content-hub - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
br: Echu eo ar pellgargañ

en: Open
br: Digeriñ

en: Dismiss
br: Disteurel

en: Download Failed
br: C'hwitet eo ar pellgargañ

en: Choose from
br: Dibab e-touez

en: Open with
br: Digeriñ gant

en: Share to
br: Rannañ gant

en: Apps
br: Arloadoù

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
br: Digarezit ac'hanomp, evit bremañ n'eus ket arloadoù staliet hag a c'hall pourchas ar seurt endalc'h-se.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
br: Digarezit ac'hanomp, evit bremañ n'eus ket arloadoù staliet hag a c'hall ober gant ar seurt endalc'h-se.

en: Devices
br: Trobarzhelloù

en: Cancel
br: Nullañ

en: Transfer in progress
br: O treuzkas
