content-hub - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
el: Η λήψη ολοκληρώθηκε

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Dismiss
el: Απόρριψη

en: Download Failed
el: Η λήψη απέτυχε

en: Choose from
el: Επιλογή από

en: Open with
el: Άνοιγμα με

en: Share to
el: Διαμοιρασμός στο

en: Apps
el: Εφαρμογές

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
el: Λυπούμαστε, αυτή τη στιγμή δεν υπάρχουν εγκαταστημένες εφαρμογές που να μπορούν να παρέχουν αυτόν τον τύπο περιεχομένου.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
el: Λυπούμαστε, αυτή τη στιγμή δεν υπάρχουν εγκαταστημένες εφαρμογές που να μπορούν να διαχειριστούν αυτόν τον τύπο περιεχομένου.

en: Devices
el: Συσκευές

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Transfer in progress
el: Μεταφορά σε εξέλιξη
