content-hub - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Download Complete
ast: Baxada completa

en: Open
ast: Abrir

en: Dismiss
ast: Descartar

en: Download Failed
ast: Falló la descarga

en: Choose from
ast: Escoyer de

en: Open with
ast: Abrir con

en: Share to
ast: Compartir con

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ast: Sentímoslo, nun hai nengún app instalada qu'apurra esta mena de conteníu

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ast: Sentímoslo, nun hai nengún app instalada que remane esta mena de conteníu

en: Devices
ast: Preseos

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Transfer in progress
ast: Tresferencia en procesu
