console-data - en to sl translation catalogue (57 entries)

note: Type: select Choices
en: American English
sl: Angleška (ZDA)

note: Type: select Choices
en: Belarusian
sl: Beloruska

note: Type: select Choices
en: Belgian
sl: Belgijska

note: Type: select Choices
en: Brazilian (ABNT2 layout)
sl: Brazilska (ABNT2 ureditev)

note: Type: select Choices
en: Brazilian (EUA layout)
sl: Brazilska (EUA ureditev)

note: Type: select Choices
en: British English
sl: Angleška (Velika Britanija)

note: Type: select Choices
en: Bulgarian
sl: Bolgarska

note: Type: select Choices
en: Canadian Multilingual
sl: Kanadska (večjezikovna)

note: Type: select Choices
en: Croatian
sl: Hrvaška

note: Type: select Choices
en: Czech
sl: Češka

note: Type: select Choices
en: Danish
sl: Danska

note: Type: select Choices
en: Dutch
sl: Nizozemska

note: Type: select Choices
en: Estonian
sl: Estonska

note: Type: select Choices
en: Finnish
sl: Finska

note: Type: select Choices
en: French
sl: Francoska

note: Type: select Choices
en: German
sl: Nemška

note: Type: select Choices
en: Greek
sl: Grška

note: Type: select Choices
en: Hebrew
sl: Hebrejska

note: Type: select Choices
en: Hungarian
sl: Madžarska

note: Type: select Choices
en: Icelandic
sl: Islandska

note: Type: select Choices
en: Italian
sl: Italijanska

note: Type: select Choices
en: Japanese
sl: Japonska

note: Type: select Choices
en: Kirghiz
sl: kirgiščina

note: Type: select Choices
en: Latin American
sl: Latinsko ameriška

note: Type: select Choices
en: Latvian
sl: Latvijska

note: Type: select Choices
en: Lithuanian
sl: Litovska

note: Type: select Choices
en: Macedonian
sl: Makedonska

note: Type: select Choices
en: Norwegian
sl: Norveška

note: Type: select Choices
en: Polish
sl: Poljska

note: Type: select Choices
en: Portuguese
sl: Portugalska

note: Type: select Choices
en: Romanian
sl: Romunska

note: Type: select Choices
en: Russian
sl: Ruska

note: Type: select Choices
en: Serbian
sl: Srbska

note: Type: select Choices
en: Slovakian
sl: Slovaška

note: Type: select Choices
en: Slovene
sl: Slovenska

note: Type: select Choices
en: Spanish
sl: Španska

note: Type: select Choices
en: Swedish
sl: Švedska

note: Type: select Choices
en: Swiss French
sl: Švicarska (Francoska)

note: Type: select Choices
en: Swiss German
sl: Švicarska (Nemška)

note: Type: select Choices
en: Turkish (F layout)
sl: Turška (F ureditev)

note: Type: select Choices
en: Turkish (Q layout)
sl: Turška (Q ureditev)

note: Type: select Choices
en: Ukrainian
sl: Ukrajinska

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
sl: Postavitev tipkovnice, ki jo želite uporabljati:

note: Type: select Choices
en: Canadian French
sl: Kanadska (Francoska)

note: Type: select Choices
en: Thai
sl: Tajska

note: Type: select Choices
en: American English (82 keys)
sl: Angleška (ZDA Mac; 82 tipk)

note: Type: select Choices
en: American English (extended kbd)
sl: Angleška (ZDA Mac; razširjena kbd)

note: Type: select Choices
en: French (alternate)
sl: Francoska (Mac; alternativna)

note: Type: select Choices
en: French (extended kbd)
sl: Francoska (Mac; razširjena)

note: Type: select Choices
en: German (extended kbd)
sl: Nemška (Mac; razširjena)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 4)
sl: Japonska (tip 4)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 5)
sl: Japonska (tip 5)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 4)
sl: Norveška (tip 4)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 5)
sl: norveška (tip 5)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 4)
sl: Španska (tip 4)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 5)
sl: Španska (tip 5)

note: Type: select Description
en: Keymap to use for a USB keyboard:
sl: Postavitev tipkovnice za USB tipkovnico:
