lithuanian
pl: litewski

note: Type: select Choices
en: Macedonian
pl: macedoński

note: Type: select Choices
en: Norwegian
pl: norweski

note: Type: select Choices
en: Polish
pl: polski

note: Type: select Choices
en: Portuguese
pl: portugalski

note: Type: select Choices
en: Romanian
pl: rumuński

note: Type: select Choices
en: Russian
pl: rosyjski

note: Type: select Choices
en: Serbian
pl: serbski

note: Type: select Choices
en: Slovakian
pl: słowacki

note: Type: select Choices
en: Slovene
pl: słoweński

note: Type: select Choices
en: Spanish
pl: hiszpański

note: Type: select Choices
en: Swedish
pl: szwedzki

note: Type: select Choices
en: Swiss French
pl: francuski w wersji szwajcarskiej

note: Type: select Choices
en: Swiss German
pl: niemiecki w wersji szwajcarskiej

note: Type: select Choices
en: Turkish (F layout)
pl: turecki (układ F)

note: Type: select Choices
en: Turkish (Q layout)
pl: turecki (układ Q)

note: Type: select Choices
en: Ukrainian
pl: ukraiński

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
pl: Układ klawiatury:

note: Type: select Choices
en: Canadian French
pl: francuski w wesji kanadyjskej

note: Type: select Choices
en: Thai
pl: tajski

note: Type: select Choices
en: American English (82 keys)
pl: angielski w wersji amerykańskiej (82 klawisze)

note: Type: select Choices
en: American English (extended kbd)
pl: angielski w wersji amerykańskiej (rozszerzona klawiatura)

note: Type: select Choices
en: French (alternate)
pl: francuski (alternatywny)

note: Type: select Choices
en: French (extended kbd)
pl: francuski (rozszerzona klawiatura)

note: Type: select Choices
en: German (extended kbd)
pl: niemiecki (rozszerzona klawiatura)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 4)
pl: japoński (typ 4)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 5)
pl: japoński (typ 5)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 4)
pl: norweski (typ 4)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 5)
pl: norweski (typ 5)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 4)
pl: hiszpański (typ 4)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 5)
pl: hiszpański (typ 5)

note: Type: select Description
en: Keymap to use for a USB keyboard:
pl: Układ dla klawiatury USB:
