content-hub - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
ar: اكتمل التنزيل

en: Open
ar: فتح

en: Dismiss
ar: تجاهل

en: Download Failed
ar: فشل التنزيل

en: Choose from
ar: اختيار من

en: Open with
ar: فتح باستخدام

en: Share to
ar: مشاركة إلى

en: Apps
ar: التطبيقات

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ar: عذراً، لا يوجد حالياً أي تطبيقات مثبتة تستطيع تقديم هذا النوع من المحتوى.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ar: عذراً، لا يوجد حالياً أي تطبيقات مثبتة تستطيع معالجة هذا النوع من المحتوى.

en: Devices
ar: الأجهزة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Transfer in progress
ar: النقل قيد التقدم
