content-hub - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
bs: Preuzimanje gotovo

en: Open
bs: Otvori

en: Dismiss
bs: Odbaci

en: Download Failed
bs: Preuzimanje nije uspjelo

en: Choose from
bs: Izaberi iz

en: Open with
bs: Otvori pomoću

en: Share to
bs: Dijeli sa

en: Apps
bs: Aplikacije

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
bs: Žao nam je, ne postoje bilo kakve trenutno  instalirane  aplikacije koje mogu da pruže ovu vrstu sadržaja.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
bs: Žao nam je, ne postoje bilo kakve trenutno  instalirane  aplikacije koje mogu da obrade ovu vrstu sadržaja.

en: Devices
bs: Uređaji

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Transfer in progress
bs: Prijenos u toku
