content-hub - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
am: ማውረድ ጨርሷል

en: Open
am: መክፈቻ

en: Dismiss
am: መደምሰሻ

en: Download Failed
am: ማውረድ አልተሳካም

en: Choose from
am: ይምረጡ ከ

en: Open with
am: መክፈቻ በ

en: Share to
am: ማካፈያ ለ

en: Apps
am: መተግበሪያዎች

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
am: አዝናለሁ ይህን አይነት ይዞታ የሚያቀርብ መተግበሪያ አልተገጠመም

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
am: አዝናለሁ ይህን አይነት ይዞታ የሚያቀርብ መተግበሪያ አልተገጠመም

en: Devices
am: አካላቶች

en: Cancel
am: መሰረዣ

en: Transfer in progress
am: ማስተላለፍ በሂደት ላይ
