content-hub - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Download Complete
eo: Elŝuto finiĝis

en: Open
eo: Malfermi

en: Dismiss
eo: Rezigni

en: Download Failed
eo: Elŝuto malsukcesis

en: Choose from
eo: Elekti el

en: Open with
eo: Malfermi per

en: Share to
eo: Konigi al

en: Apps
eo: Aplikaĵoj

en: Devices
eo: Aparatoj

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Transfer in progress
eo: Transdonante

en: Sources
eo: Fontoj

en: Select source
eo: Elektu fonton

en: Results
eo: Rezultoj
