content-hub - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
cs: Stahování dokončeno

en: Open
cs: Otevřít

en: Dismiss
cs: Odmítnout

en: Download Failed
cs: Stahování selhalo

en: Choose from
cs: Vybrat z

en: Open with
cs: Otevřít s

en: Share to
cs: Sdílet

en: Apps
cs: Aplikace

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
cs: Omlouváme se, ale v současné době nejsou nainstalovány žádné aplikace, které mohou poskytovat tento typ obsahu.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
cs: Omlouváme se, ale v současné době nejsou nainstalovány žádné aplikace, které mohou zvládnout tento typ obsahu.

en: Devices
cs: Zařízení

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Transfer in progress
cs: Probíhá přenos

en: Peer Picker Example
cs: Příklad výběru druha

en: Sources
cs: Zdroje

en: Select source
cs: Vyberte zdroj

en: Results
cs: Výsledky
